تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 157

نام تاپيک: مقایسه دوربین N8

آخر فروم باز rawen.west69's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    کلوپ گوشی ها

پيش فرض

من فکر کنم بعنوان يه گوشي‌اي که تو جيبتونه N8 عکسهاي خوبي ميگيره.

اون چيزي که ما تو عکسها ميبينم برتري پيکسونه. ولي اگه بخوايم مقاسيه‌مونو از حيطه دوربين فراتر ببريم، شما با خريدن N8 امکانات خوبي نصيبتون ميشه که پيکسون نداره. از جمله سيستم عامل و جايزه 10 ميليون دلاري که براي برنامه‌نويساش در نظر گرفته شده.

+ کمتر مصرف شدن باتری

2. 2 کاربر از rawen.west69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ان8

پیکسون :

ان8

پیکسون

ان8

پیکسون

نکته جالب اینکه هر سه عکس در شرایط ابری گرفته شده، ولی عکسهای پیکسون به گونه هست که انگار هوا آفتابیه پس با واقعیت خیلی فاصله داره.
    اگه به عکس اول دقت کنید کاملاً مشخصه... روی درب فیلتر هوا آب بارون مونده و زمین هم هنوز خیسه پس هوا کاملاً ابریه.

4. 7 کاربر از matin350 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hessam_7800gtx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

دیدم بحث دوربین ایناس گفتم منم یه چند تا عکس بزارم البته نوکیا n8 ندارم ولی پیکسون دارم و دوربین کانون s5
    دیدم صفحه ی اول عکس دست گزاشتن منم همینکارو کردم هر نوی عکسی هم نیاز بود بگیرم بگین اگه مقدور باشه میگیرم (نگین از آبشار نیگارا بگیر که مقدور نیست )
    پیکسون:

کنون:

6. 7 کاربر از Hessam_7800gtx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hessam_7800gtx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    BlackWater Park

پيش فرض

اون چيزي که ما تو عکسها ميبينم برتري پيکسونه. ولي اگه بخوايم مقاسيه‌مونو از حيطه دوربين فراتر ببريم، شما با خريدن N8 امکانات خوبي نصيبتون ميشه که پيکسون نداره. از جمله سيستم عامل و جايزه 10 ميليون دلاري که براي برنامه‌نويساش در نظر گرفته شده.

البته قیمت n8 معلوم نیست ولی مطمینا خیلی خیلی بالاتر از پیکسون 300 تومنیه! که به خاطر همون امکانات دیگشه

8. این کاربر از Hessam_7800gtx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نميدونم چرا اين دوستان نوكيايي از بحث كردن و تبادل اطلاعات ميترسن
    هر سايتي بررسي و مقايسه ميزاره از نظر آقايون متقلب و خود فروخته اس
    بابا n8 خوبه ما قبول داريم
    چيزي كه ما دوست داريم بچه هاي حداقل فروم بدونن اينه كه
    اين گوشي خوب هست اما عالي نيست
    و اون چيزي نيست كه طرفداراي نوكيا توي تاپيك خودشون با خيال راحت داشتن ازش بت ميساختن
    حقيقت اگه اهلش باشين هميشه شيرينه

10. 3 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

...
    الان این عکسی که پیکسون گرفته خیلی از واقعیت دوره ... این برتر بودن نیست !!!

12. 4 کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

میخوای من چند تا از پست هامو نشونت بدم که به گوشی های نوکیا چه ایرادایی که نگرفتم و چه بدو بیراهایی که نگفتم؟
    شما کارت درسته ... پس نباید از انتقاد ناراحت بشی دیگه!

حالا خون شما از ما رنگی تره که ملت با اسم یه سایتی که شما میبری بگن شما درست میگی و من دروغ؟
    ببین شما داری جوری بحث میکنی که بگی چون من سامسونگیم هر چی میگم اشتباهه
    خب اگه من از خودم چیزی در بیارم چنین چیزی ممکنه ولی وقتی همه این بررسی ها مربوط به سایتهای معتبری که هیچ ربطی به من ندارن دیگه من چی کارم ؟

والا ما تو تاپیک N8 داشتیم خیلی راحت زندگیمونو میکردیم و خبر میذاشتیم (حالا چه دروغ و چه راست) که شما یهو حس انساندوستانتون برانگیخته شد!
    یه تاپیکی بود که مقایسه صفحه نمایش ان8 با گلکسی بود که دوستتون (total_overdos) زد از یه سایتی که خیلیا نمیشناختن و اتفاقاً شما تشکر کردی ازش ... کسی اومد بگه چرا مقایسه گزاشتی ؟ شما هم نباید حرف بی ربط بزنی دوست عزیز
    تازه اصلاً اون تاپیک اشتباه بود عنوانش چون ان8 اصلاً چمیدونم CBD نبود

گفتی...! تازه ما نگفتیم که نگو!....گفتیم؟
    اگر هم واقعا قصدتون اطلاع رسانی خب حرفی نیست !.......ولی فقط نگو که پیکسون عکس بردازیش از N8 بهتره!
    چیزی که از صحبتهای شما برداشت میشه اینه که میخای بگی من با نوکیا مشکل دارم و طرفدار نوکیا هستم و هر چی میگم حقیقت نداره ... حالا دیگه نمیدونم چجوری میشه من طرفدار سامسونگم اونوقت موبایل ریویو و انگجت میان مقایسه میکنن
    دوست عزیز چی کار من داری ؟ مگه من این عکسارو از خودم در اوردم ... شما برو تو سایت موبایل ریویو ببین ... چی کار به کار من داری ؟
    به نظر میرسه هدفت اینه که با اسپم باعث بشی این تاپیک بسته بشه و حقیقت به گوش دوستان نرسه ... من که دیگه جواب شما رو نمیدم

بله شما کاملاً صحیح میگید ولی خب نوکیا خیلی رو دوربین ان8 تبلیغ کرده ... چمیدونم سنسور 83 اینچی ... فیلتر ND
    همه انتظار داریم حداقل از یه گوشی که 1 سال پیش به بازار اومده بهتر باشه که نیست
    سایر امکاناتش بسیار مناسبه البته اگه مثله دوربینش بیشتر تبلیغات نباشه تا کارایی! که نیاز به بررسی جدا داره

14. 2 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز DariushGreat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    همین حوالی...

پيش فرض

کمی واقع بین باشیم ثواب داره...

نقل از GSMArena.com بدون تمیز کاری:

Finally, we stumbled upon ,Eldar Murtazin's blog post comparing the N8 to the Pixon12. the fact that the two cameras used different settings (the N8 always went for a higher ISO setting than the Pixon12) isn't taken into account when judgment is passed, which is not really fair.
    در نهایت ، ما بر تصادفا وبلاگ پست الدار مورتازین ، نسبت به این واقعیت است که دو دوربین استفاده می شود موقعیت های مختلف (N8 همیشه برای تنظیمات ایزو بالاتر از Pixon12 رفت) به حساب وقتی قضاوت به تصویب می رسد ، که واقعا عادلانه به نظر نمی برداشته نشده است.
    واقع بین باشید!

16. 6 کاربر از DariushGreat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

از همین الان معلوم شد gsmarena میخاد طرفداری نوکیا بکنه
    ایزو بعله 100 در مقابل 140 هست که اونطور اختلافی ندارن ... با این حال عکسای پیکسون روشنتره که علتشم مشخصه ... دریچه لنز F/2.6 در برابر F/2.8 ... رنگاشم بهتره به خاطر کیفیت لنز بهتر

18. 6 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

از همین الان معلوم شد gsmarena میخاد طرفداری نوکیا بکنه
    ایزو بعله 100 در مقابل 140 هست که اونطور اختلافی ندارن ... با این حال عکسای پیکسون روشنتره که علتشم مشخصه ... دریچه لنز F/2.6 در برابر F/2.8 ... رنگاشم بهتره به خاطر کیفیت لنز بهتر

از همین الان معلومه که الدر که نوکیا ازش شکایت کرده و ان8 رو ازش پس گرفته میخواد
    تلافی کنه هر چند که عددی نیست

شما هم کم جوش بزن جناب موتوری برات خوب نیست ....مثل کمپانی دوست داشتنی ات با اعداد بازی کنی و
    دیگران رو از اصل قضیه منحرف کنی

بهترین لنز و با کیفیت ترین لنز گوشی ها زایسه که ان8 داره نه اون سیفون 12

بخاطر شکایت نوکیا از الدر و این که مثل بچه های کلاس اول میخواد تلافی کنه الدر
    اصلا مقایسه موبایل رویو از همین الان از درجه اعتبار ساقطه !

حال و حوصله کل کل ندارم

نمی دونم چرا هنوز تا یه مقایسه درست و حسابی از ان8 نشده همه شدن مسئول اطلاع رسانی !!

و البته قیافه هاشون (از جمله الدر) بعد از دیدن نتایج دیدنیه !

20. 8 کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •