تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 319 از 329 اولاول ... 219269309315316317318319320321322323 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,181 به 3,190 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

کاربر فعال انجمن MaFia_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خواب و رویا

پيش فرض

با سلام

من می خوام وارد قسمت Recovery Mode گوشی Galaxy S III mini - GT-i8190 بشم و از این کلید ها استفاده می کنم
    کلید خانه (Home) به همراه کلید افزایش صدا (Volume Up) را نگه دارید و کلید پاور (Power)

ولی هیچ اتفاقی نمیفته و گوشی روشن می شه و وارد اون قسمت نمی شه

ممنون می شم راهنمایی کنید

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام

من می خوام وارد قسمت Recovery Mode گوشی Galaxy S III mini - GT-i8190 بشم و از این کلید ها استفاده می کنم
    کلید خانه (Home) به همراه کلید افزایش صدا (Volume Up) را نگه دارید و کلید پاور (Power)

ولی هیچ اتفاقی نمیفته و گوشی روشن می شه و وارد اون قسمت نمی شه

ممنون می شم راهنمایی کنید
    درود.
    بدون home امتحان کنید.

Sent from my ASUS using Tapatalk

3. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن MaFia_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    خواب و رویا

پيش فرض

درود.
    بدون home امتحان کنید.

سلام دوست عزیز

باز هم وارد اون قسمت نشد و گوشی روشن شد

ممنون

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام
    یا برنامه های باتری خور زیاد استفاده میشه مثل وای فای , بلوتوث , 3G , 4G , GPS , نور صفحه زیاد , پلیرها , نت گردی , بازی , وایبر و تلگرام و غیره
    یا عمر باتری داره تمام میشه
    یا یه جای مدارش اتصالی داره . کامل شارزش کنین , بذارینش روی حالت هواپیما و اصلا از چیزی استفاده نکنین برای نیم ساعت . اگر مقدار زیادی کم میشه پس اتصالی داره
    در اصل سخت هم شاؤز میشه تازگیا. نه اونقدری کم نکرد باطری از اون روش. احتمالا باطری ایراد داره هر چند باد نکرده اصلا!

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

یه تبلت G-tab هست که لابد چینی هستش. به منوی ریکاوری بوت نمیشه رفت. ینی دکمه پاور با ولوم بالا رو میزنم میره رو آدمک وای میسیه هر کاریم میکنم اعم از لمس رو ادم. زدن دکمه های تبلت هیچی نمیاره. ولوم پایین و هر دو ولوم با پاور هم تست کردم اون دکمه ها هیچی روشنم نمیکنه گوشی رو. فقط ولوم بالا. نمیدونم چیکار کنمش. خاستم یه تنظمیات کارخانه بزنم چون رمزشو یادشون رفته.

ضمنا دوستان کجا میتونم به سوالات موبایلیم توی سایتهای دیگه سریع جوابشون رو پیدا کنم؟ سایتی انجمنی معرفی کنید لطفا. تشکر
    Last edited by Ghaioom; 30-08-2017 at 06:28.

7. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام

یه تبلت G-tab هست که لابد چینی هستش. به منوی ریکاوری بوت نمیشه رفت. ینی دکمه پاور با ولوم بالا رو میزنم میره رو آدمک وای میسیه هر کاریم میکنم اعم از لمس رو ادم. زدن دکمه های تبلت هیچی نمیاره. ولوم پایین و هر دو ولوم با پاور هم تست کردم اون دکمه ها هیچی روشنم نمیکنه گوشی رو. فقط ولوم بالا. نمیدونم چیکار کنمش. خاستم یه تنظمیات کارخانه بزنم چون رمزشو یادشون رفته.

ضمنا دوستان کجا میتونم به سوالات موبایلیم توی سایتهای دیگه سریع جوابشون رو پیدا کنم؟ سایتی انجمنی معرفی کنید لطفا. تشکر
    درود.
    سوال اول رو نمیدونم.
    اما سوال دوم رو خصوصی فرستادم.

9. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام

سلام
    ولوم پایین و پاور بگیر موقعی ارم شرکت سازنده اومد ولشون کن دوباره ولوم پایین و پاور چندبار بگیر و ول کن یا ممتد بگیر ( درست حضور ذهن ندارم )
    من تبلت چینی یکی از اشناها اینجوری وارد ریکاوری شدم شما هم امتحان کن شاید جواب بده
    موفق باشی

11. 2 کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام.
    گوشی Nexus 4 ال جی بعد از برگشتن به تنظیمات کارخانه سیمکارت ایران رو نمیخونه....
    راه حلش چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

درود.
    سوال اول رو نمیدونم.
    اما سوال دوم رو خصوصی فرستادم.

ولوم پایین و پاور بگیر موقعی ارم شرکت سازنده اومد ولشون کن دوباره ولوم پایین و پاور چندبار بگیر و ول کن یا ممتد بگیر ( درست حضور ذهن ندارم )
    من تبلت چینی یکی از اشناها اینجوری وارد ریکاوری شدم شما هم امتحان کن شاید جواب بده
    موفق باشی
    برا این تبلت ولوم بالا با پاور جواب میده. ولی من هر کاری کردم همش رو آدمک سبز وای میسه. ولوم پایین با پاور هیچ کاری انجام نمیدن. حتی دو تا ولوم با پاور. فقط ولوم بالا جواب میده.
    یه آموزش داره با یه برنامه میشه رفت به منوی بوت ولی حیف usb debuging باید فعال باشه که نیست !
    هر چی میکشیم از این usb debuging عه خخخ :|

14. این کاربر از Ghaioom بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام
    موفق باشی
    سلام
    اینو بلدی؟

یه تبلت لنوو هست که نت روشن میکنی بعد یکم ور رفتن با گوشی صفحش‌قاطی میکنه! مثلا سفید میشه. رنگ صفحه بهم میریزه. یا سیاه میشه.
    بعد صفحه رو روشن خاموش کنی میاد و بازم بعد چند لحظه همینطوری میشه! بعد نت رو خاموش کنی درست میشه
    وایپ دیتا زدم اثر نکرد. از چیه به نظرت؟ قبلنا هم ازش فقط گیم بازی میکردن مدتیه سیم کارت گذاشتن و باهاش از نت هم میخوان استفاده کنن. چند سالیه هستش ولی اون موقع نت کار نمیکردن و نمیدونستیم این مشکل رو داره.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •