تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 311 از 329 اولاول ... 211261301307308309310311312313314315321 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,101 به 3,110 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    من یه گالاگسی تب p1000 دارم که آندروئید 2.3.3 روش نصب هست.مشکل من اینه که برنامه ایرانسل من مدتی هست که وصل نمیشه.پیغام میده که سرور رو پیدا نمی کنه یا نمیتونه کانکشن امن ایجاد کنه.گوگل پلی سرویس رو هم به آخرین نسخه آپدیت کردم ولی بازم وصل نمیشه.در حالیکه تو گوشی sIII که داریم وصل میشه.میخواستم بدنم چطوری این مشکل رو حل کنم.ضمنا از vpn یا چیزشکن دیگری هم استفاده نمی کنم.
    با تشکر
    سلام
    برنامه ایرانسل چیه ؟ تا حالا نشنیده بودم
    منظورتون اینترنت ایرانسله ؟
    اگه بله , access point داره موبایلتون ؟
    البته قبلا در همین تاپیک نوشتم که لازم نیست اکسس پوینتی که اوپراتور میگه رو ذخیره کنین . کافیه در قسمت name هر اسمی دوست دارین بنویسین مثل eghu يا tun يا zlewyjr
    در قسمت APN هم هر چی دوست دارین بنویسید مثل thh یا zzz یا ruikgrgbjg . و ذخیره اش کنین .بقیه اکسس پوینتها رو هم پاک کنین . به همین سادگی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام
    گوشی من امروز خودش خود بخود صداش کم و زیاد میشه ،البته هندزفیری استفاده میکردم،نمیدونم اولش فکر میکردم خودم دستم به صفحه میخوره کم و زیاد میشه،بعدش دیدم من زیاد میکنم این خودش کم میکنه و قطع میکنه صدارو ،هی تکرار میشد این کم شدن و قطع شدن صدا!!،حالا احتمال میدم گوشیم ویرووس گرفته باشه ;خیلی اطلاعات گوشیم برام مهمه ،به نظرتون چیکار کنم در ضمن گوشی htc m9 هستش و واقعاهم تا امروز حدود یک و سال خورده ای هست دارم ازش استفاده میکنم خیلی راضی هستم واقعا گوشی سگ جونی هست ،هر گوشی دیگه ای دستم بود الان پوکیده بود ولی حالا این مشکل براش پیش اومده که البته فک نکنم مشکل بزرگی باشه ،خودم که احساس میکنم ویروسی شده!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض کم و زیاد شدن خودبخود صدای اسپیکر گوشی موقع پخش موزیک

سلام
    گوشی من امروز خودش خود بخود صداش کم و زیاد میشه ،البته هندزفیری استفاده میکردم،نمیدونم اولش فکر میکردم خودم دستم به صفحه میخوره کم و زیاد میشه،بعدش دیدم من زیاد میکنم این خودش کم میکنه و قطع میکنه صدارو ،هی تکرار میشد این کم شدن و قطع شدن صدا!!،حالا احتمال میدم گوشیم ویرووس گرفته باشه ;خیلی اطلاعات گوشیم برام مهمه ،به نظرتون چیکار کنم در ضمن گوشی htc m9 هستش و واقعاهم تا امروز حدود یک و سال خورده ای هست دارم ازش استفاده میکنم خیلی راضی هستم واقعا گوشی سگ جونی هست ،هر گوشی دیگه ای دستم بود الان پوکیده بود ولی حالا این مشکل براش پیش اومده که البته فک نکنم مشکل بزرگی باشه ،خودم که احساس میکنم ویروسی شده!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    ورژن اندروید گوشیم 4.1.2 هست و الان اعلام میکنه که اپدیت اندروید موجوده .با توجه به کانفیگ پایین گوشی ایا اپدیت کردن اندروید باعث ایجاد مشکلاتی میشه؟
    از راهنمایی دوستانم سپاسگزارم
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    سلام
    احتمال داره سخت افزاری باشه یعنی اگر دکمه ی مکانیکی داره برای صدا , ممکنه خراب شده گاهی اتصالی میکنه . قبلا برای همکارم پیش اومده این مشکل
    درضمن خرید گوشی که کارت حافظه نمیخوره اشتباه بزرگی هست چون باید دائم گوشی وصل کنین به کامپیوتر و بک آپ بگیرین و یا با گوگل و اینها اطلاعاتتون رو ذخیره کنین که معلوم نیست کجا میره و به دست کیا میافته
    اگر دکمه مکانیکی نداره پس ممکنه سافت ویر باشه و با هارد ریست درست بشه که قبلش باید از همه شماره ها و مسجها و غیره بک آپ بگیرین . یعنی از همه چیز غیر از فایلهای سیستم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    سلام
    احتمال داره سخت افزاری باشه یعنی اگر دکمه ی مکانیکی داره برای صدا , ممکنه خراب شده گاهی اتصالی میکنه . قبلا برای همکارم پیش اومده این مشکل
    درضمن خرید گوشی که کارت حافظه نمیخوره اشتباه بزرگی هست چون باید دائم گوشی وصل کنین به کامپیوتر و بک آپ بگیرین و یا با گوگل و اینها اطلاعاتتون رو ذخیره کنین که معلوم نیست کجا میره و به دست کیا میافته
    اگر دکمه مکانیکی نداره پس ممکنه سافت ویر باشه و با هارد ریست درست بشه که قبلش باید از همه شماره ها و مسجها و غیره بک آپ بگیرین . یعنی از همه چیز غیر از فایلهای سیستم

7. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت

پيش فرض

با سلام به دوستان عزیز
    ورژن اندروید گوشیم 4.1.2 هست و الان اعلام میکنه که اپدیت اندروید موجوده .با توجه به کانفیگ پایین گوشی ایا اپدیت کردن اندروید باعث ایجاد مشکلاتی میشه؟از راهنمایی دوستانم سپاسگزارمموفق باشید

سلام
    سیستم آپدیت هوشمند هست یعنی اول مدل گوشی رو چک میکنه اگر مناسب نباشه میگه این آپدیت برای گوشی شما نیست
    بهتره قبلش از همه چیز بکاپ بگیرید تا اگر مشکلی پیش اومد از بکاپ استفاده کنین

9. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    OTG هانر 4x هشت هسته ای چجوری فعال میشه ؟تو تنظیمات ،قسمت "کمک هوشمند "چیزی پیدا نکردم ،

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    OTG هانر 4x هشت هسته ای چجوری فعال میشه ؟تو تنظیمات ،قسمت "کمک هوشمند "چیزی پیدا نکردم ،
    کسی راهنمایی نمیکنه؟!

پروفشنال محمد نامدار's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

سلام

ی سوال فنی و مهم

تو قسمت تنظیمات گوشی - قسمت حافظه (گوشیم رم نداره البته)
    ی گزینه هست به نام caced date
    حدود 2 گیگا بایت فضا اشغال کرده
    میخاستم ببینم اگه اینارو پاک کنم مشکلی بهم نمیزنه ؟

مثلا به تلگرام و ... کاری نداره ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •