تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 646 اولاول ... 23456789101656106506 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

ببخشید ببخشید اشتب از من بود من یه لحظه با I5220 اشتباه گرفتم ...بعد x10 هم از دهنم پرید اصلا اونو بیخیالش همون Hero کارکرده رو بچسپ×

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ببخشید ببخشید اشتب از من بود من یه لحظه با I5220 اشتباه گرفتم ...بعد x10 هم از دهنم پرید اصلا اونو بیخیالش همون Hero کارکرده رو بچسپ×
    hero کارکد ازکجا گیر بیارم دومزیت نسب به سامسونگ داره یک دوربین دو صفحه بزرگش راستش برای من دوربین اصلان مهم نیست سامسونگ سرعت سی پی یوش ههم بالاتر اندرید ورزن بالاترهم قبول میکنم فکرکنم با این وضعیت این سامسونگ خوب بازار بگیره

آخر فروم باز ali_disslove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

من چند تا گوشی انتخاب کردم که همشون خیلی رزولشنشون کمه مایلستون و نکسوس و گلکسی اس هم که خیلی گرونه

اگه hero یا وایلفایر و ..... بردارم مشکل صفحه ندارند ؟یعنی رزولشن 240*320 یا 320*480 تو بازی ها و برنامه ها مشکل ساز نمیشند ؟یا مثله ویندوز و علی الخصوص سیمبین تو بازی ها و بعضی برنامه ها مشکل سازه ؟؟

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اگه hero یا وایلفایر و ..... بردارم مشکل صفحه ندارند ؟یعنی رزولشن 240*320 یا 320*480 تو بازی ها و برنامه ها مشکل ساز نمیشند ؟یا مثله ویندوز و علی الخصوص سیمبین تو بازی ها و بعضی برنامه ها مشکل سازه ؟؟
    خوب تو برخی بازی ها کم میارن این گوشی ها....ولی خوب نه زیاد....
    مثلا میتونی یه سری بازی های سرگرم کننده ی باحال رو انجام دبی....ولی سعی کن بهرتین سی پی یو رو انتخاب کنی که بهترین کارایی رو داره برات....انتخاب هات چی هستن و چقدر پول میخوای بذاری وسط؟!اصلا ملاک های انتخاب گویت چیه؟!
    شیاد ایپاد تاچ 4 برات بهتر باشه با قیمتش و قدرتش...؟!

5. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

خوب تو برخی بازی ها کم میارن این گوشی ها....ولی خوب نه زیاد....
    مثلا میتونی یه سری بازی های سرگرم کننده ی باحال رو انجام دبی....ولی سعی کن بهرتین سی پی یو رو انتخاب کنی که بهترین کارایی رو داره برات....انتخاب هات چی هستن و چقدر پول میخوای بذاری وسط؟!اصلا ملاک های انتخاب گویت چیه؟!
    شیاد ایپاد تاچ 4 برات بهتر باشه با قیمتش و قدرتش...؟!

تمامی گوشی های آندرویدی تا 400 یا دیگه اوجش 450

میخوام صداش تو هندفری عالی باشه همه نرم افزارا نصب بشه بازی زیاد نمیکنم و واسم مهم نیست

خوشکلم باشه -همین

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

خودت داری میگی Hero میخوام دیگه!! چون هر چی گفتی با هیرو سازگار...اگه با کارکرده میونت خوبه یه پسره هست مایلستون میده 420 تومن خواستی باهاش آشنات کنم...در ضمن هیرو Cpu رو میتونی با یه نرم افزار تا 720 مگا کلاک کنی...رزلوشن 240 در 320 تو ساپورت نرم افزار ضعیفه ولی 320 در 480 الان خیلی بیشتر ساپورت میکنه

8. 2 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

خودت داری میگی Hero میخوام دیگه!! چون هر چی گفتی با هیرو سازگار...اگه با کارکرده میونت خوبه یه پسره هست مایلستون میده 420 تومن خواستی باهاش آشنات کنم...در ضمن هیرو Cpu رو میتونی با یه نرم افزار تا 720 مگا کلاک کنی...رزلوشن 240 در 320 تو ساپورت نرم افزار ضعیفه ولی 320 در 480 الان خیلی بیشتر ساپورت میکنه

توی گوشی های ارزون قیمت که میخوام زود ردش کنم از دست دو بدم نمیاد اما چون این گوشیو میخوام مثل n82 الانم نگه دارم 2 سال فقط نو میخوام

320*480 تمامی نرم افزارا و 30% بازی ها رو اجرا میکنه ؟کلا هیرو خوب هست ؟1.6 یا 2.1؟بولوتوث اوکیه ؟ صدا هندفری عالییییییییی (اسپیکر صدا نداشته باشه هم مهم نیست چون همیشه گوشیم رو ویبرس اما از هندفری توقع شدید دارم نسبت به n82 الانم پشیمون نمیشم عوض کنم

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

اگه میخوای نو بخری که دیگه میل خودته...480 در 320 تقریبا همه ی بازی ها براش موجوده و همه ی نرم افزارها! و اصلا برای رزلوشنش نگران نباش...هیرو اگه کارکرده در حد نو بگیری عالی هستش اما نو رو توصیه نمیکنم چون قدیمیه و اگه بخوای نو بگیری 450 بده HTC Aria بخر که هم جدیدتره هم خودش 2.1 داره تازه دوست من 440 خرید...هیرو 410 تومنه ! هیرو اولش 1.6 هست ولی میتونی به 2.1 آپدیت کنی براش 2.2 غیر رسمی هم خیلی وقته اومده.آره کلا همه ی گوشیایه آندروید 2.0 به بعد مشکل بلوتوث ندارن اینم آپدیت بکنی حله... صدای هندز فریایه تموم htc ها مثل همه و اگه موزیک خور هستش حتما باید هندز فری دیگه ای بخری چون هندزفری های HTC خیلی باسشون کمه...بابا 20 تومن میدی یه creative زندگی میکنی باش ولی صدای اسپیکر خود گوشی تقریبا از تمام HTC ها بجز HTC HD بهتر و قوی تره.

11. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اگه یه 50 تا بذاری روش،یه ایکس 10 میخری....

ایکس 10 هم خیلی خوشکله،هم هندزفری هاش صداشون عالیه....(صداش توی اسپیکر! واسه اهالی صدا راضی کننده نیست!! ولی واسه من هست......!!!!)

یکی از اون خر گشوی های روزگاره و کار سونیه!!!(سرقفلی اول!!)
    خر گوشیه و بدنه ی ضد خط و خشش یه بار از زیر اتوبوس!!رد شد و چیزیش نشد!!(سرقفلی دوم!!)
    اپدیت جدید،داره با خودش فیلمبرداری اچ و ساپورت بهتر بازی و برنامه میاره....با همنی 1.6 یه گزینه ی منساب خرید بود!! با 2.2 چه شود!!!

درضمن،ویدیو های خیلی زیادی داره منتشر میشه از 2.2 که دارای مولتی تاچه و این بسیار عالیه!!

13. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

عزیز x10 الان 550 تومنه !! تازه معمولیش فول پک که اصلا دیگه گیر نمیاد!

15. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •