تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 266 از 329 اولاول ... 166216256262263264265266267268269270276316 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,651 به 2,660 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

آخر فروم باز italia88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    ناکجا آباد !!!

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز ممنون از راهنمایی شما
    مشکل اپرا کلاسیک من برطرف شد

الان مشکل دیگه ای که هنوز برطرف نشده مشکل اپرا مینی هست یعنی توی اپرا مینی سایت رو میاره ولی متن سایت رو نمیاره یه بار که رفرش میکنم متن میاد ولی به محض اسکرول کردن صفحه بازم متن محو میشه!!!
    این مشکل هم قبل از ارتقا به اندروید 5 وجود نداشت
    یعنی مشکلش چه طوری رفع میشه؟؟؟
    Last edited by italia88; 19-06-2015 at 23:02.

2. این کاربر از italia88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه AliTen10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز ممنون از راهنمایی شما
    مشکل اپرا کلاسیک من برطرف شد

الان مشکل دیگه ای که هنوز برطرف نشده مشکل اپرا مینی هست یعنی توی اپرا مینی سایت رو میاره ولی متن سایت رو نمیاره یه بار که رفرش میکنم متن میاد ولی به محض اسکرول کردن صفحه بازم متن محو میشه!!!
    این مشکل هم قبل از ارتقا به اندروید 5 وجود نداشت
    یعنی مشکلش چه طوری رفع میشه؟؟؟
    راستش برا من هم قبلا این مشکل پیش میومد ولی از برنامه بیرون میومدم یا اصلا رو صفحه زوم میکردم خوب میشد،حالا سعی کن یه ورژن جدیدتر بگیر ببین چی میشه

4. این کاربر از AliTen10 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

امروز یه اتفاق جالب در هنگام آپدیت یک گوشی سامسونگ از طریق kies برام افتاد گفتم بگم ممکنه دوستان چنین مشکلی براشون پیش اومد چون ممکنه تو انجمن های مختلف بگردند و حواب نگیرند ( و یا زمان زیادی بگذره تا پاسخ بدند در صورتی که ممکنه زیاد زمان نداشته باشن ) بتونن مشکلشون رو سریع حل کنند

--------------------------------

اگر بعد از آپدیت گوشیتون با samsung kies ، گوشی کامل بالا اومد و تو سیستم عامل رفت ولی kies اخطار داده که گوشی رو restart و disconnect و reconnect کنین ، اما هرچی این کار رو انجام دادین اخطاره نرفت :

کافیه کابل رو جدا کنین . گوشی رو خاموش کنین . گوشی رو روشن کنین و زمانی که آرم سامسونگ رو دیدین گوشی رو متصل کنین و از توی Kies اوکی بزنین . پیغام میره

6. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال greena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر نور زیبای خدا

پيش فرض

سلام ودرود

چه طورمیشه یه مطلب یا عکسی رو که تو سایتی و یا کامپیوتر داریم به گوشی از طریق برنامه ای انتقال بدیم یا لینکشو بفرستیم ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه FLiKS3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام ودرود

چه طورمیشه یه مطلب یا عکسی رو که تو سایتی و یا کامپیوتر داریم به گوشی از طریق برنامه ای انتقال بدیم یا لینکشو بفرستیم ؟
    یه اپ هست اسمش هست Pushbullet فک کنم
    یه اپ واسه گوشی داره یکی هم واسه کامپیوتر. میتونی باهاش لینک و متن و عکس و اینارو رد و بدل کنی.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

9. این کاربر از FLiKS3R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    من میخوام گوشی galaxy s5 duos خودم رو آپدیت کنم اما مشکل اینه که میگه یک گیگ آپدیت موجوده
    سرعت دانلود وایرلس من کمه اما ای دی اس ال با سرعت زیاد دارم
    آیا جایی هست که بتونم آپدیت رو از جای دیگه با گامپیوتر دانلود کنم و بعد روی گوشی نصب کنم؟

یا راه دیگه ای هست؟

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    من میخوام گوشی galaxy s5 duos خودم رو آپدیت کنم اما مشکل اینه که میگه یک گیگ آپدیت موجوده
    سرعت دانلود وایرلس من کمه اما ای دی اس ال با سرعت زیاد دارم
    آیا جایی هست که بتونم آپدیت رو از جای دیگه با گامپیوتر دانلود کنم و بعد روی گوشی نصب کنم؟

یا راه دیگه ای هست؟
    گزینه ی الف : دانلود آپدیت OTA و ریختنش روی گوشی و آپدیت از طریق خود گوشی
    گزینه ی ب : دانلود رام کامل و فلش از طریق Odin .

معمولا افراد مختلف راه دوم رو انتخاب می کنند چون سخته برای هر منطقه مختلف فایل آپدیت OTA اش رو پیدا کرد .

حال شما باید یه مکانی ( کافی نت ، خونه خودتون ، خونه دوست و رفیق ) پیدا کنین که بتونین فایل هارو دانلود کنین . و الا سایت هست که بشه آپدیت هارو دانلود کرد

12. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

با سلام

شیشه تاچ گوشی من ( G525 huawei) شکسته اما تاچ و دیگر قسمت ها کار میکنه . آیا شیشه آن قابل تعویض هست یا باید همراه با تاچ کاملا تعویض شود؟ قیمت آن چقدره ؟ اگه ممکنه نحوه تعویض رو هم به من بگین .

با تشکر

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

گزینه ی الف : دانلود آپدیت OTA و ریختنش روی گوشی و آپدیت از طریق خود گوشی
    گزینه ی ب : دانلود رام کامل و فلش از طریق Odin .

معمولا افراد مختلف راه دوم رو انتخاب می کنند چون سخته برای هر منطقه مختلف فایل آپدیت OTA اش رو پیدا کرد .

حال شما باید یه مکانی ( کافی نت ، خونه خودتون ، خونه دوست و رفیق ) پیدا کنین که بتونین فایل هارو دانلود کنین . و الا سایت هست که بشه آپدیت هارو دانلود کرد
    مکان برای دانلود رو دارم اما مشکل من اینه که کامل وارد نیستم که چیکار باید بکنم
    اگه میشه شما راهنمایی کنید که من فایل رو از کجا بگیرم و یه لینک آموزش کامل(ترجیحا فارسی) بدین که کامل آموزش داده باشه آپدیت کردن رو
    من گوشی رو تازه گرفتم و ورژن 4.4.2 هست
    Samsung Galaxy S5 Duos SM-G900FD
    مدل اماراته
    اگرم تنها مشکل آپدیت از طریق خود گوشی (OTA)سرعت دانلوده بازم مشکلی نیست. من چند روز دیگه وای فای با سرعت بالا میگیرم و راحت آپدیت می کنم اگر پیچ و خم های آپدیت از طریق دوم رو نداره

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

مکان برای دانلود رو دارم اما مشکل من اینه که کامل وارد نیستم که چیکار باید بکنم
    اگه میشه شما راهنمایی کنید که من فایل رو از کجا بگیرم و یه لینک آموزش کامل(ترجیحا فارسی) بدین که کامل آموزش داده باشه آپدیت کردن رو
    من گوشی رو تازه گرفتم و ورژن 4.4.2 هست
    Samsung Galaxy S5 Duos SM-G900FD
    مدل اماراته
    اگرم تنها مشکل آپدیت از طریق خود گوشی (OTA)سرعت دانلوده بازم مشکلی نیست. من چند روز دیگه وای فای با سرعت بالا میگیرم و راحت آپدیت می کنم اگر پیچ و خم های آپدیت از طریق دوم رو نداره
    به نظر بنده همون OTA اپدیت کنین . اگر هنوزم ADSL رو دارین ، از طریق Lan وصل کنین لپ تاپ و اینترنتش رو شیر کنین تا گوشی بتونه آپدیت کنه .
    البته حجم آپدیت زیاده 1 گیگ مشکل اینه معمولا وقتی OTA دانلود می کنین اگر وسط دانلود قطع شه میره از اول ! واسه همین ترجیها اینترنت با سرعت قابل قبولی داشته باشین و یا یه بسته اینترنت 3g فعال کنین دانلود کنین

16. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •