تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 505 از 646 اولاول ... 5405455495501502503504505506507508509515555605 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,041 به 5,050 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

یکی می گفت نوت 5 دو سیم به جای سیم دوم میشه حافظه هم بذاری.می گفت گوشی تک سیمو می برن چین اونجا سیم دومو می ذارن روش.اگه من دو سیم بگیرم می تونم به جای سیم دوم حافظه 128 بذارم توش؟به غیر از سیم دوم هیچ فرقی با گوشی های کره ای نداره؟مثلا اونا اصل هستن؟دو سیم مشکلی هنگی لگی چیزی نداره؟به نظرتون صبر کنم تک سیم 64 بیاد یا دو سیم 32 بگیرم؟
    گوشیه Note 5 دو نسخه تک سیم و دو سیم داره
    Samsung Galaxy Note5 Duos نسخه دوسیم هست
    Samsung Galaxy Note5 نسخه تک سیم
    که هیچ کدوم از حافظه جانبی پشتیبانی نمیکنن یعنی اگر هم نسخه دوسیم تهیه کنین درگاه مخصوص سیم کارت داره

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

سلام گوشی تا 700 چی راهنمایی می کنید
    بیشتر اینترنت استفاده می کنم اسپیکر خوبی داشته باشه ودوربین خوب
    قبل از راهنمایی تشکر می کنم
    Huawei Honor 4X سایز 5.5 برای استفاده از نت راحتتر هستین
    Huawei Honor 4C
    HTC Desire 626
    دو نسخه موجود هست با رم 1 و 2 که رم 2 رو اگه پیدا کردین بهتر هست

3. این کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

اقا یه گوشی میخوام دوسیم 4g باشه صدای بلندگو گوشی که صدای مکالمه میاد بالا باشه الان سونی zr دارم خیلی کمه صداش اندروید که حتما باشه ترجیحا سامسونگ اگر اندروید 5 بخوره حتما قیمت هم حدود 1200 تا 1300 باشه حالا یه کم بالا هم ایراد نداره

- - - Updated - - -

اقا یه گوشی میخوام دوسیم 4g باشه صدای بلندگو گوشی که صدای مکالمه میاد بالا باشه الان سونی zr دارم خیلی کمه صداش اندروید که حتما باشه ترجیحا سامسونگ اگر اندروید 5 بخوره حتما قیمت هم حدود 1200 تا 1300 باشه حالا یه کم بالا هم ایراد نداره
    Samsung Galaxy S5 Duos
    Huawei P8

حالا با اضافه کردن بودجه

Samsung Galaxy A8 Duos
    HTC One E9 Plus

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

Huawei Honor 4C
    HTC Desire 626

مدل p 8 lite یا هووایی g7 یا سامسنگ j7 چطور هست

- - - Updated - - -

Huawei Honor 4C
    HTC Desire 626

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

سامسونگ J7 از اون بودجه ای که گفتین بالاتر هست رم 1.5 گیگ هم هست ولی اگه با بودجه اش مشکلی ندارین گزینه خوبی هست
    G7 هم به همین صورت قیمت بالاتر از بودجتون داره البته با گارانتیش
    Huawei P8lite هم بالاتر از بودجه هست ولی با افزایش بودجه کمتری میتونین تهیه کنین

اینایی هم که خودتون مد نظر گرفتین خوب هستن حالا خودتون از بودجتون و کم و زیادش خبر دارین شاید هم جایی رو دارین که 700 اینارو بتون بدن

بین اینا
    J7 نمایشگر مطلوب تری داره Super AMOLED هست
    Huawei P8lite به همراه HTC Desire 626 باطریه ضعیفی دارن تو این مدلا
    الان مدلایی که گفتم و گفتین 6تا شد یه تعدادی رو خودتون حذف کنین و بین هرکدوم موندین بگین تا بشه بهتر راهنمایی و مقایسه کرد

7. این کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arazboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    برزخ

پيش فرض

سامسونگ J7 از اون بودجه ای که گفتین بالاتر هست رم 1.5 گیگ هم هست ولی اگه با بودجه اش مشکلی ندارین گزینه خوبی هست
    Huawei P8lite هم بالاتر از بودجه هست ولی با افزایش بودجه کمتری میتونین تهیه کنین

اینایی هم که خودتون مد نظر گرفتین خوب هستن حالا خودتون از بودجتون و کم و زیادش خبر دارین شاید هم جایی رو دارین که 700 اینارو بتون بدن

بین اینا
    الان مدلایی که گفتم و گفتین 6تا شد یه تعدادی رو خودتون حذف کنین و بین هرکدوم موندین بگین تا بشه بهتر راهنمایی و مقایسه کرد
    ممنون از راهنمایتان مشکلی نیست یکمی دیگه روش می زارم بین این چند تا کدام را پیشنهاد می کنید اسپیکر اش خوب باشه 4 جی باشه

با تشکر ویژه

- - - Updated - - -

بین اینا
    ممنون از راهنمایتان مشکلی نیست یکمی دیگه روش می زارم بین این چند تا کدام را پیشنهاد می کنید اسپیکر اش خوب باشه 4 جی باشه

با تشکر ویژه

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

با تشکر ویژه
    4G که همشون دارن
    در مورد بلندگو همشون یه استانداردیو رعایت میکنن من ، خودم سامسونگ دارم راضی هستم

1. Samsung Galaxy J7 SM-J700F - این نسخه 4G دار هست
    2. Huawei P8lite
    3. Huawei Ascend G7

10. این کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز شما که به همه راهنمایی میکنی به منم بکن
    من میخوام یه گوشی با حدود قیمت 1800-1600 بگیرم. بعد چند تا انتخاب دارم.
    Note 4 هست که خیلی خوبه ولی زیادی بزرگه و اسپیکرش چندان با کیفیت نیست نسبت به گزینه های دیگه.
    M9 هست که همه چیزش عالیه برای من (در مورد دوربینش هم تحقیق کردم، برای من کافیه) فقط میترسم شارژ نگه داشتنش خوب نباشه...
    Z3 هم هست که تقریبا بین این و M9 موندم... که Z3 هم تقریبا از هر لحاظ عالیه به جز اینکه از قیافه ی M9 خیلی بیشتر خوشم میاد و M9 خوش دست تر و Premium تره.
    S6 هم هست که فقط 32 گیگش هست که برای من کمه... و نسخه ی 64 هم بالای 2 میلیون هست.
    شما میگید من چیکار کنم؟ گزینه ی دیگری دارید؟ به جز Huawei P8 .

- - - Updated - - -

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز شما که به همه راهنمایی میکنی به منم بکن
    Note 4 هست که خیلی خوبه ولی زیادی بزرگه و اسپیکرش چندان با کیفیت نیست نسبت به گزینه های دیگه.
    M9 هست که همه چیزش عالیه برای من (در مورد دوربینش هم تحقیق کردم، برای من کافیه) فقط میترسم شارژ نگه داشتنش خوب نباشه...
    Z3 هم هست که تقریبا بین این و M9 موندم... که Z3 هم تقریبا از هر لحاظ عالیه به جز اینکه از قیافه ی M9 خیلی بیشتر خوشم میاد و M9 خوش دست تر و Premium تره.
    S6 هم هست که فقط 32 گیگش هست که برای من کمه... و نسخه ی 64 هم بالای 2 میلیون هست.

12. این کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

سلام خواهش میکنم!
    اینایی که شما انتخاب کردین از بهترین های هر برند هست و خیلی اختلافات جزیی دارن پس اول از همه بدونین هر کدوم رو بگیرین اشتباه نکردین!

در مورد
    Note 4 همونطور که میدونین این گوشی جزو فبلت هاست و یه جورایی مقایسه سایزی با مدلای دیگه قابل مقایسه نیست
    بله سایز بزرگ هست تو خیابون مخصوصا سخت هست کار باش ولی اگه بتونین به سایزش عادت کنین بهترین گزینه هست!
    کیفیت نمایشگر خیلی خوب هست با رزولویشن
    QHD وتراکم 515ppi
    قلمش یکی از برتری هاش میتونه باشه
    لرزشگیر اپتیکال دوربین که روی کیفیت خیلی تاثیر داره!
    قویترین باطری تو این مدلا (البته نمایشگر هم مصرف بالاتری داره)
    یه سری سنسور های اضافه مثل اثر انگشت ، ضربان قلب که اگه برای کارای ورزشی هم بخواین میتونه کمک کنه!

درکل بازم میگم همه گوشیا خوبن و ایراد گرفتن بشون ممکن نیست!
    به شخصه سامسونگ هارو
    Note 4 و S6 رو به خاطر نمایشگر تو اولویت قرار میدم چون اولین چیزی هست که باش سروکار پیدا میکنین

اسپیکر های مونوی سامسونگ و سونی یا برندای دیگه هم یه استاندارد هستن و بستگی به خودتون داره که ببینین براتون چه چیزایی اولویت دارن!

در مورد برند هوواوی شما اولویت رو بذارین همین برندایی که انتخاب کردین چون بودجه خوبی دارین میذارین و لازم نیست خودتونو سردرگم کنین!
    Last edited by runner; 22-09-2015 at 20:46.

14. 2 کاربر از runner بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز K!ng of th3 K!ngs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام خواهش میکنم!
    اینایی که شما انتخاب کردین از بهترین های هر برند هست و خیلی اختلافات جزیی دارن پس اول از همه بدونین هر کدوم رو بگیرین اشتباه نکردین!

در مورد
    Note 4 همونطور که میدونین این گوشی جزو فبلت هاست و یه جورایی مقایسه سایزی با مدلای دیگه قابل مقایسه نیست
    بله سایز بزرگ هست تو خیابون مخصوصا سخت هست کار باش ولی اگه بتونین به سایزش عادت کنین بهترین گزینه هست!
    QHD وتراکم 515ppi
    یه سری سنسور های اضافه مثل اثر انگشت ، ضربان قلب که اگه برای کارای ورزشی هم بخواین میتونه کمک کنه!

به شخصه سامسونگ هارو
    Note 4 و S6 رو به خاطر نمایشگر تو اولویت قرار میدم چون اولین چیزی هست که باش سروکار پیدا میکنین

اسپیکر های مونوی سامسونگ و سونی یا برندای دیگه هم یه استاندارد هستن و بستگی به خودتون داره که ببینین براتون چه چیزایی اولویت دارن!

در مورد برند هوواوی شما اولویت رو بذارین همین برندایی که انتخاب کردین چون بودجه خوبی دارین میذارین و لازم نیست خودتونو سردرگم کنین!
    در مورد Note میدونم اینارو برای همین خیلی دودلم، واقعا از هر لحاظ عالیه... ولی من الان نزیدک 4 ساله که Note 1 دارم... برای همین دنبال یه گوشیه کوچیک تر و Compact تر و کلا خوشدست تر هستم... ولی بازم Note وسوسه برانگیزه... عادت کردنش که کاری نداره یعنی اصلا مشکلی نیست، فقط اینکه بزرگه خوشم نمیاد.

S6 هم روی کاغذ بی نقص هست... باهاش هم کارکردم خیلی خوبه ولی نمیدونم چرا از همون اول که حتی Render هاش اومد بیرون ازش خوشم نمیومد، باتریش هم خیلی پر دوام نیست و گذشته از اون 32 گیگ واقعا کمه برای من که در واقع 28 گیگش قابل استفاده هست... من الان 48 گیگ روی گوشیم دارم که نزدیک 40 گیگش پره.(آخه آدم یه گوشی مثل Note داره دلش میخواد توش فیلم داشته باشه، آهنگ زیاد ، بازی و ...)

در مورد اسپیکر ها آخه به صدای M8 گوش دادم واقعا نمیدونم چطوری توصیفش کنم... (انگلیسی خوب بلدین؟ کلمه ی ear-gasm به گوشتون خورده؟ یه چیز مثل 0rga$m هست!!! منتها برای گوش فقط!!!!!)
    ضمن اینکه هندزفری هایی هم که اچ تی سی داره کیفیت عالی دارن...( واقعا بی نقص)

نگاه کنید، برای من اولیت ها اینه... من میگم بعد شما ببینید میتونید پیشنهادی بکنید یا خیر
    اول اینکه باتری میخوام خوب باشه، اگر هوس بازی کردم یه ساعت یا یه ساعت و نیم ، آهنگ گوش دادم، از GPS استفاده کردم، خواستم برم توی Instagram بچرخم و اینا همش هواسم به باتری نباشه.
    آهنگ خیلی گوشی میدم برای همین از اچ تی سی خیلی خوشم میاد.
    فیلم هم تو گشیم زیاد میبینم برای همینم Note 4 میتونه یه انتخاب عالی باشه.
    دوربین راستش خیلی اهمیت نداره، درسته نوت 4 دوربینش عالیه ولی دوربین HTC هم بین اینا بدتره هم اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه برام.
    دوست دارم خوشدست باشه ولی تا اون حد هم مهم نیست.
    کلا تنها چیزی که نمیزاره نوت رو انتخاب کنم اسپیکرش در مقابل اچ تی هست و کمی سایزش. در مورد اچ تی سی هم اینه که نوت از خیلی لحاظا بهتره. ولی همین اسپیکر های خوبش خیلی ارزشش رو بالا میبره.
    شما چی میگید قربان؟
    کلا S6 رو حذف کنید... درمورد Z3 هم نمیدونم

- - - Updated - - -

سلام خواهش میکنم!

در مورد
    QHD وتراکم 515ppi

به شخصه سامسونگ هارو

در مورد Note میدونم اینارو برای همین خیلی دودلم، واقعا از هر لحاظ عالیه... ولی من الان نزیدک 4 ساله که Note 1 دارم... برای همین دنبال یه گوشیه کوچیک تر و Compact تر و کلا خوشدست تر هستم... ولی بازم Note وسوسه برانگیزه... عادت کردنش که کاری نداره یعنی اصلا مشکلی نیست، فقط اینکه بزرگه خوشم نمیاد.

S6 هم روی کاغذ بی نقص هست... باهاش هم کارکردم خیلی خوبه ولی نمیدونم چرا از همون اول که حتی Render هاش اومد بیرون ازش خوشم نمیومد، باتریش هم خیلی پر دوام نیست و گذشته از اون 32 گیگ واقعا کمه برای من که در واقع 28 گیگش قابل استفاده هست... من الان 48 گیگ روی گوشیم دارم که نزدیک 40 گیگش پره.(آخه آدم یه گوشی مثل Note داره دلش میخواد توش فیلم داشته باشه، آهنگ زیاد ، بازی و ...)

در مورد اسپیکر ها آخه به صدای M8 گوش دادم واقعا نمیدونم چطوری توصیفش کنم... (انگلیسی خوب بلدین؟ کلمه ی ear-gasm به گوشتون خورده؟ یه چیز مثل 0rga$m هست!!! منتها برای گوش فقط!!!!!)
    ضمن اینکه هندزفری هایی هم که اچ تی سی داره کیفیت عالی دارن...( واقعا بی نقص)

نگاه کنید، برای من اولیت ها اینه... من میگم بعد شما ببینید میتونید پیشنهادی بکنید یا خیر
    اول اینکه باتری میخوام خوب باشه، اگر هوس بازی کردم یه ساعت یا یه ساعت و نیم ، آهنگ گوش دادم، از GPS استفاده کردم، خواستم برم توی Instagram بچرخم و اینا همش هواسم به باتری نباشه.
    آهنگ خیلی گوشی میدم برای همین از اچ تی سی خیلی خوشم میاد.
    فیلم هم تو گشیم زیاد میبینم برای همینم Note 4 میتونه یه انتخاب عالی باشه.
    دوربین راستش خیلی اهمیت نداره، درسته نوت 4 دوربینش عالیه ولی دوربین HTC هم بین اینا بدتره هم اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه برام.
    دوست دارم خوشدست باشه ولی تا اون حد هم مهم نیست.
    کلا تنها چیزی که نمیزاره نوت رو انتخاب کنم اسپیکرش در مقابل اچ تی هست و کمی سایزش. در مورد اچ تی سی هم اینه که نوت از خیلی لحاظا بهتره. ولی همین اسپیکر های خوبش خیلی ارزشش رو بالا میبره.
    شما چی میگید قربان؟
    کلا S6 رو حذف کنید... درمورد Z3 هم نمیدونم

16. این کاربر از K!ng of th3 K!ngs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •