تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 51 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 506

نام تاپيک: آرشیو / جام جهانی کوچک فوتسال (گرند پریکس) در برزیل | چهارمی ایران و قهرمانی اسپانیا

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض آرشیو / جام جهانی کوچک فوتسال (گرند پریکس) در برزیل | چهارمی ایران و قهرمانی اسپانیا

فوتسال نیوز: تیم ملی فوتسال ایران حریفان خود در رقابت های گرندپریکس برزیل را شناخت.

به گزارش مهر ، مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی کوچک در شهر آنوپلیس برزیل برگزار شد و تیم ملی فوتسال ایران در گروه چهارم ، با تیم های روسیه ، پرتغال و گواتمالا همگروه شد.

در این دوره از رقابت ها ، 16 تیم حضور دارند که از روز 25 مهرماه دیدارهای خود را در چهار گروه چهار تیمی آغاز می کنند.

برزیل ، اسپانیا ، ایتالیا و ایران به عنوان سرگروه ها معرفی شده اند.

گروه بندی این بازی ها به شرح زیر است:

گروه A: برزیل ، چک ، لیبی و کاستاریکا
    گروه B: اسپانیا ، قطر ، رومانی و آرژانتین
    گروه C: ایتالیا ، زامبیا ، پاراگوئه و هلند
    گروه D: ایران ، روسیه ، پرتغال و گواتمالا

تیم ملی فوتبال ایران روز 25 مهرماه در نخستین دیدار خود به مصاف روسیه می رود ، روز 26 مهر با گواتمالا دیدار خواهد داشت و در اخرین دیدار مرحله مقدماتی هم به مصاف پرتغال می رود.

در پایان مرحله مقدماتی ، از هر گروه دو تیم به دور بعد راه خواهند یافت که احتمال رویایی تیم ملی فوتسال کشورمان برابر برزیل در مراحل بالاتر وجود دارد.

البته به نظر می رسد تیم کشورمان در مرحله دوم ، شانس زیادی برای رویارویی با اسپانیا خواهد داشت.

رقابت های گرندپریکس - جام جهانی کوچک - از روز 25 مهرماه در برزیل آغاز خواهد شد و تا روز 2 آبان ماه ادامه خواهد داشت.

در همین ارتباط و به گزارش فارس ، حسين شمس عنوان كرد: به هر ترتيبي كه شده بايد از گروه خود صعود كنيم. در دو دوره گذشته ، فيناليست مسابقات بوده‌ايم و مردم كمتر از اين را از ما قبول نمي‌كنند. در اين راه بايد تيم اسپانيا را در نيمه‌نهايي قرباني كنيم و بار ديگر در فينال رقابت‌ها به مصاف ميزبان برويم.

وي در ارزيابي گروه تيم ايران تصريح كرد: قرعه‌مان آن‌قدر سخت‌ است كه حتي نمي‌توانم آن را گروه مرگ تلقي كنم و اين نام برايش كم است. قرار گرفتن تيم‌هاي چهارم، پنجم و ششم رنكينگ فيفا در گروه D نشان مي‌دهد كه چه كار دشواري را براي صعود پيش رو داريم. در ساير گروه‌ها به راحتي مي‌توان دو تيم صعودكننده را پيش‌بيني كرد اما در گروه ما اين كار غيرممكن است.

سرمربي تيم ملي فوتسال در مورد وضعيت شاگردانش براي حضور در برزيل هم گفت: شرايط خوبي داريم. روز گذشته بازي تيم‌هاي كيش‌اير و ماهان را از نزديك ديدم كه ملي‌پوشان عملكرد خوبي داشتند. ساير ملي‌پوشان هم شنبه به اردو مي‌آيند و در نهايت ، تيم آماده‌اي را راهي برزيل خواهيم كرد.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

این مسابقات بسیار برای فوتسال ایران حائز اهمیته.

همین بازی های گروه ایران به نظرم به اندازه کافی حکایت از سطح بالای این بازی ها داره.

در دوره های قبلی تنها تیم های مطرح همون برزیل، آرژانتین، اروگوئه و ایران بودن و در دوره های اول هم تنها یکبار ایتالیا شرکت کرد. اما این دوره با حضور تیم های بالای رنکینگ کاملاً جدی و حیثیتی به حساب میاد.

من از اون زمانی که تیم فوتسال ایران در جام جهانی 2008 در برزیل اون بازی های درخشان رو انجام داد منتظر این مسابقات بودم. حالا وقتش رسیده و با عنوان شدن نام تیم های شرکت کننده کاملاً وسوسه شدم که با هیجان واقعی جام جهانی این مسابقات رو تماشا کنم.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

امیدوارم به فینال برسن شمسایی هم هست ؟اصلا نفرات دعوت شده رو میگید؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

فوتسال نیوز: کادر فنی تیم ملی فوتسال ، اسامی 19 بازیکن دعوت شده به اردوی تدارکاتی را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، نفرات دعوت شده بدین ترتیب هستند:

مصطفی نظری،محمد کشاورز،محمد طاهری،مسعود دانشمند،علی حسن زاده،جواد اصغری مقدم،مصطفی طیبی،محمدرضا زحمت کش،احمد اسماعیل پور،مجتبی نصیر نیا،محمود لطفی،علیرضا نوالهی،حمید احمدی،بهروز جعفری،روزبه رضا زاده،ابراهیم حاجتی،رشید قلی پورر،شهرام شریف زاده و سید علی کیایی

این بازیکنان ، تمرینات خود را زیر نظر حسین شمس از تاریخ 10/7/89 درکمپ تیم های ملی به منظور حضوری پرقدرت در رقابت های جام جهانی کوچک به میزبانی برزیل آغاز می کنند.

بازیکنان باید راس ساعت 12:00 خود را به کادر فنی تیم معرفی کنند.

------------------------------------------------------------------------------------------
    نه! شمسایی نیست. البته با وجود اینکه معتقدم وجودش بسیار به تیم کمک میکرد ولی با توجه به عملکرد تیم در جام ملتها بدون شمسایی و البته کسب نتایجی که تا اون زمان تیم ایران مثل اونو نتونسته بود کسب کنه، چندان نگرانی ایجاد نمیکنه.

البته بیشتر معتقدم بدون شمسایی تیم فوتسال به مصیبت فوتبال دچار نمیشه. در فوتبال علی دایی چند سال پیاپی تک مهاجم ما بود و به ندرت کسی رو در کنارش میدیدیم و بقیه مهاجم ها در حد و اندازه ی نصف علی دایی هم نبودن و بعد از رفتن علی دایی تیم تا چند سال بحران گلزنی داشت البته شاید هم هنوز داشته باشه.

حالا نبودن شمسایی به طور غیر مستقیم به تیم کمک میکنه تا مهره های جدید تجربه بازی در ترکیب اصلی رو در میادین مهم پیدا کنن.

نکته دیگری که وجود داره اینه که من شخصاً به شمس اعتماد و اعتقاد دارم.

تمام موارد فوق نظر شخصی بنده هست و ممکنه خیلی از دوستان باهاش موافق نباشن.
    Last edited by Pejvak61; 03-10-2010 at 09:47.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

حیف شد خیلی دوست دارم بازیشو ... یعنی کلا دیگه خیال نداره دعوتش کنه خداحافظی کرده بعد از اون دعوا؟بازی ها به وقت ایران کی میشه؟سیما پخش می کنه؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

فعلاً خبری نیست. ولی عباس ترابیان یک شبکه تلویزیونی برزیل رو معرفی کرده بود که کل مسابقات رو پخش مستقیم میکنه و از صدا و سیما خواست از این طریق برای ایران هم پخشش کنه.

البته معمولاً Rai Sport 1 و 2 هم مسابقاتی از این دست رو پخش میکنه و با توجه به اینکه در این تورنمنت ایتالیا هم حضور داره احتمالش قویتره. اما در کل چیزی مشخص نیست.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

می دونم ...بالاخره از شبکه برزیل ایتالیا یه جا میشه بازی رو دید منظورم این بود که صدا و سیما حساب می کنه گرند پریکس فوتسال رو یا نه می خواد فوتبال محلات رو پخش کنه؟

داره خودمونی میشه naderfar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من که به شخصه به شمس اعتقادی ندارم

آیا تیم ملی ما توان قهرمان شدن جهانو داره یا نه
    برای بدست اوردن چنین مقامی نیاز به شکست دادن رقیبی مثل برزیل هستیم که متاسفانه تا به حال چنین اتفاقی نیفتاده

حالا اینجا یه نظریه ای مطرح میشه!
    آیا تیم ما توان شکست برزیلو نداره یا کادر فنی ما نمی توانند به این مهم برسند؟

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

می دونم ...بالاخره از شبکه برزیل ایتالیا یه جا میشه بازی رو دید منظورم این بود که صدا و سیما حساب می کنه گرند پریکس فوتسال رو یا نه می خواد فوتبال محلات رو پخش کنه؟
    اگه اينو پخش نكنه ميخواد چي رو پخش كنه؟ بره بز بچرونه بهتره.
    هرچند همونطور كه ديديم حتي يكي از مسابقات بسكتبال جام جهاني رو كه تمام دنيا داشتن ميديدن رو پخش نكرد.

اگر يادتون باشه در همون دوران تيم ملي فوتبال در ديداري دوستانه چين رو 2 - 0 برد و تلويزيون هم پخش مستقيم كرد و هم ساعت 1 بامداد براي اونايي كه بازي رو نديدن. فرداييش از يكي از مقامات مسئول صدا و سيما پرسيدن چرا هيچكدوم از بازي هاي جام حجهاني بسكتبال رو پخش نكردين ولي بازي ايران و چين رو دوبار پخش كردين؟ اونم با كمال خونسردي جواب داد كه مردم از برد تيم ملي از چين ذوق زده شدن!!!!!

پس نتيجه ميگيريم كه پخش اين مسابقات در تلويزيون ملي ايران بستگي به ميزان ذوق زدگي مردم داره

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

فوتسال نیوز: سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان گفت: رفتارها با تیم ملی فوتسال به گونه‌ای است که احساس می کنیم فوتسال برای فدراسیون فوتبال و سازمان تربیت بدنی اصلا مهم نیست.

حسین شمس در گفتگو با مهر ، ضمن انتقاد از رویه سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال که در حمایت از این تیم اتخاذ کرده‌اند گفت: در حال آماده سازی برای مسابقات فوتسال جایزه بزرگ برزیل هستیم اما اخباری که از گوشه و کنار می شنویم باعث دلسردی و ناراحتی بازیکنان شده است. متاسفانه تبعیض‌هایی که بین ما و دیگر تیم‌ها قائل می شوند بازیکنان را سرخورده کرده است و من نمی دانم برای آرام کردن آنها باید چه کنم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان دلایل ناراحتی خود را این چنین بیان کرد: شنیده‌ام تیم جوانان ایران پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ، خدمت آقای سعیدلو حاضر شده و از ریاست سازمان تربیت بدنی پنج سکه بهار آزادی به عنوان پاداش دریافت کرده‌اند. البته ما از اینکه بازیکنان تیم جوانان تشویق شده و پاداش دریافت کرده‌اند ناراحت نیستیم، ناراحتی ما از تبعیضی است که بین دو تیم ملی ایران قائل شده‌اند. مگر تیم ملی فوتسال با تیم جوانان تفاوت دارد؟ مگر ما قهرمان آسیا نیستیم؟

وی افزود: تیم ما هفت ماه است، قهرمان آسیا شده اما هیچ کس به بازیکنان این تیم یک "خسته نباشید" خشک و خالی هم نگفته است. متاسفانه صدای بازیکنان ما از این رفتارها درآمده است. هفت ماه است که عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرده‌ایم اما یک نفر به ما تبریک نگفته است، یک نفر به بازیکنان ما پاداش این پیروزی‌ها را نداده است و ... .

شمس یادآور شد: در دوره ریاست آقای علی آبادی بر سازمان تربیت بدنی ، دو بار عنوان قهرمانی آسیا را در ژاپن و تایلند بدست آوردیم و در هر دو مرتبه ریاست سازمان از ما تقدیر کرد و هفت میلیون تومان به بازیکنان تیم ملی به عنوان پاداش پرداخت شد. اما اینقدر قهرمانی ما در ازبکستان برای آقایان عادی شده است که حتی حاضر نیستند بازیکنان تیم ملی را به حضور بپذیرند. ما امسال در همانجایی قهرمان شدیم که کمتر از چهار سال پیش به لطف برخی آقایان قهرمانی را برای نخستین بار از دست داده بودیم!

وی ادامه داد: چندی پیش گفتم که بازیکنان دیگر وعده‌هایم را نمی پذیرند و چوپان دروغگوی آنها شده‌ام. بعد از اعتراض من قرار شد تا پیش از آغاز اردوی تیم ملی فوتسال پاداش تلاش بازیکنان را بدهند اما با گذشت سه هفته از آغاز تمرینات هنوز خبری از پاداش نشده است. از سوی سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال نیز هیچ عکس العملی را نمی بینیم، در این شرایط نمی دانیم باید با فوتسال ادامه دهیم یا به فکر رشته ورزشی دیگری باشیم!

شمس خاطر نشان کرد: سازمان تربیت بدنی اگر پدر ورزش کشور است، نباید به دو رشته ورزشی نگاهی متفاوت داشته باشد. نباید بین تیم‌ها تبعیض قائل شوند، قبل از سفر به یک تیم پنج تا سکه بدهند و به تیم دیگر هفت ماه بی توجهی کنند. دیگر از این رفتارها و تبعیض‌ها خسته شده‌ایم.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان اظهار داشت: صحبت‌ها و انتقادهای من هیچ اثری روی مسئولان نداشته است. آنها به جایی که به این حرف‌ها ترتیب اثر بدهند، پیغام می دهند که اگر دوباره انتقاد کنی این کار و آن کار را می کنیم. به جای اینکه بپرسند چرا داد می زنی و دردت چیست تهدید می کنند.

وی افزود: ما در میان 16 تیم آسیا بهترین را بردیم. به ژاپن هفت گل زدیم، فینال را با زدن هشت گل پشت سر گذاشتیم و نتایجی فوق العاده کسب کردیم اما به جای توجه، کم توجهی دیدیم. این بازیکنان باید حمایت شوند. آنها باید دست حمایت سازمان ورزش و فدراسیون فوتبال را بالای سر خود داشته باشند نه اینکه آنها را بیاندازند دور.

شمس خاطر نشان کرد: تا چه زمانی باید جلوی بازیکنان بایستم و به آنها بگویم که صبر کنید درست می شود؟ اگر نیست باید برای همه نباشد اما اگر هست باید همه بصورت مساوی از توجه و حمایت برخورددار باشند. باید مشخص شود که بازیکنان ما اسراییلی هستند یا اینکه بچه‌های ایرانند. اگر بچه‌های ایران هستند نباید بین آنها با دیگر تیم‌ها تبعیض قائل شوند.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان تصریح کرد: دیگر نمی توانم جلوی بازیکنانم را بگیرم. تا دیروز به آنها می گفتم شما چیزی نگویم، من مصاحبه می کنم و خواسته‌های شما را مطرح می کنم. اما دیگر از عهده من خارج است که جلوی بازیکنان تیم ملی فوتسال بایستم. بازیکنان دیگر می خواهند حرف‌شان را خودشان بگویند، صبر آنها لبریز شده است.

وی در خاتمه اظهار داشت: قهرمانی های فوتسال برای آقایان تکراری و عادی شده است. وقتی می گویند وظیفه خود را انجام داده‌اند و کار بزرگی نکرده‌اند که قهرمان شده است، نشان می دهد که قهرمانی ما برای آنها عادی شده است. آقایان فراموش کرده اند که همین تیم چهار پیش در همین ازبکستان چه نتایجی گرفت. یک ذره انصاف و مروت هم خوب است.

صفحه 1 از 51 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •