تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 632 از 646 اولاول ... 132532582622628629630631632633634635636642 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,311 به 6,320 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

میشه محبت کنند یکی از اساتید
    مقایسه ای بین samsung a9 و samsung a70 و xiaomi mi9 t داشته باشن ؟
    باتری و دوربین کدوم بهتره ؟ ممنون
    مجددا سلام
    بین mi 9t و a70 پیشنهادم mi 9t هست چون پردازنده ش بهتر هست، کیفیت صفحه ی جفتشون عالیه ولی mi 9t باید بهتر باشه به خاطر HDR10 و همچنین گوریلا گلس ۵ داره ولی a70 گوریلا گلس ۳. کیفیت ساخت بدنه و پشت محصول شیائومی بهتره، در مورد دوربین فک میکنم هر دو دوربین قابل قبول دارن ولی روی کاغذ به نظرم mi 9t بهتره. در مقابل a70 مقداری باتری بهتری داره ولی به نظرم اونقدر محسوس نیست که ملاک تشخیص برتری باشه، a70 از کارت حافظه پشتیبانی میکنه ولی mi 9t نه. باید ببینید نسخه ی ۱۲۸ گیگ mi 9t براتون کافی هست یا خیر. هر دو اسکن اثر انگشت زیر صفحه نمایش دارن که mi 9t سریع و دقیق هست ولی در مورد کیفیت a70 شک دارم چون کاربرا از کیفیت اثر انگشت زیر صفحه نمایش a50 راضی نبودن و شاید a70 هم مثل اون باشه.
    خلاصه mi 9t بهتره به نظرم ولی حتما به این توجه کنید که دوربین سلفی mi 9t به صورت پاپ آپ هست و چون اولا در واقع یک قطعه ی مکانیکی هست و دوما این نوع دوربین ها تازه وارد هستند و هنوز آزمایش خودشون رو پس ندادن احتمال خراب شدنشون وجود داره به نظرم، و خب تعمیر شیائومی تو ایران سخت تر از سامسونگ هست.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

2. این کاربر از ahmad9300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    ایشون اینجا درخواست مشاوره و راهنمایی کرده. اگه اطلاعاتی دارید که کمک میکنه ارائه بدید ولی با ادبیات مناسب.

دوست عزیز
    بنده هم راهنمایی کردم لحن پاسخم به شما مربوط نیست اینجا مدیر داره مشکلی باشه در خدمتشون هستم. شما سرت تو کار خودت باشه.
    دوستانه پاسخت رو دادم. اگر دوباره نقل قول بگیری و اسپم بدی طوری جواب میگیری که مطمئنا در شان فروم و بنده نیست.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    S.h.i.r.a.Z

پيش فرض

مجددا سلام
    بین mi 9t و a70 پیشنهادم mi 9t هست چون پردازنده ش بهتر هست، کیفیت صفحه ی جفتشون عالیه ولی mi 9t باید بهتر باشه به خاطر HDR10 و همچنین گوریلا گلس ۵ داره ولی a70 گوریلا گلس ۳. کیفیت ساخت بدنه و پشت محصول شیائومی بهتره، در مورد دوربین فک میکنم هر دو دوربین قابل قبول دارن ولی روی کاغذ به نظرم mi 9t بهتره. در مقابل a70 مقداری باتری بهتری داره ولی به نظرم اونقدر محسوس نیست که ملاک تشخیص برتری باشه، a70 از کارت حافظه پشتیبانی میکنه ولی mi 9t نه. باید ببینید نسخه ی ۱۲۸ گیگ mi 9t براتون کافی هست یا خیر. هر دو اسکن اثر انگشت زیر صفحه نمایش دارن که mi 9t سریع و دقیق هست ولی در مورد کیفیت a70 شک دارم چون کاربرا از کیفیت اثر انگشت زیر صفحه نمایش a50 راضی نبودن و شاید a70 هم مثل اون باشه.
    خلاصه mi 9t بهتره به نظرم ولی حتما به این توجه کنید که دوربین سلفی mi 9t به صورت پاپ آپ هست و چون اولا در واقع یک قطعه ی مکانیکی هست و دوما این نوع دوربین ها تازه وارد هستند و هنوز آزمایش خودشون رو پس ندادن احتمال خراب شدنشون وجود داره به نظرم، و خب تعمیر شیائومی تو ایران سخت تر از سامسونگ هست.

سلام
    از بزرگواری و حوصله ی شما در پاسخ به بنده کمال سپاس و دارم
    خیلی محبت کردید در مقایسه سه نوع مدل در دو پست تون

اینجور که میگید شیائومی بهتره
    در استفاده ی گوشی من زیاد سلفی استفاده ندارم و ترجیحم هم بیشتر دوربین اصلی گوشی هست
    فقط یچیز در مورد شیایومی خیالم راحت میکنه : روند حفظ کیفیت گوشی در چند سال استفاده
    چون من مثلن حداقل برای سه سال گوشی و میخوام نگه دارم . طول 3 سال روند حفظ کیفیت و دوامش خوبه ؟

در مورد کارت حافظه همون نسخه ی 128 فکر کنم کافی م باشه .

5. این کاربر از brad pitt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

سلام
    ممنون از راهنمایی
    بین گوشیهای a70 و a50 ram 6
    , شیایومی mi9 t
    مردد هستم

کاربری م :
    بیشتر استفاده عمومی و وبگردی ولی زیاد هست . سرکار باید با گوشی زیاد سرچ کنم
    دوم سخت افزار و دوام ( دوام گوشی برام مهمه چون گوشی باز نیستم . برا 3*4 سال )
    دوربین برام مهمه ولی اولویت اولم نیست .
    نسبت به قیمت اقتصادی باشه . مثلن a7 قیمتش 5100 هست ولی a50 با رم 6 قیمتش 4300
    تفاوت قیمتش با توجه به رم یکسان میارزه ؟ و گوشی جدید mi9 t ?
    merci
    از نظر قیمتی:
    Xiaomi Mi 9T - 128GB - Dual SIM - 5.500.000 تومان
    Samsung Galaxy A70 Duos with 6GB RAM - SM-A705FN/DS - 128GB - 4.899.000 تومان
    Samsung Galaxy A50 Duos with 6GB RAM - SM-A505F/DS - 128GB - 4.099.000 تومان

از نظر سخت افزاری:
    می وزن بیشتری داره ولی فریم آلومینیومیش امتیاز مثبتش هست
    از نظر نمایشگر خیلی به هم نزدیکن ولی Mi (Corning Gorilla Glass 5( هست و HDR ساپورت میکنه
    اندروید همگی 9 هست
    از نظر دوربین هم که روی کاغذ می بهتر هست ولی عملکردی باید باشون کار کرد و نتیجه حاصل رو دید من خودم با A50 کار کردم باقیشونو نه
    سنسور اثر انگشت هم توی مدل A50 زیاد جالب نیست عملکردش حالا اون دوتای دیگرو باز نمیدونم!

ولی با ایت اوصاف این مورد رو هم در نظر بگیرین که خدمات کدوم اینجا بهتر هست!
    می لوازم جانبی به راحتی سامسونگ گیر نمیاد و هرجایی کار نمیکنن
    تعمیرات و قطعات گوشیای می هم به اندازه سامسونگ رایج نیست که این موضوع باعث میشه شما بابت خدمات و لوازم وقت و هزینه بیشتری صرف کنی!!!!
    و یه موضوعی هم درباره اون دوربین سلفی متحرک هست که این باز و بسته شدن فیزیکیش ازار دهنده نشه و حتی عمر کارکردش چطور هست؟

7. این کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    از بزرگواری و حوصله ی شما در پاسخ به بنده کمال سپاس و دارم
    خیلی محبت کردید در مقایسه سه نوع مدل در دو پست تون

اینجور که میگید شیائومی بهتره
    در استفاده ی گوشی من زیاد سلفی استفاده ندارم و ترجیحم هم بیشتر دوربین اصلی گوشی هست
    فقط یچیز در مورد شیایومی خیالم راحت میکنه : روند حفظ کیفیت گوشی در چند سال استفاده
    چون من مثلن حداقل برای سه سال گوشی و میخوام نگه دارم . طول 3 سال روند حفظ کیفیت و دوامش خوبه ؟

در مورد کارت حافظه همون نسخه ی 128 فکر کنم کافی م باشه .
    سلام
    خواهش میکنم، انجام وظیفه بود
    در مجموع من mi 9t رو با توجه به مشخصاتی که داره برتر از دو گزینه ی دیگه میدونم ولی به خاطر دوربین سلفی ش که حالت پاپ آپ داره مطمئن نیستم که پیشنهاد خوبی باشه چون به هر حال قطعه مکانیکی هست و کلا این مدل دوربین ها تازه وارد هستند و احتمال آسیب پذیریش بیشتره و خب تعمیرات شیائومی تو ایران به نسبت سامسونگ و هواوی سخت تر باید باشه.
    خودم همین چند روز پیش mi 9 se رو سفارس دادم و اتفاقا یکی از مهمترین دلایلی که mi 9t رو انتخاب نکردم همین بحث دوربین سلفی ش بود. البته دلیل اصلی دیگه هم این بود که من سایز جمع و جورتر میخواستم واسه همین بی خیال خیلی از گزینه های موجود از جمله همین mi 9t شدم.
    خودم هم هیچ تجربه ای از شیائومی ندارم که بتونم بهتون بگم کیفیتش طی چند سال چطور هست و این سوال رو باید کسی پاسخ بده که تجربه کار با محصولات شیائومی رو داشته.
    به این آیدی تو تلگرام پیام بدید احتمالا بتونه پاسختون رو بده (@khn174) من خودم یکی از کسایی که باهاش قبل از خرید مشورت کردم ایشون بود البته نمیشناسمش و تو سایت های فناوری پیداش کردم و مشورت گرفتم. به نظر میرسه اطلاعات خوبی از شیائومی داشته باشه.
    مطلب دیگه هم اینه که طبیعتا برندی مثل سامسونگ یا اپل کاملا جا افتاده هستن و آدم بهشون حس اطمینان داره و خب پول برندشون رو م میگیرن که الزاما چیز بدی نیست. و در طرف دیگه برندی مثل شیائومی هنوز مثل بقیه جل نیفتاده و زمان میبره که اون حس اطمینان رو به کاربراش القا کنه ولی شخصا تصمیم گرفتم شیائومی رو تجربه کنم. ان شاء الله وقتی mi 9 se به دستم رسید تجربه م رو میگم

9. این کاربر از ahmad9300 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtaba007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوستان ارزون ترین گوشی دارای هوش مصنوعی تو عکسبرداری و فیلمبرداری چیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

دوستان ارزون ترین گوشی دارای هوش مصنوعی تو عکسبرداری و فیلمبرداری چیه
    سلام
    تا چه قیمتی قصد هزینه کردن دارید؟

آخر فروم باز mojtaba007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    تا چه قیمتی قصد هزینه کردن دارید؟

ارزونترینش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

الآن خیلی حضور ذهن دقیق ندارم ولی فک میکنم هوش مصنوعی آنچنان تاثیر خارق العاده و عجیب غریبی رو کیفیت تصویر نمیذاره و کیفیت تصویر دوربین به فاکتورهای مختلفی وابسته هست که فک میکنم فاکتورهای خیلی مهمتری نسبت به هوش مصنوعی وجود داره.

داره خودمونی میشه ASTRON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2019
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    یک گوشی خوب تا سقف 2000000 به من معرفی کنید
    هووایی بهتره یا سامسونگ ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •