تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 138

نام تاپيک: نرم افزار یا فناوری اطلاعات

آخر فروم باز molaali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

پس برم نرم؟! چون من به تمام مباحث کام علاقهمندم حالا نمی دونم برنامه نویسی سخته؟ چون میگن ریاضی نرم ازIT سختره!؟
    ارشد اگه خدا بخواد میخوام برم شبکه از نرم هم میشه رفت؟
    تا ترم چهار هر دو حدوداً يك شكل هستند ولي ترم هاي بالاتر خيلي با هم فرق دارند. رشته هاي it هم برنامه نويسي دارند. ++c رو كه حتماً دارند فقط زبان ماشين ( اسمبلي) رو ندارند
    هر دو رشته رياضي 1 و 2 و آمار و احتمالات و معادلات ديفرانسيل و رياضي مهندسي دارند. فقط نرم افزار رياضي مهندسي 2 رو هم داره كه it نداره.
    بله. كلاً براي آزمون ارشد اگه كارشناسي داشته باشيد ميتونيد شركت كنيد. هر رشته اي كه مايل باشيد فقط بايد قبول بشويد.

آقا من یه سوال دارم تو رو خدا جواب بدید.!!!!!
    من ترم آخر کاردانیم (دانشگاه آزاد) میخاستم ببینم میتوتنم کارشناسیمو تو رشته IT (غیر انتفاعی) بگیرم ؟ مرسی
    بله مشكلي نداره. اگه تو اون دانشگاه قبول بشيد ميتونيد ادامه تحصيل بديد.

كلاً به دوستان بگم الان تو ايران با كارشناسي نميشه كار درست و حسابي با درآمد زياد پيدا كرد. بايد ادامه تحصيل داد.
    به نظر من براي انتخاب يكي از اين دو رشته معيار اصليتون علاقه باشه.
    بازم ميگم نرم افزار خيلي فني تر و البته مشكل تره. و درس هاي تخصصيش به مهندسي هاي ديگه هم مرتبط ميشه. مثلاً ما هم مدار الكترونيكي 1 و 2 مي خونيم هم ريزپردازنده و ... و كلي هم كلاس آزمايشگاهي مثل: آزماشيگاه مدار منطقي- معماري كامپيوتر- مدار الكترونيكي 1 و 2 و ... رو بايد پاس كنيم.
    ولي it درس هايي مثل اقتصاد و ... دارند.
    اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم.

2. این کاربر از molaali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sajadrahimi72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    شهر ری

14

تا ترم چهار هر دو حدوداً يك شكل هستند ولي ترم هاي بالاتر خيلي با هم فرق دارند. رشته هاي it هم برنامه نويسي دارند. ++c رو كه حتماً دارند فقط زبان ماشين ( اسمبلي) رو ندارند
    هر دو رشته رياضي 1 و 2 و آمار و احتمالات و معادلات ديفرانسيل و رياضي مهندسي دارند. فقط نرم افزار رياضي مهندسي 2 رو هم داره كه it نداره.
    بله. كلاً براي آزمون ارشد اگه كارشناسي داشته باشيد ميتونيد شركت كنيد. هر رشته اي كه مايل باشيد فقط بايد قبول بشويد.

كلاً به دوستان بگم الان تو ايران با كارشناسي نميشه كار درست و حسابي با درآمد زياد پيدا كرد. بايد ادامه تحصيل داد.
    بازم ميگم نرم افزار خيلي فني تر و البته مشكل تره. و درس هاي تخصصيش به مهندسي هاي ديگه هم مرتبط ميشه. مثلاً ما هم مدار الكترونيكي 1 و 2 مي خونيم هم ريزپردازنده و ... و كلي هم كلاس آزمايشگاهي مثل: آزماشيگاه مدار منطقي- معماري كامپيوتر- مدار الكترونيكي 1 و 2 و ... رو بايد پاس كنيم.
    خیلی خوب بود.حالا به نظر شما شبکه بهتره یا نرم افزار؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

خیلی خوب بود.حالا به نظر شما شبکه بهتره یا نرم افزار؟
    من خودم نرم افزار رو خيلي بيشتر دوست دارم و اگه قرار باشه دوباره انتخاب كنم نرم افزار رو انتخاب ميكنم.
    ولي هيچكس نميتوني بگه يه رشته اي از ديگري بهتره.
    انتقدر نترسيد و يكي رو انتخاب كنيد. چون يكي دو سال اول درس هاي مشابه زيادي دارند ميتونيد تغيير رشته بديد.( نه به بعضي ها كه همين طوري عشقي! انتخاب رشته ميكنند نه به شما كه انقدر وسواس داري.)
    اگه اهل خوندن و حفظ كردن مطالب هستي it به خاطر درس هاي اقتصاد گونش بهتره. ولي اگه دنبال يه رشته ي فني و پر رياضي ميگردي. نرم افزار انتخاب خيلي بهتريه.
    بازم اگه سوالي بود در خدمتم.
    Last edited by molaali; 02-11-2010 at 18:59.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    شهر ری

14

من خودم نرم افزار رو خيلي بيشتر دوست دارم و اگه قرار باشه دوباره انتخاب كنم نرم افزار رو انتخاب ميكنم.
    ولي هيچكس نميتوني بگه يه رشته اي از ديگري بهتره.
    انتقدر نترسيد و يكي رو انتخاب كنيد. چون يكي دو سال اول درس هاي مشابه زيادي دارند ميتونيد تغيير رشته بديد.( نه به بعضي ها كه همين طوري عشقي! انتخاب رشته ميكنند نه به شما كه انقدر وسواس داري.)
    اگه اهل خوندن و حفظ كردن مطالب هستي it به خاطر درس هاي اقتصاد گونش بهتره. ولي اگه دنبال يه رشته ي فني و پر رياضي ميگردي. نرم افزار انتخاب خيلي بهتريه.
    بازم اگه سوالي بود در خدمتم.
    1.خب اگه یکی مثل من ریاضیش ضعیف باشهمیتونه نرم افزار بخونه یا مثه خر توگل میمونه؟
    2.تاکید دارم بدونم نرم بهتره یا شبکه؟(نسبی هم بگید بسه)

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

it1" هم رياضيات زياد و البته سختي داره همون معادلات ديفرانسيل پوست آدم رو مي كَنه! چه برسه به رياضي مهندسي. كلاً تموم رشته هاي مهندسي نياز به پايه ي خوب رياضي دارند. ولي ميتونيد تو دانشگاه هم رياضي تون رو خوب كنيد.

2: حالا كه انقدر پافشاري ميكني به نظر من نرم افزار بهتره.

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

یه سوال داشتم مدار الکتریکی و مدار منطقی در این رشته به چه دردی میخورن؟
    بعد ارشد شبکه درساش چه جوریه از نرم اسون تره؟
    بعد اینکه برنامه نویسی شنیدم سخته شما هم قبول دارین؟
    Last edited by BMW.M3_E46; 02-11-2010 at 22:58.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    همين نزديكي

پيش فرض

یه سوال داشتم مدار الکتریکی و مدار منطقی در این رشته به چه دردی میخورن؟
    بعد ارشد شبکه درساش چه جوریه از نرم اسون تره؟
    بعد اینکه برنامه نویسی شنیدم سخته شما هم قبول دارین؟
    مدار الكترونيكي رو دقيق نمي دنم چون هنوز بر نداشتمش ولي مدار منطقي اولين آشنايي با مدار هاست بيشتر مربوط به سخت افزاره ولي نرم ها هم بايد باهش آشنايي داشته باشند.
    ارشد it چند تا گرايش داره.بعضي هاشون از كامپيوتر جدا مي شوند و مي روند دنبال مديريت ها. ولي گرايش اصليش كه محافظت شبكست هم خيلي سخته هم بايد كاملاً با نرم افزار ها وسخت افزار هاي سيستم آشنا باشي تا بتوني درش فعاليت كني. بيشتر بچه هاي هف كه رياضي شون خوبه و به كامپيوتر علاقه دارند اينو انتخاب ميكنند.

برنامه نويسي به دو قسمت تقسيم ميشه:
    1: يادگيري يك برنامه (مثلا پاسكال) تا بفهمي چطوري ميشه با اين زبان برنامه نويسي كار كرد چند تا دستور اصلي داره چطوري بايد باهاش كار كرد و ... كه اين كار به نظرم خيلي سخت نيست. و با يك ماه مطالعه كاملاً اشنا ميشي

2: روش حل مسئله. اين يكي نياز به رياضي داره البته براي پاس كردن درسا همون برنامه هايي كه استاد ميگه رو خوب بلد باشي كافيه اما اگه مي خواهي برنامه بنويسي نياز داري الگوريتم هايي رو كه باهاشون طرف هستي به طرز درستي حل كني. شايد براي حل يه مسئله چندين راه حل وجود داشته باشه ولي بايد به سريع ترين و بهترينش برسي.
    كلاً به نظر من خيلي هم سخت نيست.

9. این کاربر از molaali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Watson's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

مرسی دوست عزیز ولی فک کنم جواب سوال منو اشتباه دادید.
    با پرس و جوی زیاد فهمیدم اونهایی که کاردانی نرم افزار دارند تو مقطع کارشناسی نمیتونند تغییر رشته بدن (یعنی مثلا نمیتوانند برند ای تی). اما ارشد میشه.

حـــــرفـه ای MrGee's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

.............................
    Last edited by MrGee; 06-11-2010 at 12:46.

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    شهر ری

14

it1" هم رياضيات زياد و البته سختي داره همون معادلات ديفرانسيل پوست آدم رو مي كَنه! چه برسه به رياضي مهندسي. كلاً تموم رشته هاي مهندسي نياز به پايه ي خوب رياضي دارند. ولي ميتونيد تو دانشگاه هم رياضي تون رو خوب كنيد.

2: حالا كه انقدر پافشاري ميكني به نظر من نرم افزار بهتره.
    میشه بگید چه طور میتونم ریاضیم رو تو دانشگاه بهتر کنم؟(روش مطالعه پیشنهادی:43: و اینکه حداقل چه مقدار باید ریاضی کار کنم)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •