تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 312 از 329 اولاول ... 212262302308309310311312313314315316322 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,111 به 3,120 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیا دانلود و نصب بازیهای دیتادار HD از سایتهای ایرانی به کارکرد گوشی (اندروییدی) آسیب میزند؟

آخر فروم باز mili_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

آیا دانلود و نصب بازیهای دیتادار HD از سایتهای ایرانی به کارکرد گوشی (اندروییدی) آسیب میزند؟
    بهتره نرم افزار ها و بازی های اندرویدی رو از فروشگاه رسمی اندروید تهیه کنید . برای اینکار که شاید مجبور بشوید چند بار آن را تکرار کنید تا کار بدهد ، ابتدا گوشی موبایل خود را یک بار خاموش کنید و پس از روشن نمودن دوباره، به تنظیمات موبایل اندرویدی خود بروید، به قسمت اپس Apps بروید و گوگل پلی استور را بیابید، وارد این اسم شوید و دیتا و کش را پاک کنید . حالا از بخش تنظیمات بیاید بیرون . از یکی از دوستان که نرم افزار رد شدن از فیلتر دارد بخواهید آن را با بلوتوت یا هر روش دیگر به موبایل شما منتقل کند . حالا با باز کردن نرم افزار عبور از فیلتر و نصب و راه اندازی آن در موبایل خود، آماده استفاده از فروشگاه گوگل به شکل کامل یا به عبارتی دیگر در دسترس بودن همه برنامه ها در آن هستید . توجه داشته باشید برای اینکه اگر فروشگاه متوجه شود شما از ایران هستید بیش از 80 درصد از نرم افزار ها برای شما اصلن قابل دیدن نخواهند بود ! چه برسد به دانلود . برای همین هست که در ایران از فروشگاه های با ریسک بالا مثل کافه بازار که دسترسی به نسبت آسان تری را برای مردم فراهم کرده اند استفاده می شود

نکته اینکه هنگام استفاده از فروشگاه رسمی گوگل ، فیلتر شکن باید در تمام مدت در حال اجرا باشد

3. این کاربر از mili_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهتره نرم افزار ها و بازی های اندرویدی رو از فروشگاه رسمی اندروید تهیه کنید . برای اینکار که شاید مجبور بشوید چند بار آن را تکرار کنید تا کار بدهد ، ابتدا گوشی موبایل خود را یک بار خاموش کنید و پس از روشن نمودن دوباره، به تنظیمات موبایل اندرویدی خود بروید، به قسمت اپس Apps بروید و گوگل پلی استور را بیابید، وارد این اسم شوید و دیتا و کش را پاک کنید . حالا از بخش تنظیمات بیاید بیرون . از یکی از دوستان که نرم افزار رد شدن از فیلتر دارد بخواهید آن را با بلوتوت یا هر روش دیگر به موبایل شما منتقل کند . حالا با باز کردن نرم افزار عبور از فیلتر و نصب و راه اندازی آن در موبایل خود، آماده استفاده از فروشگاه گوگل به شکل کامل یا به عبارتی دیگر در دسترس بودن همه برنامه ها در آن هستید . توجه داشته باشید برای اینکه اگر فروشگاه متوجه شود شما از ایران هستید بیش از 80 درصد از نرم افزار ها برای شما اصلن قابل دیدن نخواهند بود ! چه برسد به دانلود . برای همین هست که در ایران از فروشگاه های با ریسک بالا مثل کافه بازار که دسترسی به نسبت آسان تری را برای مردم فراهم کرده اند استفاده می شود

نکته اینکه هنگام استفاده از فروشگاه رسمی گوگل ، فیلتر شکن باید در تمام مدت در حال اجرا باشد
    سپاسگزارم دوست من ولی منظور من دانلود رایگان بازیها بود. چنانچه بخواهم بازی ای چون آسفالت 8 را از فروشگاه گوگل دانلود کنم به گمانم باید آنرا بخرم. درست است؟ از سوی دیگر آیا راهی هست که بازی و دیتای بی خطر آنرا بارایانه دانلود و سپس آنرا بر روی گوشی نصب کرد؟ چون دانلود بازیهای پرحجم با گوشی برای من انجام پذیر نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

سپاسگزارم دوست من ولی منظور من دانلود رایگان بازیها بود. چنانچه بخواهم بازی ای چون آسفالت 8 را از فروشگاه گوگل دانلود کنم به گمانم باید آنرا بخرم. درست است؟ از سوی دیگر آیا راهی هست که بازی و دیتای بی خطر آنرا بارایانه دانلود و سپس آنرا بر روی گوشی نصب کرد؟ چون دانلود بازیهای پرحجم با گوشی برای من انجام پذیر نیست.
    از مارکت های دیگه مثل مایکت و بازار دانلود کن برنامه هاشون امنه تازه توی مایکت می شه بازی ها رو با دیتا دانلود کرد

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

آخر فروم باز mili_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ! My Dreams

پيش فرض

سپاسگزارم دوست من ولی منظور من دانلود رایگان بازیها بود. چنانچه بخواهم بازی ای چون آسفالت 8 را از فروشگاه گوگل دانلود کنم به گمانم باید آنرا بخرم. درست است؟
    آسفالت 8 مجانی است در گوگل پلی استور

از سوی دیگر آیا راهی هست که بازی و دیتای بی خطر آنرا بارایانه دانلود و سپس آنرا بر روی گوشی نصب کرد؟
    می شود

چون دانلود بازیهای پرحجم با گوشی برای من انجام پذیر نیست.
    مدل گوشی را پیام خصوصی کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام گوشیم s6 هست یک مدت استفاده نمیکنم از data مربوط به 4جی کانکشن قطع میشه و باید یکبار تن را به حالت 3جی ببرم و دوباره برگردانم به 4جی چه جوری حل کنم این مشکل را مخصوصا زمانیکه می خواهم شب ها دانلود بزنم ؟؟؟؟ برای ایرانسل ؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام من گوشیم چند روزی میشه که وقتی شارژش بین 70 تا 75 درصد میرسه خاموش میشه اما بلافاصله دوباره میتونم روشنش کنم اما دوباره بعد از چند ثانیه خاموش میشه و باید وقتی روشن شد بزنم شارژ تا بتونم استفاده کنم وقتی پر شد ازش میتونم استفاده کنم تا وقتی شارژش به همون اندازه برسه که باز خاموش میشه یکی دوبار هم پیش اومده که از 70 درصد شارژش کمتر میشه بعد خاموش میشه اما بیشتر وقتا رو 73 درصد خاموش میشه

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

دوستان ، پک یا مجموعه بازی اندروید دخترانه میخوام اگه لینک دارین بفرستین. تو نت نمیدونم چرا چیز درستی نمیاد همش تک لینک میاد!
    پک مثلا 50 یا 100 یا بیشتر باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه atolympic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

سلام
    چند وقته برام تو یه مشکلی پیش اومده وقتی که میخوام تو app جیمیلم بعضی از پیغامها رو بخونم بصورت تمام صفحه و بزرگتر از صفحه گوشی من میاد و نمی‌تونم بصورت کامل اونرو بخونم
    تو تنظیمات خود جی‌میل گزینه تنظیم خودکار اندازه پیامها رو زدم باز هم تاثیری نداشته
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه FLiKS3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام
    چند وقته برام تو یه مشکلی پیش اومده وقتی که میخوام تو app جیمیلم بعضی از پیغامها رو بخونم بصورت تمام صفحه و بزرگتر از صفحه گوشی من میاد و نمی‌تونم بصورت کامل اونرو بخونم
    تو تنظیمات خود جی‌میل گزینه تنظیم خودکار اندازه پیامها رو زدم باز هم تاثیری نداشته
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    با سلام
    گاهی پیام هایی که فرستنده به صورت html اون‌ رو میفرسته اینطوری‌ میشه.
    باید با مرورگر باز کنین

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •