تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 646 اولاول 1234567891555105505 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

دوستان من ميخواستم galaxy5 i5500
    samsung
    بخرم به نظرتون چطوره؟
    چون تا يه سال ديگه ردش ميکنم نميخوام زياد ضرر کنم

آخر فروم باز ali_disslove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

با سلام

من اگه بخوام یه گوشی اندرویدی بخرم آیا تفاوت ورژن های اندروی تفاوتی دارند ؟مثلا 2.1 با 2.2 خیلی فرق دارند ؟چه فرقایی ؟آِیا برنامه ها روی ورژن های مختلف یکیه ؟اگه نه اینکه خیلی بده چون هی آندروید ورژن میده و باعث میشه هیچ ورژنی خیلی رشد نکنه

دوم اینکه میشه ورژن آندروید رو تغییر داد؟مثلا 1.6 رو بکنیم 2.2؟

ممنون میشم یکی این سوالاتو جواب بده تا اصلا فکر به آندروید بکنم یا نه ؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ایا کسی از دوستان galaxy5 i5500 خریده راضی؟این مدل ال جی چطوره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

والا منم نمیدونم این سیناپس جان این GPS و قطب نما انداخت دهنه ما منم دوستم خریده بود از پشت تلفن بهش گفتم نداره ناراحت شد الان میرم از دلش در بیارم بنده خدا (شوخی کردم ناراحت نشی خودش میدونست داره)

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

ایا کسی از دوستان galaxy5 i5500 خریده راضی؟این مدل ال جی چطوره
    کد:
    نه عزیز من به نظر من اگه شما یه آندروید بهتر ولی کار کرده بگیری خیلی از سری Galaxy 5 سامسونگ بهتره!! چون به دلیل سایز و رزلوشن و پردازنده کم این گوشی و البته خیلی چیزای دیگه ...شما فقط اسم گوشی آندروید رو گوشیتون هستش و 60% نرم افزارها و تقریبا تمامی بازیا رو رزلوشن شما کار نمیکنه ... بهتره با 270 تومن یه هیرو یا Dream G1 کارکرده بگیرین. یا X10mini هم بدک نیستش

6. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام

من اگه بخوام یه گوشی اندرویدی بخرم آیا تفاوت ورژن های اندروی تفاوتی دارند ؟مثلا 2.1 با 2.2 خیلی فرق دارند ؟چه فرقایی ؟آِیا برنامه ها روی ورژن های مختلف یکیه ؟اگه نه اینکه خیلی بده چون هی آندروید ورژن میده و باعث میشه هیچ ورژنی خیلی رشد نکنه

دوم اینکه میشه ورژن آندروید رو تغییر داد؟مثلا 1.6 رو بکنیم 2.2؟

ممنون میشم یکی این سوالاتو جواب بده تا اصلا فکر به آندروید بکنم یا نه ؟؟؟
    ببینین شما اگه مثلا گوشی HTC HERO که آندروید 1.6 داره بخرین فورا بعد از خرید میتونین به ورژن 2.1 Eclair آپدیت کنین و حتی اگه هم آپدیت نکنین تو ساپورت نرم افزار با اونی که 2.2 هم داره هیچ فرقی نمیکنین ... ورژن های مختلف آندروید فقط برای بالاتر بردن سرعت و کارایی آندروید هستن و هیچ محدودیتی ایجاد نمیکنن...ولی خوب یکسری از گوشی ها به آندروید 2.2 آپدیت نمیشن مثلا X10 و Hero فقط تا 2.1 آپدیت میشن که البته X10 هنوز هم براش این آپدیت نیومده ولی Desire و Nexus One و I9000 و milestoneبه راحتی به 2.2 Froyo آپدیت میشن و واقعا از بقیه ی آندرویدی ها از لحاظ سرعت و کارایی جلو میوفتن ولی این دلیل نمیشه که نرم افزاری برای اینا رو 2.2 بیاد و رو 2.1 گوشیایه دیگه ساپورت نشه

8. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_disslove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

ببینین شما اگه مثلا گوشی HTC HERO که آندروید 1.6 داره بخرین فورا بعد از خرید میتونین به ورژن 2.1 Eclair آپدیت کنین و حتی اگه هم آپدیت نکنین تو ساپورت نرم افزار با اونی که 2.2 هم داره هیچ فرقی نمیکنین ... ورژن های مختلف آندروید فقط برای بالاتر بردن سرعت و کارایی آندروید هستن و هیچ محدودیتی ایجاد نمیکنن...ولی خوب یکسری از گوشی ها به آندروید 2.2 آپدیت نمیشن مثلا X10 و Hero فقط تا 2.1 آپدیت میشن که البته X10 هنوز هم براش این آپدیت نیومده ولی Desire و Nexus One و I9000 و milestoneبه راحتی به 2.2 Froyo آپدیت میشن و واقعا از بقیه ی آندرویدی ها از لحاظ سرعت و کارایی جلو میوفتن ولی این دلیل نمیشه که نرم افزاری برای اینا رو 2.2 بیاد و رو 2.1 گوشیایه دیگه ساپورت نشه

بسیار ممنون از جوابه کامل و خوبتون

حالا چند تا سوال دیگه:

اون ورژن 1.6 با 2.2 هیچ فرقی از لحاظ ساپورت نرم افزاری ندارند ؟یعنی در معدود نرم افزار هایی هم تفاوت ندارند ؟

2- میشه بگید مثلا 1.6 با 2.2 دقیقا چه تفاوت ها و ویژگی هایی به جز سرعت دارند ؟امکاناتی که گفتید مثلا چیا هستند ؟

3- بولوتوث توی ورژن 2.1 و بالاتر کاملا بدون مشکل شده یا هنوز مشکل داره ؟

4- روت کردن دردسر زیادی داره یا مثل -- نوکیاست ؟

5-جاوا رو ساپورت میکنه آندرویدی ها ؟

6- به نظرتون این بهتره یا ویندوز 7؟(از لحاظ ساپورت نرم افزاری ؟به نظرتون آندروید رشدش کم نبوده تو نرم افزار نسبت به n900 یا سری 5 نوکیا با توجه به اینکه تقریبا با هم اومدند ؟

10. این کاربر از ali_disslove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

خواهش میکنم ...من که کاری نکردم
    اولا شما که میتونی راحت به 2.1 یا 2.2 آپدیت کنی دیگه چرا مزایا نسبت به 2.1 میخوای ولی باشه مشکلی نیست

چرا فکر کنم تو چند تا نرم افزار البته واقعا نه چندان مهم 1.6 محدودیت داره.

2-بله بجز سرعت تو کارایی سیستم عامل تفاوت دارن مثل امکان جابجایی فایل بوسیله ی بلوتوث و از طریق کامپیوتر تو 2.1 به بعد..انیمیشن های جالب و خوشگل هنگام عوض شدن صفحات منو...و کلی چیزای دیگه مثل تفاوت های Windows 7 یا XP

3- نه دیگه 2.1 به بعد بلوتوث مشکلی نداره

4-به نظر من روت کردن از -- کردن نوکیا هم آسون تره ولی بستگی به گوشی شما و ورژن Android شما هم داره.

5- بله شما فقط با نصب ساده ی یک نرم افزار جاوا رو اجرا میکنین

6-از لحاظ نرم افزار و بازی اصلا IOS و Android رو با سیمبیان و مائمو مقایسه نکن چون با اختلاف زیاد پیشرو هستن ...خصوصا آندروید .... ولی در مورد win7 باید بگم که آینده ی روشنی براش (تو خارج از کشور) پیشبینی میشه (به دلیل نیاز شدید به دسترسی به اینترنت سرعت بالا) ولیچون هنوز خیلی مونده تا گوشیایه وین 7 بیان و قیمتشون به زیر 600 برسه و نرم افزار براشون معرفی بشه و هنوز معلوم نیست چی از آب در بیاد من به شما توصیه میکنم فقط به گوشیایه آندروید فکر کنین

12. 2 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه عزیز من به نظر من اگه شما یه آندروید بهتر ولی کار کرده بگیری خیلی از سری Galaxy 5 سامسونگ بهتره!! چون به دلیل سایز و رزلوشن و پردازنده کم این گوشی و البته خیلی چیزای دیگه ...شما فقط اسم گوشی آندروید رو گوشیتون هستش و 60% نرم افزارها و تقریبا تمامی بازیا رو رزلوشن شما کار نمیکنه ... بهتره با 270 تومن یه هیرو یا Dream G1 کارکرده بگیرین. یا X10mini هم بدک نیستش
    شما استادتری این مقایسه رو نگاه
    کد:
    سی پی یو دوتایش یکی رزولوش اینچشون که یکی رزولشن رو ننوشته تئضیح بدین خوشحال میشم

آخر فروم باز P A R S A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

شما استادتری این مقایسه رو نگاه
    کد:
    سی پی یو دوتایش یکی رزولوش اینچشون که یکی رزولشن رو ننوشته تئضیح بدین خوشحال میشم
    سلام
    من اکیدا توصیه میکنم سمت X10 Mini نری، چون صفحه نمایش به شدت کوچیکه، تو 2.5 اینچ چی میشه دید!؟ حالا حساب کن بخوای یه اس.ام.اس طولانی هم تایپ کنی!
    به علاوه اینکه آپدیت 2.1 برای X10 Mini که گفتن خواهد آمد معلوم نیست کی بیاد، 2.2 که دیگه هیچی!
    به هر حال اگه مایه در همین حده، من گلکسی 5 رو پیشنهاد میکنم، هم صفحه بهتری داره (بزرگتر و باکیفیت تر)، هم ساپورت مولتی تاچ رو علاوه بر X10 Mini داره، هم از اندروید جدید تر استفاده میکنه که واقعا تفاوت های چشمگیری داره!، باطریش هم تقریبا دو برابر X10 Miniهست!
    توی فروم های همسایه هم دیدم، ملت راضی بودن به نسبت قیمتش!
    فقط این وسط دوربینش خیلی پیاده است که به نظر من ارزش داره بیخیال دوربین بشی!
    باز نظر خودت هست!

[رزولوشن صفحه هر دوQVGA (320*240)s هست و تفاوت در سایز فیزیکی LCDـیه!]
    کد:
    کد:
    Last edited by P A R S A; 23-10-2010 at 16:20.

15. این کاربر از P A R S A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •