تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 565 از 646 اولاول ... 65465515555561562563564565566567568569575615 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,641 به 5,650 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوست عزیز چرا اینقدر حساسی گوشی ممکنه 5 سال بیشتر کار کنه ممکنه 2 روز هم کار نکنه من که گفتم s6 بگیر به نسبت v10 خیلی سرتره
    به خاطر اشباه شدن بازار گوشی و کاهش فروش الجی تصمیم گرفته قیمت پایین بیاره علاوه بر اون بزرگه و سنگین البته سلیقست ولی چون پردازنده ضعیفتر گذاشته همه فکر میکنن گوشی ضعیفیه ولی اصلا اینطور نیست تازه نسخه 32 دو سال گارانتی داره احتمالش زیاده تو همون دو سال مشکل پیدا کنه
    ای 7 تنها برتریش تو باتریشه ولی باز هم قویه و از عهده همه چیز بر میاد

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    آخه v10 دوربینش بهترین دوربین شناخته شده حتی از note 5 هم عکساش بهترن تو gsmarena نمونه عکساشونو دیدم بعدش امکاناتی که v10 داره مثل فیلمبرداری و اپشناش و صدا و هندزفریاش تنها 120 هزار تومنن و سی پی یو اسنپدراگون خیلی از اگزینوس بهتره و باتریش قابل تعویضه
    تو یوتیوب v10 رو دارن با s7 و note5 مقایسه میکنن بعد تصویرش هم چیزی از نوت 5کم نداشت فقط s7 رنگ سفید و مشکی رو بهتر نشون میداد
    Last edited by farshad0123; 19-08-2016 at 16:23.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آخه v10 دوربینش بهترین دوربین شناخته شده حتی از note 5 هم عکساش بهترن تو gsmarena نمونه عکساشونو دیدم بعدش امکاناتی که v10 داره مثل فیلمبرداری و اپشناش و صدا و هندزفریاش تنها 120 هزار تومنن و سی پی یو اسنپدراگون خیلی از اگزینوس بهتره و باتریش قابل تعویضه
    تو یوتیوب v10 رو دارن با s7 و note5 مقایسه میکنن بعد تصویرش هم چیزی از نوت 5کم نداشت فقط s7 رنگ سفید و مشکی رو بهتر نشون میداد
    ببخشید معلومه قصدت خرید گوشی نیست وقتی بودجت 1400 بیشتر نیست چرا حرف از s7 و نوت 5 میزنی خب به فرض هم که بهتر باشه شما باید با s6 و z5 و p9 مقایسه کنی

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

ببخشید معلومه قصدت خرید گوشی نیست وقتی بودجت 1400 بیشتر نیست چرا حرف از s7 و نوت 5 میزنی خب به فرض هم که بهتر باشه شما باید با s6 و z5 و p9 مقایسه کنی

چرا قصدم خریده ولی چون دیدم v10 با این قیمت و این امکانات از خرید x9 و a7 منصرف شدم
    اخه s6 که 100درصد از s7 و نوت 5 پایینتره وقتی v10 داره با s7 و note5 مقایسه میشه نشون میده که یک پله از s6 بالاتره البته من اطلاع چندانی ندارم شایدم اینجور که فکر میکنم نباشه چون من نه با v10 کار کردم نه با s6 به همین خاطر از دوستان راهنمایی خواستم

کاربر فعال انجمن های فوتبال MCSE MAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

سلام
    اگه ممکنه تا 1.700 یه گوشی خوب پیشنهاد بدین
    از سامسونگ خیلی مطمئن نیستم، منتها اگه بنظرتون خوب هست پیشنهاد بدین
    الان خودم بین دو گوشی Lg g5 و Huawei P9 موندم. منتها اگه مدل های دیگه ای فکر میکنید بهتر هست تو این رنج قیمت پیشنهاد بدین
    قطعا مهمترین چیز سرعت بالا و هنگ نکردن گوشیه و راحتی استفاده هست. چون برای مادرم میخوام،
    دوم دوربین قوی و نسبتا واید، مخصوصا در قسمت سلفی
    سایز هم نمیخوام بیشتر از اینا باشه (5.3) وگرنه شاید رو mate 8 هم فکر میکردم
    سپاااس فراوان
    سلام
    هر گوشی یه سری نقاط قوت و ضعف داره. تو این رنج قیمت و صفحه نمایش کمتر از 5.3 به جز دو گوشی که معرفی کردید گوشی S6 سامسونگ هم خیلی خوبیه
    بعد از این 3 تا گوشی،xperia X هم گوشی نسبتا خوبیه ولی هنوز کامل افت قیمتش رو نکرده. (هرچند الان هدیه داره همراهش).

اگرم با بزرگتر از 5.3 مشکلی نداشتید به جز mate 8 گوشی های sony xperia Z5 premium (5.5 اینچ) ، LG V10 (5.7 اینچ) هم هستن. البته منم موافقم گوشی بزرگ برای خانم زیاد مناسب نیست

5. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چرا قصدم خریده ولی چون دیدم v10 با این قیمت و این امکانات از خرید x9 و a7 منصرف شدم
    اخه s6 که 100درصد از s7 و نوت 5 پایینتره وقتی v10 داره با s7 و note5 مقایسه میشه نشون میده که یک پله از s6 بالاتره البته من اطلاع چندانی ندارم شایدم اینجور که فکر میکنم نباشه چون من نه با v10 کار کردم نه با s6 به همین خاطر از دوستان راهنمایی خواستم
    اصلا ربطی به مقایسه نداره میخوای فیلمی نشون بدم htc m8 با s7 مقایسه میکنه تو بعضی برنامه های m8 سریع تره اونا به درخواست بیننده هاست ندیدی 3310 با ایفون 6 مقایسه کرده؟ پس حتما این هم در حد ایفونه!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

دوست عزیز شما پست منو که آخرین پست صفحه قبل بود رو خوندید؟ یه سری جواباتونو اونجا دادم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میشه بگید کجا و کی گفته بهترین دوربین رو V10 داره؟! این سایت معتبرترین سایت برای امتیاز به دوربین هاست و نتایجشو میتونید ببینید:

درباره پردازنده هم اینجوری نیست که حتما اسنپدراگون بهتر از اگزینوس باشه. اونا هم رده بندی دارن که کدوما بهترن
    مطمئن باشید S7 و note 5 خیلی بهترن

به فیلم های مقایسه زیاد توجه نکنید. تا یه حدی خوبه ولی نمیشه از روشون نتیجه گرفت
    حتی از روی بنچمارک هم نمیشه تصمیم گرفت ولی حتی تو بنچمارک S6 بهتر از V10 هست چه برسه S7 و note 5
    اینم لینک بهترین گوشی ها از نظر Antutu بود. بازم میگم بنچمارک هم 100% قابل اعتماد نیست

8. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوست عزیز شما پست منو که آخرین پست صفحه قبل بود رو خوندید؟ یه سری جواباتونو اونجا دادم

میشه بگید کجا و کی گفته بهترین دوربین رو V10 داره؟! این سایت معتبرترین سایت برای امتیاز به دوربین هاست و نتایجشو میتونید ببینید:

درباره پردازنده هم اینجوری نیست که حتما اسنپدراگون بهتر از اگزینوس باشه. اونا هم رده بندی دارن که کدوما بهترن
    مطمئن باشید S7 و note 5 خیلی بهترن

به فیلم های مقایسه زیاد توجه نکنید. تا یه حدی خوبه ولی نمیشه از روشون نتیجه گرفت
    حتی از روی بنچمارک هم نمیشه تصمیم گرفت ولی حتی تو بنچمارک S6 بهتر از V10 هست چه برسه S7 و note 5
    اینم لینک بهترین گوشی ها از نظر Antutu بود. بازم میگم بنچمارک هم 100% قابل اعتماد نیست
    تو سایت جی اس ام آرنا عکسا رو کنار هم گذاشته بود v10 کنار note5 کیفیت v10بهتر بود بعد از v10 هواوی و بعدش نوت5
    بعدش v10قیمت بدون گارانتیش 1400-1450تومنه زیاد تفاوتی با a7 و x9 نداره قیمتش ولی خب یه سر و گردن از اونا بالاتره
    s6هم که کلا حذفه چون صفحش برام کوچیکه
    بنچمارک که زیاد برام مهم نیست چون هدفم بازی نیست فوقش مثلا بازی کلش باشه و همین بنچمارک 49000 هم زیادی هم هست فقط یه مشکل که تو نظرات سایت جی اس ام آرنا از v10خوندم خیلیا نوشته بودن گوشیشون یکدفعهbootloop شده و روی آرم ال جی گیر کرده و بورد گوشی سوخته نمیدونم این مشکل چقدر جدیه ولی نظرات دیجی کالا رو خوندم کسی چنین مشکلی رو نداره ظاهرا
    Last edited by farshad0123; 20-08-2016 at 03:00.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    TeHRaN

پيش فرض

تو سایت جی اس ام آرنا عکسا رو کنار هم گذاشته بود v10 کنار note5 کیفیت v10بهتر بود بعد از v10 هواوی و بعدش نوت5
    بعدش v10قیمت بدون گارانتیش 1400-1450تومنه زیاد تفاوتی با a7 و x9 نداره قیمتش ولی خب یه سر و گردن از اونا بالاتره
    s6هم که کلا حذفه چون صفحش برام کوچیکه
    بنچمارک که زیاد برام مهم نیست چون هدفم بازی نیست فوقش مثلا بازی کلش باشه و همین بنچمارک 49000 هم زیادی هم هست فقط یه مشکل که تو نظرات سایت جی اس ام آرنا از v10خوندم خیلیا نوشته بودن گوشیشون یکدفعهbootloop شده و روی آرم ال جی گیر کرده و بورد گوشی سوخته نمیدونم این مشکل چقدر جدیه ولی نظرات دیجی کالا رو خوندم کسی چنین مشکلی رو نداره ظاهرا
    از این مقایسه عکسا زیاده. هر سایتی هم انجامش میده و نتایجش متفاوته. همین چند وقت پیش تو یه سایتی S7 اول شد تو یه سایت P9 و تو یه سایت HTC 10 !! در کل پرچم دارا الان دوربیناشون خیلی نزدیک به هم هست و هر کدوم تو یه شرایطی یکم بهتر عکس میگیره
    تفاوت قیمتشون کم نیست!! V10 از X9 حدود 300 تومن و از A7 حدود 200 تومن گرونتره !!! شما از 1200 شروع کردی و الان نزدیک 1500 هستی!!
    درباره صفحه نمایش هم هیچی نگفته بودید که میخواید بزرگ باشه و خودتونم تو ذهنتون m9 plus و z5 بود که 5.2 اینچ هستن. برای همین s6 هم که 5.1 تفاوت خیلی محسوسی نداره. واسه همینه میگم شما اول خواسته ها و بایدها و نبایدهاتو مشخص کن و بعد دنبال گوشی بگرد که نتیجه بگیری
    درباره مشکلت گوشی هم بالاخره هر گوشی رو بعضی افراد باهاش به یه مشکل بزرگ میخورن. همین Z5 رو یه سریا میگن بعد 5 دقیقه فیلمبرداری 4k یا از دوربین میپره بیرون یا پیکسل صفحه اش شروع میکنه به سوختن!! در صورتی که من باهاش 15 دقیقه 4k فیلمبرداری کردم هیچ مشکلیم براش پیش نیومد و آخرشم خودم قطعش کردم
    کلا وسیله الکترونیکی همینه. ممکنه واسه یکی هیچ مشکلی پیش نیاد و واسه یکی یه مشکل بزرگی پیش بیاد
    بعدشم شما که خیلی خوب همه تحقیقات رو کردی و اکثر چیزا رو دربارشون میدونی، فقط با همه گوشی ها کار نکردی که خوب ما هم کار نکردیم. ما هم مثل شما از روی مشخصات روی کاغذ، مقایسه ها و نظرات توی سایت ها راهنمایی میکنیم پس فکر نکنم کمک خاصی بتونیم بهتون بکنیم. الان دیگه شما گزینه هاتو میدونی و با توجه به نیازت باید تصمیم بگیری

11. این کاربر از MCSE MAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    به نظر اساتید عزیز بین xperia z3plus و p9 lite کدوم انتخاب مناسب تری هست؟
    از راهنمایی شما سپاسگزارم
    موفق باشید

داره خودمونی میشه oregon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

Z3+ هرچند به احتمال زیاد اندروید نوقا آخرین آپدیتی خواهد بود که برای آن ارایه میشود.

14. این کاربر از oregon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •