تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 62

نام تاپيک: هیچ چیز ویندوز نمی شود

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Diego
    این که میگن لینوکس امنتره واسه اینکه ویروس واسش کم نوشتند.نه اینکه تمام هکرهای دنیا زوم کردن رو ویندوز.
    مگر امن بودن فقط مربوط به ویروسی شدنه ؟ !
    بحث نا امن بودن به ساختار یک سیستم برمیگرده نه به زوم کردن

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض ممنون از راهنمائی

نقل قول نوشته شده توسط m a j r i x
    شما با طیف وسیعی از نرم افزارهای مدیا پلیر در لینوکس میتونید کار کنید
    شما میتونید بعضی از برنامه های تحت ویندوز رو با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در لینوکس اجرا کنید
    موفق باشید
    متشکرم
    .یعنی اگر مثلا لینوکس رونصب کنیم میتونیم از برنامه های تحت ویندوز هم استفاده کنیم یا فایل های کامپیوتر های
    دیگه رو هم باز کنیم ....درسته؟

داره خودمونی میشه aminkarami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    زندانٍ دوستان

پيش فرض

اولا به نظر من کسی که 6ماه با لینوکس کار کرده هیچ فرقی با کسی که کار نکرده است نداره حداقل باید یکی دوسال با لینوکس کار کنی تا بفهمی چی میگه . نکته بعدی از لحاظ امنیتی نباید به این سرعت تصمیم گرفت چون سیستم عامل های کد باز یک سری مزیت هایی را دارند و ویندوز یک سری دیگر را. اگر شما کاربر نه چندان حرفه ای لینوکس هم باشید هیچ وقت از اون امکانات استفاده نمی کنید چون به راحتی و به طور دلخوه اون رو می توان customize کرد. برای همین است که شرکت های بزرگ از هسته لینوکس استفاده می کنند.

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط m a j r i x
    مگر امن بودن فقط مربوط به ویروسی شدنه ؟ !
    بحث نا امن بودن به ساختار یک سیستم برمیگرده نه به زوم کردن
    100% مربوط به زوم کردن روی یه مسئله اس.خوب تصور کنید دیگه از امروز هکر ها ویندوز رو رها کنند و تمام همت خودشونو بذارن واسه کشف باگ های امنیتی لینوکس,اونوقت ببینید امنیت در لینوکس تا چه حد خواهد بود...مسلما خیلی کمتر از این.ولی این کارو نمیکنند ....چون استفاده از ویندوز فوق العلاده بیشتر از لینوکس هستش.

داره خودمونی میشه mirzayee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

آقای majrix و دیگر دوستان طرفدار لینوکس.شما که این همه ادعا می کنید چطور نمی تونید یک سوال آسونو جواب بدید.به دو سه تا انجمن قبل سر بزنید با موضوع "مشکل در شناسایی مونیتور"اگر تونستید جواب بدید بعد بیایید ادعا کنید.پز توخالی که کاری نداره

آخر فروم باز j0l6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    torrents

پيش فرض

سلام
    میبینم که دوستان اینجا نظر میدن فکر کنم من هم نظرم رو بگم بد نباشه
    من از لینوکس خیلی ببیشتر از ویندوز خوشم میاد چون وقتی با لینوکس کار میکنی می فهمی چه خبره و تو کامپیوتر چه میگزره .یاد گرفتن لینوکس یعنی یادگیری کامپیوتر مثل ویندوز نیست که فقط با موس کار کنی و خودت هم نفهمی این کارا چه جوری انجام میشه و چه خبره
    در کل برای یاد گیری و اشنا شدن با دنیای کامپیوتر یاد گیری لینوکس خیلی بهتر از ویندوز هستش ولی اگه میخوای فقط با موس کار کنی و چرا و چگونه برات مهم نباشه همین ویندوز خوبه
    در مورد نرم افزار بگم که لینوکس همه نو نرم افزاری داره زیبایی لینوکس از ویندوز بیشتره با لینوکس هر کاری میشه کرد فقط باید یاد بگری اگه لینوکس رو یاد بگیری ویندوز رو فراموش میکنی

علت اینکه کسی ویروس واسه لینوکس نمینویسه به خاظر اپن سورس بودن و قابلیت تغییری هستش که لینوکس داره نه اینکه تعداد کار بران لینوکس کمه

علت اینکه هکر ها رو ویندوز زوم کردن به خاطر اینه که خیلی راحتتر میشه هکش کرد و اگه یه نفر یه باگ تو ویندوز پیدا کنه در واقع برای همه ی کامپیوتر هایی که ازون ورژن ویندوز استفاده میکنن پیدا کرده ولی در لینوکس اینطور نیست
    اگه هکرها میتونستن لینوکس رو هم به راحتی ویندوز هک کنن رو لینوکس زوم میکردن چون خوب میدونن که کامپیوتری که لینوکس روش نصبه چی توش پیدا میشه همین طور کامپیوتری که ویندوز روش نصب شده
    از هر صد کامی که ویندوز داره شاید یکیش هم به درد یه هکر نخوره چون اکثرا ویندوز رو افرادی استفاده میکنن مثل ما ها نه شرکت هایی مثل ناسا. اگه یه هکر بتونه کامپیوتر ناسا رو که لینوکس روش نصبه هک کنه به بزرگ ترین ارزوش رسیده
    و براش از هک کردن هزارتا کامپیوتر که ویندوز روش نصب شده با ارزش تره پس فکر نکن هک کردن لینوکس ارزشش
    رو نداره به همین خاطر کسی نمیره سراغش

اینجا کسی نگفته میتونه به تمام سوالات جواب بده خیلی چیزا هم هستن که کسایی که از ویندوز استفاده میکنن نمیتونن جواب بدن به هر حال هیچ کس همه چی رو نمیدونه
    Last edited by sina88; 09-05-2006 at 12:33.

7. این کاربر از j0l6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

در قدرتمند بودن opensource ها که شکی نیست یکیش همین firefox که ویندوزیها رفتند سراغش linux اگه محیط گرافیکی ویندوز را داشت microsoft ور شکست میشد

پروفشنال Bayazee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tmp/

پيش فرض

سلام . sina88 مرسی ! منم پیشنهاد می کنم که تا وقتی چیزی رو کامل نمی شناسید قضاوت نکنید . AliROCK این حرف شما به نظر من درست نیست . محیط گرافیکی لینوکی کمی از ویندوز نداره که هیچ بلکه خیلی راحتتر - سریعتر و با امکانات بیشتری هستش . اگه اطلاعات بیشتری می خوای کمی در مورد عبارات Gnome , KDE و ... جستجو کن . به نتایج جالبی خواهی رسید .
    در مورد امنیت هم کاملا به سینا موافقم . لینوکس مثل ویندوز نیست که هر تازه کاری که کمی برنامه نویسی یاد گرفته بیاد واسش ویروس - تروجان یا .. بنویسه !! و همه امنیت هم در ویروس و باگ خلاصه نمی شه ! لینوکس و یونیکس از خیلی وقت پیش موضوعاتی چون multi user و امنیت کار کردن چندین کاربر همزمان رو ارایه کردن ولی تو ویندوز از این خبرا نیست !! هر کی کامپیوتر شما رو روشن کنه به همه فایل هاتون دسترسی داره !!! در ثانی حتما لینوکس یه چیزایی داره که سرور های خیلی از شرکت های بزرگ لینوکس یا از خانواده یونیکس هستش .
    و اما در مورد نرم افزار . به نظر من با وجود اینکه میشه با برنامه هایی چون wine اکثر نرم افزار خای ویندوز رو اجرا کرد . ولی نیازی به این کار نیست . وقتی شما لینوکس رو برای کار انتخاب می کنید حتما دلایلی دارید . پس بنا به همان دلایل درست نیست از نرافزار های تحت ویندوز هم استفاده کنید . در ثانی هر نرم افزار تحت ویندوز معمولا چندین معادل قوی تر با امکانات بهتر و بیشتر تحت لینوکس رو داره . پس نباید از این ترسی داشته باشد . به نظر من کافی یه کم برید سراغش !

آخر فروم باز Diego's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    In her arms

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Bayazee
    منم پیشنهاد می کنم که تا وقتی چیزی رو کامل نمی شناسید قضاوت نکنید .
    ممنون که به شعور همه توهین میکنید.فکر کنم لینوکس اسم یه جور آ بنباته ,درسته؟
    محیط گرافیکی لینوکی کمی از ویندوز نداره که هیچ بلکه خیلی راحتتر - سریعتر و با امکانات بیشتری هستش .
    این دیگه اخرش بود!

لینوکس مثل ویندوز نیست که هر تازه کاری که کمی برنامه نویسی یاد گرفته بیاد واسش ویروس - تروجان یا .. بنویسه !!
    بیشتر تروجانها بعد از اعلام شرکت مایکروسافت و معرفی باگ نوشته میشوند.(یعنی بیشتر مواقع اول باگ معرفی میشه و تا موقعی که پچ امنیتی ساخته بشه تروجان نوشته و پخش میشه)
    و همه امنیت هم در ویروس و باگ خلاصه نمی شه !

در ثانی حتما لینوکس یه چیزایی داره که سرور های خیلی از شرکت های بزرگ لینوکس یا از خانواده یونیکس هستش .
    نظر من اینه که فقط به درد سرورهای اینترنتی میخوره

پروفشنال Bayazee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    tmp/

پيش فرض

سلام دوست عزيز منظورم از شناخت اين نبود كه فقط بدوني يه سيستم عامل . اينطوري كه شما بحث مي كنيد بايد مي پرسيدم با ويندوز آشنايي داريد يا نه ؟؟!! يه سئوال چند سال هست لينوكس كار مي كنيد ؟؟؟ همينه ديگه عزيز من مي گم خبر نداري !! من رو سيستمم لينوكس (3 گيگ) تو 20 الي 25 دقيقه نصب مي شه . و سرعت گرافيكش هم خيلي عالي هست . اگه اهلشي آدرس كلي مقاله رو بدم در مورد مزاياي محيط هاي گرافيكي لينوكس يا نه مي خواي آدرس عكس اشو بدم اونا رو نگا كن !!!! در ثاني مطالب رو قاتي نكن اينكه سرور هاي دنيا از لينوكس اونم تو حالت سرورش استفاده مي كنه خيلي دليل داره كه يكيش امنيت هستش . و ما از نوع دسكتاپ اون استفاده مي كنيم . اگه پايه بحث علمي هستي درست حسابي بحث كن نه نمي توني !!! با مسخره كردن بقيه كاري درست نمي شه حداقل بشين نگا كن يه چيزي از حرفاي ما ياد بگير !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •