تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 567 از 646 اولاول ... 67467517557563564565566567568569570571577617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,661 به 5,670 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

یه مقایسه بین XA ULTRA و LG G4 انجام بدیم، به نظر شما کدوم بهره و ازش خرید بیشتری داره. با تشکر از توجه شما
    اولین بحثی که تو این رنج قیمت هست اینه که یه گوشی میانرده و جدید رو ترجیح میدید یا یه گوشی پرچمدار یه مقدار قدیمی تر؟ هر کدوم یه مزایایی دارن
    با توجه به دوتا اولویت شما که صفحه نمایش بزرگ و دوربین سلفی بود پس XA Ultra بهتره.
    صفحه نمایش 6 اینچ XA در مقابل 5.5 اینچ G4
    دوربین سلفی 16 با لرزشگیر اپتیکال(فقط سلفی) XA در مقابل 8 بدون لرزشگیر اپتیکال G4

کلا XA ultra یه گوشی هست که مخصوص سلفیه

ولی اگه چیزای دیگه براتون مهمه، G4 شاید گزینه بهتری باشه
    رم داخلیش بالاتره، باتریش بهتره، وزنش کمتره

تواین رنج xiaomi redmi pro هم هست که همه چیش خوبه به جز دوربین سلفیش

2. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیا خریدن یک گوشی میان رده به روز خردمندانه تر است یا پرچمداری که یک سال از آمدنش گذشته؟ (Galaxy A9 vs. Galaxy S6)

4. این کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آیا خریدن یک گوشی میان رده به روز خردمندانه تر است یا پرچمداری که یک سال از آمدنش گذشته؟ (Galaxy A9 vs. Galaxy S6)
    سلام از اونجایی که دیگه تو قدرت سخت افزاری میان رده ها و پرچمدار ها تفاوت محسوسی ندارن ولی به خاطر سیاست های تولید کننده ها برای پرچمدار های قدیمی با وجود قدرت بیشتر سخت افزاری نسبت به میانرده های جدید اپدیت جدید ارائه نمیشه میان رده منطقی تره
    اما اگه خریدار ریسک روت کردن و نصب کاستوم رام بپذیره قطعا پرچمدار های سال گذشته به صرفه تره
    البته اینطور هم میشه گفت که نهایت اپدیت برای گوشی ها 2 ساله و اگه کسی سالی 1 بار گوشی عوض میکنه خرید پرچمدار سال گذشته منطقی تره

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Last edited by NOR-1; 09-09-2016 at 01:41.

6. 2 کاربر از NOR-1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام مجددبه عنوان گوشی با صفحه بزرگ و سلفی خوب، الان خرید سونی C4 با قیمت حدود 659 تا 700چطوره؟کلا C4 رو چطور ارزیابی میکنید؟با تشکر از راهنماییهای خوب شما

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام مجددبه عنوان گوشی با صفحه بزرگ و سلفی خوب، الان خرید سونی C4 با قیمت حدود 659 تا 700چطوره؟کلا C4 رو چطور ارزیابی میکنید؟با تشکر از راهنماییهای خوب شما

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

یهو از G4 و XA Ultra رسیدید به C4 ! حدود 400 تومن اومدید پایین!

C4 تو اون رنج قیمت خوبه ولی خوب توقعتون هم باید در همون رنج باشه دیگه. گوشی میانرده یک سال و نیم پیش هست.
    دوربین سلفیش هم 5 هست که لرزشگیر نداره

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز ممنون از توجه شما بله دقیقا فرمایش شما صحیح است، رفتم از نزدیک عکس سلفی اونها رو مقایسه کردم، البته xa ultra دم دستم نبود. ولی C5 فرقی با C4 نداشت، مشکل لمس داره، راست میگن همانجا توی مغازه امتحان کردم بخوای بادو انگشت زوم کنی، گیج میزنه.الان خودم sp دارم مشکل لمسش گاهی روی اعصابه، اصلا نمیشه گذاشت روی میز یا زمین و کار کرد، باید حتما توی دست باشه. دیگه خسته شدم، در ضمن هر سه مدل سلفی سونی مشکل باتری دارن، و احساس کردم اندازه بزرگ دو تای جدید، حمل اونها رو مشکل کرده. گفتم اگر قراره همان مشکلات رو داشته باشم، به جای 1200 با نصف هزینه، حداقل مشکل بزرگی اندازه و لمس رو ندارم. هنوز دارم تحقیق میکنم، ممنون میشم اگر نظر خاصی دارید بفرمایید. اولویتهام نهایتا اینهاست:سونی، سلفی خوب، صفحه بزرگ
    Last edited by p6tr; 10-09-2016 at 16:25.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

سلام دوست عزیز ممنون از توجه شما بله دقیقا فرمایش شما صحیح است، رفتم از نزدیک عکس سلفی اونها رو مقایسه کردم، البته xa ultra دم دستم نبود. ولی C5 فرقی با C4 نداشت، مشکل لمس داره، راست میگن همانجا توی مغازه امتحان کردم بخوای بادو انگشت زوم کنی، گیج میزنه.الان خودم sp دارم مشکل لمسش گاهی روی اعصابه، اصلا نمیشه گذاشت روی میز یا زمین و کار کرد، باید حتما توی دست باشه. دیگه خسته شدم، در ضمن هر سه مدل سلفی سونی مشکل باتری دارن، و احساس کردم اندازه بزرگ دو تای جدید، حمل اونها رو مشکل کرده. گفتم اگر قراره همان مشکلات رو داشته باشم، به جای 1200 با نصف هزینه، حداقل مشکل بزرگی اندازه و لمس رو ندارم. هنوز دارم تحقیق میکنم، ممنون میشم اگر نظر خاصی دارید بفرمایید. اولویتهام نهایتا اینهاست:سونی، سلفی خوب، صفحه بزرگ
    منم گوشی قبلیم SP بود. خیلیا میگفتن مشکل تاچ داره وقتی رو زمین هست ولی وقتی آپدیت 4.3 رو داد اوکی شده بود دیگه. واسه منم از اول 4.3 بود و مشکل خاصی نداشتم باش ولی یقینا تاچش در حد یه گوشی پرچمدار نبود و نیست
    درباره باتری حرفتون درسته. گوشی هایی با این مقدار صفحه نمایش باید باتری های بالای 3000 داشته باشن
    در کل C5 از C4 تو باتری و دوربین جلو بهتر هست که ممکنه تو دید اول مشخص نباشه
    XA ultra هم به جز باتری ضعیفی که داره از اون دوتا واقعا بهتره.
    پردازنده بهتر، رم بیشتر، مگا پیکسل بیشتر، داشتن لرزشگیر، جدیدتر بودن و حتی اومدن اندروید 7 براش

به نظر من XA ultra رو برید از نزدیک ببینید و یه تستی بکنید. اگه دیدید فرقی آنچنانی نمیکنه و نسبت به قیمتش نمیارزه برید سراغ C4

12. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.
    کسی اطلاع داره Asus zenfone 3 deluxe سی پی یو ۸۲۰ش کی میاد؟

Sent from my K00E

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

منم گوشی قبلیم SP بود. خیلیا میگفتن مشکل تاچ داره وقتی رو زمین هست ولی وقتی آپدیت 4.3 رو داد اوکی شده بود دیگه. واسه منم از اول 4.3 بود و مشکل خاصی نداشتم باش ولی یقینا تاچش در حد یه گوشی پرچمدار نبود و نیستدرباره باتری حرفتون درسته. گوشی هایی با این مقدار صفحه نمایش باید باتری های بالای 3000 داشته باشندر کل C5 از C4 تو باتری و دوربین جلو بهتر هست که ممکنه تو دید اول مشخص نباشهXA ultra هم به جز باتری ضعیفی که داره از اون دوتا واقعا بهتره. پردازنده بهتر، رم بیشتر، مگا پیکسل بیشتر، داشتن لرزشگیر، جدیدتر بودن و حتی اومدن اندروید 7 براشبه نظر من XA ultra رو برید از نزدیک ببینید و یه تستی بکنید. اگه دیدید فرقی آنچنانی نمیکنه و نسبت به قیمتش نمیارزه برید سراغ C4
    از توجه شما و وقتی که میگذارید سپاسگزارم. پیشنهاد بسیار خوبی کردید. همین کار رو میکنم، کمی صبر میکنم تا نمونه فرو شگاهیش رو برای تست بذارن و بتونم تست کنم. راستی به نظرتون زیادی بزرگ نیست؟ میشه راحت توی جیب شلوار جا داد و رکاب زد ؟، چون من کیف حمل نمیکنم و با دوچرخه به کارهام میرسم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •