تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 57 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 568

نام تاپيک: آموزش طراحي صفحات وب در اينجا

پروفشنال N I M A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi yari
    ميخواستم بدونم چجوري ميشه يه لينك ساخت كه وقتي روش كليك ميكنيم تو صفحه ي جديد باز شه !؟
    آخه يه مشكلي هست ! من الان رو صفحه ي اول يه آهنگ گذاشتم كه با باز كردنه لينكا آهنگ قطع ميشه ! راهي هست كه آهنگ قطع نشه يا لينكا تو صفحه ي جديد باز شن !؟ در ضمن وقتي صفحه رو مينيمايز ميكنم بازم آهنگ قطع ميشه!
    اگه زودتر جواب بديد خيلي ممنون ميشم چون فردا بايد تحويل بدم يني تا آخر امشب وقت دارم...
    سلام ...
    دوست عزیز شما می بایست زمانیکه مطلبی را به صورت لینک قرار می دهید حتما blank_ باشه .. در غير اينصورت لينكها در همان صفحه باز خواهند .. اگر از برنامه هائي مانند فرونت پيج و يا دريم استفاده مي كنيد كه اين كار در حالت Design بسيار ساده مي باشد... اما اگر با استفاده از كد نويسي اين كار را انجام مي دهيد از كد زير استفاده كنيد :
    <a href="Link Adress" target="_blank">Your Text Here</a>

در قسمت Your Text Here نوشتتون رو براي لينك بنويسيد و در قسمت Link Adress آدرس صفحه....

در مورد قطع شدن آهنگ هم بايد عرض كنم اگر از كد BGSound استفاده كرده ايد اين مشكل هست .. اما شما سعي داشته باشيد در كدهائي استفاده كنيد كه با استفاده از پليرها كار مي كنند.

شاد باشيد - نيما احدي

داره خودمونی میشه mehdi yari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط N I M A
    سلام ...
    دوست عزیز شما می بایست زمانیکه مطلبی را به صورت لینک قرار می دهید حتما blank_ باشه .. در غير اينصورت لينكها در همان صفحه باز خواهند .. اگر از برنامه هائي مانند فرونت پيج و يا دريم استفاده مي كنيد كه اين كار در حالت Design بسيار ساده مي باشد... اما اگر با استفاده از كد نويسي اين كار را انجام مي دهيد از كد زير استفاده كنيد :
    <a href="Link Adress" target="_blank">Your Text Here</a>

در قسمت Your Text Here نوشتتون رو براي لينك بنويسيد و در قسمت Link Adress آدرس صفحه....

در مورد قطع شدن آهنگ هم بايد عرض كنم اگر از كد BGSound استفاده كرده ايد اين مشكل هست .. اما شما سعي داشته باشيد در كدهائي استفاده كنيد كه با استفاده از پليرها كار مي كنند.

شاد باشيد - نيما احدي
    بنده از برنامه ي فرانت پيج 2003 استفاده ميكنم... و از طريق page propertis و بك گراند سوند يه آهنگ گذاشتم !!!
    چه كدي بايد استفاده كنم تا اين مشكل پيش نياد ؟
    در ضمن من لينكارو همه رو blank درست كردم ولي خب تو همون صفحه باز ميشه !

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط mehdi yari
    بنده از برنامه ي فرانت پيج 2003 استفاده ميكنم... و از طريق page propertis و بك گراند سوند يه آهنگ گذاشتم !!!
    چه كدي بايد استفاده كنم تا اين مشكل پيش نياد ؟
    در ضمن من لينكارو همه رو blank درست كردم ولي خب تو همون صفحه باز ميشه !
    براي اينكار ، شما كليدي را در وب لاگ يا سايت خود قرار مي دهيد و با زدن اين كليد موزيك متن شروع به كار كرده و با دوباره زدن آن از كار مي افتد . با اينكار هم مي توانيد موزيك متن داشته باشيد و هم اينكه هر كس دوست داشت آنرا بشنود . اين كار به مقدار زيادي هم زمان لود صفحه شما را كم ميكند ( البته با توجه به حجم فايل موزيك شما ) ،‌ زيرا فايل موسيقي هنگام در خواست لود مي شود ، نه در همان ابتدا.

خوب اين كد دو قسمت دارد كه با كمي تغيير مي توانيد آنرا در وب لاگ يا سايتتان قرار دهيد .
    قسمت اول در واقع قسمت تصميم گيري است . و كد آن به اين شرح است :<script language="javascript">
    function BeginMusic(){
    if(document.MusicForm.snd.value == 'Music on')
    {
    document.all.music.src='UrSndFile';
    document.MusicForm.snd.value = 'Music off';
    }
    else
    {
    document.all.music.src='';
    document.MusicForm.snd.value = 'Music on';
    }
    }
    </script>

اين قسمت را بايد در قسمت HEAD صفحه وب يا قالب خود قرار دهيد ( بين دو تگ < head > و < / head > ) فقط به جاي UrSndFile نام و آدرس فايل موزيك خود را قرار دهيد .
    قسمت دوم را بايد در قسمت BODY و جايي كه دلتان مي خواهد كليد در آنجا قرار گيرد بنويسيد :<p>
    <form name="MusicForm">
    <input name="snd" type="button" value="Music on" onClick="BeginMusic()">
    </form>
    <bgsound id=music loop=1 autostart="true" >
    </p>

اين قسمت نياز به هيچ تغييري ندارد .
    البته يك تغيير سليقه اي هم هست و اين تغيير مربوط به نوشته روي كليد مي شود . شما مي توانيد نوشته روي كليد را به هر چيزي كه دلتان خواست عوض كنيد . براي اينكار كافيست به جاي Music On و Music Off در هر دو قسمت ، نوشته دلخواهتان را بنويسيد . فقط دقت كنيد كه در هر دو قسمت اين نوشته ها كاملا متشابه باشند .

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام
    نيما جان ميشه يه سري به اين ادرس بزني و جواب مارو هم بدي چون ديگران توجهي نكردند متشكرم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط cnn
    سلام
    نيما جان ميشه يه سري به اين ادرس بزني و جواب مارو هم بدي چون ديگران توجهي نكردند متشكرم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام ..
    دوست عزيز شما مي بايست تمامي عكسهاي خود را در يك آپلود سنتر ديگر بريزيد و پس از آن در فرونت پيج تك تك اونها رو به آدرسهاي آپلود شده راهنمائي كنيد تا در زمان بازكردن سايتتان عكسها از آن آپلودسنتر باز شوند!
    شاد باشيد - نيما احدي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مرسی
    خوب بود
    من یه سوال دارم :چه جوری فایلswf . میتونم بذارم
    یه سوال دیگه خط عمودی چه جوری ایجاد کنم
    مرسییییی.

داره خودمونی میشه alirezamatinrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با سلام وخسته نباشيد...

فكر ميكنم اين سوال رو قبلا خيلي ها پرسيده باشن ولي من هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم...لطفا توضيح بديد ...خواهش

ميخواستم طريقه گذاشتن عكس رو در زير نوشته هام تو تاپيك رو بدونم... يه جا خوندم كه بايد از ... <"img src="url> استفاده كنم ولي هر كاري كردم نشد ...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

13

يك سوال داشتم

ممنونم از آموزشت ولي من ميخواستم بدونم كه جطوري ميشه اين وبي كه ساختيم پخش كنيم

باتشكر

لطفا جوابمو به ايميلم بفرست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] email:

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط alirezamatinrad
    با سلام وخسته نباشيد...

فكر ميكنم اين سوال رو قبلا خيلي ها پرسيده باشن ولي من هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم...لطفا توضيح بديد ...خواهش

ميخواستم طريقه گذاشتن عكس رو در زير نوشته هام تو تاپيك رو بدونم... يه جا خوندم كه بايد از ... <"img src="url> استفاده كنم ولي هر كاري كردم نشد ...
    سلام ..
    دوست عزيز اگر منظورتون گذاشتن عكس در امضاي شخصي هست بايد به عرض شما برسونم كه فعلا اينكار خلاف قوانين سايت مي باشد و همچين اجازه اي رو تا اطلاع ثانوي كاربران ندارند ...

شاد باشيد - نيما احدي

تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط arman_pv3
    يك سوال داشتم

ممنونم از آموزشت ولي من ميخواستم بدونم كه جطوري ميشه اين وبي كه ساختيم پخش كنيم

باتشكر

لطفا جوابمو به ايميلم بفرست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] email:
    سلام ...
    خب مشخصه دوست عزيز .. شما مي بايست از فضائي در اينترنت براي آپلود وب ساخته شده ي خودتان استفاده كنيد كه به اصطلاح به اين فضا Host گفته ميشه ...
    شاد باشيد - نيما احدي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •