تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: Documents and Settings

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض Documents and Settings

برنامه Math type ر ا نصب کرده بودم تا اینکه امروز وقتی خواستم آن را اجرا کنم با پیغام زیر مواجه شدم :
    .The toolbar equation library:
    (C:\Documents and Settings\ReleaseEngineer.MACROVISION\Application Data\Design Science\DSMT6\Toolbar.eql) cannot be opened or created. It may be read-only or in use by another program
    اول دوباره uninstall کردم و دوباره نصب کردم بازهم با همین پیغام مواجه شدم وقتی دقت کردم دیدم فولدر Documents and Settings من در درایور C به کل نیستش !!!! از اونجا که یک هفته ای هست درایو C من کامل پر شده می خواستم بدون آیا ممکن هست ویندوز ویستا مثلا این فولدر را خودش حذف کرده باشد. در ضمن من همه فولدر ها و ویندوز و ... در درایو C هستن.
    مرسی

راستی اگر این فولدر پاک شده چه جور ویندوز درست کار میکنه؟!!!

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

برنامه Math type ر ا نصب کرده بودم تا اینکه امروز وقتی خواستم آن را اجرا کنم با پیغام زیر مواجه شدم :
    .The toolbar equation library:
    (C:\Documents and Settings\ReleaseEngineer.MACROVISION\Application Data\Design Science\DSMT6\Toolbar.eql) cannot be opened or created. It may be read-only or in use by another program
    اول دوباره uninstall کردم و دوباره نصب کردم بازهم با همین پیغام مواجه شدم وقتی دقت کردم دیدم فولدر Documents and Settings من در درایور C به کل نیستش !!!! از اونجا که یک هفته ای هست درایو C من کامل پر شده می خواستم بدون آیا ممکن هست ویندوز ویستا مثلا این فولدر را خودش حذف کرده باشد. در ضمن من همه فولدر ها و ویندوز و ... در درایو C هستن.
    مرسی

راستی اگر این فولدر پاک شده چه جور ویندوز درست کار میکنه؟!!!

بیشتر شبیه علائم یه ویروسه. باز ببین دوستان متخصص چیا میگن.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

این کدها را توی نوت پد کپی کن و بعد با نام و پسوند desktop.ini سیو کن توی My Documents . بعد توی صفحه یک بار refresh کن .

IconFile=8DF8E482.ico
    IconIndex=0
    InfoTip=Created with EGP
    ConfirmFileOp=0
    [ExtShellFolderViews]
    BE098140-A513-11D0-A3A4-00CO4FD706EC}={BE098140-}
    {A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC
    [{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
    IconArea_Image=8ajvy.jpg
    IconArea_Text=77215
    نقل از mahdi7610

ولی
    فولدري كه شما ميگين در ويندوز ويستا و سون در داخل پوشه يوزر در رشه درايو c قرار داره دوباره چك كنيد در داخل user يوزر خودتونو انتخاب كنيد
    Last edited by Mohammad King; 13-10-2010 at 19:01.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام ببخشید دوستان این مشکل بازهم حل نشد فایل های سیستمی را از حالت هاید برداشتم فولدر Documents and Settings دیده می شود اما به صورت شورت کات می باشد. البته اول access deny بود که در در تنظیماتش عوضش کردم . عجیب این مشکل برای کسی پیش نیامده !!؟ :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •