تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: همراه بانک کشاورزی << انتقال وجه. مانده حساب. پرداخت قبوض. 3 گردش آخر >>

آخر فروم باز SAEEDSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض همراه بانک کشاورزی << انتقال وجه. مانده حساب. پرداخت قبوض. 3 گردش آخر >>

سلام به همگی اول بگم که قسمت همراه بانک قفل شده بود مجبور شدم تاپیک جدید باز کنم .
    چون من از خارج از کشور نمیتونستم با حساب کشاورزی خودم انتقال وجه انجام بدم این نرم افزار توسط یکی از دوستانم در مدیریت بانک کشاورزی تهران پیشنهاد شد و با فرستادن اس ام اس های رمز دار کار میکنه. و نکته جالبش برای من اینه که با اپراتور های خارجی هم کار میکنه!! اول از همه چند تا نکته رو بگم:

1-قبل از هرچیز باید به یکی از شعب بانک کشاورزی مراجعه کنید و شماره موبایلتون رو ثبت کنید و اگه نصبش کنید و فعالش کنید (روی سیمکارت خودتون) دیگه نمیتونید روی سیمکارت دیگه ای اون رو نصب کنید مگر اینکه تشریف ببرید به یکی از شعب بانک کشاورزی و درخواست بدید که از روی سمکارت قبلیتون پاکش کنن. پس در انتخاب سیمکارتتون دقت کنید .

2- در قسمت اضافه کردن حساب های کشاورزیتون از شما یه رمز میخواد که برای گرفتن اون رمز باید به یکی از شعب بانک کشاورزی مراجعه کنید تا به حساب های کشاورزی شما رمزی تعلق بگیره. ولی برای اضافه کردن کارت کشاورزی رمز دوم اینترنتی رو میپرسه.

3-اگر گوشیتون رو عوض کنید و برنامه رو 100 بار هم پاک کنید و دوباره نصب کنید مشکلی پیش نمیاد و فقط به سیمکارت حساسه.

4-حتما براش رمز عبور بزارید چون راحت میشه در عرض چند ثانیه هر دفعه تا سقف 600 هزار تومن انتقال وجه داد.

5- هر عملی که باهاش انجام میدید 1 عدد اس ام اس میفرسته و 16 تومن ازتون کم میشه.

این نرم افزار جاوا است از دوستانی که اون رو بر روی گوشی هاشون با موفقیبت نصب میکنن میخوام که بیان اینجا و اعلام کنن + اسم گوشیشون.

دو تا فایل ضمیمه است :

Help که فایل pdf است و آموزشش کاملش رو در 18 صفحه توضیح داده.

دومین فایل هم یه فایل زیپ شدست که محتوی فایلهای jar و jad است که هر دو رو داخل گوشی کنار هم کپی میکنید و فایل jar رو نصب میکنید و ادامه کار رو از روی فایل help میخونید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    موفق باشید.
    Last edited by SAEEDSAMSUNG; 07-10-2010 at 17:50.

2. 5 کاربر از SAEEDSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

ممنون سعید جان ؛

دوستان بهتره که این برنامه رو از خود سایت بانک کشاورزی بگیرید ؛ چون ممکنه این برنامه توسط هکر های عزیز دستکاری شده باشه و به راحتی از حسابتون پول برداشته بشه :

( این توصیه ی خودمه ! )

این هم برنامه از خود سایت بانک کشاورزی :

کد:
    اینهم بخش همراه بانک و راهنمایی ها :

کد:
    با تشکر .

4. 3 کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

من نصب کردم ولی میگه این تلفن همراه ثبت نشده است
    گوشی
    K770/W910

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

mmmmmmmmmmmmmmmmmmm
    Last edited by SAEEDSAMSUNG; 14-06-2011 at 01:15.

7. 2 کاربر از SAEEDSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

دوست عزیز یه دفعه مستقیم میگفتید که این برنامه رو خودم نوشتم و من هکر هستم و قراره دزدی کنم و خلاص! شما نوشته منو نخوندید که نوشتم این برنامه رو من خودم از مدیریت بانک کشاورزی گرفتم؟ شما از سایتش دادید من از مدیریتش چه فرقی میکنه؟ درضمن مگه الکیه؟ شما باید اول از همه برید بانک و شماره تلفن و حسابتون رو ثبت کنید بعد با این برنامه کار کنید. ش
    نه بابا من غلط بکنم سعید جان ! من اون جملتونو ندیدم !
    فکر کردم از جایی غیر از بانک کشاورزی گرفتید مثل سایت ها یا انجمن های دیگه ! و اگه منظورم این بود که نمیگفتم : ممنونم سعید جان .

حالا اگه ناراحت شدید شرمنده اصلا" منظورم این نبود به خدا !

9. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ZombieLand

پيش فرض

نه بابا من غلط بکنم سعید جان ! من اون جملتونو ندیدم !
    فکر کردم از جایی غیر از بانک کشاورزی گرفتید مثل سایت ها یا انجمن های دیگه ! و اگه منظورم این بود که نمیگفتم : ممنونم سعید جان .

حالا اگه ناراحت شدید شرمنده اصلا" منظورم این نبود به خدا !

بلا نسبت ناراحت نشدم ولی خوب شد لینک دادی چون خیلیا اعتماد نمیکردن

11. این کاربر از SAEEDSAMSUNG بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام من نرم افزارو روگوشیم نصب کردم چند ماه هم هست دارم باهاش کار می کنم در کل ازش راضیم هر چند بعضی اوقات سیستم قطع می شه و جواب نمیده که اونم الان یک ماهیه بهتر شده البته مشکلاتی هم داره اول اینکه انتقال وجه فقط به حسابهای کشاورزی امکان پذیره و به سایر بانکها نمیتونی انتقال وجه بدی ثانیا شارژ همراه اول - ایرانسل و تالیا که اکثر همراه بانکها دارن بانک کشاورزی نداره امیدوارم این امکانات هم بهش اضافه شه -گوشی من هم ال جی KP500 هستش و راحت کار میکنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •