تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 122 از 646 اولاول ... 2272112118119120121122123124125126132172222622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,211 به 1,220 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

اگه نباشه جاش خالی می مونه SA33D_GT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    Southern

پيش فرض

من برای این سوال یه تاپیک زدم بعدش دیدم این تاپیک هم هست اگه لطف کنید راهنمایی کنید.خیلی متشکر میشم.
    سلام،میخواستم در مورد خرید یه گوشی galaxy دو سیمکارت با قیمت مناسب جویا بشم،و اینکه آیا دو هر دو سیمکارت فعال هستند؟
    آیا فارسی رو پشتیبانی میکنند؟
    و آیا امکان آپدیت اندروید براشون هست؟
    در مورد قیمت و دیگر امکانات هم لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر.

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

سلام . بچه ها چند تا سوال داشتم :
    -1 اولا اینکه الان قیمت live with walkman چنده ؟
    2- اینکه آیا این گوشی کلیپ های اچ دی رو پخش میکنه ؟
    3- آیا ارزش داره منی که الان گالاکسی جیو دارم ، اینو بفروشم و با تقریبا صد تومن پول گذاشتن این گوشی رو بگیرم ؟ ( دوربین رو بی خیال ، واسه من گیم ، اچ دی چه بهتر - راحتی و روون بودن و اینکه راحت برنامه ها روش نصب بشن و force close ندن مهمه )
    4- و آخر اینکه وسایل این گوشی اصلا پیدا میشه ؟

راستی بنظرتون ، 70-80 تومن ارزش داره جای xperia mini اینو بگیرم ؟؟؟ آخه زیاد فرق ندارن ( من شنیدم xperia mini ریست میکنه و هنگ میکنه و ... )
    Last edited by AC_POP; 08-04-2012 at 22:45.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام . بچه ها چند تا سوال داشتم :
    -1 اولا اینکه الان قیمت live with walkman چنده ؟
    3- آیا ارزش داره منی که الان گالاکسی جیو دارم ، اینو بفروشم و با تقریبا صد تومن پول گذاشتن این گوشی رو بگیرم ؟ ( دوربین رو بی خیال ، واسه من گیم ، اچ دی چه بهتر - راحتی و روون بودن و اینکه راحت برنامه ها روش نصب بشن و force close ندن مهمه )
    4- و آخر اینکه وسایل این گوشی اصلا پیدا میشه ؟

راستی بنظرتون ، 70-80 تومن ارزش داره جای xperia mini اینو بگیرم ؟؟؟ آخه زیاد فرق ندارن ( من شنیدم xperia mini ریست میکنه و هنگ میکنه و ... )
    1- سه روز پیش اهواز گرفتم 370. قیمت را هر روز میتونید در سایتهای ایرانی موبایل ببینید. معمولاً درسته.
    2-منظور از HD را نمیدونم. فرمت mp4 و حتا webm را پخش میکنه. ولی flv و احتمالاً mkv را نه.
    البته چون آندرویدی است، باید بشه با نصب نرمافزار فرمتهای دیگه را هم پخش کنه.
    3- اهل بازی نیستم. نمیدونم.باید ببینی از گوشیت چی میخوای. برای من از سرم هم زیاده.
    4-وسایل؟ مثل چی؟ یه کابل داره هم برای شارژ و هم وصل به USBکامپیوتر.
    گوشی خوب و بی دردسریه. خودش اپدیت میکنه و خیلی سرراست میشه باش کارکرد. ولی تا حالا نرمافزار روش نصب نکردم. این تو بازار بیشتر از xperia mini هست از بعضی نظرها سره. ram512

4. این کاربر از saeediranzad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

1- سه روز پیش اهواز گرفتم 370. قیمت را هر روز میتونید در سایتهای ایرانی موبایل ببینید. معمولاً درسته.
    2-منظور از HD را نمیدونم. فرمت mp4 و حتا webm را پخش میکنه. ولی flv و احتمالاً mkv را نه.
    البته چون آندرویدی است، باید بشه با نصب نرمافزار فرمتهای دیگه را هم پخش کنه.
    3- اهل بازی نیستم. نمیدونم.باید ببینی از گوشیت چی میخوای. برای من از سرم هم زیاده.
    4-وسایل؟ مثل چی؟ یه کابل داره هم برای شارژ و هم وصل به USBکامپیوتر.
    گوشی خوب و بی دردسریه. خودش اپدیت میکنه و خیلی سرراست میشه باش کارکرد. ولی تا حالا نرمافزار روش نصب نکردم. این تو بازار بیشتر از xperia mini هست از بعضی نظرها سره. ram512
    منظورم از اچ دی اینه که فیلم و کلیپ های اچ دی رو که با رزولوشن 1280*720 هستن راحت باز کنه . گالاکسی جیو من الان نهایتش میتونه 640*480 رو باز کنه .
    وسایل مثل این که محافظ و capdase و ضد خش صفحه راحت براش پیدا بشه .
    راستی من از یوتیوب مقایسه بین xperia mini و live with walkman رو انداختم ، لیو وید واکمن صفحه نمایش زیاد جالبی نداشت نسبت به ایکسپریا مینی !!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

منظورم از اچ دی اینه که فیلم و کلیپ های اچ دی رو که با رزولوشن 1280*720 هستن راحت باز کنه . گالاکسی جیو من الان نهایتش میتونه 640*480 رو باز کنه .
    وسایل مثل این که محافظ و capdase و ضد خش صفحه راحت براش پیدا بشه .
    راستی من از یوتیوب مقایسه بین xperia mini و live with walkman رو انداختم ، لیو وید واکمن صفحه نمایش زیاد جالبی نداشت نسبت به ایکسپریا مینی !!!
    HD را امتحان نکردم. ولی گمون نکنم مشکلی باشه. آخه شما روی صفحه3.2 اینچی فایل HD میخوای چکار؟
    تازه با این سرعت کم اینترنت از کجا ویدیوی HD دانلود میکنی؟
    صفحه نمایشش TFT است. در حالی که حتا ویواز هم LCD است. بنظرم این کار عمدی و برای کاهش قیمت بوده.
    این گوشی برای کسی مثل من که همیشه با لپتاپم تو اینترنتم خوبه و با لپتاپ فیلم تماشا میکنم مناسبه.

آخر فروم باز vahidsport's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تو کامپیوتر-تهران

پيش فرض

تا یک میلیون چی بگیرم؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

Galaxy S II ، Galaxy Nexus.

9. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها P I R A N H A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    zabol

پيش فرض

هم میگیره هم پخش میکنه

پروفشنال AC_POP's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اروميه

پيش فرض

من بعد از کمی تحقیق متوجه اینا شدم :
    اولا اینکه توی ارومیه ، لایو توی ویترین ها به زور پیدا میشه ، چه برسه به وسایلش !!!
    دوما اینکه ، توی اینترنت و انجمن چند تا سایت هم گشتم ، کمتر ازش نوشته بودن ...
    راجع به ایکسپریا مینی هم با توجه به تحقیقاتم اینا به دستم اومد :
    ایکپریا مینی ها داغ میکنن
    آپدیت کردنشون سخته و اگه بلد نباشی گوشی بریک میشه !!! ( مخصوصو نمیدونم مدل 62 یا یه همچین چیزی رو نوشته بود )
    دکمه بک شون هم بعد از یه مدت دیگه کار نمیکنه !!!!

حالا دوستان بنظرتون من چیکار کنم ؟؟؟ اصلا چرا سونی اریکسون ها اینقدر قیمت ارزونی دارن ؟؟؟ همین امکانات رو توی سامسونگ حداقل بهتون 500-600 میگن !!! بنظرتون چیکار کنم بهتره ؟؟؟ دوام ، پستیبانی و اینکه اکثر بازی ها و برنامه ها رو روان باز کنه و force close کمتر بده خیلی مهمه برام ...
    Last edited by AC_POP; 14-04-2012 at 18:36.

داره خودمونی میشه Behroozteror's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری

14 گلکسی اس دست دوم یا نئو وی ؟

سلام دوستان منو راهنمایی کنید لطفا
    فردا میخام برم بخرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •