تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 646 اولاول ... 333940414243444546475393143543 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

موتورولا دیفای یا ایکس 10؟ (یا هر چیز دیگه ای که به نظرتون می رسه تا سقف 470)

نیازها:

هندزفری بترکون تصویر خوب .. اسپیکر قوی .. تو بازیها کم نیاره(حداقل مدرن کمبات 1و2 رو اجرا کنه) .. رابط کاربری خوب .. روت و فارسی سازی راحت(دوربین اصلا مهم نیست)

ممنون
    یک گوشی توی این رنج دیر یا زود توی بازی ها کم میاره.من پیشنهاد میکنم بودجه ات رو بیشتر کنی و Desire Z بگیری که از Adreno205 استفاده میکنه. بنابراین به این زودی ها مشکلی پیدا نمی کنی.

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

یک گوشی توی این رنج دیر یا زود توی بازی ها کم میاره.من پیشنهاد میکنم بودجه ات رو بیشتر کنی و Desire Z بگیری که از Adreno205 استفاده میکنه. بنابراین به این زودی ها مشکلی پیدا نمی کنی.
    دوست عزیز من خودم دیزایر اچ دی دارم.

اینو واسه دوستم می خوام .. بازیهای حال حاضر رو جواب بده کافیه .. آدرنوی 205 هم کم کم میره کنار مثل آدرنوی 200 دیزایر

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

خوب اگه اسپیکر قوی میخوای که X10 خود به خود حذف میشه که!

4. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mand007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    KERMANSHAH

پيش فرض

دوست عزیز من خودم دیزایر اچ دی دارم.

اینو واسه دوستم می خوام .. بازیهای حال حاضر رو جواب بده کافیه .. آدرنوی 205 هم کم کم میره کنار مثل آدرنوی 200 دیزایر
    ببخشید این ادرنوی 205 همون گرافیکی نیست که روی اکسپریا پلی هست؟

بعد گرافیک گالکسی اس چیه؟ اصلا داره یا نداره و از همون سی پی یو ی خودش استفاده می کند؟

من فکر کنم چندجا خوندم که در حال حاضر بهترین اندوی که می تونه بازی ها رو اجرا کنه گالکسی اس هست

و تقریبا 5 برابر بقیه قدرت داره؟!؟!!!؟؟؟؟

کسی راجع به سی پی یو های گوشی ها هم اطلاعات داره آ8 و آ9 که مال سامسونگه و..... چه فرق هایی دارن؟

تو انجمن های کامپیوتر خوب راجع به نوع پردازنده ها صحبت می کنن اینجا چطور خبری نیست!!!

6. این کاربر از mand007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب اگه اسپیکر قوی میخوای که X10 خود به خود حذف میشه که!
    حالا اسپیکر رو بی خیال می شیم .. می دونم هر کدوم یه برتری بر دیگری دارن ولی می خوام نهایت استفاده از پولی که بالاش داده میشه برده بشه مال بچه یتیمه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ببخشید این ادرنوی 205 همون گرافیکی نیست که روی اکسپریا پلی هست؟

بعد گرافیک گالکسی اس چیه؟ اصلا داره یا نداره و از همون سی پی یو ی خودش استفاده می کند؟

من فکر کنم چندجا خوندم که در حال حاضر بهترین اندوی که می تونه بازی ها رو اجرا کنه گالکسی اس هست

و تقریبا 5 برابر بقیه قدرت داره؟!؟!!!؟؟؟؟

کسی راجع به سی پی یو های گوشی ها هم اطلاعات داره آ8 و آ9 که مال سامسونگه و..... چه فرق هایی دارن؟

تو انجمن های کامپیوتر خوب راجع به نوع پردازنده ها صحبت می کنن اینجا چطور خبری نیست!!!
    فعلا درسته.الان قوی ترین چیپ ست گرافیک مال گلکسی هست که از Adreno205 کمی قوی تره و از Adreno200 خیلی قویتر.ولی یه مدت دیگه که گوشی هایی که پردازنده ی 2 هسته ای دارن به ایران برسن اوضاع فرق میکنه.
    A9 هم همون پردازنده ی 2 هسته ای هست که توی Atrix و Optimus 2X و تعدادی از تبلت ها استفاده میشه.قدرتش هم از A8 که همون چیپ ست گلکسی هست طبیعتا
    بیشتره.
    Adreno205 هم هونیه که توی Xperia Play ازش استفاده شده.
    Last edited by Zalamen; 28-03-2011 at 15:38.

9. 2 کاربر از Zalamen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

من که کلا توصیه نمیکنم الان گوشی خریداری بشه چون خیلی طول نمیکشه که با عرضه ی گوشیهای جدید (که خیلی هم به عرضشون نمونده و تقریبا توی یک بازه ی زمانی عرضه میشند) قیمتهای تغییرات زیادی پیدا میکنه.
    اگه میتونه که صبر کنه اگه نه هم که من همون X10 رو توی این رنج پیشنهاد میکنم.
    تازه یه خبرهایی هم مبنی بر آبدیتش به آندوی 2.3 شنیدم!

11. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من که کلا توصیه نمیکنم الان گوشی خریداری بشه چون خیلی طول نمیکشه که با عرضه ی گوشیهای جدید (که خیلی هم به عرضشون نمونده و تقریبا توی یک بازه ی زمانی عرضه میشند) قیمتهای تغییرات زیادی پیدا میکنه.
    اگه میتونه که صبر کنه اگه نه هم که من همون X10 رو توی این رنج پیشنهاد میکنم.
    تازه یه خبرهایی هم مبنی بر آبدیتش به آندوی 2.3 شنیدم!
    آپدیت 2.3 چند روز پیش تایید شد.

13. 5 کاربر از Zalamen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام
    من میخوام وایلدفایر بگیرم، نظرتون چیه!؟
    بازی که برام مهم نیست! (آیپاد تاچ دارم!)، فقط اینترنت و Wifi Tethring مهمه و برنامه های آندروید!
    با این اوصاف وایلدفایر خوبه!؟ به خاطر رزولوشن نرم افزار ها محدود نیستن!؟
    کسانی که باهاش کار کردن، رزولوشن QVGA خیلی تو ذوق میزنه!؟

سلام بهتره وايدفاير نخري چون كيفيت تصويرش پايينه و بعد از يه مدت ازش زده ميشي.گول اندرويدش هم نخور بله آندرويد خوبه ولي چون كيفيت تصويرش پايينه نمي صرفه...
    اگه پول داشته باشي و ديزاير سري اولش گيرت بياد عاليه و آندرويدش هم راحت آپديت ميشه...

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض برترین گوشی hTC از نظر شما

برترین گوشی hTC موجود در بازار یا کامینگ سون برای ایران رو کدوم مدل معرفی می کنید؟
    (هم ویندوز فون - هم اندروید: ولی فکر کنم اندرویدی ها مقبول تر باشند)
    همه ی جوانب رو بسنجید مثل دوربین- ال سی دی - سی پی یو قوی - پشتیبانی فارسی - صدای خوب - پخش موسیقی خوب - برنامه ها - باتری - کلاس!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •