تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 602 از 646 اولاول ... 102502552592598599600601602603604605606612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 6,011 به 6,020 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

داره خودمونی میشه alan wake's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

دوستان با این اوصاف قصد خرید s8 رو دارم ولی از این قضیه واقعا بیزارم که بعد از مدتی قیمت گوشی خیلی میشکنه! من htc داشتم و بعد از خریدش در مدت زمان خیلی کمی قیمتش خیلی شکست!میدونم این روال کار هست و با اومدن محصول جدید اصولا قیمت محصول قبلی دستخوش تغییراتی میشه ولی سوالم این هست به نظرتون دست نگه دارم یا بخرم؟ یعنی فکر میکنید قیمت s8 به این زودی ها شکسته میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام

دوستان الان بهترین صفحه نمایش از لحاظ کیفیت تو بازار برای کدوم گوشی هست؟ و قیمت؟

و اینکه از برندهای دیگر گوشی مانند سری edge سامسونگ نداریم که حالت خمیده داشته باشه؟

ممنون
    هفته دیگه sony xz p می یاد تو بازار صفحه نمایشش با هیچ کدوم از صفحه نمایش ها ی بازار قابل مقایسه نیست و یک سر گردن از بقیه گوشی ها بالاتره

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

3. 2 کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    2 تا گوشی میخوام حدود 600 تومن، برندش مهم نیست ولی اگر ال جی و هواوی نباشه بهتره. خودم سونی دوست دارم ولی میدونم با بودجه م گوشی مناسبی پیدا نمیکنم.
    رمش حداقل 2 باشه، حافظه داخلیش معقول باشه، باطریش قابل درآوردن باشه و زود هم شارژ خالی نکنه، اندرویدش هم قابل ارتقا تا ورژنهای بالا باشه، ترجیحا 5 یا 5/5 اینچی، اندرویدش قابل ارتقا باشه، دوربینشم خیلی مهم نیست ولی خوب باشه... چون آدمی نیستم که زود به زود گوشی عوض کنم، میخوام تا چندین سال برام بمونه و خراب نشه، مخصوصا یهویی
    ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید، گوشیم یهو خراب شد و بدون گوشی موندم
    جی ال ایکس ماد پلاس بگیر الان 500 تومنه اندرویدش 6 هست با بقیه امکاناتی هم گفتید هم خونی داره من که یکی از فامیلامون داره راضیه منم با هاش کار کردم 18 ماه هم گارانتی داره توی این رنج قیمت هم اگه سونی دوست دارید sony e5 می تونید بگیرید اگه یه چند ماه هم صبر کنید توی سونی ها xa و l1 قیمتشون می یاد پایین در می شه بین 600 تا 700 اونوقت می تونید اونا رو هم بخرید البته همون glx ماد پلاس هم نسبت به قیمتش خوبه

Last edited by esmiz; 07-06-2017 at 21:55.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

هفته دیگه sony xz p می یاد تو بازار صفحه نمایشش با هیچ کدوم از صفحه نمایش ها ی بازار قابل مقایسه نیست و یک سر گردن از بقیه گوشی ها بالاتره

نه من قصد خرید گوشی دیگه ندارم!فقط میخواستم بدونم برای خرید s8 صبر کنم یا قیمتش به این زودی ها پایین نمیاد؟!

حالا خدا میدونه قیمت سونی که فرمودین قراره بیاد چقدر خواهد بود!
    Last edited by alan wake; 07-06-2017 at 22:54.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

نه من قصد خرید گوشی دیگه ندارم!فقط میخواستم بدونم برای خرید s8 صبر کنم یا قیمتش به این زودی ها پایین نمیاد؟!

قیمت Xz پرمیوم طبق اعلام نمایندگی رسمی سونی در ایران حداکثر 2.500.000 خواهد بود.

7. 3 کاربر از The Respina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

حرف و حدیث های دیگه از برند های دیگه شعاری بیش نیست کافیه یه سرچ کوچولو در مورد تکنولوژی IPS و Amoled بزنی تا حساب کار دستتون بیاد امولد بازدهی و راندمان باطری رو هم بعلت کم مصرف بودن میبره بالا! همچنین توصیه اکید میکنم به کسانی که در مورد کیفیت و برتری صفحه نمایش سامسونگ با بقیه برندها شک دارن بروند به موبایل فروشی و از نزدیک کیفیت ها رو با چشم خودشون ببینن مطمئنا به نتیجه تک بعدی خواهند رسید! بقیه حرف ها در مورد بقیه برندها تعصبی بیش نیست.
    در مورد خرید s8 جای شما بودم عجله نمی کردم و 4،5 ماه دیگه میخریدم و 300 400 تومنی ذخیره میکردم!. الان قیمت s8 حبابی هستش البته نه تنها s8 بلکه همه پرچمدارهای برندهای دیگه که تازه ریلیز شدن قیمت بیش از حد و حدود گوشی دارن و بعد چند ماه قیمت ها میاد پایین ولی سامسونگ گوشی هاش یکم دیرتر پایین میاد (چه میان رده و چه بالا رده هاش) پارسال در s7 هم همین موقع ها قیمتش هول و هوش همین مقدار s8 بود ولی از نیمه دوم سال شد 2 تومن.

9. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    S|H

پيش فرض

حرف و حدیث های دیگه از برند های دیگه شعاری بیش نیست کافیه یه سرچ کوچولو در مورد تکنولوژی IPS و Amoled بزنی تا حساب کار دستتون بیاد امولد بازدهی و راندمان باطری رو هم بعلت کم مصرف بودن میبره بالا! همچنین توصیه اکید میکنم به کسانی که در مورد کیفیت و برتری صفحه نمایش سامسونگ با بقیه برندها شک دارن بروند به موبایل فروشی و از نزدیک کیفیت ها رو با چشم خودشون ببینن مطمئنا به نتیجه تک بعدی خواهند رسید! بقیه حرف ها در مورد بقیه برندها تعصبی بیش نیست.
    در مورد خرید s8 جای شما بودم عجله نمی کردم و 4،5 ماه دیگه میخریدم و 300 400 تومنی ذخیره میکردم!. الان قیمت s8 حبابی هستش البته نه تنها s8 بلکه همه پرچمدارهای برندهای دیگه که تازه ریلیز شدن قیمت بیش از حد و حدود گوشی دارن و بعد چند ماه قیمت ها میاد پایین ولی سامسونگ گوشی هاش یکم دیرتر پایین میاد (چه میان رده و چه بالا رده هاش) پارسال در s7 هم همین موقع ها قیمتش هول و هوش همین مقدار s8 بود ولی از نیمه دوم سال شد 2 تومن.
    من برادرم s6 داره همین s6 صفحه نمایشش رو با گوشی های دوستانم که مقایسه میکنم حساب کار دستم میاد...

راستی الان s6 اکبندش هست؟چنده؟نمیخوام بخرم فقط میخوام ببینم قیمتش نسبت به زمانی که برادر من خرید چقد افت کرده؟

و اینکه در عرض 5 ماه ممکنه قیمت s8 تا حدود 800 یا یک تومن بشکنه؟یا افت در حد و حدود همون 500 تومن میشه؟

11. این کاربر از alan wake بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

من برادرم s6 داره همین s6 صفحه نمایشش رو با گوشی های دوستانم که مقایسه میکنم حساب کار دستم میاد...

راستی الان s6 اکبندش هست؟چنده؟نمیخوام بخرم فقط میخوام ببینم قیمتش نسبت به زمانی که برادر من خرید چقد افت کرده؟

و اینکه در عرض 5 ماه ممکنه قیمت s8 تا حدود 800 یا یک تومن بشکنه؟یا افت در حد و حدود همون 500 تومن میشه؟
    حالا رزولوشن و ppi pixel density گوشی s6 نسبتا پایین تر از s8 و 7 هست ولی خب میتونه یک نمونه خوب برای مقایسه باشه با IPS!
    s6 آکبند مدت هاست جایی ندیدم ولی کم کارکرد در حد نو هست تو بازار که بسته به شرایط 1200 الی 1500 خرید و فروش میشه البته edge. در مورد افت قیمت هم زیاد حساسیت نشون ندین s6 مال دو سال پیشه و از اون موقع پرچمدار هر برندی شکسته.
    و اینکه در عرض 5 که نگید، تا 1 سال هم عمرا 800 تا بیاد پایین مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته و ما با جامعه جهانی رفیق بشیم و دلار از خر شیطون بیاد پایین! تازه بعد معرفی s8 بود که یواش یواش اس 7 از 2 و خورده ای شد 1850.

13. 2 کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

سلام دوستان،بین دو گوشی Xiaomi Mi 5S Plus و گوشی Xiaomi Mi Max 128GB کدوم یک رو پیشنهاد میکنید بخرم؟
    همینطور اگه لطف کنید عیب هر کدوم رو بگید،ممنون میشم

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان
    در مورد قیمت گوشی ها در ایران و افت گوشی های جدید (اعم پرچمدار و میان رده) هر برندی فکر نکنم افت قیمتی باشه چرا؟

چون قراره طرح رجستری تا اواخر همین خرداد اجرا بشه و اگر اجرا بشه هیج معلوم نیست چه بلایی سر قیمت گوشی ها میاد(فعلا همه چیز در حد شایعه هست)

و همین بود که من خودم قصد خرید گوشی داشتم و حتی یک مدتی صبر کردم و قیمتها روز به روز پایین تر هم امد انصافا

اما از خبر رجستری دیگه منتظر قیمت نماندم سریع رفتم گوشی مورد نظر را خریدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •