تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 274 از 329 اولاول ... 174224264270271272273274275276277278284324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,731 به 2,740 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

13 مشکل عجیب و بزرگ(monkey test & time service)

چند وقته که دو تا برنامه عجیب به نام time service و monkey test گوشیمو نابود کردند این برنامه ها اصلا نه غیر فعال میشن و نه پاک میشن بعضی موقع ها گوشیم داغ میشه در حالی که استفاده نکردم!!!
    بعضی موقع ها میرن برا خودشون برنامه دان می کنند و نصب می کنند همیشه هم از تو همه چیز میان بیرون و برنامه خودشون رو باز می کنند!!!! خلاصه بد بختم کردند کلی هم هی پیام های الکی میدن اصلا ایکونی هم ندارند که آن اینستال کنم وقتی هم خیلی میزنم توقف اجباری گوشی ریست میشه و بعد میزنه آندروید آپگریدینگ و خلاصه دوباره نصب میشن.
    لطفا کمکم کنید!!!!!!!!گوشیم هم xperia P هستش .

کمک!!!!! کمک!!!!!

پروفشنال hamidrezavictor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

چند وقته که دو تا برنامه عجیب به نام time service و monkey test گوشیمو نابود کردند این برنامه ها اصلا نه غیر فعال میشن و نه پاک میشن بعضی موقع ها گوشیم داغ میشه در حالی که استفاده نکردم!!!
    بعضی موقع ها میرن برا خودشون برنامه دان می کنند و نصب می کنند همیشه هم از تو همه چیز میان بیرون و برنامه خودشون رو باز می کنند!!!! خلاصه بد بختم کردند کلی هم هی پیام های الکی میدن اصلا ایکونی هم ندارند که آن اینستال کنم وقتی هم خیلی میزنم توقف اجباری گوشی ریست میشه و بعد میزنه آندروید آپگریدینگ و خلاصه دوباره نصب میشن.

کمک!!!!! کمک!!!!!
    سلام منم تبلتم یک برنامه و سایتو اتوماتیک باز میکرد ریست فکتوری کردم درست شد

- - - Updated - - -

کمک!!!!! کمک!!!!!
    سلام منم تبلتم یک برنامه و سایتو اتوماتیک باز میکرد ریست فکتوری کردم درست شد

آخر فروم باز Amin.P30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام.

دوستان یک گوشی samsung dous هست وقتی به یک شماره موبایل زنگ زده میشه یک بار تک میزنه و قطع میکنه.
    فقط همون یک شماره این طوری میشه.

این رو از کجای تنظیمات باید درست کرد؟

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.

دوستان یک گوشی samsung dous هست وقتی به یک شماره موبایل زنگ زده میشه یک بار تک میزنه و قطع میکنه.
    فقط همون یک شماره این طوری میشه.

این رو از کجای تنظیمات باید درست کرد؟
    مشکل از سیمکارت شما یا سیمکارت ایشان است.
    شاید بلاکت کرده [emoji12] [emoji12] [emoji12]

sent from my fonepad 7 me372cg using Tapatalk

5. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Ghaioom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ترکمن صحرا

پيش فرض

سلام

قیمت باتری گوشی سامسونگ پاکت چنده؟

باتری پف کرده جا نمیشه تو گوشی !

در ضمن باتری تقلبی و اصل گوشی های لمسی رو چطوری میشه تشخیص داد؟ مال نوکیا که تو نت هست.
    Last edited by Ghaioom; 27-08-2015 at 19:16.

داره خودمونی میشه mohssen_kh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    لب کارون!

پيش فرض

سلام.ببخشید میشه اینو جواب بدین که چیکار کنم؟:

توی لینک هایی که گاهی تو تلگرام و واتس اپ و وایبر و... میفرستن همیشه تو گوشیم یه پیغام میداد که میپرسید با کروم بازش کنم یا اینستاگرام یا مرورگر خود گوشی...بعد دوتا گزینه داشت که نوشته بود همین یک بار اینجور باز شود یا برای همیشه....من میزدم همین یک بار اینجور باز شود...یه بار اشتباهی دستم خورد که همیشه با کروم واشه....حالا بعضی لینک هایی رو که میخوام با برنامه اینستاگرامم واکنم نمیشه و با کروم بازش میکنه....چیکار کنم دوباره اون سوال برای همیشه یا همین یک بار رو ازم بپرسه؟

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.ببخشید میشه اینو جواب بدین که چیکار کنم؟:

توی لینک هایی که گاهی تو تلگرام و واتس اپ و وایبر و... میفرستن همیشه تو گوشیم یه پیغام میداد که میپرسید با کروم بازش کنم یا اینستاگرام یا مرورگر خود گوشی...بعد دوتا گزینه داشت که نوشته بود همین یک بار اینجور باز شود یا برای همیشه....من میزدم همین یک بار اینجور باز شود...یه بار اشتباهی دستم خورد که همیشه با کروم واشه....حالا بعضی لینک هایی رو که میخوام با برنامه اینستاگرامم واکنم نمیشه و با کروم بازش میکنه....چیکار کنم دوباره اون سوال برای همیشه یا همین یک بار رو ازم بپرسه؟
    سلام.
    بعد یه مدت برمیگرده حالت قبل و همون گزینه هارو میاره

sent from my fonepad 7 me372cg using Tapatalk

9. این کاربر از ardeshir n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه stabesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

به setting برید به application manager بعد کروم رو انتخاب کنید و گزینه ای پایین صفحه هست که میگه این نرم افزار به عنوان پیش فرض انتخاب شده default روش بزنید تا پیش فرض بودنش برداشته شه

11. 2 کاربر از stabesh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidrezavictor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوستان imei گوشیمو وقتی در سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    imeidata.net وارد میکنم مشخصات گوشیمو نمیزنه فقط id روی جعبه شو مینویسه و شرکت سازنده و پایین صفحه زده unlock this phone گوشیم htc one m8 ساخت چین شروع سریال با hc و بیلد 401 خواستم بدونم برای کدوم کشور ساخته شده ( گوشیم با گارانتی مایکروتله )
    و اینکه یک پاور بانک روموس سولو 9 خریدم با خروجی 2.1 آمپر و 1 آمپر برای شارژ گوشیم به کدوم وصل کنم؟ ممنون

- - - Updated - - -

سلام دوستان imei گوشیمو وقتی در سایت www.imei.info
    imeidata.net وارد میکنم مشخصات گوشیمو نمیزنه فقط id روی جعبه شو مینویسه و شرکت سازنده و پایین صفحه زده unlock this phone گوشیم htc one m8 ساخت چین شروع سریال با hc و بیلد 401 خواستم بدونم برای کدوم کشور ساخته شده ( گوشیم با گارانتی مایکروتله )
    و اینکه یک پاور بانک روموس سولو 9 خریدم با خروجی 2.1 آمپر و 1 آمپر برای شارژ گوشیم به کدوم وصل کنم؟ ممنون

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

عوض کردن رام گوشی سخت است؟

- - - Updated - - -

عوض کردن رام گوشی سخت است؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •