تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 532 از 646 اولاول ... 32432482522528529530531532533534535536542582632 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,311 به 5,320 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا من نظرم بیشتر روی گلکسی اس 6 بود ولی دیدم که مموری نمیخوره مایوس شدم . مموری برام مهمه.

یکی از دوستان Z5 Compact رو معرفی کردن ولی متاسفانه ظاهرا تو ایران موجود نیست هنوز
    هست ولی با گارانتی نیست قیمت الان 1650-1700

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    تا 600 گوشی اندرویدی 5 اینچ چی پیشنهاد میکنید؟

داره خودمونی میشه Hossein_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان
    تا 600 گوشی اندرویدی 5 اینچ چی پیشنهاد میکنید؟
    سلام
    بهترین انتخاب در این بازه قیمتی هواوی P8 Lite هستش.
    این مدل رو پسند نکردید 4x هم گزینه خوبیه.
    هر دو مدل اندروید 6 رو دریافت خواهند کرد.

4. این کاربر از Hossein_it بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

آقا من تو تبریز در به در دنبال z5 comapct گشتم اصلا پیدا نکردم.
    دیگه حوصله تحقیق و بررسی ندارم. لطفا یکی دو تا مدل تا سقف قیمت 1.600 با مشخصات زیر معرفی کنید:
    32 گیگ
    سی پی یو ترجیحا اسنپ ( حالا نبود هم ایرادی نداره)
    رم مناسب
    سایز در حدود 4.6 الی 5
    حتما مموری بخوره
    باطری مناسب
    4G
    هواوی نباشه
    رادیو
    دوربین بالای 16
    دوریبین جلو 5
    لرزشگیر اپتیکال باشه چه بهتر

برادرم LG G4 داره و نمی خوام تکراری باشه!

ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

بین ( htc (A9, E9+, one ME و (galaxy (note4 , s6 duos میخوام

مدل htc E9+ رو بخرم به نظرتون خوبه
    بیشترین عامل انتخابم دوربین با کیفیتش 20مگاپیکسل هست / فقط نمیدونم هنگی داره یا نه قدرت سی پی یوش نسبت به بقیه چطوره

آیا E9 رو نسبت به بقیه پیشنهاد میکنید؟(ضمنا این مدل 2 سیم کارت هست کیفیت آنتن دهی و کیفیت مکالمه پایین نمیاد؟!!)

برای مصارف( فیلم و سریال -شدید | تماشای کنسرت با کیفیت بسیار بالا (که صدا خیلی مهمه برام و کیفیت خروجی نوع صدا + هدفون باید عالی باشه) | اینترنتی_تلگرام-وبگردی و اینستاگرام)

موبایل فعلیم آیفون هست
    Last edited by mehdiops; 19-02-2016 at 13:24.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا من تو تبریز در به در دنبال z5 comapct گشتم اصلا پیدا نکردم.
    دیگه حوصله تحقیق و بررسی ندارم. لطفا یکی دو تا مدل تا سقف قیمت 1.600 با مشخصات زیر معرفی کنید:
    32 گیگ
    سی پی یو ترجیحا اسنپ ( حالا نبود هم ایرادی نداره)
    رم مناسب
    سایز در حدود 4.6 الی 5
    حتما مموری بخوره
    باطری مناسب
    4G
    هواوی نباشه
    رادیو
    دوربین بالای 16
    دوریبین جلو 5
    لرزشگیر اپتیکال باشه چه بهتر

برادرم LG G4 داره و نمی خوام تکراری باشه!

ممنونم
    به نظرم s6 و A9 برای شما مناسبه (بیشتر s6) هر دو سایز خوبی دارن دوربین و باتری مناسبی هم دارن لرزش گیر هم دارن 4g و مموری هم ساپورت میکنند(البته برای s6 نسخه دو سیم شنیدم به جای یکی از اسلات ها میشه سیم کارت یا مموری گذاشت)

Last edited by NOR-1; 19-02-2016 at 14:51.

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بین ( htc (A9, E9+, one ME و (galaxy (note4 , s6 duos میخوام

مدل htc E9+ رو بخرم به نظرتون خوبه
    بیشترین عامل انتخابم دوربین با کیفیتش 20مگاپیکسل هست / فقط نمیدونم هنگی داره یا نه قدرت سی پی یوش نسبت به بقیه چطوره

آیا E9 رو نسبت به بقیه پیشنهاد میکنید؟(ضمنا این مدل 2 سیم کارت هست کیفیت آنتن دهی و کیفیت مکالمه پایین نمیاد؟!!)

برای مصارف( فیلم و سریال -شدید | تماشای کنسرت با کیفیت بسیار بالا (که صدا خیلی مهمه برام و کیفیت خروجی نوع صدا + هدفون باید عالی باشه) | اینترنتی_تلگرام-وبگردی و اینستاگرام)

موبایل فعلیم آیفون هست
    سلام شما اول بودجتون مشخص کنین و از از بین هر برند یک مدل انتخاب کنین و با برند های دیگه مقایسه کنین
    تو htc فعلا فقط a9 خوبه چون دوربین 13 مگاپیکسلی از 20 مگ M9 هم بهتره و قابلیت های بیشتر و بهتری داره جز cpu و اسپیکر ولی خیالتون راحت چون هم از دالبی پشتیبانی میکنه و هم cpu قوی داره
    ولی s6 و note یک رده بالاترن باید بودجه و اندازه صفحه و دوسیم بودن و چیز های دیگه مثل سنسور اثر انگشت..... برای خودتون مشخص کنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام شما اول بودجتون مشخص کنین و از از بین هر برند یک مدل انتخاب کنین و با برند های دیگه مقایسه کنین
    تو htc فعلا فقط a9 خوبه چون دوربین 13 مگاپیکسلی از 20 مگ M9 هم بهتره و قابلیت های بیشتر و بهتری داره جز cpu و اسپیکر ولی خیالتون راحت چون هم از دالبی پشتیبانی میکنه و هم cpu قوی داره
    ولی s6 و note یک رده بالاترن باید بودجه و اندازه صفحه و دوسیم بودن و چیز های دیگه مثل سنسور اثر انگشت..... برای خودتون مشخص کنین

به نظرم s6 و A9 برای شما مناسبه (بیشتر s6) هر دو سایز خوبی دارن دوربین و باتری مناسبی هم دارن لرزش گیر هم دارن 4g و مموری هم ساپورت میکنند(البته برای s6 نسخه دو سیم شنیدم به جای یکی از اسلات ها میشه سیم کارت یا مموری گذاشت)

من هر 4 سال یکبار موبایل تعویض میکنم برای همین مشکل بودجه ندارم بابت هزینه و یه چیزه تاپ میخوام بخرم تا 4 سال آینده اذیتم نکنه

خسته شدم از آیفون به خاطر اینکه هیچی نداره و همش باید برای یه چیز عادی که تو اندرویدی ها هست بری 2 ساعت دانلود کنی

تنها و مهمترین موضوع فیلم دیدن هست که باید کیفیت تصویر خوب باشه تا فایلهای hd و قوی تر رو اجرا کنه دوم خروجی صدا و هدفون که کیفیتش خیلی خوب باشه

htc رو انتخاب کردم چون کیفیت هدفون هاش خیلی بالاس برعکس note 4 هدفونش خیلی ضعیف بود

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هر 4 سال یکبار موبایل تعویض میکنم برای همین مشکل بودجه ندارم بابت هزینه و یه چیزه تاپ میخوام بخرم تا 4 سال آینده اذیتم نکنه

خسته شدم از آیفون به خاطر اینکه هیچی نداره و همش باید برای یه چیز عادی که تو اندرویدی ها هست بری 2 ساعت دانلود کنی

تنها و مهمترین موضوع فیلم دیدن هست که باید کیفیت تصویر خوب باشه تا فایلهای hd و قوی تر رو اجرا کنه دوم خروجی صدا و هدفون که کیفیتش خیلی خوب باشه

htc رو انتخاب کردم چون کیفیت هدفون هاش خیلی بالاس برعکس note 4 هدفونش خیلی ضعیف بود
    شما که مشکل بودجه ندارین و 4 سال یک بار گوشی عوض میکنین چرا از سری نوت نمیخرین یا میتونین صبر کنین note 6 بیاد
    در ضمن نوع هدفون جز فیلتر های انتخابی نیست
    گوشی گرفتین دو تا مغازه بغلی هدفون بهتر میگیرین
    اگر من باشم گوشی میگیرم که حافظه داخلیش بالا 64 باشه , مموری ساپورت کنه , قیمتش پایین باشه که بتونم بهترین لوازم جانبی مثل هدفون و مموری و محافظ گوشی رو تهیه کنم

پروفشنال elyartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنونم. اتفاقا قبلا s6 مد نظرم بود ولی به خاطر مسئله مموری نخوردن گذاشتم کنار و بعد Z5 چشمو گرفت. اول دنبال کامپکت بودم که بعد خود Z5 رو پسندیدم. گوشی بی نقصی به نظرم میومد به غیر از اون بحث داغ کردن که نمی دونم سیاه نمایی هست یا واقعا اینطوریه.
    خیلی چشمو گرفته. به نظرتون ارزش داره بخرم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •