تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 620 از 646 اولاول ... 120520570610616617618619620621622623624630 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,191 به 6,200 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

البته دقت داشته باشین پردازنده هم 2نوع هستن مدیاتک با اسنپدراگون

سلام. بله ممنون. نسخه 64 گیگش مدیاتک هست و نسخه 32 گیگ اسنپدراگون. منم 32 گیگ رو میخوام. منتهی اصلا تو بازار نیست
    یعنی کلا تو بازار موبایل برند شیائومی فقط محدود به اسکوتر و پاور بانک و ... بود و گوشی موبایل تقریبا ناموجوده. اون تک و توک فروشگاه هایی هم که دارن قیمت پرت میگن.

2. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر یک تومن میخوام.....فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه....اندروید باشه

مورد بعدی اینکه سامسونگ باشه بهتره...حالا باز برندی رو سراغ دارین که مناسب باشه ممنون میشم بگین...

4. این کاربر از ّfarzad543 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام...

من از گوشی چیز زیادی نمیخوام...قیمت زیر یک تومن میخوام.....فقط زیاد هنگ نکنه و نرم افزار ها رو ساپورت کنه(نرم افزار های همراه بانک و اسنپ و این جور چیزا رو ساپورت کنه، و همچنین بازی و اینچیزا نمیکنم)... و اینکه بتونم کارای سرچ ساده مثلا گوگل مپ و ازین جور چیزا رو انجام بدم...فورجی باشه...من همیشه از گوشی به عنوان مودم برای لب تاپم استفاده میکنم و به خاطر همین میخوام از این نظر اوکی باشه و منو اذیت نکنه....دو سیم کارت باشه....دوربینش در حد قابل قبول باشه....اندروید باشه

مورد بعدی اینکه سامسونگ باشه بهتره...حالا باز برندی رو سراغ دارین که مناسب باشه ممنون میشم بگین...

ASUS ZenFone 4 Max ZC554KL
    حافظه ۳۲،رم ۳،صفحه نمایش اچ دی IPS,دو دوربینه،یک دوربین معمولی،یک دوربین زاویه عریض،باتری غول ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی،۴جی قوی،طراحی خوب.
    شما که از گوشی بعنوان مودم هم استفاده می کنید،قطعا نباید مشکل باتری داشته باشید.چون لازم نیست موقع استفاده هی شارژ تموم کنید و بزنید به شارژ.اینجوری نه شارژر چیزی میشه نه گوشی.
    وای فای قدرتمند که دو بانده و با فرکانس بالا هست.
    سازگاری نرم افزاری عالی.

Sent from my ASUS using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام...

اندروید استوک - 8 اوریو (و اندروید 9 براش تضمین شده)
    پورت تایپ سی
    شارژ سریع (0 تا 100 نود دقیقه)
    خوش دست, زیبا و باریک (ضخامت 7.3 میلی متر)
    دوربین دوگانه و Google Camera HDR+
    مدل 4 گیگ رم/32 گیگ حافظه داخلی 920 تومن

سامسونگ میان رده هاش بدرد نمیخورن هواوی بخری بهتره, اگه سامسونگ مدنظرته j7 pro 2017 بدون گارانتی حدود 1 تومنه.

7. این کاربر از dokhtarak_e_darya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام
    قصد خرید گوشی LG G6 Plus رو دارم میخواستم ببینم گوشی خوبیه کسی ایرادی ندیده ازش؟
    توی رنج قیمت 2500 غیر سامسونگ S8 , HTC U11 چه گوشی خوب دیگه ای میتونید معرفی کنید که شرایط زیر رو داشته باشه.
    1- CPU قوی
    2- حداقل رم 4
    3- حافظه داخلی 64-128
    4- دوربین حداقل 12 مگاپیکسل

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

Xiaomi Mi A1
    اندروید استوک - 8 اوریو (و اندروید 9 براش تضمین شده)
    پورت تایپ سی
    شارژ سریع (0 تا 100 نود دقیقه)
    خوش دست, زیبا و باریک (ضخامت 7.3 میلی متر)
    دوربین دوگانه و Google Camera HDR+
    مدل 4 گیگ رم/32 گیگ حافظه داخلی 920 تومن

سامسونگ میان رده هاش بدرد نمیخورن هواوی بخری بهتره, اگه سامسونگ مدنظرته j7 pro 2017 بدون گارانتی حدود 1 تومنه.

یه چیز خیلی خوب در مورد mi a1 که روی هیچ گوشی تو این رنج نیست، چیپ صدای Dirac روشه که هدفون های حرفه ای تا امپدانس 600 اهم رو ساپورت میکنه. یعنی این گوشی انتخاب بسیار خوب برای افرادی هست که موزیک باز هستند.. در کل فوق العادس این گوشی.

10. این کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    قصد خرید گوشی LG G6 Plus رو دارم میخواستم ببینم گوشی خوبیه کسی ایرادی ندیده ازش؟
    توی رنج قیمت 2500 غیر سامسونگ S8 , HTC U11 چه گوشی خوب دیگه ای میتونید معرفی کنید که شرایط زیر رو داشته باشه.
    1- CPU قوی
    2- حداقل رم 4
    3- حافظه داخلی 64-128
    4- دوربین حداقل 12 مگاپیکسل
    درود.
    الجی که رو به رکود هست.
    اون ۲ تا سام و اچ تی سی،گزینه های خوبی هستند که حذف کردید.
    اما اگر میخواید حال کنید با گوشی بد نیست Sony Xperia XZ Premium رو یه نگاه بندازید.
    دوربین Motion Eye[emoji769] با اسلوموشن ۹۶۰ فریم چیز عالی ای هست و تفریحی کیف میده.
    بال زدن مرغ مگس خوار میگیره.شلیک کلت و m4a1 هم میگیره.
    صفحه نمایش 4K HDR واقعا متمایز میکنه.
    متاسفانه AMOLED نیست و باتری در کل ضعیف هست.
    اگر با رابط کاربری سونی مشکلی ندارید انتخاب خوبی هست.

Sent from my K00E using Tapatalk

12. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

درود.
    الجی که رو به رکود هست.
    اون ۲ تا سام و اچ تی سی،گزینه های خوبی هستند که حذف کردید.
    اما اگر میخواید حال کنید با گوشی بد نیست Sony Xperia XZ Premium رو یه نگاه بندازید.
    دوربین Motion Eye[emoji769] با اسلوموشن ۹۶۰ فریم چیز عالی ای هست و تفریحی کیف میده.
    بال زدن مرغ مگس خوار میگیره.شلیک کلت و m4a1 هم میگیره.
    صفحه نمایش 4K HDR واقعا متمایز میکنه.
    متاسفانه AMOLED نیست و باتری در کل ضعیف هست.
    اگر با رابط کاربری سونی مشکلی ندارید انتخاب خوبی هست.

Sent from my K00E using Tapatalk
    منظورتون از رکود فروش ال جی در ایران رو به رکود هست؟
    سامسونگ S8 هم قیمت بالایی داره چون من تا 2500 بیشتر نمیخوام هزینه کنم و یکیم از نظر ظاهری اصلا دلچسب نیست کشیده با عرض کم .صفحه نمایشش هم در صورت آسیب کلی هزینه تعمیرش میشه .من گوشی خیلی از دستم زمین میفته.
    در مورد اچ تی سی علت اینکه نخواستمش صفحه نمایش اندازه گوشی الانمه و بالا و پایین نمایشگر فضای قاب گوشی هست اونم به مقدار زیاد ولی توی ال جی نیست.
    گوشی الانم سونیه دیگه نمیخوام سونی رو انتخاب کنم.
    بازم نظری بود بگین.
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.
    قصد خرید گوشی دارم. بین s8+ و note 8 موندم کدوم رو بگیرم؟؟

تا اونجایی که من فهمیدم note 8 از لحاظ سخت افزاری و دوربین بهتر از s8+ هستش ولی باتریش ضعیفتره!! میخواستم ببیتم باتریه note 8 چجوریه اذیت نمیکنه؟؟

15. این کاربر از P.30.MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام.
    قصد خرید گوشی دارم. بین s8+ و note 8 موندم کدوم رو بگیرم؟؟

تا اونجایی که من فهمیدم note 8 از لحاظ سخت افزاری و دوربین بهتر از s8+ هستش ولی باتریش ضعیفتره!! میخواستم ببیتم باتریه note 8 چجوریه اذیت نمیکنه؟؟
    در کل توی پرچم دارها اگه پر مصرف باشی یه روز بهت انرژی نمی ده و اگه مصرفت عادی باشه یه روز باتری داری قبلا سری اس کوچیک تر بود و خوش دست تر ولی الان با این تفاوت کم توی ابعاد نوت 8 بهتره هم قلم داره و هم دوربین سخت افزارش جدید تره من قبلا به خاطر خوش دست تر بودن سری اس اونو می پسندیدم ولی الان سری نوت از هر نظر بهتره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

17. 3 کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •