تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 591 از 646 اولاول ... 91491541581587588589590591592593594595601641 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,901 به 5,910 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

ازبین این چندتا گزینه کدوم بهتره که بخرم....لطفا راهنمایی کنید
    ال جی مدل K4 K130

لنوو مدل A1000

هوآوی مدل Y3 II 4G

هوآوی مدل Y3 II 3G

تی پی-لینک مدلNeffos Y5L TP801A

تی پی-لینک مدل Neffos C5L TP601A
    ایسوس مدل Zenfone Go ZB452KG

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ازبین این چندتا گزینه کدوم بهتره که بخرم....لطفا راهنمایی کنید
    ال جی مدل K4 K130

لنوو مدل A1000

هوآوی مدل Y3 II 4G

هوآوی مدل Y3 II 3G

تی پی-لینک مدلNeffos Y5L TP801A

تی پی-لینک مدل Neffos C5L TP601A
    ایسوس مدل Zenfone Go ZB452KG

سلام.
    گوشی عمری با قیمت خوب همین zenfone go عالیه.

Sent from my K00E using Tapatalk

آخر فروم باز vahidhgh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من دو روزه گوشی a9 pro خریدم سوالی باشه در خدمتم

4. این کاربر از vahidhgh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال surena_iran2564's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

سلام
    من قصد خرید گوشی دارم حدود 2 میلیون.
    بعد از تحقیقاتی که داشتم به mate 9 هواوی و سامسونگ S7 رسیدم. خیلی ها میگن که هوواوی نگیرم. اما بیشتر جاها نسبت به این گوشی تعریف شنیدم. بغیر از مشکل داغ شدن که بعضی ها گله کردن و خالی کردن باطری. البته همه جا نبوده
    تو این حدود قیمت بنظرتون میتوونم خرید بهتری داشته باشم؟ بین این دو کدوم بنظرتون بهتر هست ؟
    دوربین خوب، باطری خوب، عدم هنگ کردن بعد از کار کردن طولانی مدت.
    گوشی قبلیم هم Nokia Lumia 1520 بود ک بسیار بسیار ازش راضی بودم، ولی تاچش خراب شده و تصمیم گرفتم گوشی جدید بگیرم. متاسفانه ویندوز فون اونجور که باید نتونست جای خودشو باز کنه. بنابراین میخوام بیام سراغ اندروید.
    سپاس
    Last edited by surena_iran2564; 31-03-2017 at 01:33.

آخر فروم باز DJ POLESTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام
    بعد از تحقیقاتی که داشتم به mate 9 هواوی و سامسونگ S7 رسیدم. خیلی ها میگن که هوواوی نگیرم. اما بیشتر جاها نسبت به این گوشی تعریف شنیدم. بغیر از مشکل داغ شدن که بعضی ها گله کردن و خالی کردن باطری. البته همه جا نبوده
    تو این حدود قیمت بنظرتون میتوونم خرید بهتری داشته باشم؟ بین این دو کدوم بنظرتون بهتر هست ؟
    گوشی قبلیم هم Nokia Lumia 1520 بود ک بسیار بسیار ازش راضی بودم، ولی تاچش خراب شده و تصمیم گرفتم گوشی جدید بگیرم. متاسفانه ویندوز فون اونجور که باید نتونست جای خودشو باز کنه. بنابراین میخوام بیام سراغ اندروید.
    سپاس
    دوست من هیچ پرچمداری هنگ یا گرم نمیکنن مگر در موارد خاص که طبیعی هست مثلا گرم کردن هنگام استفاده از دیتا مخصوصا در حال دانلود و شئر دیتا با هاتسپات. خب معلومه هر برندی باشه چیپستش گرم میکنه و باطری زیادی مطلبه چون چیپست تو فشاره.
    یا در مورد هنگ کردن که این روزا خیلی ها ازش میگن چون طرف تا دیروز گوشی 500 تومنی استفاده میکرد الان ترس داره که وقتی پرچمدار گرفت این بلا سرش نیاد! یا سواد درست حسابی از استفاده صحیح از گوشی نداره صدتا برنامه باز کرده، رم گوشیش پر شده از طرفی گوشی تو فست شارژینگه و دیتا و هاتسپات هم روشن! گیم سنگین هم چند ساعته بازی میکنه بعد میگه گوشی خریدم 2 میلیون گرم کرد هنگ کرد جرت بود!

واقعیت امر اینه از هر برندی بگیری پرچمدار بگیری مشکلات هنگ نخواهی داشت مطمئن باش. مگر در موارد خاص که اونم بیشتر مواقع ایراد نرم افزاری هستش نه سخت افزاری! یعنی به زبان عامیانه بصورتی که شما برنامه ای نصب میکنی ولی کد برنامه ایراد داره و جایی از برنامه هیچ دستوری نمییگیره و گوشی به اصطلاح قفل میشه.

و اما انتخاب گوشی: اگه صفحه نمایش با عمیق و غنی و کم مصرف میخوای و دنبال گوشی خاص هستی حتما بهتون سامسونگ s7 edge رو پیشنهاد میکنم با صفحه نمایش super amoled با لبه های خمیده که شاهکاریه واسه خودش با باتری 3600 میلی آمپر و صفحه همیشه روشن Always On که میتونه همیشه ساعت رو نشون بدون بهتون (یکم تو نت در مورد قابلیتش سرج کنید) و از همه مهمتر چیپست اگزینوس خود سامسونگ که به کم مصرفی و بازدهی خوب در گوشی های سامسونگ مشهورن. اما این گوشی یکم ظریف هستش و باید مراقب ویژه ای داشت به خاطر edge بودنش نسبت به صفحه نمایش های فلت. البته مدل ساده یا همون فلت هم داره ولی با باتری 3000 میلی به دلیل اینکه اندازه گوشی یکم کوچیک شده (5.1")
    من که گوشی قبلیم هواوی بود و با رابط کاربری هواوی و کیفیت گوشی چندان راضی نبودم به همین خاطر نظر خاصی نمیدم من که باشم سامسونگ ور میدارم ولی بازم خودتو برین سایت های مطرج موبایل و مقایسه کنید دو گوشی رو از لحاظ سخت افزاری و مزایا و معایب بعد انتخاب کنید.

7. این کاربر از DJ POLESTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سلام
    سپاس
    درسته گوشی های بالا رده دیگه به اوج رسیدن و شما با خرید پرچمدار هر شرکتی دیگه مشکل سخت افزاری نداری ولی بازم سامسونگ s7 یه سر گردن از هوآوی بهتره اگه از دوربین بهتر و کیفیت صفحه نمایش بگذریم پشتیبانی نرم افزاری سامسونگ خیلی قوی تر از هوآوی هست

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

9. 2 کاربر از esmiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    بین دو مدل از هواوی گیر کردم ،y6ll و gr3
    از همه چیز مهتر مقدار sar گوشیه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-mo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان سال نوتون مبارک
    بهترین انتخاب ممکن تو رنج 800-900 تومن چی خوبه؟
    واسه یکی از دوستام میخام
    خودش مارک سامسونگ دوست داره
    بهش میگم زیاد تعصب نداشته باش رو برند ولی گوش نمیده
    شما تو این رنج بهترین انتخاب هم از برند سامسونگ و هم از سایر برندها بگین
    ممنون

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام
    با 1.5 میلیون چه گوشی اندروئیدی میشه خرید که قابلیت آپدیت به آخرین ورژن رو هم داشته باشه ( پشتیبانی اش تموم نشده باشه و مدل 2016 به بعد باشه )
    الان گوشی نوکیا لومیا 925 دارم که با هک تونستم ویندوز 10 رو روش بریزم
    به نظرتون نوکیا 8 و 9 تا سه ماه آینده به بازار میاد ؟ ارزش داره منتظرشون بمونم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    با 1.5 میلیون چه گوشی اندروئیدی میشه خرید که قابلیت آپدیت به آخرین ورژن رو هم داشته باشه ( پشتیبانی اش تموم نشده باشه و مدل 2016 به بعد باشه )
    الان گوشی نوکیا لومیا 925 دارم که با هک تونستم ویندوز 10 رو روش بریزم
    به نظرتون نوکیا 8 و 9 تا سه ماه آینده به بازار میاد ؟ ارزش داره منتظرشون بمونم ؟
    سلام
    از هواوی میتونید به Mate8 نسخه 64 گیگ فکر کنید که یک سال هنوز پشتیبانی داره ( اندروید 8 هم میگیره ) 1560 تومن
    از سونی Z5 پرمیوم هست که هنوز یکسال پشتیبانی داره
    سامسونگ هم سری A سال 2017 هستن که از نظر سخت افزار به دو مدل بالا نمیرسن
    نوکیاها اواسط تابستان وارد بازار ایران میشن و فعلا تا در زمینه اندروید مطرح بشن یه مدت طول میکشه و ارزش صبر کردن ندارن.

14. این کاربر از The Respina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •