تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 264 از 329 اولاول ... 164214254260261262263264265266267268274314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,631 به 2,640 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

مهم اینه شخص خواننده شما چه کسی باشه !!!
    وقتی داری نرم افزاری مثل وایبر و واتس اپ را نصب میکنی اصلا به این موضوع توجه نمیکنی که هنگام نصب نرم افزار اجازه دسترسی به مخاطب پیام ها شماره تلفن موقعیت مکانی ارسال پیام کوتاه دسترسی به رمز حساب های بانکی موجود دسترسی به شبکه های موبایلی منطقه دسترسی به گالری و... را به این اپلیکیشن میدی اما تنها نگرانی کد شدن یا نشدن پیغام هاست!!!!
    بله اونها همه جای خودش صحیح هست و قبول دارم که هیچ حریمی وحود نداره.یک زمان از فیس بوک انتقاد میشد به خاطر privacy اما این اپلیکسیشن ها که هیچ!!!!!
    به هر حال میخواستم از لحاظ فنی ببینم واعقا کد شدنی در کار هست یا خالی بندی میباشد؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه FLiKS3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Isfahan

پيش فرض

سلام
    دوستان این واتس اپ و اپلیکشن ها میگن ما پیغام شما رو رمز میکنیم و کسی نمیتونه به این راحتی داده های شما رو بخونه
    حالا گفته، ما چطور واقعا بفهمیم این واتس اپ الان داره پیغام من رو رمز میکنه؟ حالاا سایت ها یک certificate دارن و ssl مشخص میشه
    اما اینها چی؟ ما اندورید 5 نصب داریم الان
    اگر راه تست دارید لطفا بفرمائید
    سلام دوست عزیز. تا جایی که من میدونم و از سایت های ایرانی و خارجی خوندم، تلگرام پیام هارو کدگذاری میکنه. گویا یه مسابقه ای گذاشته بوده که هرکسی تونست پیام هایی که با تلگرام رد و بدل میشه رو رمزگشایی کنه یه جایزه واسش در نظر میگیره. بقیه اپلیکیشن ها امنیت زیادی نداره و خیلی هاش متن چت رو بصورت clear text ارسال میکنه یعنی به راحتی قابل شنوده. چه بسا کلا امنیت و حریم شخصی توی اینترنت دست نیافتنیه یه جورایی. ولی اگه میخواین چت نسبتا امن تر داشته باشین از تلگرام استفاده کنین و برای SMS امن هم میتونین از TextSecure استفاده کنین که پیامک هارو رمزگذاری میکنه و در گوشی گیرنده رمزگشایی.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام
    دوستان این واتس اپ و اپلیکشن ها میگن ما پیغام شما رو رمز میکنیم و کسی نمیتونه به این راحتی داده های شما رو بخونه
    حالا گفته، ما چطور واقعا بفهمیم این واتس اپ الان داره پیغام من رو رمز میکنه؟ حالاا سایت ها یک certificate دارن و ssl مشخص میشه
    اما اینها چی؟ ما اندورید 5 نصب داریم الان
    اگر راه تست دارید لطفا بفرمائید
    راهش بررسی ترافیک ارسالی هستش . کافیه whatsapp رو روی شبیه ساز نصب کنین و با نرم افزاری مثل wireshark ترافیک رو بررسی کنین .

بنده زیاد در اون حد نیستم که اطلاعات کافی در این ضمینه داشته باشم اما چند وقت پیش داشتم به صورت کاملا اتفاقی داشتم ترافیک رو بررسی می کردم متوجه شدم instagram و beetalk اطلاعات رو رمز نگاری نمی کنند و به راحتی با مانیتور کردن ترافیک و حمله MITM تمامی عکس ها و فیلم های رد و بدل شده بدست اومد . اما چون وقت کافی نداشتم نتونستم تمامی اطلاعات رو بررسی کنم اما در همون حدی که بود ظاهرا خبری از whatsapp نبود

4. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

راهش بررسی ترافیک ارسالی هستش . کافیه whatsapp رو روی شبیه ساز نصب کنین و با نرم افزاری مثل wireshark ترافیک رو بررسی کنین .

بنده زیاد در اون حد نیستم که اطلاعات کافی در این ضمینه داشته باشم اما چند وقت پیش داشتم به صورت کاملا اتفاقی داشتم ترافیک رو بررسی می کردم متوجه شدم instagram و beetalk اطلاعات رو رمز نگاری نمی کنند و به راحتی با مانیتور کردن ترافیک و حمله MITM تمامی عکس ها و فیلم های رد و بدل شده بدست اومد . اما چون وقت کافی نداشتم نتونستم تمامی اطلاعات رو بررسی کنم اما در همون حدی که بود ظاهرا خبری از whatsapp نبود
    سلام
    خبری از واتس اپ نبود، یعنی رمز نمیکرد؟ اما سایت ش که SSL نصب کرده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام
    خبری از واتس اپ نبود، یعنی رمز نمیکرد؟ اما سایت ش که SSL نصب کرده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    نه عزیز گفتم که instagram و beetalk اطلاعات رو رمزنگاری نمی کنند یعنی اطلاعات برداشت شده توسط wireshark به صورت متن واضح و قابل فهم توسط انسان دریافت میشد . یعنی می تونستی ببینی قربانی از کدوم صفحه بازدید کرده محتویات و عکس هاش چی بوده و ....

وقتی رمزنگاری میشه اطلاعات به صورت غیر قابل فهم توسط انسان میشن .

خبری از whatsapp نبود یعنی زمانی که داشتم بررسی می کردم به داده ها ( عکس ، ویدیو و .. ) ی واضح و قابل فهم توسط انسان نرسیدم که به whatsapp مربوط بشه ( هر چند همون طور که گفتم زیاد نگاه نکردم )

حال چند روز دیگه یه بررسی می کنم یه نمونه می زارم متوجه شی منظورم چیه

7. این کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام
    htc one e8 دارم و از شارژ ش خوب نگه داری نکردم و اون که سمت برق هست ، قطعی داره
    این مدل در بازار هست؟ اصل و غیراصلی داره؟ چون میگن غیراصلی داغون میکنه باطری گوشی رو
    چطور میشه تشخیص بدم و هزینه اش چقدره؟ ممنون

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلامhtc one e8 دارم و از شارژ ش خوب نگه داری نکردم و اون که سمت برق هست ، قطعی دارهاین مدل در بازار هست؟
    اصل و غیراصلی داره؟
    چون میگن غیراصلی داغون میکنه باطری گوشی روچطور میشه تشخیص بدم و هزینه اش چقدره؟ ممنون
    سلام
    بنده چند ساله دارم از شارژر یک موبایل دیگه استفاده میکنم . باتری هم سالم و سر حاله
    اگر گوشیتون با پورتِ یو اس بی کامپیوتر هم شارژ میشه پس ولتاژش 5 ولت هست
    کافیه از شارژری استفاده کنین که 5 ولت باشه و آمپرش کمتر از آمپر شارژر اصلی نباشه
    نمیدونم توی ایران بازار حراج دستِ دوم فروشی هست یا نه
    اگر هست کافیه یک شارژر با مشخصاتی که عرض کردم پیدا کنید
    خودِ شارژر اصلی هم ممکنه قابل تعمیر باشه .
    اگر دوست داشتین در این تاپیک عکسش رو بذارین تا بدونیم عیبش چیه دقیقاً تا بگیم قابل تعمیر هست یا نه و چطوری
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 14-06-2015 at 18:18.

10. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال salar79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان یه سوال !

شما از چه کیبوردی برای تایپ استفاده می کنین ؟

بنده از کیبورد پیش فرض سامسونگ استفاده می کنم گوشیم 4.5 اینچ هستش بسیار برام غلط املایی پیش میاد
    سلام دوست عزیز
    میتونید از کیبورد tochpal استفاده کنید قابلیت تنظیم اندازه هم داره

Sent from my H30-U10 using Tapatalk

پروفشنال salar79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من لنز دوربین خط افتاده ایا راهی هست که بتونم درستش کنم
    مغازه هم بردم گفتن کاریش نمیشه کرد
    یه جا خوندم با استفاده از پولیش و یه پلاستیک میشه این قدر ساییدش تا درست بشه بنظرتون عملیه؟ [emoji22]
    Last edited by salar79; 15-06-2015 at 10:41.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام دوستانمن لنز دوربین خط افتاده ایا راهی هست که بتونم درستش کنممغازه هم بردم گفتن کاریش نمیشه کردیه جا خوندم با استفاده از پولیش و یه پلاستیک میشه این قدر ساییدش تا درست بشه بنظرتون عملیه؟ [emoji22]
    سلام
    کار نشد نداره
    مشکلی نیست که آسان نشود , مرد خواهد که هراسان نشود
    نه متاسفانه دیگه درست نمیشه

بعد از شوخی , اونهائی که طلا و جواهر تعمیر میکنند پولش مخصوصی دارند که خط و خش شیشه رو راحت برمیداره
    از چند عینک فروشی هم بپرسید
    اینجا هم یه چیزهائی هست
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

14. این کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •