تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: در مورد سیستم انتخابی نظر بدید

آخر فروم باز amir.7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

دوست من بجای 920 شما 930 رو بردار با یه خرده هزینه اضافی ، در مورد کیس هم متاسفانه الان کمیاب شدن و باید برا یه کیس خوب

بری سراغ کولرمستر که ارزونهاش در حدود 120 به بالا هستند ،

می خوام رم ها جفتی باشه و BUS = 1600
    شما باید حتما از سه کیت رم استفاده کنی ، حالا ظرفیت رو خودت انتخاب کن اما حتما از سه ماژول استفاده کن .

داره خودمونی میشه MeSoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Under Shadow Of Mother

پيش فرض

سلام

دوست من بجای 920 شما 930 رو بردار با یه خرده هزینه اضافی ، در مورد کیس هم متاسفانه الان کمیاب شدن و باید برا یه کیس خوب

بری سراغ کولرمستر که ارزونهاش در حدود 120 به بالا هستند ،

شما باید حتما از سه کیت رم استفاده کنی ، حالا ظرفیت رو خودت انتخاب کن اما حتما از سه ماژول استفاده کن .
    سلام
    چرا از سه کیت رم استفاده کنم من در سایتی خوندم که رم ها
    حتماً باید جفتی باشه لطفاً توضیح بدید

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

ببینید سیستم شما بر مبنای چیپست قدرتمند X58 هستش و مادر بردهای این چیپ دارای 6 اسلات رم هستند که در دو دسته

سه تایی تقسیم میشن و پردازنده های CORE I7 سری 9 مثل مال شما این توانایی رو دارن که از سه کانال رم پردازشها رو با سایر

قسمتها مبادله کنند که در این صورت پهنای باندی برابر با 192 بیت رو بوجود میاره و این یعنی بالاترین پهنای باند تا امروز برای یک پردازنده

با مادربرد ، در مورد اون رمهای جفتی باید عرض کنم که در مادربردهایی که دارای 4 اسلات رم هستند که به دو دسته دوتایی تقسیم

میشن شما باید حتما از دوتا کیت رم استفاده کنی و اگه از یکی استفاده کنی کارایی سیستم پایین میاد ، حالا مادربرد شما بهترین کارایی

رو در حالت سه کاناله داره و اگه از دوتا استفاده کنی دقیقا مثل اون دوتایی میمونه که براش از یکی استفاده کنی ، بطور مثال اگه شما در

همین سیستمت بیای از سه تا رم یک گیگ استفاده کنی که در مجموع بشه 3 گیگ کارایی سیستم شما بهتر خواهد بود در حالتی که

از دو تا رم دو گیگ استفاده کنی که بشه 4 گیگ .

اگه بازم کاری بود در حد توان در خدمتیم

داره خودمونی میشه MeSoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Under Shadow Of Mother

پيش فرض

سلام

ببینید سیستم شما بر مبنای چیپست قدرتمند X58 هستش و مادر بردهای این چیپ دارای 6 اسلات رم هستند که در دو دسته

سه تایی تقسیم میشن و پردازنده های CORE I7 سری 9 مثل مال شما این توانایی رو دارن که از سه کانال رم پردازشها رو با سایر

قسمتها مبادله کنند که در این صورت پهنای باندی برابر با 192 بیت رو بوجود میاره و این یعنی بالاترین پهنای باند تا امروز برای یک پردازنده

با مادربرد ، در مورد اون رمهای جفتی باید عرض کنم که در مادربردهایی که دارای 4 اسلات رم هستند که به دو دسته دوتایی تقسیم

میشن شما باید حتما از دوتا کیت رم استفاده کنی و اگه از یکی استفاده کنی کارایی سیستم پایین میاد ، حالا مادربرد شما بهترین کارایی

رو در حالت سه کاناله داره و اگه از دوتا استفاده کنی دقیقا مثل اون دوتایی میمونه که براش از یکی استفاده کنی ، بطور مثال اگه شما در

همین سیستمت بیای از سه تا رم یک گیگ استفاده کنی که در مجموع بشه 3 گیگ کارایی سیستم شما بهتر خواهد بود در حالتی که

از دو تا رم دو گیگ استفاده کنی که بشه 4 گیگ .

اگه بازم کاری بود در حد توان در خدمتیم
    سلام
    از راهنماییتون خیلی ممنون
    اگر زحمتی نیست در مورد این مارک گرافیک توضیح بدین چون اطلاعی ازش ندارم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تبعیدگاه دنیا

پيش فرض

سلام

خواهش میکنم دوست من ، انجام وظیفه است

اون 460 از 5770 که خودتون انتخاب کرده بودید بهتره ، اگه بخوای هم رده ی 460 و از محصولات ATI برداری باید برید سراغ 5830 و از اون

بهتر 5850 ، 5850 از 460 قویتره اما 460 چند تا تکنولوژی جانبی داره که در کل انتخاب معقول تری برای شماست .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض خريد سيستم

سلام دوستان
    مي خواستم يه كيس در حدود 600 جمع كنم اگه ممكنه يه پيشنهاد خوب بدين.
    مصرف خانگي ولي بازيهاي جديد مي خوام راحت اجرا بشه. در ضمن سيستمم شب تا صبح جهت دانلود آفلاين روشن است.
    ترجيحا مادر بورد گيگا يا اينتل و سي پي يو سري cor باشه

با تشكر فراوان

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •