تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1338 از 1746 اولاول ... 338838123812881328133413351336133713381339134013411342134813881438 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,371 به 13,380 از 17452

نام تاپيک: League Of Legends

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان به بهترین ایده از طرف سایت یک اسکین 975 به عنوان هدیه تعلق میگیره. ایده هاتونو اینجا درج کنید :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Silence Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان به بهترین ایده از طرف سایت یک اسکین 975 به عنوان هدیه تعلق میگیره. ایده هاتونو اینجا درج کنید :
    من برای اسکین این ایده نمیدم ولی بنظرم اگه این کار بکنید مثلا مثل LoLNexus باشه بهتره مثلا من وقتی میرفتم رنکد از اونجا اطلاعات تیممو گیر میاوردم نه فقط رنکد کلا هم برای نرمال هم میشد این کارو کرد من بلد نیستم خوب توضیح بدم بقیه دوستان اگه بهتر بلدن توضیح بدن لطفا حرفای منو کامل بکنبد

4. این کاربر از Silence Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Silence Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

من برای اسکین این ایده نمیدم ولی بنظرم اگه این کار بکنید مثلا مثل LoLNexus باشه بهتره مثلا من وقتی میرفتم رنکد از اونجا اطلاعات تیممو گیر میاوردم نه فقط رنکد کلا هم برای نرمال هم میشد این کارو کرد من بلد نیستم خوب توضیح بدم بقیه دوستان اگه بهتر بلدن توضیح بدن لطفا حرفای منو کامل بکنبد

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوستان پیچ که اومد 4.13 بود ؟ Patcher & Landing Page جدید اضافه کردن ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

تشکر از نظر شما.
    فکر خوبیه، خب یه مقدار وقت می بره اما ما امکاناتشو در اختیار داریم. فعلا ما برنامه سایت Elophant رو در سایت پیشنهاد کردیم برای این کار تا زمانی که خود سایت یه همچین امکانی رو ارائه بده.
    میتونید فعلا این برنامه رو از این لینک دانلود کنید اگر فیلتر بودن lolnexus شمارو اذیت می کنه.

8. این کاربر از mnime بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pharm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

بازی کردم خیر سرم VI شده بودم EZ تو تیمم بود اول بازی گفتم این یارو نوبه اقا چه عرض کنم این یارو کند ذهن بود کند ذهن معیوب ناقص الخلقه ساپورتمون دیگه بدتر میگفت نمیدونم چرا همش فید میدم بعد EZ گفت من اصلا بازی با Ez رو بلد نیستم همش میبازم lمیگم چرا بازی میکنی میگه Ez رو دوست دارم :|||||||||||||||||
    حالا صبر کنید دو تا کیل به به مید دادم Ez و sona کلی 6 تا کیل به ashe داده بودن اومدم پاینن گنک کردم با هزار تا بدبختی خودمو رسوندم به ashe با ulti بردمش بالا و پایین Ez داشت مینیون میکشت :||| زیر تاور sona هم داشت ریکال میکرد :||
    بعد حالا قسمت جالبش اینجاست sona میگه dude .... srsly you need to learn ganking اقا دارم از عصبانیت سکنه میکنم چیکار کنم به نظرتون 6 تا بازی پشت سره هم باختم فقط به خاطر adc عقب افتیده قبل لول 4 همشون 3 بار میمیرن اونوقت به نظرتون من چجوری گنک کنم؟؟؟؟ بعد شدم 1/5/5 میگه report VI for feed :||||| خوب معلومه وقتی adc میشه 18/3 اونم ashe اشغال ترین Adc دیگه زیر تاور هم باشم میمیرم 16 تا چمپ ندارم برم ranked البته اونجا که دیگه واویلا

پروفشنال Dark_Priest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بازی کردم خیر سرم VI شده بودم EZ تو تیمم بود اول بازی گفتم این یارو نوبه اقا چه عرض کنم این یارو کند ذهن بود کند ذهن معیوب ناقص الخلقه ساپورتمون دیگه بدتر میگفت نمیدونم چرا همش فید میدم بعد EZ گفت من اصلا بازی با Ez رو بلد نیستم همش میبازم lمیگم چرا بازی میکنی میگه Ez رو دوست دارم :|||||||||||||||||
    حالا صبر کنید دو تا کیل به به مید دادم Ez و sona کلی 6 تا کیل به ashe داده بودن اومدم پاینن گنک کردم با هزار تا بدبختی خودمو رسوندم به ashe با ulti بردمش بالا و پایین Ez داشت مینیون میکشت :||| زیر تاور sona هم داشت ریکال میکرد :||
    بعد حالا قسمت جالبش اینجاست sona میگه dude .... srsly you need to learn ganking اقا دارم از عصبانیت سکنه میکنم چیکار کنم به نظرتون 6 تا بازی پشت سره هم باختم فقط به خاطر adc عقب افتیده قبل لول 4 همشون 3 بار میمیرن اونوقت به نظرتون من چجوری گنک کنم؟؟؟؟ بعد شدم 1/5/5 میگه report VI for feed :||||| خوب معلومه وقتی adc میشه 18/3 اونم ashe اشغال ترین Adc دیگه زیر تاور هم باشم میمیرم 16 تا چمپ ندارم برم ranked البته اونجا که دیگه واویلا
    Ashe آشغال ترین ADC

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

یه ایده میدم همینجوری برا سایت ممکنه احمقانه به نظر بیاد ولی بد نیست یه لیست OPen درست کنید هرکی نوب تو تیمش بود اسم اونو با رجیونی که بازی میکنه همراه با میزان نوب بودنشو و چمپ هایی که بلد نیستو و اینارو اضافه کنید بعد سیستم سرچ راه بندازید همه ی تیم میت هامون رو توش سرچ کنیم بعد یه مدت اگه همه همکاری کنن یه لیست خیلی بزرگ میشه من روزی 100 نفر رو وارد میکنم قسم میخورم با مدرک

پروفشنال Dark_Priest's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

میدونم اینجا جاش نیست ولی گفتم شاید بتونید راهنمایی کنید !!
    جایی می شناسید که واتر بلاک رم بفروشه ؟
    واتر بلاک گرافیک گیر آوردم و نصب کردم ولی رم رو پیدا نمی کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

کجاش خنده داره کافیه یه نوب رنگار رو برداره عین سگ ashe بین 7 نفر هم باشه میمیره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •