تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 62

نام تاپيک: هیچ چیز ویندوز نمی شود

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Bayazee
    سلام دوست عزيز منظورم از شناخت اين نبود كه فقط بدوني يه سيستم عامل . اينطوري كه شما بحث مي كنيد بايد مي پرسيدم با ويندوز آشنايي داريد يا نه ؟؟!! يه سئوال چند سال هست لينوكس كار مي كنيد ؟؟؟ همينه ديگه عزيز من مي گم خبر نداري !! من رو سيستمم لينوكس (3 گيگ) تو 20 الي 25 دقيقه نصب مي شه . و سرعت گرافيكش هم خيلي عالي هست . اگه اهلشي آدرس كلي مقاله رو بدم در مورد مزاياي محيط هاي گرافيكي لينوكس يا نه مي خواي آدرس عكس اشو بدم اونا رو نگا كن !!!! در ثاني مطالب رو قاتي نكن اينكه سرور هاي دنيا از لينوكس اونم تو حالت سرورش استفاده مي كنه خيلي دليل داره كه يكيش امنيت هستش . و ما از نوع دسكتاپ اون استفاده مي كنيم . اگه پايه بحث علمي هستي درست حسابي بحث كن نه نمي توني !!! با مسخره كردن بقيه كاري درست نمي شه حداقل بشين نگا كن يه چيزي از حرفاي ما ياد بگير !!!
    اول اینکه دوست عزیز و خوبم,شما وسط یه بحث منطقی اومدی و گفتی وقتی نمی دونین چیزی نگین! این کارو شما به خیلیها برمیخوره.هیچ کس ,تکرار میکنم ,هیچ کس نباید در زمینه ی کامپیوتر خودشو اخر علم بدونه.چون کامپیوتر اونقدر گسترده هست که هر کی هر چقدر هم بلد باشه باز هم تو یه زمینه کم بیاره.نکته ی بعدی اینکه من هم گفتم که من تو زمینه ی سرور بهش اعتقاد دارم ,واین کجاش قاطی کردن بود دوست عزیز؟ به هر حال ما واسه همه احترام قائلیم .چه کوچیکترا چه بزرگترا.

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    از بحثها قبلا زیاد داشتیم توی همین انجمن لینوکس 3-4 بار از این بحثها شد
    ولی با اینهمه اینجا دوباره بحث کردید و من هم جلوشو نگرفتم تا شاید نتیجه این بحث بدرد کسی بخوره و چیزهایی به دیگران ثابت بشه
    حالا می بینم که دارید از موضوع بحث خارج می شید و علمتون رو به رخ همدیگه می کشید و ...
    لطفا رعایت کنید

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض نگفتم الان دعوامیشه؟

از شوخی که بگذریم ......من چندتا سوال کردم وچند تا جواب منطقی .........وغیر منطقی!!!! هم خوندم ازهمه هم متشکرم ولی بالاخره ایا کسی میتونه مرجع یا سایتی درمورد معرفی لینوکس وطرز استفاده ازش به فارسی رو بهم معرفی کنه؟(البته گمونم تو همین انجمن هم باشه و من ندیدم یا تنبلی کرده باشم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2004
    محل سكونت
    همين ورا

پيش فرض

همین ویندوز ایکس پی که میکروسافت انقدر سعی کرده زیباش کنه به گرد پای Kde لینوکس نمی رسه موقعی که باهاش کار می کنی خیلی راحتی .وقتی میخوای Xp نصب کنی پوست آدم کنده میشه(45 دقیقه طول میکشه) تازه بعد از نصبش باید یه یک ساعتی درایور نصب کنی ولی تو لینوکس نصبش همش 20 دقیقه طول میکشه هیچ احتیاجی به نصب درایور نیست چون تمام قطعات سخت افزار رو میشناسه
    Last edited by asd; 11-05-2006 at 07:02.

آخر فروم باز NoneForce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Sector0@

پيش فرض

سلام
    تو ايران معمولا اگر همه 99% به سمت راست بروند بالاخره 1% هم پيدا مي شوند كه به سمت چپ مي روند و وقتي از اونها در اين مورد سوال كنيد مي گويند اين راه بهتري است حالا چراش را خدا مي داند(البته 100 تا هم مقاله ارائه مي كنند كه ...)
    در مورد امنيت لينوكس و اينكه مي شود آنرا سفارشي كرد حرفي نيست ولي حتما قبول داريد كه تغيير كد و سفارشي كردن كاري نيست كه از عهده هر كاربر نيمه حرفه اي و شايد هم حرفه ايد بربيايد پس آوردن اين دليل زياد درست نيست و نميتوان به عنوان يك مزيت براي كاربران خانگي و نيمه حرفه اي (اكثر كاربران ايراني) به اين مورد استناد كرد.
    در مورد مقايسه امنيت وقتي مي توان نظر قطعي داد كه به همان اندازه كه به سرورهاي ويندوز حمله مي شود به سرورهاي لينوكس هم حمله شود.
    در مورد مذيت سيستم عامل هم فكر نكنم سرعت نصب زياد ملاك باشد . مگر شما هرروز سيستم عامل نصب مي كنيد؟
    در مورد درايور هم ويندوز ايكس پي 99% سخت افزار را به راحتي شناسايي مي كند اگر هم نشناسد يا سخت افزار از رده خارج شده و يا خيلي جديد است كه مي توانيد به راحتي از اينترنت درايور آنرا دريافت كنيد.

البته باز هم مثل هميشه بايد گفت "نميخوام به كسي جسارت كرده باشم" ولي من نميدونم آخر اين بحثها به كجا بايد برسد .
    به طور يقيين هيچ لينوكس كاري به سمت ويندوز رجعت نمي كنيد و هيچ ويندوز كاري هم به سمت لينوكس راهش را كج نمي كند

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب مثل اینکه کم کم داره به لینوکس کارها توهین می شه
    من بیشتر گفته های شما رو قبول ندارم
    شما گفتید لینوکس سخته و بدرد کاربر خانگی نمی خوره و ویندوز آسونه
    خوب دوست عزیز شما الان ویندوز رو بلدی داری این حرفو می زنی
    اون موقع که تازه کامپیوترتو خریده بودی و ویندوز هم اصلا بلد نبودی باز هم ویندوز برات آسون بود؟
    در مورد لینوکس هم این امر صدق می کنه
    در مورد امینت:
    خوب شما فکر می کنی چرا به سرور های ویندوز بیشتر از لینوکس حمله می شه؟
    لینوکس سیستم عامل هکر هاست
    پدید آورنده اون هم هکر بوده
    لینوکس یک سیستم باز متنه و توسعه دهندگان اون خود مردم هستند
    یعنی لینوکس مال خود مردمه نه یه شرکت ...
    به همین دلیل که توسعه دهندگان زیادی داره مشکلات اون نسبت به ویندوز خطر کمتری داره و این مشکلات زود تر کشف می شه و زودتر هم دیباگ و پچ براش میاد و اصلاح میشه
    ۱- به خدا این جور بحث ها دیگه خیلی تکراری شده از دوستان خواهش می کنم اگر اطلاعات مفید و جدیدی دارند بیان کنند (می خواستم همون اولش این تاپیک رو حذف کنم ولی پیش خودم فکر کردم که بگید کم آورد)
    ۲- خوبه که از روی تعصب صحبت نکنیم
    بیایید ببینیم ویندوز یا لینوکس چی به من و شما داده
    آیا مایکروسافت کاری جز این می کنه که اگر بفهمه شما دارید از محصولش به صورت غیر قانونی استفاده می کنید شما رو به دادگاه بکشونه؟
    البته ویندوز هم یه سیستم عامل بزرگه و باید بهش احترام گذاشت ولی حرف من اینه که هیچ وقت به گنو/لینوکس نمی رسه
    در کل حرفم اینه که بیایید تعصبی فکر نکنیم (تعصب چشم آدمو کور می کنه)
    در آخر هم باید بگم (جسارت نباشه) بعضی از شما دوستان واقعا بدون اطلاعات و حتی بدون اینکه ۲-۳ توزیع لینوکس رو نصب کنید و فقط از چیزهایی که از اینو اون شنیدید اومدید اینجا نظر دادید(البته منظورم فقط بعضی ها بود لطفا ناراحت نشید)
    موفق باشید

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

دوستان یه سر به سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنن شاید به دردشون خورد

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

تو سرچش فقط بنویسید linux

پروفشنال Bayazee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tmp/

پيش فرض

سلام با تشکر از همه دوستان . و مخصوصا توضیحات لینوکس کاران !!
    به نظر منم خوبه که این بحثا تموم بشه ! اینجا محلی هستش که داره واسه لینوکس کار می شه و مطالب نوشته می شه و اگه کسی خودش می یاد اینجا پس حتما علاقمند هستش !! به نظر من اگه این مباحث علمی تر بشه خیلی مفید تر خواهد بود . مثلا یکی از امکانات این دو سیستم عامل باهم بررسی بشه . اینطوری مطالب قابل قبول تر هم هست .

داره خودمونی میشه ali_ir_bsd's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

دوستان سلام
    من حدود 6 ماهه دارم از لینوکس استفاده می کنم به نظرم لینوکس اصلا قابل مقایسه با ویندوز نیست از روی تعصب نمی گم به هر حال تجربه چیز خوبی است واقعا لینوکس سیستم عاملی است که امتحان خود را خوب داده از موانع و مشکلات گذشته
    از لحاظ ْآسونی فکر می کنم خیلی با ویدوز فرقی نداره اگر اسونتر نباشه از لحاظ برنامه انصافا غنی است ولی خوب برنامه های ویندوز بیشتر هستن ولی لینوکس هیچ کمی نداره از لحاظ ثبات واقعا بی نظیره از لحاظ امینت به شخصه تا به الان مشکلی نداشتم
    به طور کل لینوکس را چیز دیگری می بینم حداقل واسه خودم از شر ویندوز مسخره هم راحت راحت شدم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •