تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 47

نام تاپيک: مودم خوب ای دی اس ال

آخر فروم باز roteal2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون...

پيش فرض

آقا یا خانم roteal2007 عزیز من خودم نصاب شرکت سپنتا هستم و خیلی بهتر از شما و امثال شما میدونم کدوم مودم الان تو بازار جزو بهترین ها هستش شما هم تو بازار کار کن تا برندهای خوبو بشناسی این Level One تنها مودمی هستش که چینی نیستش و خیلی کیفیت بالا و طراحی زیبایی داره بهترین مدلش چهار پورت Lan و Ultimate کامپیوتر هم میتونن بهش از طریق وایرلس وصل بشن دارای برد بالا 5 سال گارانتی ساخت کشور آلمان بارکدشو بزن چک کن که مطمئن بشی و قیمتشم 60000 هستش و نسبت به مودم های tp-link که الان اینقدر این مودم خز شده که به هر کسی بگی بهترین مودم چیه میگه tp-link
    ازتون معلومه جز اون دسته از آدما هستین که همش دنبال مارکه . ببینم شما تا حالا چند تا مودم tp-link رو توی شرکت فخیمتون کانفینگ کردی؟ اشکال داشتن؟ پشتیبانی نداشته؟ سوخته؟ سرعت کم بوده؟
    خدا وکیلی بیاید علمی حرف بزنیم این حرف های کوچه بازاری نظیر خز شدن و این حرفا هم جایی توی این فروم نداره شما هم کافیه بری به این تاپیک و ببینی اکثریت به چی رای دادن من نه مدیر فروشم نه تعصبی فقط روی چیزی که کار کردم نظر خودم رو میگم.
    این فروم هم برای افزایش "صحیح " اطلاعات هست, سعی کنیم پستامون مفید باشه.
    با تشکر

پ.ن: تاپیک ذکر شده:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    DLINK 2640
    هم ارزونه و هم اینکه بهترین مدل Dlink هست
    نمیدونم از یکی شنیدم دیگه تولید نمیشه ولی بگردید و پیدا کنید واقعآ مودمه خوبیه
    شرکت هایی که اینترنت پرسرعت میدن مثل داتک و پارس آنلاین این مودم را دارن
    نه همچین کمیاب هم نیست چونکه نسبت به رقیبش گرونتره کمتر میارن اما بگردی هست چندتا سایت خرید آنلاین هم داره.
    Last edited by roteal2007; 14-10-2010 at 14:15.

2. این کاربر از roteal2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

آقا یا خانم roteal2007 عزیز من خودم نصاب شرکت سپنتا هستم و خیلی بهتر از شما و امثال شما میدونم کدوم مودم الان تو بازار جزو بهترین ها هستش شما هم تو بازار کار کن تا برندهای خوبو بشناسی این Level One تنها مودمی هستش که چینی نیستش و خیلی کیفیت بالا و طراحی زیبایی داره بهترین مدلش چهار پورت Lan و Ultimate کامپیوتر هم میتونن بهش از طریق وایرلس وصل بشن دارای برد بالا 5 سال گارانتی ساخت کشور آلمان بارکدشو بزن چک کن که مطمئن بشی و قیمتشم 60000 هستش و نسبت به مودم های tp-link که الان اینقدر این مودم خز شده که به هر کسی بگی بهترین مودم چیه میگه tp-link
    من خودم dlink دارم و راضی هستم . متوجه نمیشم شما چرا اینقدر tplink رو تحقیر میکنی دادا ؟

حالا بچه خوبیه ... شما تست سرعت گرفتی یا دیدی مثلا سوخته و خرابیش زیاده که میگی بریم آلمانی بخریم یا مشکل چیز دیگه ای بوده ؟

من که شخصا قبول نمیکنم یه مارکی به این ارزونی آشغاله و یه مارک آمریکایی یا اروپایی چون ساخت چین نیست عالیه. البته من این مارک رو ندارم که بخوام با مال خودم مقایسه کنم و چند سال استفاده کنم ببینم کدومش کم میاره و بده ولی فکر نکنم این قضاوت شما عادلانه باشه.

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

ببنید مودم ADSL خود بنده Tp-LINK TD 88-11 هستش ازشم راضی هستم ولی الانبهترین مودمی که در حال حاضر تو بازار هستش Level One هستش من کارک اینه تا دلت بخواد انواع اقسام مودم هارو کانفیگ کردم در ضمن من از اون آدمایی نیستم که دنبال مارک باشم من مهندسی فکر میکنمو و انتخاب میکنم یک مودم بالایی کارایی مناسب طراحی زیبا و کنفیگ حرفه ای داشته باشه که همورو Level One داره بحثو همینجا کاتش کن بالاخره من خیلی بیشتر از شما با این مودم با اون مودم کار کردم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه s_sarvi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    FC Barcelona

پيش فرض

ببنید مودم ADSL خود بنده Tp-LINK TD 88-11 هستش ازشم راضی هستم ولی الانبهترین مودمی که در حال حاضر تو بازار هستش Level One هستش من کارک اینه تا دلت بخواد انواع اقسام مودم هارو کانفیگ کردم در ضمن من از اون آدمایی نیستم که دنبال مارک باشم من مهندسی فکر میکنمو و انتخاب میکنم یک مودم بالایی کارایی مناسب طراحی زیبا و کنفیگ حرفه ای داشته باشه که همورو Level One داره بحثو همینجا کاتش کن بالاخره من خیلی بیشتر از شما با این مودم با اون مودم کار کردم .
    همچین میگی من بیشتر از شماها با این مودم کار کردم که انگار چه خبرته....
    برو عمو تو اگه تازه مودم کانفیگ میکنی بعضی از برو بچ سایت چند سال اینکاره ان ولی به روی خودشون نمیارن
    جمع کن دکون دسگاتو
    آدم باید قبول کنه مارکی که امتحانشو پس داده و خوبه خوب خوبه که همه قبولش دارن حالا شما هی بیا افه کلاس و از این جفنگیات بزن....

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

دوست من یه تستی چیزی بزاری خیلی راحت حرفت رو قبول میکنم. چشم کات میکنم ... از ما که گذشته دیگه نمیخوام مودم بخرم مگه اینی که دارم بسوزه ..

---------- Post added at 02:13 AM ---------- Previous post was at 02:12 AM ----------

همچین میگی من بیشتر از شماها با این مودم کار کردم که انگار چه خبرته....
    برو عمو تو اگه تازه مودم کانفیگ میکنی بعضی از برو بچ سایت چند سال اینکاره ان ولی به روی خودشون نمیارن
    جمع کن دکون دسگاتو
    آدم باید قبول کنه مارکی که امتحانشو پس داده و خوبه خوب خوبه که همه قبولش دارن حالا شما هی بیا افه کلاس و از این جفنگیات بزن....

دوستان آرامش خودتون رو حفظ کنید. حالا مثلا آلمانیه بهتر باشه یا چینیه انتخاب به عهده ی خودمونه.

دوستی هاست که میمونه ... همه مودم ها میسوزه ها !!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من خودم 4 ساله symphony دارم.تا حالا یه بار سوخته ولی مودم بدی نیست.البته مودمم وایره.اگه یه زمانی بخوام وایرلس بگیرم حتما tplink 8960 میگیرم.

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

s_sarvi ببین بچه جون احترام خودتو نگه دار بزا پست هایی که دادی به یه رقمی برسه بعد بیا اینجا واسه من شاخ بازی در بیار تو هنوز کامپیوتر نمیدونستی چیه من با پنتیوم فورم فکتور XT داشتم کار میکردم بعد تو که دو روزه فهمیدی کامپیوتر چیه واسه من لات بازی در میاری alireza1411 ببین خودشون دارن شروع میکنن من که کم نمیارم از همچین جوجه فوکولایی .

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

s_sarvi ببین بچه جون احترام خودتو نگه دار بزا پست هایی که دادی به یه رقمی برسه بعد بیا اینجا واسه من شاخ بازی در بیار تو هنوز کامپیوتر نمیدونستی چیه من با پنتیوم فورم فکتور XT داشتم کار میکردم بعد تو که دو روزه فهمیدی کامپیوتر چیه واسه من لات بازی در میاری alireza1411 ببین خودشون دارن شروع میکنن من که کم نمیارم از همچین جوجه فوکولایی .

دوست عزیز کلا تکنولوژی adsl مال 20 سال پیشه و فقط ما ایرانی ها و چند تا کشور محدود ازش استفاده میکنیم . این تکنولوژی پیز خاصی نداره که بخواد فرق زیادی بین مودم های ای دی اس ال باشه. تفاوتهایی که بین مودم های adsl هست بسیار نا محسوسه و نمیشه گفت فلان مارک خیلی بهتره و فلان مارک هیکی بدتر. ولی کلا مارک TP-LINK امتحان خودشو پس داده. درضمن اگر کسی به شما بی احترامی میکنه و کلمات نامناسب به کار میبره شما مجاز نیستی جوابشو بدی و تاچیک رو خراب کنی و این کار رو به عهدا مدیران بزار . با فشار دادن دکمه گزارش پایین پست طرف.

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

مودمهای LinkSys هم خیلی خوبن
    سری WAG ش خیلی خوبه.. کسی مشکلی نداشته .

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

بله linksys هم عالیه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •