تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 225 از 329 اولاول ... 125175215221222223224225226227228229235275325 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,241 به 2,250 از 3281

نام تاپيک: مشکلات مربوط به گوشی های اندرویدی

آخر فروم باز pedram9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان اندروید کیت کت محیت داخلیش رنگش از مشکی به سفید تغییر نکرده ؟ از مشکی خسته شدم
    Last edited by pedram9; 02-01-2015 at 19:48.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    گوشی گلکسی اس تری من بعد از اینکه شارژ باتریش تموم شد و منم زدمش به شارژ ولی دیگه روشن نمیشه اصلا دیگه انگار کار نمیکنه صفحه کامل سیاهه عکس باتری در حال شارژم نمیاد چی کارش باید بکنم؟

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    گوشی گلکسی اس تری من بعد از اینکه شارژ باتریش تموم شد و منم زدمش به شارژ ولی دیگه روشن نمیشه اصلا دیگه انگار کار نمیکنه صفحه کامل سیاهه عکس باتری در حال شارژم نمیاد چی کارش باید بکنم؟
    شما باتری رو در بیار، ولوم پایین(یا بالا) +دکمه هوم+ پاور رو نگه دار، همه رو که نگه داشتی باتری رو جا بزن ببین اتفاقی نميفته؟
    احتمال داره شوکت شارژر خراب باشه اصلا گوشی شارژ نگیره

4. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما باتری رو در بیار، ولوم پایین(یا بالا) +دکمه هوم+ پاور رو نگه دار، همه رو که نگه داشتی باتری رو جا بزن ببین اتفاقی نميفته؟
    احتمال داره شوکت شارژر خراب باشه اصلا گوشی شارژ نگیره
    اینکارم کردم هیچ اتفاقی نیفتاد از کجا بفهمم که سوکت خرابه آخه نمیخوام گوشی رو فلش کنم خیلی اطلاعات توش دارم یه جا دیگه خوندم بعد ازاینکه باتری فول شد دکمه پاورو 15 ثانیه نگه دارم روشن میشه

کاربر فعال انجمن عکاسی ، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری AliSub's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Mazandaran

پيش فرض

اینکارم کردم هیچ اتفاقی نیفتاد از کجا بفهمم که سوکت خرابه آخه نمیخوام گوشی رو فلش کنم خیلی اطلاعات توش دارم یه جا دیگه خوندم بعد ازاینکه باتری فول شد دکمه پاورو 15 ثانیه نگه دارم روشن میشه
    دوست عزیز
    باتریت چون به صفر رسیده باید بهش شوک وارد بشه.
    اگر اداپتور داری روی 6 ولت بزار و بهش حدود یه دقیقه برق بده. بعد بزار داخل موبایل شارژ میشه.
    یا اگر نتونستی ببر یه مبایل فروشی بگو یه شوک به باتریت بده.

فقط خواستی اگر خودت اینکارو کنی مواظب باش در موقع شوک دادن باتری گرم نشه که میترکه.

7. این کاربر از AliSub بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوست عزیز
    باتریت چون به صفر رسیده باید بهش شوک وارد بشه.
    اگر اداپتور داری روی 6 ولت بزار و بهش حدود یه دقیقه برق بده. بعد بزار داخل موبایل شارژ میشه.
    یا اگر نتونستی ببر یه مبایل فروشی بگو یه شوک به باتریت بده.

فقط خواستی اگر خودت اینکارو کنی مواظب باش در موقع شوک دادن باتری گرم نشه که میترکه.
    یعنی فقط مشکل از باتری میتونه باشه اگه این باشه خیالم راحته یه شوک به باتری میدم درست میشه مشکل نرم افزاری یا سخت افزاریه دیگه ای که نیستش؟
    چرا پس وقتی گوشی به شارز میزنم هیچی معلوم نیست صفحه نمایش سیاهه؟

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

ببین همه چی می تونه باشه. ممکنه اصلا بردش سوخته باشه...ولی راه حل های متفاوت رو آدم امتحان می کنه...اصلا اگر امکانش هست برات با یه باتری دیگه تست کن ایشالا که روشن میشه.

10. این کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ببین همه چی می تونه باشه. ممکنه اصلا بردش سوخته باشه...ولی راه حل های متفاوت رو آدم امتحان می کنه...اصلا اگر امکانش هست برات با یه باتری دیگه تست کن ایشالا که روشن میشه.
    آخه چند ماه پیش منبع تغذیه شم خراب شده بود ددادم عوضش کردن اون موقع باتریش شازژ میشد گوشی هم روشن میشد رو ارم سامسونگ گیر میکرد ولی الان هیچی صفحه سیاه سیاهه باتریشم گذاشتم با شارژر همه کاره داره شارژ میشه ولی خیلی وقته شارژ نشده امیدوارم از باتری باشه

آخر فروم باز supermax15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

آخه چند ماه پیش منبع تغذیه شم خراب شده بود ددادم عوضش کردن اون موقع باتریش شازژ میشد گوشی هم روشن میشد رو ارم سامسونگ گیر میکرد ولی الان هیچی صفحه سیاه سیاهه باتریشم گذاشتم با شارژر همه کاره داره شارژ میشه ولی خیلی وقته شارژ نشده امیدوارم از باتری باشه
    ی باتری اس تری دیگه پیدا کن تست کن روش شاید مشکل از باتری نباشه

آخر فروم باز pedram9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

دوستان اندروید کیت کت محیط داخلیش رنگش از مشکی به سفید تغییر نکرده ؟ از مشکی خسته شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •