تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 646 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154204604 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

بازم ممنون.
    بیشتر قصدم توی سامسونگ هست. سونی اریکسون هم فقط مدل آرکش ولی اون هم رفته بالا!
    گالاکسی اس هم که بالاتر از بودجه ی من هست. دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟
    نكته اي كه در مورد گوشيهاي اندرويدي هست اينه كه بايد به سخت افزار توجه زيادي بكني من خريد گلكسي اس رو با وجود گالكسي اس 2 پيشنهاد نمي كنم معتقدم كه اگر همين امروز قويترين اسمارتفون رو بگيرين فردا ديگه به مشكلي بر نمي خورين حتي اگه پولش رو قرض بگيرين بهتر از اينه كه يه گوشي بخرين كه نتونين نهايت استفاده و لذت رو ازش ببرين و تو سال آينده مجبور بشين با ضرر بفروشين براي خريد همون اسمارتفوني كه بايد پارسال مي خريدين

2. این کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

درسته، ولی این فقط واسه ی کساییه که تازه قصد خرید گوشی دارند؛ والا مثلا کسایی که گالکسی اس دارند اصلا دلیلی نداره برای گالکسی اس 2 اقدام به خرید کنند چون تحول فوق العاده تری نیست (نه اینکه بگم این گوشی بهتر از گالکسی اس نیستا نه منظور من اصلا این نیست چون این بر همه روشنه که این گوشیها تفاوتهای زیادی با هم دارند)! البته این نظر شخصی منه ولی من معتقدم که تا وقتی که گوشیهای تفاوت فاحشی با هم ندارند دلیلی بر تعویض وجود نداره!
    مثلا ببینید تنها پرشی که میتونه مثلا برای دارنده ی گالکسی اس مثبت باشه خرید یه گالکسی نته چون میشه گفت که تفاوتشون کاملا به چشم میاد چون گالکسی نت یه حرکت جدیده! اما مثلا خرید گوشیهای تری دی که هنوز اونقدر ساپورت در اپلکیشنهاشون ندارند کار عاقلانه ای نیست!
    به هر حال دید آدمهای مختلف متفاوته

4. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

من هر سه رو داشتم استفاده از gs2 باعث ميشه كه يه حسي شبيه منسوخ شدن gs1 رو حس كنين يعني توي هر زمينه اي از امكانات نسبت به نسخه ي اول بهبود يافته در ثاني قضيه نوت كاملا فرق داره ولي من به عنوان gs2 صفحه بزرگ ازش اسم ميبرم
    شما شايد در مورد آيفون 2g به 3g يا 3gs ميتونستين بگين ارتقا خيلي ملموس نيست اما در مورد gs1 و gs2 نميتونين همچين چيزي بگين
    صفحه نمايش . دوربين . پردازنده . چي پي يو . باتري و كلي امكانات ديگه! آيا چيزي كه به نظر شما به چشم بياد (مثل سايز جي اس 1 و نوت تحول محسوب ميشه) من ميگم و بقيه هم كه اين ارتقاء رو انجام دادن تاييد ميكنن : بله جي اس 2 خيلي تجربه ي فوق العاده تري از جي اس 1 هست. من تا جايي كه ممكنه و كسي بودجشو داشته باشه پيشنهاد مي كنم اندرويد رو با بهترين سخت افزار بگيره
    و اين هم مسئله ي تعصب نيست و تقصير من هم نيست كه بهترين و قويترين گوشيه بازار جي اس 2 هست
    من اگر فردا سوني يا htc هم يه گوشي با صفحه نمايش oled و سخت افزار و دوربين قوي بزنن و بهتر از gs3 باشه اونو ميخرم
    در ضمن مسئله 3دي هم ربطي به هاي اند بودن يا نبودن يه گوشي نداره يه قابليته كه ممكنه فردا توي يه گوشي 200 تومني هم عرضه بشه
    با اون قسمت حرفتون هم موافقم كه ميگين شايد واسه بعضيا اين تفاوت ها مهم نباشه اما نمي شه به خاطر اونها ارتقاء ناديده گرفت
    چون اونقدر ملموسه كه اونها هم در نهايت از اين ارتقاء استفاده ميكنن خواه نا خواه دانسته يا ندانسته از كيفيت بهتر صفحه نمايش يا دوربين يا سرعت بهتر لذت مي برن... اين ارتقاء پيشنهاد ميشه چه واسه اونايي كه تازه قصد خريد دارن يا چه جي اس دارن بخوان نسخه 2 بگيرن...
    Last edited by PersiAndroid; 20-01-2012 at 14:43.

6. این کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    بهترین گوشی که می تونم با 400000 تومان بخرم به نظرتون چی میتونه باشه؟

کاربر فعال انجمن کنسول aha2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    In Games

پيش فرض

سلام
    بهترین گوشی که می تونم با 400000 تومان بخرم به نظرتون چی میتونه باشه؟
    سلام
    Sony Ericsson Xperia ray

Sony Ericsson Xperia neo V

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام
    Sony Ericsson Xperia ray

Sony Ericsson Xperia neo V
    میشه لطف کنید بگید قیمتشون دقیق چنده؟
    آخه سایت alldigital را که چک می کردم دیدم قیمت هاش را بیش تر از 50000تومان افزایش داده و مثلا نئو وی بیش تر از 450000تومان بود

کـاربـر بـاسـابـقـه M@hdi-B's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

میشه لطف کنید بگید قیمتشون دقیق چنده؟
    آخه سایت alldigital را که چک می کردم دیدم قیمت هاش را بیش تر از 50000تومان افزایش داده و مثلا نئو وی بیش تر از 450000تومان بود
    اخوی دلار شده 1900 تومن انتظار داری گوشی گرون نشه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

سلام
    به نظرتون ارزشش رو داره galaxy gio رو بفروشم neo بگیرم؟(با ذکر دلیل)
    gio رو حدود یک ماهی میشه گرفتم چند بفروشمش خوبه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

gio يه گوشي رده پايين هست و نئو رده متوسط به هرشكل خريد نئو يك ارتقاء محسوب ميشه و بايد شما تصميم بگيرين اين ارتقاء ارزشش رو داره يا نه... اما من پيشنهاد مي كنم يه گوشي مثل گالكسي اس يا آرك بگيرين

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    shiraz

پيش فرض

gio يه گوشي رده پايين هست و نئو رده متوسط به هرشكل خريد نئو يك ارتقاء محسوب ميشه و بايد شما تصميم بگيرين اين ارتقاء ارزشش رو داره يا نه... اما من پيشنهاد مي كنم يه گوشي مثل گالكسي اس يا آرك بگيرين
    gio رو چند بفروشمش خوبه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •