تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 34 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 339

نام تاپيک: کلوپ Acer 5741G / 5742G

آخر فروم باز max_3d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

امروز یه تستی با لپتاپ با بازی مدال افتخار (جدید که همین 2-3 روزه اومده )زدم بازی روان اجرا شد ولی یه چیز باعث نکرانی
    اومنم دمای بالای لپتاپ من کول پد هم دارم از این 3 فن ها (معمولی زیبا گرون نیست)
    بازی رو مینیمایز کردم اومد دما رو دیدم تعجب کردم خودتون ببینید واقعا گرمای خیلی بالایی تولید میکرد لپ تاپ د رمقابل ایم بازی دمای سیپییو به 89 رسید !!!!!!
    ببین برادر میتونی همینو یه تاپیک جداگانه بزنی تا دوستانی که تخصص دارن نظرشونو بدن اینطوری در این تاپیک زیاد جواب نمیگیی در مورد این موضوع مهم به راستی که برای منم سواله

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام آقای max-3d جان.
    یه سوال دارم ( چون شما گفته بودین واسه مکس و ...) این لبتاپو میخاین و از اسمتون هم پیداست میخواستم ببینم به نظر دوستان و شما دوست عزیز :

1 ) این لبتاپ نرم افزار مکس رو خوب و روون اجرا میکنه یعنی تو اجرای فرمتنای مکس ایرادی و کندی دیده نمیشه؟؟؟؟؟

2.) من اتوکد 2011 رو توش نصب کردم و به نظرم وقتی میخوای اجراش کنی یه نمه دیر بالا مییاد و همچنین دستورات تو کدو که باهاش اجرا میکنم به نظرم کــــــنـــــده . اتوکد 2010 هم قبلا نصب کرده بودم که اونم همین وضع رو داشت.

3.)تو این لبتاپ سه تا گیم هم نصب کردم که عین فرفره کار میکنن و کم نمییاره ماشینpes2011 splitsecond فوتبال و یه بازی استراتژی قشنگ و گرافیکی که اسمش یادم نیست.

4.) مدت بالا اومدن ویندوز هم به صورت کامل کامل از زمان روشن کردن تا بالا اومدن کامل حدود 60 ثانیه هست میخواستم از دوستان که اونا هم زمان بالا اومدن ویندوزشونو بزارن.

ویندوز من 7 (64 بیتی ) هست.

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

خوب دوستان تایپیک جدید با نام دمای لپ تاپ ها در اجرای گیم های مختلف ساختم که موضوع تاپیک در مورد دمای سیستم در اجرای گیم های سنگین
    دوستانی که میتونن همکاری کنن
    با تشکر
    لینک تاپیک
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. این کاربر از starn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فکر میکنم از زمانی که این صفحه جدید واسه 5741 باز شده خیلی خیلی فعالیتش کم شده !!!!

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اخرین قیمتو میشه بگید؟ کسی بتازگی خریده این مدل رو؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام آقای max-3d جان.
    یه سوال دارم ( چون شما گفته بودین واسه مکس و ...) این لبتاپو میخاین و از اسمتون هم پیداست میخواستم ببینم به نظر دوستان و شما دوست عزیز :

1 ) این لبتاپ نرم افزار مکس رو خوب و روون اجرا میکنه یعنی تو اجرای فرمتنای مکس ایرادی و کندی دیده نمیشه؟؟؟؟؟

2.) من اتوکد 2011 رو توش نصب کردم و به نظرم وقتی میخوای اجراش کنی یه نمه دیر بالا مییاد و همچنین دستورات تو کدو که باهاش اجرا میکنم به نظرم کــــــنـــــده . اتوکد 2010 هم قبلا نصب کرده بودم که اونم همین وضع رو داشت.

3.)تو این لبتاپ سه تا گیم هم نصب کردم که عین فرفره کار میکنن و کم نمییاره ماشینpes2011 splitsecond فوتبال و یه بازی استراتژی قشنگ و گرافیکی که اسمش یادم نیست.

4.) مدت بالا اومدن ویندوز هم به صورت کامل کامل از زمان روشن کردن تا بالا اومدن کامل حدود 60 ثانیه هست میخواستم از دوستان که اونا هم زمان بالا اومدن ویندوزشونو بزارن.

ویندوز من 7 (64 بیتی ) هست.
    برای باز شدن نرم افزار مکس شاید یه کم کند بزنه ولی من نه به نظرم همه چیز عادی هست من دارم مکس کار میکنم وبا VRAY هم رندر میکنم در حد و اندازه خود بدبخت خوب کار میکنه
    در مورد بازی موافقم حرف نداره
    در مورد مدت زمان بالا اومدن بستگی داره به ویندوزتون که مثلا انتی ویروستون چی باشه و دسکتاپ خالی باشه یا شلوغ و برنامه هایی که نصب کردید اینا همش تاثیر میزاره روی بالا اومدن ویندوز

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

از امروز نمایشگاه بین المللی شیراز باز شده نمایشگاه کامپیوتر هست قیمتو میگیرم همراه با اطلاعات در مورد جدیدترین مدل لپتاپ ایسر حتما پست میزنم

8. این کاربر از max_3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برادر امروز قیمت گرفتم 900 $

10. این کاربر از max_3d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

یکشنبه خریدم 870 البته با کلی چونه زدن یزید میگفت 905 تومن !!!!!

12. این کاربر از Saeid.PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

ieeeman عزیز ببخشید دیر شد من فعلا نمی تونم پ خ بدم. آدرس و کانفیگشو اینجا می دم.

کانفیگش core i5 . 4g ram ddr3 . 640 hdd . vga gt 320m . 6 cell
    آدرسش ولیعصر مجتمع پارسیان رحا سیستم تلفن 66976375
    ببین بیشترم را داره تخفیف بگیری پس کوتاه نیا. تو پاساژ رضا یه مغازه دیگه هستش که قیمتاش خوبه اسمش نگین کامپیوتره اول برو اونجا. ولی از رحا بگیری مطمئن تره. شرمنده یکم دیر شد

14. این کاربر از Saeid.PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali nemesis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    زیر چتر خدا

پيش فرض

دوستان لپ تاپ من بعد از چند وقت که خواستم به جای ویندوز سون از ویندوز xp که قبلا نصب کردم استفاده کنم پس از وارد شدن با خطا اینکه ویندوز نمی تواند پیکربندی قبلی را اجرا کند و ویندوز به تنظیمات اولیه بر می گردد مواجه شدم پس از بالا امدن ویندوز لپ تاپ یک تک بوق بلند زد . سپسپ لابا امد ولی هیچ عکسی را نمی شد به عنوان پس زمینه گذاشن واسه همین مجددا ری استازت کردم ولی این دفعه در هر دو ویندوز به محض بالا امدن لگو ویندوز لپ تاپ اتومات ری استارت می شود و به پنجره بوتمنیجر باز می گردد در ویندوز سون چون قابلیت تعمیر خودکار دارد پس اجرای تعمیر خودکار و پیدا کردن علت خرابی پیامی مبنی بر bad driver نمایش داده شد من یک فیلم هم تهیه کرده ام پس از مشاهده لطفا نظرات خود را بدهید

http://www.4shared.com/file/73SNDTrr/25092010001.html

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •