تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 314 از 329 اولاول ... 214264304310311312313314315316317318324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,131 به 3,140 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    گوشی one m9 رو دیروز اپدیت کردم اندروید7 از اونموقع چند تا برنامه را اجرا نمیکنه و پیام has stopped رو میده به ،یکی از ین برنامه ها خیلی احتیاج دارم ،راستش خود برنامه رو هم اپدیت کردم و catch برنامه رو هم پاک کردم ولی باز این ارور رو میده،حالا پشیمونم چرا اندروید 7 رو ریختم رو گوشی

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام
    گوشی one m9 رو دیروز اپدیت کردم اندروید7 از اونموقع چند تا برنامه را اجرا نمیکنه و پیام has stopped رو میده به ،یکی از ین برنامه ها خیلی احتیاج دارم ،راستش خود برنامه رو هم اپدیت کردم و catch برنامه رو هم پاک کردم ولی باز این ارور رو میده،حالا پشیمونم چرا اندروید 7 رو ریختم رو گوشی
    درود بر شما.
    اون برنامه چیه؟
    ۱.گوکل پلی سرویس رو آپدیت کنید.
    ۲.همون برنامه رو آپدیت کنید.

Sent from my Asus fonepad using Tapatalk

3. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

اقا گوگل پلی سرویس رو اپدیت کردم حل شد خیلی ممنون
    نرم افزار حسابداری بود البته کلا چند تا برنامه دیگمم این مشکلو داشتن که همشون درست شدن

5. این کاربر از Cryptocurrency بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

یه سوال دیگه من میخواستم محتویات گوشیمو encrypt کنم ،منتها انگار گوشی رو خیلی کند میکنه و اینکه دیگه نمیشه داده های گوشی رو از حالت encrypt خارج کرد مگر اینکه ریست فاکتوری کرد،و بعضی هام دچار مشکل شدن و داده ای گوشی شون رو از دست دادن ،من میخواستم بدونم که اصلا این encrypt کردن داده ها فقط در صورتی که گوشی رو گم کنیم میتونه مفید باشه یا اینکه در صورتی که گوشی دچار ویروس یا تروجان و کی لاگر بشه میتونه از گوشی در برابر حملات محافظت کنه با توجه به اینکه من نگاه کردم گوشی رو با استفاده از هش SHA-256 رمز گذاری مکنه و تقریبا هک این الگوریتم در حال حاضر غیر ممکنه ،اگه دوستان چیزی در این مورد میدونن لطف کنن به اشتراک بذارن
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یه سوال دیگه من میخواستم محتویات گوشیمو encrypt کنم ،منتها انگار گوشی رو خیلی کند میکنه و اینکه دیگه نمیشه داده های گوشی رو از حالت encrypt خارج کرد مگر اینکه ریست فاکتوری کرد،و بعضی هام دچار مشکل شدن و داده ای گوشی شون رو از دست دادن ،من میخواستم بدونم که اصلا این encrypt کردن داده ها فقط در صورتی که گوشی رو گم کنیم میتونه مفید باشه یا اینکه در صورتی که گوشی دچار ویروس یا تروجان و کی لاگر بشه میتونه از گوشی در برابر حملات محافظت کنه با توجه به اینکه من نگاه کردم گوشی رو با استفاده از هش SHA-256 رمز گذاری مکنه و تقریبا هک این الگوریتم در حال حاضر غیر ممکنه ،اگه دوستان چیزی در این مورد میدونن لطف کنن به اشتراک بذارن
    با تشکر
    درود بر شما.
    اینکه encrypt گوشی رو کند میکنه مسلمه.(البته کد گذاری فایل های غیز سیستمی مشکلی نخواهد داشت.)
    و محافظت در برابر تروجان ها هم بله میشه اینکارو کرد.اما استفاده از آنتی ویروس مناسب میتونه جایگزین باشه

8. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

با سلام تشکر بابت جوابتون ،راستش فکر میکنم بصورت کلی همه فایل ها و داده ها رو encrypt میکنه چون دوتا گزینه داره یکی برای حافظه داخلی و یکی هم برای کارت حافظه
    در مورد انتی ویروس برای اندروید شما چه انتی ویروسی پیشنهاد میکنید ?البته من شنیدم انتی ویروس برای اندروید خیلی جواب نمیده یعنی در کل اندروید ویروس نمیگیره البته من تخصصی در زمینه اندروید ندارم ولی به شخصه هر گوشی اندرویدی که داشتم دچار ویروس نشده تا اونجا که یادم هست

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

با سلام تشکر بابت جوابتون ،راستش فکر میکنم بصورت کلی همه فایل ها و داده ها رو encrypt میکنه چون دوتا گزینه داره یکی برای حافظه داخلی و یکی هم برای کارت حافظه
    در مورد انتی ویروس برای اندروید شما چه انتی ویروسی پیشنهاد میکنید ?البته من شنیدم انتی ویروس برای اندروید خیلی جواب نمیده یعنی در کل اندروید ویروس نمیگیره البته من تخصصی در زمینه اندروید ندارم ولی به شخصه هر گوشی اندرویدی که داشتم دچار ویروس نشده تا اونجا که یادم هست
    درودی دوباره.
    بله اندروید ویروس آنچنان نداره.
    Eset Smart security
    Kaspersky
    Dr.web

Sent from my K00E using Tapatalk

11. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud_kp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Khuzestan

پيش فرض

یه مشکل عجیبی که پیش اومده برام اینه که گوشیم Huawei Honor 4x هست و وقتی حالت عادی باهاش حرف میزنی مشکلی نداره ولی وقتی میزنم رو حالت اسپیکر صدای به کسی که داری باهاش حرف میزنی نمیرسه.همچنین تو فیلمبرداری دوربین هم هیچ صدایی رو ضبط نمیکنه.بازم تکرار میکنم تو مکالمه تو حالت عادی میکروفونش هیچ مشکلی نداره وصدا کاملا واضح رد میشه.آپگرید هم که کردم به اندروید 6 این مشکل برطرف نشد

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا

پيش فرض

یه مشکل عجیبی که پیش اومده برام اینه که گوشیم Huawei Honor 4x هست و وقتی حالت عادی باهاش حرف میزنی مشکلی نداره ولی وقتی میزنم رو حالت اسپیکر صدای به کسی که داری باهاش حرف میزنی نمیرسه.
    همچنین تو فیلمبرداری دوربین هم هیچ صدایی رو ضبط نمیکنه.
    بازم تکرار میکنم تو مکالمه تو حالت عادی میکروفونش هیچ مشکلی نداره وصدا کاملا واضح رد میشه.آپگرید هم که کردم به اندروید 6 این مشکل برطرف نشد
    سلام
    عید همگی مبارک
    يا mute شاید در حالتِ اسپیکر ,گوشی روی hold هست
    در کالت اسپیکر ,وارد تنظیماتِ همون صفحه بشین و چک کنین
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 27-06-2017 at 04:31.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2017
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما بعد از آپدیت باید ریست فکتوری کنید ضمنا آخرین نسخه نرم افزار رو نصب کنید.
    موفق باشید..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •