تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مودم نصب نمی شه تو ویندوز 7

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض مودم نصب نمی شه تو ویندوز 7

سلام. من یک مودم به مدل gemerice 56k hcf data fax modem دارم که تو ویندوز XP می شناسه ولی ویندوز 7 نمی شناسه چکار کنم. هرچه سرچ کردم چیزی واسه دانلود پیدا نکردم . کمک کنید این مشکلم حل بشه!

داره خودمونی میشه shavo.shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام من یک مودم Linksys Cisco دارم که علاوه بر ADSL وایرلس هم هست اما نمیدونم چجوری باید از وایرلسش استفاده کنم
    لطفا راهنمایی کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Tenacious's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام. من یک مودم به مدل gemerice 56k hcf data fax modem دارم که تو ویندوز XP می شناسه ولی ویندوز 7 نمی شناسه چکار کنم. هرچه سرچ کردم چیزی واسه دانلود پیدا نکردم . کمک کنید این مشکلم حل بشه!
    شما مدل کامل رو توی سایت شرکت سازنده وارد کن، سرچ کن ببین درایورش برای ویندوز 7 موجود هست یا نه، اگر باشه حتماً تو خود سایت لینک دانلود وجود داره.
    می تونی یه سری هم به سایت drivers.com بزنی.

---------- Post added at 09:22 PM ---------- Previous post was at 09:20 PM ----------

سلام من یک مودم Linksys Cisco دارم که علاوه بر ADSL وایرلس هم هست اما نمیدونم چجوری باید از وایرلسش استفاده کنم
    لطفا راهنمایی کنید
    شما باید مودمت رو کانفیگ کنی.
    احتمالاً خود شرکت واست نصب کرده درسته؟ شرکت فقط یک حالت رو راه اندازی می کنه، اگر تقاضا می کردی راه اندازی می کرد.
    از CD خود مودمت می تونی کمک بگیری.

4. 4 کاربر از Tenacious بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Saeed_S17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

ويندوز سون ميتونه بعضي سخت افزارارو بدون سي دي نصب كنه.اين روشي كه ميگم امتحان كن.ضرر نداره.
    روي Mycomputer كليك راست كن و Manage كليك كن.بعد روي Device Manager كليك كن.برو روي مودمت كليك راست كن بعد Update Deriver كليك كن.بعد روي(Install From.....(Advanced كليك كن و نكتس بزن.بعدDont Search.......To Install بزن.حالا مدل مودمتو پيدا كن و بعد ادامه كارو انجام بده.
    مــــــــــــــوفق باشي

داره خودمونی میشه sepantamino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مودمت قدیمیه یه مودم جدید بخر الان خیلی ارزون شده همشون هم با سون سازگارند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •