تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: كمك براي وصل كردن مودم dlink براي لب تاب با wifi

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض كمك براي وصل كردن مودم dlink براي لب تاب با wifi

با سلام
    من adsl خونه دارم و فقط يك لب تاب دارم مي خوام بدون استفاده از كابل lan از adsl استفاده كنم .مودمم قابليت اينو داره ولي نمي تونم. ضمنا" با كابل lan و config كردن مودم و ساختن يك كانكشن ppoe مي تونم كانكت بشم ولي مي خوام به صورت وايرلس كانكنت بشم اگه كامپيوتر داشتم مي تونستم ولي فقط يك لب تاب دارم چطوري يوزر و پسورد adsl خود را وارد كنم و ... ضمنا" لب تاب واير لس رو مي شناسه ولي كانكت نمي شه.لطفا" كمكم كنيد اصابم خراب شد.ويندوزمم 7 است . با تشكر

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام
    شما يه دور وايرلس رو از روي مودم غير فعال كنيد و مجدد فعالش كنيد و در انتخاب حالت بايد واسش پسورد هم بذاريد
    كه اون رو از نوع wep key انتخاب كنيد و تا 10 رقم يه پسورد بديد
    احتمالا مشكلتون سر همين هست كه پسورد نداره و نميتونه استفاده كنه - چون پيداش ميكنه

موفق باشيد.

3. این کاربر از joe_satriani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

با سلام
    شما يه دور وايرلس رو از روي مودم غير فعال كنيد و مجدد فعالش كنيد و در انتخاب حالت بايد واسش پسورد هم بذاريد
    كه اون رو از نوع wep key انتخاب كنيد و تا 10 رقم يه پسورد بديد
    احتمالا مشكلتون سر همين هست كه پسورد نداره و نميتونه استفاده كنه - چون پيداش ميكنه

موفق باشيد.
    متشكرم كه جواب دادين ولي مشكل من حل نشد امروز با بخش پشتيباني فني مودم dlink صحبت كردم مي گفت شما بايد يوزر و پسورد خود را با كانفيگ كردن در مودم ذخيره كنيد من كانفيگ مي كنم ولي يوزر و پسورد ذخيره نمي شه و بايد يك كانكشن بسازم تا با كابل به اينترنت دسترسي پيدا كنم در حالي كه وقتي مودم كانفيگ مي شه (با ppoe) ديگه نبايد نيازي به ساختن كانكشن باشه اگه اين مشكل حل بشه احتمالا" مشكل اوليه منم حل مي شه و اينترنت من شير مي شه.اگه مي تونين لطفا" راهنمايي كنيد.با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •