تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1741 از 1746 اولاول ... 7411241164116911731173717381739174017411742174317441745 ... آخرآخر
نمايش نتايج 17,401 به 17,410 از 17452

نام تاپيک: League Of Legends

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

جه خبرا اینجا ؟

همه خوبن ؟ LOL خوبه ؟
    یه زمان اینجا ابهت داشت تنها سرگرمی ما بود الان وا رفته

کسی نمیاد...

داره خودمونی میشه alireza9t9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان من تازه این بازی رو دانلود کردم و پینگم داخل بازی حدود 130 تا 140 هست ، به نظر شما مناسبه؟ و ریجن هم EU West هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

دوستان من تازه این بازی رو دانلود کردم و پینگم داخل بازی حدود 130 تا 140 هست ، به نظر شما مناسبه؟ و ریجن هم EU West هست
    اره خوبه خیلی کمتر فک نکنم بشه گرفت

4. این کاربر از mr_prince بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

دوستان یه سایت پیدا کردم که خیلی راحت میتونید باهاش RP یا اسکین رایگان بگیرید , خودم تست کردم خیلی راحت بهتون چندتا کار میگه انجام بدید و با انجامش میتونید اسکین یا Rp بخرید ...
    بی زحمت از این لینک ثبت نام کنید که یه چیزی هم گیر ما بیاد :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

من قبل LOL ، دوتا 1 رو حدود 4 سالی بازی کردم و همه چیزشو یاد گرفتم واسه همین هم Dota 2 بازی کردم ، امروز 1 دست بازی Bounty Hunter رفتم و 38/2/3 شدم و به مسخرگی این بازی پی بردم 3 تا Rampage گرفتم تو LOL خودتو بکشی با زور میتونی تو بازی 1 دونه Quadra بگیری که اینم خیلی خیلی سخته اما تو Dota 2 همه رو تک اتک میکردم تازه هر جا میری یه چشمه هست و HP و Mana رو پر میکنی + اینکه اینقدر Rune GOLD و XP میده که اصلا فاتحه فارم کردن خونده میشه تو LOL هر Minion کلا 20 تا گلد میده اما تو اینجا 45 تا میده و این یعنی Full Item شدن به سرعت از همه اینا بگذریم به مسخره ترین قسمت بازی یعنی Talent میرسیم که یکی از Talent هایه Bounty دقیقا 100DMG اضافه میکنه یعنی 2 تا Desolator مجانی به شما میده Mirana یه تلنت داره که Arrow سه تایی پرتاب میشه و تقریبا جاخالی دادن ازش غیر ممکنه فقط تنها چیز جالب دوتا 2 بعضی آیتم هاشه مثل Dagger و Blademail و Ethernal و چندتا دیگه که الان دقیقا یادم نیست وگرنه اون تنوع اسپل و هیروهایی که LOL داره ، Dota 2 حتی نصفشم نداره . بیشتر اسپل ها نحوه کارشون و استفادشون شبیه هم هستند.
    Objective هایی که LOL داره و آخر بازی ملت واسه Elder و Baron خودشونو پاره میکنن دوتا 2 فقط یه Roshan مسخره داره که هر ننه قمری آخر بازی میتونه تکی بزنتش

توی رنک های پایین هیرو هایی مثل riki, bounty hunter و یا حتی ursa با shadow blade خیلی طرفدار دارند. چون معمولا توی رنک های پایین سطح بازی اینقدر ضعیف هست که ساپورت های خوبی وجود نداشته باشند که حتی ابزرور وارد بخرن (دیگه چه برسه به خرید داست و سنتری وارد..). پس مشخصه چطور با bh که خوراک اکثر ساپورت هاست اومدی سه تا رمپیج گرفتی یه dust کافیه واسه bh که کل تیم حریف ببیننش دیگه هیچ کاری از دستش بر نمیاد هیچ skill ای نداره. تو teamfight عملا نباید bh رو حساب کرد چون هیچ کاری از دستش بر نمیاد جز اینکه ulti بزنه روی حریف تا دوستاش یکم بیشتر پول گیرشون بیاد.یادم نمیاد آخرین باری که توی بازی هایی که mmr بالای 6k داشتن چه زمانی riki یا bh رو دیدم.

تو LOL هر Minion کلا 20 تا گلد میده اما تو اینجا 45 تا میده و این یعنی Full Item
    احتمالا یه چیزی به اسم deny هم هست که جلوی فارم حریف رو بگیری

دوتا 2 فقط یه Roshan مسخره داره که هر ننه قمری آخر بازی میتونه تکی بزنتش
    هیچ کدوم از ساپورت های lvl 2و lvl 3 نمیتونن در max lvl روشان رو بزنن. حتی durable ای مثل viper که lvl 2 durable هستش با فول آیتم و حتی داشتن heart of tarrasque نمیتونه roshan رو بزنه. (با یه سری آیتم غیر عادی برای هیروی مورد نظر شاید بشه)

از همه اینا بگذریم به مسخره ترین قسمت بازی یعنی Talent میرسیم که یکی از Talent هایه Bounty دقیقا 100DMG اضافه میکنه
    قسمت talent توی آپدیت 7.00 اضافه شد و کلی هم معترض داشت که چرا بازی رو مثل LOL مسخره کردین
    ضمنا bh که carry نیست که آیتم هایی مثل mjollnir,butterfly,yasha و یا daedalous به کارش بیاد چون attack speed اش فوق العاده پایینه. برای بالانس گزینه ی +120 damage رو گذاشتن تا یکم قابل تحمل بشه. توی talent tree هم نگاه کنی دومین گزینش +40 attack speed هستش (دیگه مشخصه چقدر ضعیفه که برای تلنت +40 تا attack speed گذاشتن!!!)

Mirana یه تلنت داره که Arrow سه تایی پرتاب میشه و تقریبا جاخالی دادن ازش غیر ممکنه
    arrow های میرانا با فاصله از هم جدا میشن. اگر از فاصله بزنه که به کمک blink dagger جاخالی دادن از دستش راحته. اگر نزدیک بزنه که stun پایینی داره و کمکی نمیکنه. فکر نکنم کسی بیاد 100 leap attack speed رو که boost خیلی وحشتناکی برای mirana محسوب میشه ول کنه بچسبه به 3 تا arrow که آیا بخورن آیا نخورن و معمولا هم با black king bar هم بلاک میشه. mirana یک هیروی agility هستش آیتم هایی که agility اش رو بالا میبره بیشتر به کارش میاد، مثل defusal blade که با ترکیب +100 leap attack speed کمتر از نیم ثانیه mana ی هیرو های strength رو کامل تخلیه میکنه و بدون اسپل میمونن
    Last edited by Public Enemy; 24-03-2017 at 13:33.

7. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه tygod4everything's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

overwatch origin editon
    با کلی اسکین و اسلحه گلد رین هارد
    سیزن قبلی پلات
    این سیزن ان رنکد

فروش 180

تعویض با هریزان زیرو دان پلی استیشن 4 دیسک

تلگرام من @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3d

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

از دوستان کسی اکانتش رو با اکانت کلش رویال قوی با کلی لجندری کارت عوض میکنه پیام بده .

پروفشنال bahman_0121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

با این احمقا انگلیسی هم میحرفم هیچی نمیفهمن
    خدایا تا کی باید تو این برنز لعنتی با این همه گاو بمونم
    یا افلاینن یا بیشتر شبیه ربات بازی میکنن چه فایده خوب هم بازی کنم میرینن
    اگه کسی تو برنز گیر کرده و بازیشم خوبه پیام بده
    فکر کنم باید همه زبونای دنیا رو یاد بگیرم
    چی میشه ریوت اینا رو 2 ماه 2 ماه بن کنه واقعا گندشو در اورده

11. این کاربر از bahman_0121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال bahman_0121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

همه نوع اسم دیدم این ی دونه دیگه نوبره
    اسم اکانت یارو : bi ammat hargez

13. این کاربر از bahman_0121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بعد از آپدیت و لاگین کردن باز چه چیزی میخواد دانلود بشه.
    یک گیگ میخواد دانلود کنه همون اولم ارور میده چیکار باید کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •