تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 12 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 113

نام تاپيک: ◄◄ گپ و گفتگوی بچه‌های گرافیک دو بعدی | یه کم تخصصی، یه کم صمیمی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

ببینید تاپیک رو از کجا به کجا رسوندین

اولش که هر چه دلتنگ بود
    بعدش صندلی داغ شد

بعد از اونم شوخی آواتاری بود

حالا هم که شده داغ دل گرافیست ها

و این داستان ادامه دارد
    قرار شد بحث کنیم دیگه، تو هر زمینه‌ای که خواستیم

شوفر عنوان خوبی هست

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

ببینید تاپیک رو از کجا به کجا رسوندین

اولش که هر چه دلتنگ بود
    بعدش صندلی داغ شد

بعد از اونم شوخی آواتاری بود

حالا هم که شده داغ دل گرافیست ها

و این داستان ادامه دارد
    قرار شد بحث کنیم دیگه، تو هر زمینه‌ای که خواستیم

شوفر عنوان خوبی هست

2. 3 کاربر از huti_421 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

شوفر عنوان خوبی هست
    کار از این کارا گذشته.
    وقتی ننه بابای من ، منو سر یاد گرفتن PS مسخره میکنن دیگه از بقیه چه انتظاری داری!
    از این به بعد یکی اسم نرم افزار فتوشاپ رو جلوی من تو کوچه و خیابون بیاره فکشو میارم پایین!!!!! (بهش میگم این حرکات رو با فتوشاپ یاد گرفتم!!.)

----------------------------------
    عزیزان PS کار : چند روز دیگه قراره یه تاپیک در مورد "بحث در مورد تعوری رنگها" بزنم.
    از عزیزانی که اطلاعاتی در مورد Color Mode ، هارمونی رنگ ها ، کد رنک در فتوشاپ معانی اصطلاحات رنگ و .......... هر چیز دیگه ای که مربوط به رنگ میشه دارن رو در تاپیک قرار بدن.
    مثل تاپیک LOGO ، پشت ما باشید خواهشا!
    قربان همه ی شما سپهر

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ░░░░░░

پيش فرض

مثل تاپیک LOGO ، پشت ما باشید خواهشا!
    الان تیکه انداختی ؟

سپهر چن تا موضوع توپ در مورد لوگو هست، میخوام بنویسم ولی درگیر گواهینامه و دانشگا ام

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

اصولا این ضررش شامل تمامی رشته های میشه.
    نه فقط فتوشاپ بلکه به قول دوستمون مایا , 3DS MAX و...
    یا مثلا کسی که میره دانشگاه نرم افزار می خونه باید تمام شوق و علاقش این باشه که می تونی بره دانشگاه برای چند ساعتی با یک نرم افزار 4-5 میلیونی کار کنه .
    اصلا وضع قابل قبولی نیست ، هرکسی چهار قلم از فتوشاپ یاد میگیره ، میاد میگه من گرافیستم ! حالا شما بیا توضیح بده براش گرافیست چیه کیه ...
    همینا ارزش کار بقیه رو هم میارن پایین
    وقتی نرم افزار به قیمت اصلی عرضه بشه اونوقت هر کسی بهش دسترسی نداره و کار کاملا تخصصی میشه.

به نظرتون با این وضع چیکار میشه کرد ؟

6. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز سونامی's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

آفرین احسنت احسنت بریم سراغ یه نرم افزار دیگه مثل p a i n t خزه و لی کمتر کسی دنبالشو می گیره

چی میگم من اصلا

بیایید تحولی عظیم راه بندازیم هنوز برای من سوال هست چرا صندلی داغ CANCEL شد ما شائ الله سعید جان که چنو وقت حرکتی از اون تو فتوشاپ ندیدیم جز بستن تشکر ( اخطار رو گرفتم ) یه حرکتی چیزی

مسابقه ای قرار بود درجه بدید سرباز صفر و.................

بیخیال شدیدو بیایید کار و جدی بگیریم

داره خودمونی میشه yas.gh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    هركجا هستم باشم....

پيش فرض

هیچی فقط میتونی حررررررررررررص بخوری.
    هیشششکی ما رو نمیفهمه.... هیشششکی ما رو دوست نداره.........

به نظر من به خاطر همین جدی نگرفتن ها است که نمیتونم پیشرفتای خفن بکنیم. تو کشورای دیگه روی طراح ها سرمایه گذاری میکنن، میذارن فکرایی که دارن پیاده کنن و تشویقشون میکنن(چون ارزش کار رو میفهمن) ولی اینجا اکثراً اصلاً نمیفهمن وقت و چشم گذاشتن روی کار یعنی چی. خودتو میکشی برای یه طرح آخرشم میان کار رو میبینن میگن نه اگه اینش اون بشه بهتره، اگه زردش آبی بشه بهتره حالا تو بیا به طرف بفهمون که اگه اینو بذاریم اون ور تعادل صفحه بهم میخوره.
    اصلاً کاشکی ما هم تو فرنگستون بودیم

9. این کاربر از yas.gh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

الان تیکه انداختی ؟
    کیههههههههه؟ کی بودددددد؟
    سپهر چن تا موضوع توپ در مورد لوگو هست، میخوام بنویسم ولی درگیر گواهینامه و دانشگا ام
    منتظرم . پیشاپیش ممنون.
    آفرین. واقعا باید ببینیم چی کار میتونیم بکنیم.
    آقا چند نفر الان در حال حاضر در انجمن فتوشاپ این سایت فعالیت میکنن؟ (نگفتم حرفه ای. فقط منظورم فعال بودن و دنبال کردن مطالب و تاپیک ها بود.)
    چیزی حدود 10 نفر هم نمیشن. میشه با 10 نفر انجمن چرخوند؟
    واسه همین باید وایسیم تا اجنبی ها (Aliens) بیان تاپیک بزنن تو انجمن مون. اونا بیان نظر بدن اونا بیان تشکر کنن و ..........

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت

پيش فرض

اصولا این ضررش شامل تمامی رشته های میشه.
    نه فقط فتوشاپ بلکه به قول دوستمون مایا , 3DS MAX و...
    یا مثلا کسی که میره دانشگاه نرم افزار می خونه باید تمام شوق و علاقش این باشه که می تونی بره دانشگاه برای چند ساعتی با یک نرم افزار 4-5 میلیونی کار کنه .
    اصلا وضع قابل قبولی نیست ، هرکسی چهار قلم از فتوشاپ یاد میگیره ، میاد میگه من گرافیستم ! حالا شما بیا توضیح بده براش گرافیست چیه کیه ...
    همینا ارزش کار بقیه رو هم میارن پایین
    وقتی نرم افزار به قیمت اصلی عرضه بشه اونوقت هر کسی بهش دسترسی نداره و کار کاملا تخصصی میشه.

بزرگترین افراد دنیا نو این حرفه هم هیچ وقت ادعایی نمی کنن،من ندیدم یه گرافیست حرفه ای بیاد بگه من حرفه ای ام!!!!
    اولین قدم در حرفه شدن داشتن رفتار حرفه ای هست،
    مهمترین دلیل کثرت افراد آماتور هم اینه که فتوشاپو 500تومن می خرن+یه پک آموزشی هم اشانتیون می گیرن،چند تا پروژه کار می کنن،

صاحب ادعا میشن.....

12. این کاربر از santamove بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

بزرگترین افراد دنیا نو این حرفه هم هیچ وقت ادعایی نمی کنن،من ندیدم یه گرافیست حرفه ای بیاد بگه من حرفه ای ام!!!!
    اولین قدم در حرفه شدن داشتن رفتار حرفه ای هست،
    مهمترین دلیل کثرت افراد آماتور هم اینه که فتوشاپو 500تومن می خرن+یه پک آموزشی هم اشانتیون می گیرن،چند تا پروژه کار می کنن،

صاحب ادعا میشن.....
    همین دیگه ، مشکل ما هم همینجاست

حرفه ای نمیاد بگه من حرفه ای هستم که ، از کاراش معلمومه

باس یه گروه گرافیست تشکیل داد ، از کسانی که وارد میشن تست های سخت گرفت تا به عضویتش دربیان بعد هرکس تو این گروه بود بشه بهش گفت گرافیست
    Last edited by SIMON137; 01-11-2010 at 15:33.

14. این کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال pedramh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام خدمت همه ی شوفر های عزیز
    بعد از چند وقتی که نبودم گفتم بیام یه گرد و خاکی بکنم! به یاده قدیما!
    منم موافقم فتوشاپ کلا خیلی تو جامعه ما بش سطحی نگاه میشه مثل خیلی نرم افزار های تخصصی دیگه که متاسفانه تو کشور ما همه بلدن اما هیچ چیز بلد نیستند !
    چند تا علت هم میتونه داشته باشه مثلا نبود مدرک معتبر داخل کشور برای نرافزار ها یا شاید اینکه هنوزتو جامعه کلا کامپیوتر مثل یک سرگرمی نگاه میکنند و اونو جدی نمیگیرند فکر کنم خیلی از شما ها تجربه اینو داشته باشید که کارتون رو بعد از کلی زحمت یکی ببینه بعد بگه ااا فتوشاپ ه منم فتوشاپ دارم! چه حسی به آدم دست میده! یا کلا هر نرمافزار دیگه ای ولی به نظر من بیشتر از هر چیزی دلیلش سطح فرهنگ جامعست نه چیزه دیگه!
    خوب حالا بیخیال چقدر حرف مفت زدم صندلی داغ چی شد؟!

simon عزیز ..... باز فتوشاپ خوبه! فکر کنم بدونید که نرم افزار MAYA یکی از گرونترین (و البته دشوارترین) برنامه های دنیاست. ( در این حد گرونه که مثلا شرگت های بزرگی مثل Pixar و W B و.... توانایی خریدنشون رو دارن و اونقدر نرم افزار عظیم و سختیه که استادان و حرفه ای هاش رو هم تو کل این کره ی خاکی به صد نفر هم نمیرسن.)
    چه فتوشاپ چه مایا چه زی براش و.... همچون یه DVD هستن اونم به قیمت 4 یا 5 تومان.
    پس دلیل اینکه هر ننه قمری فتوشاپ بلده این نیست! البته منظورم از کلمه ی "بلده"، "هیچ چی بلد نیست" است

......
    نرم افزار مایا تقریبا 3300 $ دلار قیمت داره که این برا کسی که داره تو آمریکا زندگی میکنه اینقدر مبلغ بالایی نیست که یه شرکت مثل Pixar بخواد (جدا از این که این شرکت ها نرم افزار های مخصوص خودشون رو دارن!) + حتما میدونید که آبجکت ها یا انیمیشن هایی که حرفه ای باشند ثانیه ای چند صد دلار قیمت دارند پس پول نرم افزار پول کمیه! و + اینکه کشور های خارجی هم مثل ما از کرک استفاده میکنند این که یه قانون باشه دلیل بر پیروی از اون نیست!

این مطلب رو هم بخونید بد نیست:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید

16. 3 کاربر از pedramh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •