تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: کمک در خریدن اسپیکر

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

دوست عزیز من میخوام تجربه کوچیکم رو درباره خرید اسپیکر بگم: به هیچ عنوان مارک creative نخرید! دلیلش هم اگه خواستید مفصل باید بنویسم.

و تا حد ممکن Logitech بخرید! شفافیت صدا در این مارک مثال زدنیست!

خب دوست من میشه بگی کریتیو چشه ؟

من خودم لاجیتک دارم بگم محشره خدایی کم گفتم. واقعا خیلی صدای باسش در برابر اسپیکرهایی که شیشه خورد میکنن معرکه هستش. تو صدا کم میاره ولی تو کیفیت رقیب نداره.

البته کریتیو هم مارک خیلی خفنیه مخصوصا تو بخش صدا و کارت صدا ، نمیدونم چرا شما این طوری میگی. فکر کنم بعد از لاجیتک بشه گفت دومین مارکک خوبه. درسته ؟

لاجیتکی که من دارم x530 از تکنولوژی پخش یکنواخت صدای بیس ورژن 2 استفاده میکنه . ورژن بالاترهاش رو ندیدم دیگه ولی همین که دارم واقعا ازش راضی هستم.

2. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ملا نصرالدین's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

من شان (shaan ) دارم.sh2020 حدودا 1 ساله خریدمش .ازش راضیم .اون موقع 70 خریدمش

4. این کاربر از ملا نصرالدین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

دوست عزیز نگفتی برای بازی میخوای یا موزیک و فیلم... واسه موزیک2.1 بهتره و تفکیک صدای بهتری داری البته بنا به قدرت اسپیکر.. واسه بازیو فیلم 5.1 خوبه اما 5.1 واقعی یعنی اسپیکر ها رو درست بچینی و احتیاج یه کارت صدای بهتری داری...
    اسپیکرهای لاجیتک هم بسیار عالی هستن منتها قیمتشون بالاست.. اما کریتیو رو نمیدونم ولی خیلیا از کریتیو زخم خوردن!

---------- Post added at 01:59 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

من شان (shaan ) دارم.sh2020 حدودا 1 ساله خریدمش .ازش راضیم .اون موقع 70 خریدمش
    منم هدفونشو دارم ازش راضیم

6. این کاربر از HORROR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid 22's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    Rain City

پيش فرض

سلام من اهواز هستم و کل اهوازو زیر پام گذاشتم تک تک مغازه ها رو گشتم اما هیچکدام اسپیکر c2 نداشتن حتی 4 تا فروشگاه اینترنتی زنگ زدم گفتند تمام کردیم دیگه مغزم نمیکشه

لطفا چند اسپیکر خوب دیگه تا 90000 تومان بگید بیشتر برای موزیک استفاده میکنم و بعدش بازی . فقط چند تا مدل بگید که قابل پیدا شدن باشه و باس خوبی داشته باشه

اگر امکان داره کسی هم سایتی از نمایندگیش داره لاجتیک یا میکرولب فرقی نداره معرفی کنه یا نمایندگی اگر تو اهواز دارن لطفا معرفی کنید

از چند نفر پرسیم گفتن Creative خوبه نظر شما چیه ؟
    سلام از این سایتها میتوانید اسپیکر تهیه کنید من لینک ادیفایر را گذاشتم مدلهای دیگه هم دارند
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. این کاربر از saeid 22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mohamad114's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ممنونم از همه به خاطر راهنمایی من Edifire C2 رو از سایت mihancenter خرید کردم البته من همه جا رو گشته بودم فقط این یکی داشت از سعید 22 واقعا تشکر میکنم بابت معرفی موفق باشید

10. این کاربر از mohamad114 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام من اسپیکر c2 رو خرید کردم وقتی فیش ها رو وصل میکنم یکی از باند ها نمیخونه یعنی وقتی فیش اسپیکر راست امپلی فایر وصل میکنم صدایی نمیاد وقتی به چپی وص میکنم صدا داره

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

از درست وصل بودن اتصالات مطمعن شو... اسپیکر ها رو درست وصل کن R راست L چپ

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

من این کارو کردم . وقتی موبایل بهش وصل میکنم صدا درست پخش میشه و هر دو اسپیکر با ساب کار میکنند اما وقتی به سیستم و کارت صدای انبوردم وصل میکنم یکی از اسپیکرا با باس کار میکنه به نظر شما مشکل چیه ؟

من فکر کنم کارت صدا باشه شما چه کارت صدایی براتو کار کرد . یه کارت صدا با قیمت مناسب حداکثر 40000 بهم پیشنهاد بدید ( البته اگر مشکل کارت صدا هست )

درایور کارت صدا انبورد اپدیت هم کردم

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

کارت صداتون کدک چند هست؟فکر نکنم مشکل از کارت صدا باشه شاید باید آمپیل رو تنظیم کنی.. دفترچه داشت همراش بشین با دقت بخون ببین تنظیماتش چه جوریاست..یا از همون جایی که خریدی زنگ بزن بپرس

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

خب دوست من میشه بگی کریتیو چشه ؟

من خودم لاجیتک دارم بگم محشره خدایی کم گفتم. واقعا خیلی صدای باسش در برابر اسپیکرهایی که شیشه خورد میکنن معرکه هستش. تو صدا کم میاره ولی تو کیفیت رقیب نداره.

البته کریتیو هم مارک خیلی خفنیه مخصوصا تو بخش صدا و کارت صدا ، نمیدونم چرا شما این طوری میگی. فکر کنم بعد از لاجیتک بشه گفت دومین مارکک خوبه. درسته ؟

لاجیتکی که من دارم x530 از تکنولوژی پخش یکنواخت صدای بیس ورژن 2 استفاده میکنه . ورژن بالاترهاش رو ندیدم دیگه ولی همین که دارم واقعا ازش راضی هستم.

من 4 مدل کریتیو داشتم که هیچکدوم منو راضی نکرد ( نسبت به پولی که بهش دادم) ولی الان مارک logitech منو شگفت زده کرده.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •