تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 646 اولاول ... 289101112131415162262112512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

آخر فروم باز rawen.west69's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

senaps جان درست میگن
    وینموب 6.5 که خز و تا حدودی منسوخ شد
    وینفون 7 اومده که اصلاً جالب نیست خیلی محدودیت داره...خیلی!
    سیستم عامل ios هم که خیلی گرونه

شما تو تغییر سیستم عامل به اندروید شک نکن

2. این کاربر از rawen.west69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

ويندوز موبايل در مقايسه با آندرويد
    خيلي عقبه
    به نظر من اگه اپل هم خيلي زود فكري به حال گروني سيستم عامل آيفون نكنه خيلي زود بازار رو به آندرويد تحويل ميده
    چون اينجوري كه بوش مياد گوگل با كمك شركت سامسونگ ميخواد نكسوس رو تا جاي ممكن ارزون بيرون بده
    هر چند هنوز قطعي نشده و يه روز تكذيب ميشه يه روز تاييد

4. این کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

ويندوز موبايل در مقايسه با آندرويد
    خيلي عقبه

سلام.

میشه توضیح بدید یعنی چی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام
    من تازه وارد دنیای ویندوز موبایل شدم ولی دیدم زیادی در حق اون داره تو این تاپیک ظلم می شه اندروید متن بازه درست ولی من در تاپیک زیر با عنوان
    برنامه های اندرویدی! حتی اگه اندرویدی هم نیستید بهش سر بزنید و لذت ببرید!
    کد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دیدم نوشته برنامه های کاربردی تر ولی خداییش هرکه ندونه برنامه های ویندوز موبایل کاربردی تره (sms boomber, air horn, ...) کجاش کاریردیه
    بعضی برنامه ها که شما نصب می کنید ویندوز موبایل پیش فرض داره
    مهم ترین مزیت ویندوز نصب اندروید و لینوکس و پالم و داس و ...بروی اونه ولی برعکس را شرمنده
    اما از لحاظ بازی اندروید بهتره
    این صرفا برای اطلاع رسانی بود نه اینکه اندروید بخرید یا ویندوز موبایل یا...
    ولی با اطلاعات کم خودم اینو می دونم سیمبین را نخر (نظر شخصی بود)
    در ضمن می شه جواب اریان عزیز را بدهید
    ممنون باز هم تاکید با کسی یا هرچیزی دعواندارم فقط نظر شخصی خودم را گفتم (تمام صحبت ها بر اساس مدارک)
    با تشکر
    Last edited by aez_venoos; 03-11-2010 at 12:14.

7. این کاربر از aez_venoos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام.

میشه توضیح بدید یعنی چی؟
    چشم آقاي رييس
    والا به نظر من از نظر رابطه كاربري خيلي با آندرويد فاصله داره
    من ويندوز موبايل 6.5 رو ميگم هنوز كه وين مو7 رو نديدم
    آندرويد هم به زيبايي اينتر فيسش رسيده
    هم كلي ميانبرهاي كاربردي توي سيستم عاملش گذاشته
    جداي از همه اينها كافيه يه آندرويد مثلا گالكسي رو بزارين در كنار يه ويندوز موبايل مثلا اچ تي سي اچ دي
    انصافا خودتون مقايسه كنيد
    در كل اين نظر شخصي من بود كه البته زياد فني هم نيست

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

سلام.

میشه توضیح بدید یعنی چی؟
    آریان جان من میدونم خیلی رو ویندوز موبایل حساس هستی و استاد انواع وین مو ها ! اما نظر من اینه که وقتی خود مایکروسافت چاقو میگیره دستش و خرخره ی وین موبایل رو پیاده میکنه دیگه ما چرا پشتش وایسیم گرچه حمایت از وین مو دیگه فایده نداره چون دیگه مرده و تا چند سال دیگه خود شما هم دیگه فکر وین موبایل رو هم نمیکنی ... ابته من بازم تاکید میکنم وین مو رو هیچ وقت با ویندوز فون قاطی نکنین که کلا فرق دارن و اصلا شبیه هم نیستن من چون عشقه مایکروسافتم خیلی به ویدوز فون امیدوارم.....آریان چرا نظرتو هیچ وقت در مورد آندروید نمیگی؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اینم حتما جوک هستش:

انتخاب بهترين سيستم عامل موبايلي 2010

در صورتي که خواستار اطلاع از ميزان محبوبيت يک سيستم عامل موبايلي در بازار پر رقابت کنوني موبايل مي باشيد بايد بدانيد که طي جديدترين رأي گيري نتايج شگفت انگيزي از سوي کاربران بدست آمده است.
    اين نتايج نشان مي دهد که سيستم عامل موبايلي مايکروسافت با تصاحب 6/40 آرا عنوان بهترين سيستم عامل موبايلي دنيا را کسب کرده و پس از آن آندرويد در مقام دوم سيستم عامل محبوب موبايلي دنيا قرار گرفته است نکته جالب اينجاست که iOS کمپاني Apple با کسب 7/11 آرا از ديدگاه کاربران در جايگاه سوم قرار گرفت.
    جالبتراينکه سيستم عامل سيمبين جزء سيستم عامل هاي حاضر در اين گزينش قرار نداشت. سيستم عامل بلک بري کمپاني RIM فقط توانست 7/2 آرا را کسب کند از همه عجيب تر اينکه سيستم عامل BADA سامسونگ با وجود فروش چند ميليوني گوشي WAVE که اولين گوشي مبتني بر BADA مي باشد از جايگاه بي اهميتي برخوردار شد. براي انتخاب بهترين سيستم عامل موبايلي گزينه هايي مانند قابليت اجراي چند برنامه بصورت همزمان ، منو و امکانات آن و کارايي هاي گوشي مورد بررسي قرار گرفت. اين راي گيري از سوي موسسه تحقيقاتي و مطالعاتي IDC انجام شده است.

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

آره اینو چند وقت پیش گوشی شاپ گذاشته بود!! اصلا توضیح نداده منظورش وین فون هست یا وین موبایل!!!

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

چشم آقاي رييس
    والا به نظر من از نظر رابطه كاربري خيلي با آندرويد فاصله داره
    من ويندوز موبايل 6.5 رو ميگم هنوز كه وين مو7 رو نديدم
    آندرويد هم به زيبايي اينتر فيسش رسيده
    هم كلي ميانبرهاي كاربردي توي سيستم عاملش گذاشته
    جداي از همه اينها كافيه يه آندرويد مثلا گالكسي رو بزارين در كنار يه ويندوز موبايل مثلا اچ تي سي اچ دي
    انصافا خودتون مقايسه كنيد
    در كل اين نظر شخصي من بود كه البته زياد فني هم نيست
    سلام.

خوب رابط کاربری که تا دلتون بخواد واسه ویندوز موبایل هست و برفرض اینکه نباشه هم دلیل بر عقب بودن ویندوز موبایل در برابر آندروید نمیشه که.همین جا بگم من منظورم این نیست که کدوم بهتره سوال من از اینجهت بود که با دلیل مطالب بیان بشه که اگر دوستان خواستن با استفاده از این تاپیک تصمیم گیری کنن بتونن با شنیدن و خواندن مطالب مستدل راحتتر نتیجه گیری و در نهایت تصمیم گیری کنن.

آریان جان من میدونم خیلی رو ویندوز موبایل حساس هستی و استاد انواع وین مو ها ! اما نظر من اینه که وقتی خود مایکروسافت چاقو میگیره دستش و خرخره ی وین موبایل رو پیاده میکنه دیگه ما چرا پشتش وایسیم گرچه حمایت از وین مو دیگه فایده نداره چون دیگه مرده و تا چند سال دیگه خود شما هم دیگه فکر وین موبایل رو هم نمیکنی ... ابته من بازم تاکید میکنم وین مو رو هیچ وقت با ویندوز فون قاطی نکنین که کلا فرق دارن و اصلا شبیه هم نیستن من چون عشقه مایکروسافتم خیلی به ویدوز فون امیدوارم.....آریان چرا نظرتو هیچ وقت در مورد آندروید نمیگی؟؟؟
    سلام.

رئال جان شما دیگه چرا ؟!!!
    تا حالا دیدی من بخاطر اینکه از یه چیزی خودم خوشم بیاد به دیگران هم توصیه کنم؟ شما که دیگه میدونی من خودم گوشیهای آندروید هم دارم.3 تاش رو هم دارم.(هیرو , X10 و X10 مینی )ولی داشتن من دلیل بر خوب بودنش نیست(منظورم این نیست که آندروید بده ها یا نسبت به ویندوز بده) همینطور که نداشتنم دلیل بر بد بودنش نمیتونه باشه.من همیشه میگم اونی که میخواد بخره باید نیازهاشو بسنجه و ببینه کدوم بهتر این نیازهارو برآورده میکنه بره سراغ همون.

آره اینو چند وقت پیش گوشی شاپ گذاشته بود!! اصلا توضیح نداده منظورش وین فون هست یا وین موبایل!!!
    سلام.

اول که بگم من این آمار رو تایید یا تکذیب نمیکنم.اما قطعا" در مورد جنس نیومده نمیتونه باشه و قطعا" نظرشون وین فون 7 نبوده.

13. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ببینید،اندو تازه اولین ساله که داره رو گوشی های درست حسابی نصب میشه!!! در صورتی که ویندوز و ios دیگه پیرن!!!
    شما برای اندو،میتونی هر چیزی و هر جایی رو مطابق میلت تغییر بدی!!!
    به نظر من همون مقایسه ویندوز،لینوکس(من اوبونتو دارم و کار میکنم و خشوم میاد!!) و مک کار درستیه....
    هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره....انتخاب با توجه به نیازها و درخواست ها همیشه متغیره!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •