تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 226 از 329 اولاول ... 126176216222223224225226227228229230236276326 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,251 به 2,260 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

دوستان اندروید کیت کت محیط داخلیش رنگش از مشکی به سفید تغییر نکرده ؟ از مشکی خسته شدم
    واسه سونی و اچ تی سی و ال جی سفید شده توی 4.4

2. این کاربر از supermax15 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز esi222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض روت کردن Desire 816

سلام دوستان
    میخوام گوشیمو روت کنم کسی روش مطمئن بلده که مشکلی پیش نیاد و جواب گرفته باشه.
    ممنون میشم آموزش یا لینکی چیزی بزارید.
    گوشی HTC Desire 816 Dual Sim

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    یه گوشی چینی دارم که مشخصاتش اینه:
    mediatek 6582 quad core A7 1.3
    RAM 957 MB

مشکلی که دارم اینه که با وجود نصب بیشتر از 50 تا برنامه رم گوشیم هیچ وقت بیشتر از 300-400 مگابایت پر نمیشه و همین منو تو شک انداخته که میزان رمی که تو برنامه cpu-z نشون میده واقعی نباشه
    (مثلا رم واقعی 500 باشه)
    البته اینم بگم که بعضی وقتام دستگاه خیلی کند میشه مثلا داخل یه برنامه که هستم دکمه home رو که میزنم یکی دو ثانیه طول میکشه آیکونها بیاد
    یا اینکه منو رو باز میکنم یکی دو ثانیه طول میکشه تا شکل ایکونها بیاد
    مجموع این چیزا باعث شده که شک کنم سخت افزار گوشی واقعی باشه.
    ممکنه بگید cpu-z سخت افزار واقعی رو نشون میده ولی مثلا همین cpu-z حافظه داخلی رو 8 گیگ نشون میده که 7 گیگش خالی و در دسترسه! در صورتی که حافظه داخلی 2 گیگه که 1.6 گیگ در دسترس هست (وقتی به کامپیوتر وصل میکنم نشون میده).

آیا راهی هست که از سخت افزار گوشی مطمئن بشم؟
    ممنون از اینکه راهنمایی میکنید.

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام دوستان. روی گوشیم (ایکسپریا مینی) اندروید 2.2 نصبه.میخوام اپدیتش کنم به اندروید 4 به صورت اتوماتیک میشه اینکارو کرد؟ منظورم بدون استفاده از کامپیوتر برای فلش زدن و اینجور چیزاست... فقط با اپدیت خود گوشی .میشه؟

داره خودمونی میشه Hossein_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

سلام دوستان. روی گوشیم (ایکسپریا مینی) اندروید 2.2 نصبه.میخوام اپدیتش کنم به اندروید 4 به صورت اتوماتیک میشه اینکارو کرد؟ منظورم بدون استفاده از کامپیوتر برای فلش زدن و اینجور چیزاست... فقط با اپدیت خود گوشی .میشه؟
    سلام
    با گوشی هم میتونید انجام بدید اما در نظر داشته باشید که حجم این آپدیت حدود 250 مگ هست که دانلودش با گوشی و این سرعت اینترنت زیاد طول میکشه.
    آسون ترین راه استفاده از نرم افزار Sony.PC.Companion هست ! روی کامپیوتر نصبش کنید گوشی رو وصل کتید پیغام آپدیت میده راحت با دو تا کلیک آپدیت میشه. ( به اینترنت وصل باشید )
    راه بعد هم دانلود رام و فلش کردن هست که حرفه ای ترین راه هست. کاری هم نداره راحت یاد میگیرید.

7. این کاربر از Hossein_it بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Qom

پيش فرض

سلام.دوستان من یه Galaxy Grand duos دارم با اندروید 4.1.2 .که الان یه رام روسیه 4.2.2 گرفتن میخواستم با برنامه odin ارتقا بدم.خیلیا گفته بودن گوشی قفل شبکه میشه.این قفل شبکه چیه؟بیرون برا باز کردنش گفتن بیشتر از 70 تومن میشه هزینش.خب منم ترسیدم ارتقا ندادم.اما اونا ک نصب کردن گفتن خیلی بهتر میشه گوشی.حالا من موندم چه کار کنم.راستی گارانتی باطل میشه؟؟؟گوشی هم از سری های اولش هست.ممنون میشم کسایی که اطلاعات دارن درباره قفل شبکه توضیح بدن.مرسی

پروفشنال shengo_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام.دوستان من یه Galaxy Grand duos دارم با اندروید 4.1.2 .که الان یه رام روسیه 4.2.2 گرفتن میخواستم با برنامه odin ارتقا بدم.خیلیا گفته بودن گوشی قفل شبکه میشه.این قفل شبکه چیه؟بیرون برا باز کردنش گفتن بیشتر از 70 تومن میشه هزینش.خب منم ترسیدم ارتقا ندادم.اما اونا ک نصب کردن گفتن خیلی بهتر میشه گوشی.حالا من موندم چه کار کنم.راستی گارانتی باطل میشه؟؟؟گوشی هم از سری های اولش هست.ممنون میشم کسایی که اطلاعات دارن درباره قفل شبکه توضیح بدن.مرسی
    والا داداش من ناحالا قفل شبکه نشنیدم اما اگه درست رام رو نصب نکنی گوشی در حین نصب رام بریک میشه فکر کنم منظورشون از فقل شبکه پاک شدن پوشه EFS گوشی هست که مربوط به آنتن دهی و وای فای میشه که با یک بک آپ از این پوشه مشکل حل میشه من تاحالا خیلی رو گوشیم رام نصب کردم و ازش راضیم در مورد گارانتی هم فک نکنم چون اگه رام رسمی نصب کنید گارانتی گوشی نمیره و حتی گوشی روت هم نیست درست مثل اینکه از اول از کارخونه با رام جدید تحویل گرفته باشد اما بدون بک آپ efs اقدام به نصب رام نکنید چون اگه اشتباهی اون پوشه بپره دیگه گوشیتون آنتن دهی و وای فای نخواهد داشت این مشکل به خصوص در دانگرید کردن خیلی پیش میاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من گوشی اندرویدی خودم رو با USB به کامپیوتر با ویندوز۸.۱ وصل می کنم تمام فایل ها با هر فرمتی رو نشون می ده ولی فایل های زیپ رو نشون نمی ده چی کار کنم ؟ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه M-H2013's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز من بک گوشی اس ۵ رو رامش رو عوض کردیم قفل شبکه شد یعنی دیگه سیمکارت ایران رو قبول نمی کرد.و ۲۰۰ هزار ازمن گرفت درست کرد گوشی فروشی

حـــــرفـه ای runner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    جنت آباد

پيش فرض

شما گوشی رو از ایران با گارانتی رسمی خریدی؟
    مدل دقیق گوشی رو بگین
    قفل شبکه اگه منظورتون پریدن آنتن باشه اون به دلیل این هست که بعضی گوشیا به دلیل چند نسخه ای بودن دارای لاک سیم هستن مثل نوت 3 که نسخه اروپاش لاک سیم داره البته روش های مختلفی هست برای به روز رسانیشون
    شما برا آپدیت اول فروم های مربوط به گوشیتونو به دقت بخونین و احتمالات رو در نظر بگیرین بعد اقدام به فلش کردن بکنین

سلام دوستان
    من گوشی اندرویدی خودم رو با USB به کامپیوتر با ویندوز۸.۱ وصل می کنم تمام فایل ها با هر فرمتی رو نشون می ده ولی فایل های زیپ رو نشون نمی ده چی کار کنم ؟ممنون
    دقیق متوجه منظورتون نشدم
    در هر صورت فایل زیپ رو چه با کامپیوتر و چه با گوشی بخواین باز کنین باید برنامه مخصوص بهش رو نصب کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •