تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 646 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

آخر فروم باز P A R S A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

psp که کلا فک کنم شوخی بود آخه اول اینترنت بعد بازی و سرگرمی مهمه واسم
    از آیپادم نا جور خوشم نمیاد! چند روز پیش تستی نمودم! اما به نظر آندرویید آیندش از iOS بهتره، تازشم طرف بهم گفت هر وقت می خواد برنامه بزنه می بره نمایندگی!! اینجا شو خدایی موندم!
    این مورد آخری مربوط به نمایندگی کاملا چرنـــده!
    من خودم آیپاد تاچ دارم، اتفاقا به نظر من نصب برنامه روی آیپاد تاچ (کلا iOS) خیلی راحت تر و بهتر از سیستم عامل های دیگه است!
    لازم نیست بیست تا برنامه دانلود کنی، یکی به CPU گوشیت نخوره، یکی به رزولوشن گوشیت نمیخوره، یکی درست کرک نشده، یکی کار نمیکنه! ولی توی iOS به لطف AppStore منظم و منسجمش خیلی راحت میتونید برنامه پیدا کنید و نصب کنید.
    مساله مهم اینه که آیپاد تاچ با قیمت نسبتا پایینش امکاناتی رو میده که هیچ گوشی آندرویدی حتی تا 500 تومن به شما نمیده!
    [البته در آینده روشن آندروید هم شکی نیست، خودم دارم میرم تو کار گوشی آندرویدی!]

2. 3 کاربر از P A R S A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

از آیپادم نا جور خوشم نمیاد! چند روز پیش تستی نمودم! اما به نظر آندرویید آیندش از iOS بهتره، تازشم طرف بهم گفت هر وقت می خواد برنامه بزنه می بره نمایندگی!! اینجا شو خدایی موندم!
    من خودم،مشکلم با این ایپاد تاچ،فقط و فقط اینه که جی پی اس و قطب نما نداره! وگرنه گوشی های کنونی اندرویدی هیچکدوم مشخصاتشون به این نمیخوره و همه جلوش باید زانو بزنن!!!کلا هم ایفون 4 و هم ایپاد تاچ جدید خیلی خیلی عالین!!!(مخوصصا اینکه اپل هستن که دیگه واسه خودش سرقفلیشونه!!)

ولی اینا به کنار،با تایید حرف های دوست بالایی در مورد نیاز به گارانتی یا بردنش به جایی برای نصب برنامه و بازی(تایید میشه که کاملا چرته!!) باید بگم در صورتی که استفادتون اینترنت و بازی و مولتی مدیا ست کلا،اندو شاید بتونم بگم حرفی برای گفتن نداشته باشه!!!

ولی اندو خیلی سریع داره میره جلو....چیزی نداره که بخوایم بکوبیم تو سرش!! ولی همین که گوشی های اندرویدی متفاوتن،باعث میشه که اندروید قدرت واقعیش رو به ماها نشون نده....چون یه بازی یا برنامه برا یه گوشی نصب میشه،واسه یکی دیگه نصب نیمشه!!!!کسی هم نمیاد بشینه وقت بذاره برنامه ی درست و حسابی بنویسه،بعد فقط رو یه گوشی خاص کار کنه!!!!

سلام
    من میخوام وایلدفایر بگیرم، نظرتون چیه!؟
    بازی که برام مهم نیست! (آیپاد تاچ دارم!)، فقط اینترنت و Wifi Tethring مهمه و برنامه های آندروید!
    با این اوصاف وایلدفایر خوبه!؟ به خاطر رزولوشن نرم افزار ها محدود نیستن!؟
    کسانی که باهاش کار کردن، رزولوشن QVGA خیلی تو ذوق میزنه!؟
    نمی خوام بگم وایلدفایر گوشی بدیه!! الان 2.2 هم داره به نظرم(تا جایی که یادمه براش عرضه شد!)
    ولی رزلوشن و پردازنده ی ضعیفش،تو برخی برنامه ها و بازی ها گیرتون میاره...اگه بتونین لجند بگیرین عالیه چون خیلی قوی تره و اورکلاک هم میشه به 800....

ولی بازم میگم که نمیخوام بگم وایلد گوشی بدیه! خیلی هم خوبه،توی تاپیکش هم بچه هایی که داشتن،خوشحال بودن!

4. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

به نظر من وایلد نگیر رزلوشنش خیلی از قضیه پرته من دوستم میخواست بگیره متقاعدش کردم aria بگیره و الان راضیه ....اون aria رو گرفت 440 بدون گارانتی....خیلی گوشیه توپیه

قابل توجه دوستانی که میگفتن بازیایه آندروید خوب نیس! (خودمم شک کردم یه لحظه)

میدونم اینا بهترین نیستن ولی خیلی از بقیه ی سیستم عامل ها سر ترن
    Last edited by Real Madrid C.F; 22-10-2010 at 16:02.

6. 2 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اره اریا هم گوشیبه خوبیه...فقط جی پی اسو قطب نما نداره که باعث میشه برنامه های خفنش!! مثل قطب نما!،نقشه ها و لایار ها و برنامه های مربوط به اسمون!!! و اینجور برنامه ها کار نکنن...ولی اریا گوشی خوبیه....تو این رنج...لجند ولی بهتره!!!

وایلد هم تو رنج خودش خوبه!!.....

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

اره اریا هم گوشیبه خوبیه...فقط جی پی اسو قطب نما نداره که باعث میشه برنامه های خفنش!! مثل قطب نما!،نقشه ها و لایار ها و برنامه های مربوط به اسمون!!! و اینجور برنامه ها کار نکنن...ولی اریا گوشی خوبیه....تو این رنج...لجند ولی بهتره!!!

وایلد هم تو رنج خودش خوبه!!.....
    آریا اگه GPS و قطب نما نداشته باشه که کلا تعطیله! لجند هم اشکالش ساپورت ضعیفش هست! هنوز فرویو براش نیومده ولی وایلدفایر هم کوکر های بیشتری پشتش هستن هم بیشتر پشتیبانی میشه!
    میرم ببینم اگه لجند یا آریا با قیمت خوب گیرم اومد، میگیرم، وگرنه همون WildFire !
    ممنون از راهنمایی های همه!

ویرایش: توی GSMArena برای آریا GPS و قطب نما رو ذکر کرده!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by P A R S A; 22-10-2010 at 16:08.

9. این کاربر از P A R S A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ظاهرا من اشتب کردم..لابد با یه گوشی دیگه قاطیش کردم!!!اخه اریا و یکی دیگه با هم اومدن!!! پس اگه اینجوریه اریا بهتره ...!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

ظاهرا من اشتب کردم..لابد با یه گوشی دیگه قاطیش کردم!!!اخه اریا و یکی دیگه با هم اومدن!!! پس اگه اینجوریه اریا بهتره ...!!!
    ممنون!
    تا ببینیم چی گیرمون میاد!

12. این کاربر از P A R S A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

به نظر شما الان بهترين گوشي آندرويد موجود در بازار ايران چيه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Dublin|Atlanta|New.York

پيش فرض

Samsung Galaxy S

تو سخت افزار رقیب نداره!

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

گلکسی....بدون شک!

البته دیزایر اچ دی به نظر من بهتره!! یه تاپیک دوستان معرفی کردن! یه گویش المانی معرفی کرده که واقعا عالیه!! ظاهرا تاریخ عرضه ی اون گوشی ها برا اوایل 2011 هستش(سه ماه دیگه!!) و قیمت و امکانات خیلی تاپی دارن!!!پیشنهاد میکنم حتمی سر بزنی و پیگر بشی....منم دارم پیگیری میکنم ببینم این شرکت کیه و چی میگه!!

16. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •