تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 231 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2306

نام تاپيک: کلوپ نوکیا N8 - با سیستم عامل Symbian^3 و دوربین 12 مگاپیکسل

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ان 8 همه چیش خوبه ولی یه مشکل بزرگ داره اونم هنگ کردنای زیاد و کندی نا امید کنندشه که البته مختص همه سیمبین هاست؛با دیدن چند تا ویدیو ازان 8 میشه این مشکلو به وضوح دید.من فعلا بی خیال ان 8 شدم؛دنبال یه آندروید خوبم

2. 2 کاربر از Lord007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

«ن چند روز پيش از نماينده نوكيا ايران پرسيدم گفتند كه 2 يا 3 هفته ديگه مياد.

4. این کاربر از amirpers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز jax2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    بجنورد

پيش فرض

«ن چند روز پيش از نماينده نوكيا ايران پرسيدم گفتند كه 2 يا 3 هفته ديگه مياد.
    الان سایت دیجی کالا گزاشته 1180000 تومان تومن
    شما میگی دو سه هفته دیگه>؟؟؟

6. این کاربر از jax2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه astaragg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    astara-gorgan

پيش فرض

ان 8 همه چیش خوبه ولی یه مشکل بزرگ داره اونم هنگ کردنای زیاد و کندی نا امید کنندشه که البته مختص همه سیمبین هاست؛با دیدن چند تا ویدیو ازان 8 میشه این مشکلو به وضوح دید.من فعلا بی خیال ان 8 شدم؛دنبال یه آندروید خوبم
    لینکشون رو بزار ماهم به وضوح ببینیم
    احتمالا ما ان8 رو با یه گوشی دیگه اشتباه گرفتیم نه؟

8. این کاربر از astaragg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه newahwaz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

الان سایت دیجی کالا گزاشته 1180000 تومان تومن
    شما میگی دو سه هفته دیگه>؟؟؟

دوست عزیز اگر دقت کنید نوشته بـــــه زودی........

10. 3 کاربر از newahwaz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidkabiri6270's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    شهر غم

پيش فرض

بررسی نوکیا ان 8 به فارسی توسط سایت gsmaria:

نکات برجسته:

نوکیا N8 طوری طراحی شده است که بطور همزمان یک گوشی هوشمند و یک دوربین دیجیتال باشد بنابراین باید بین این دو ویژگی سازگاری برقرار کند. نوکیا توانست در این رابطه بخوبی تعادل برقرار نماید.

کیفیت تصویر در محیط های سرپوشیده همانطور که از یک صفحه نمایش AMOLED انتظار می رود بسیار عالی است و کیفیت رنگ آن رضایت بخش می باشد.

میزان حساسیت صفحه نمایش نوکیا N8 همانطور که از یک صفحه نمایش لمسی خازنی انتظار می رود رضایت بخش است. میزان واکنش ویبره صفحه نمایش موجب ارتقاء تجربه کاربر می شود.

کلید ولوم ، کلید کشویی قفل صفحه نمایش به همراه کلید اختصاصی دوربین در طرف راست نوکیا N8 قرار دارد. کار کردن با این کلیدها آسان است و بخوبی واکنش می دهند اگرچه کلید دوربین کمی سفت است و برای فشار دادن کامل آن باید نیروی بیشتری صرف شود که موجب می شود دوربین در بعضی عکس ها دارای لرزش شود.

لنز دوربین 12 مگاپیکسل در قاب پشت گوشی جلب توجه می کند. این لنز پوشش محافظ ندارد و در عوض دارای شیشه مقاوم است که نوکیا اظهار می کند از استحکام لازم برخوردار می باشد.

زمانی که برای نخستین بار یک گوشی با نسخه 3 سیستم عامل سیمبین را در دست می گیرید تغییرات زیادی را مشاهده نمی کنید اما هنگامی که با گوشی کار می کنید به این تغییرات پی می برید.

نوکیا بزرگترین حسگر برای یک گوشی موبایل را در N8 ارائه داده است (1/1.38 اینچ) که در مقایسه با حسگرهای 1/2.5 اینچ در گوشی های سامسونگ Pixon 12 و سونی HX5 دارای بیش از 50% مزیت است. سطح گسترده تر حسگر از قابلیتهای نور کم و محدوده دینامیک آن بهره می گیرد. نوکیا N8 دارای یک دیافراگم مکانیکی ، فلش قوی Xenon ، لنز با زاویه گسترده 28 میلی متر و شیشه مقاوم در لنز جلو می باشد.

کیفیت عکس های دوربین بسیار عالی است. دوربین نوکیا N8 در وضوح 720P در 25fps فیلمبرداری می کند و با زوم دیجیتال 3X همراه است. در اکثر گوشی های دوربین دار با استفاده از زوم دیجیتال بخشی از ویدئوی زنده بریده می شود و سپس اندازه آن به 720P بر می گردد که موجب مات شدن یا تراکم زیاد پیکسل روی صفحه می شود.

نوکیا N8 برخلاف گوشی های رقیب با استفاده از کل حسگر 12 مگاپیکسل خود در وضوح 720P فیلمبرداری می کند و در زمان زوم از این 12 مگاپیکسل بعنوان یک منبع استفاده می نماید. بنابراین همیشه وضوح کافی وجود دارد که می توان بخشی از آن را به راحتی جدا کرد. نوکیا N8 فقط در زوم 2X زوم هوشمند را آغاز می کند و تا قبل از آن مانند سایر گوشی های دوربین دار عمل می کند و کیفیت بالایی ندارد. کیفیت ویدئوهای نوکیا N8 نیز مانند عکس های دوربین بسیار عالی است.

منبع:gsmaria
    Last edited by hamidkabiri6270; 17-10-2010 at 14:58.

12. 8 کاربر از hamidkabiri6270 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

بره من تا آخر این هفته میرسه
    وا ی ی ی ی ی ی
    خیلی خوشحالم
    می تونم بپرسم از کجا برات میارن و با چه قیمتی ؟؟
    منم موندم صبر کنم بیاد ایران یا از دبی یا سوئد بگیرم !

14. این کاربر از hzma بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

پدرام جان من با 8910 خودم که سیمبین قدیمی نسبت به نسخه ان8 استفاده میکنه هر دو ماه یکبار هم شاهد هنگ نیستم
    و فکر هم نمیکنم که ان8 حداقل تو این زمینه مشکل داشته باشه

اما تا وقتی که کسی از بچه های خودمون نخره و امتحانش رو پس نده
    نمیشه 100درصد اعتماد کرد به این ویدئو ها
    چه در تعریف و تجمید از یه گوشی و چه در ذکر معایبش

ضمن این که دیروز تو علا الدین 1میلیون 70 شده بود ان8 !

16. 10 کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidkabiri6270's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    شهر غم

پيش فرض

می تونم بپرسم از کجا برات میارن و با چه قیمتی ؟؟
    منم موندم صبر کنم بیاد ایران یا از دبی یا سوئد بگیرم !
    من امروز با نمایندگی نوکیا تماس گرفتم گفت تا 10 روز دیگه ان 8 با گارانتی اصلی نوکیا توی بازاره.راجع به قیمتش هم ازش سوال کردم گفت هنوز مشخص نیست.

18. 6 کاربر از hamidkabiri6270 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بی خانمان

پيش فرض

یکی از دوستان راجع به هنگ بیش از حد ان8 و کندی بدتر از اون رو بر حسب ریویوها متذکر شده و گفته بیخیال ان8 شده و سراغ اندریود داره میره! دوستان متخصص چه حرفی برای این مورد دارند؟ ایشون به این راحتی ان8 رو زیر سوال ردند و حتی برای خود من هم جای سوال داره که اینجوریه؟
    در ضمن سوالی راجع به تبدیل HDMI این گوشی برای نمایش در تلویزیون های SDTV داشتم این کار امکانش هست که این گوشی رو به تویزیون های معمولی وصل کنیم؟ همه که ال سی دی ندارن!

20. 3 کاربر از Help118 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •