تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 16 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 157

نام تاپيک: مقایسه دوربین N8

پروفشنال Dark.Life's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

مقایسه از نظر وضوح :

همونطور که میبینید ان8 نه تنها تو رنگبندی ضعیفتره بلکه وضوح پایینتری هم داره
    ادامه به زودی

2. 5 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال hamidkabiri6270's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    شهر غم

پيش فرض

خب دوستان میدونید که ان8 یکی از بزرگترین المانهاش دوربینشه و خیلیا روش حساب باز کردن
    تا حالا چند سری عکس ازش منتشر شده ولی خب چون توسط خود نوکیا بوده نمیشه بهشون اطمینان کرد ... تا اینکه انگجت یه مقایسه با آیفون چهاری گزشته که دوربینش در بین بهترین ها جایی نداره و یه دوربین معمولی داره
    انگجت سایت معتبری هست و نمیشه به همین راحتی ردش کرد

من دیگه بیشتر از این صحبت نمیکنم و شما رو به دیدن عکسها دعوت میکنم ... قضاوت با خودتون :

تو این عکس خواهید دید که رنگ پریدگی در ان8 دیده میشه ... همینطور وضوح پایینتر نسبت به رزولوشن بالاترش
    به نظر میرسه انگجت دلش برای هوادارن نوکیا سوخته و نخاسته اونارو خیلی ناراحت کنه وگرنه کافی بود تو این مقایسه پیکسون 12 حضور میداشت!!
    عزیز دلم برای کسانی که به عکس های آب رنگی علاقه دارند نوکیا یه راه حل ساده داره شما نمیخواد زیاد خودت را اذیت کنی.اینو ببین:به سرعت سه سوت عکس را برات آب رنگی میکنه:

تنظیمات حرفه ای:

پیش نمایش تنظیمات

تنظیم روشنایی و کنتراست

تنظیم بخش های تیره و روشن

تنظیم سه نور اصلی:

تنظیم نور قرمز در تصویر

تنظیمات اشباع تصویر

تنظیم تیزی های تصویر با شارپنس
    Last edited by hamidkabiri6270; 03-10-2010 at 16:59.

4. 5 کاربر از hamidkabiri6270 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

عزیز دلم برای کسانی که به عکس های آب رنگی علاقه دارند نوکیا یه راه حل ساده داره شما نمیخواد زیاد خودت را اذیت کنی.اینو ببین:به سرعت سه سوت عکس را برات آب رنگی میکنه:
    ببین فقط بحثه رنگبندی نیست ... اگه عکس شناس باشی متوجه میشی که اصلاً عکسای ان8 یه حالت ماتی دارن
    ممکنه به خاطر کارکرد زیاد ND فیلتر باشه ... شاید کثیف شده باشه و نیاز به تعویض داشته باشه فیلترش
    چیزی نیست که با ادیت نرم افزاری حل بشه ... این همون چیزیه که gsmarena بهش میگه کیفیت لنز که متاسفانه ان8 نداره

اینم یه نمونه دیگه :

6. 6 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

اقاي dark.life

شما تو اين تاپك فقط داري ضد اين گوشي ميگي و از پيكسون حمايت ميكني خوب شما كه سامسونگي هستي اينجا چيكار ميكني

شما برو پيكسون بخر ان8 دوربين بدي داره (خوب شد )

8. این کاربر از mr_khodaei2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

اقاي dark.life

شما تو اين تاپك فقط داري ضد اين گوشي ميگي و از پيكسون حمايت ميكني خوب شما كه سامسونگي هستي اينجا چيكار ميكني

شما برو پيكسون بخر ان8 دوربين بدي داره (خوب شد )
    من که اینارو از خودم در نمیارم ... همش مال سایتای معتبره
    من وظیفه خودم میدونم اطلاعات صحیح رو به اطلاع دوستان برسونم
    تا حالا چند ماهه که تو تاپیک ان8 داره ازش تعریف میشه و ازش یه غول ساختن ولی حالا سایتای معتبر که ریویو میدن داره عکسش ثابت میشه
    اینجا هم تاپیک ان8 نیست که به من بگی برو پیکسون بخر و چمیدونم چی چی
    اتفاقاً هدف من از زدن این تاپیک همین مقایسه دوربین هست
    اگه یه دفه تو یه ریویو شرایط به نفع ان8 بود اونارو هم بدون غرض اینجا میزارم چون وظیفه خودم میدونم حقیقتو به اطلاع دوستان برسونم ... اما خب فعلاً که شرایط به نفعه پیکسون و به ضرر ان8 ه
    شما اگه به ان8 دل بستی و ازش یه غول برای خودت ساختی دیگه اینجا نیا که احیاناً ناراحت نشی

10. 7 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت great boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هر جا که اونجام

9

سایت انگدجت مقایسه از تصاویر و فیلم های گرفته شده با این دو گوشی را گذاشته است
    اون چیزی که من دیدم آیفون 4 نه تنها عکس های با کیفیت تر و با رنگ طبیعی تر گرفته بلکه در شفافیت هم از ان 8 جلوتر هست که همه این ها به خاطر کیفیت ساخت این دوربین شاهکار آفون 4 می باشد....
    برای اینکه حالا طرفداران نوکیا به سمت هجوم نیارند همین نکته را یاد آوری کنم که پیکسل دوربین فقط بر روی اندازه ی تصاویر گرفته شده تاثیر داره و کیفیت تصاویر مربوط به کیفیت قطعات به کار گرفته هست.....
    این دومین مقایسه دوربین ان8 هست که باز شکست می خورد....
    برای اینکه بفهمید تصاویر مربوط به کدام گوشی هست روی آن کلیک کنید تا بار گذاری شود و زیر تصاویر مدل گوشی نوشته شده است...
    این هست قدرت 5 مگاپیکسلی آیفون 4!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " target="_blank" rel="nofollow">http://<a href="http://www.engadget....t/#3421900</a>

12. این کاربر از great boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

من که اینارو از خودم در نمیارم ... همش مال سایتای معتبره
    من وظیفه خودم میدونم اطلاعات صحیح رو به اطلاع دوستان برسونم
    تا حالا چند ماهه که تو تاپیک ان8 داره ازش تعریف میشه و ازش یه غول ساختن ولی حالا سایتای معتبر که ریویو میدن داره عکسش ثابت میشه
    اینجا هم تاپیک ان8 نیست که به من بگی برو پیکسون بخر و چمیدونم چی چی
    اتفاقاً هدف من از زدن این تاپیک همین مقایسه دوربین هست
    اگه یه دفه تو یه ریویو شرایط به نفع ان8 بود اونارو هم بدون غرض اینجا میزارم چون وظیفه خودم میدونم حقیقتو به اطلاع دوستان برسونم ... اما خب فعلاً که شرایط به نفعه پیکسون و به ضرر ان8 ه
    شما اگه به ان8 دل بستی و ازش یه غول برای خودت ساختی دیگه اینجا نیا که احیاناً ناراحت نشی
    آخه مشکل ما اینه که یه سامسونگی از ما نوکیایی ها بیشتر اطلاع رسانی میکنه !

اینجا تاپیک N8 نیست... درست!.....ولی تویه تاپیک N8 هم شما کم اطلاع رسانی نکردی!

خب همین پیکسون یا بقیه گوشی های سامسونگ رو شما اطلاعاتش رو به دوستان برسون! ما اینجا هستیم و به طرفداران نوکیا اطلاع رسانی میکنیم!

اگر هم واقعا قصدتون اطلاع رسانی خب حرفی نیست !.......ولی فقط نگو که پیکسون عکس بردازیش از N8 بهتره! بگو که فیلم برداری پیکسون چجوریه! بگو سیستم عامل پیکسون چجوریه و ماله N8 چجور!

همین سایتای معتبر در مورد فیلم برداری پیکسون خیلی چیزا گفتن ولی شما چرا نمیگی؟.....آخه دوربین قرار نیست فقط عکس بگیره!

به هر حال ما اهل سازش هستیم و از اطلاع رسانی درست استقبال میکنیم ولی در صورتی که شما بیای نقاط قوت رو همدر کنار نقاط ضعف بیان کنی!

14. 5 کاربر از Majid-6120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ها؟!

پيش فرض

آخه مشکل ما اینه که یه سامسونگی از ما نوکیایی ها بیشتر اطلاع رسانی میکنه !

اینجا تاپیک N8 نیست... درست!.....ولی تویه تاپیک N8 هم شما کم اطلاع رسانی نکردی!

خب همین پیکسون یا بقیه گوشی های سامسونگ رو شما اطلاعاتش رو به دوستان برسون! ما اینجا هستیم و به طرفداران نوکیا اطلاع رسانی میکنیم!

اگر هم واقعا قصدتون اطلاع رسانی خب حرفی نیست !.......ولی فقط نگو که پیکسون عکس بردازیش از N8 بهتره! بگو که فیلم برداری پیکسون چجوریه! بگو سیستم عامل پیکسون چجوریه و ماله N8 چجور!

همین سایتای معتبر در مورد فیلم برداری پیکسون خیلی چیزا گفتن ولی شما چرا نمیگی؟.....آخه دوربین قرار نیست فقط عکس بگیره!

به هر حال ما اهل سازش هستیم و از اطلاع رسانی درست استقبال میکنیم ولی در صورتی که شما بیای نقاط قوت رو همدر کنار نقاط ضعف بیان کنی!
    بعله شما اطلاع رسانی میکنی ولی فقط اوناییش که به نفعه نوکیاست ... مثله همون جریان برایتنس 40
    که اگه من اطلاع رسانی نمیکردم ممکن بود چند نفر اطلاعات غلطی برداشت کنن
    من نمیتونم در برابر کتمان حقیقت ساکت بشینم ... شما اطلاع رسانی میکنی ولی آیا چند درصدش حقیقته ؟
    عزیز من نمیشه که بیای اوناییشو که دوست داری گلچین کنی بدی به خورد مردم
    باید اطلاعات چه موافق چه مخالف به گوش دوستان برسه
    چرا نگم عکسبرداری پیکسون بهتره وقتی واقعاً بهتره ؟
    ما اصلاً بحثی رو فیلم و این چیزا نکردیم ... اگه بحثه فیلمه که ویو از ان8 بهتره
    اگه بحثه سیستم عامله که آندروید از سیمبین بهتره
    بله من قبول دارم که فیلم برداری ان8 بهتره ولی شما به موضوع بحث دقت کن لطفاً و انقدر عوام فریبی نکن!

16. 6 کاربر از Dark.Life بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من فکر کنم بعنوان يه گوشي‌اي که تو جيبتونه N8 عکسهاي خوبي ميگيره.

اون چيزي که ما تو عکسها ميبينم برتري پيکسونه. ولي اگه بخوايم مقاسيه‌مونو از حيطه دوربين فراتر ببريم، شما با خريدن N8 امکانات خوبي نصيبتون ميشه که پيکسون نداره. از جمله سيستم عامل و جايزه 10 ميليون دلاري که براي برنامه‌نويساش در نظر گرفته شده.

18. 2 کاربر از Honradez بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    [ ღ _ ღ ]

پيش فرض

بعله شما اطلاع رسانی میکنی ولی فقط اوناییش که به نفعه نوکیاست ... مثله همون جریان برایتنس 40
    میخوای من چند تا از پست هامو نشونت بدم که به گوشی های نوکیا چه ایرادایی که نگرفتم و چه بدو بیراهایی که نگفتم؟

که اگه من اطلاع رسانی نمیکردم ممکن بود چند نفر اطلاعات غلطی برداشت کنن
    حالا خون شما از ما رنگی تره که ملت با اسم یه سایتی که شما میبری بگن شما درست میگی و من دروغ؟

من نمیتونم در برابر کتمان حقیقت ساکت بشینم ... شما اطلاع رسانی میکنی ولی آیا چند درصدش حقیقته ؟
    والا ما تو تاپیک N8 داشتیم خیلی راحت زندگیمونو میکردیم و خبر میذاشتیم (حالا چه دروغ و چه راست) که شما یهو حس انساندوستانتون برانگیخته شد!

عزیز من نمیشه که بیای اوناییشو که دوست داری گلچین کنی بدی به خورد مردم
    شما یه پست از پستای خودت تویه یه تاپیک سامسونگ بده که از یه گوشی ایراد سفت و سختی گرفته باشی اونوقت باشه!

باید اطلاعات چه موافق چه مخالف به گوش دوستان برسه
    دوستان؟......فکر نمیکنم تویه تاپیک N8 کسی با شما میونش خوب باشه!

چرا نگم عکسبرداری پیکسون بهتره وقتی واقعاً بهتره ؟
    گفتی...! تازه ما نگفتیم که نگو!....گفتیم؟

ما اصلاً بحثی رو فیلم و این چیزا نکردیم ... اگه بحثه فیلمه که ویو از ان8 بهتره
    میگم شما میخوای از گوشی های مختلف گلچین کنی و بذاری روبه روی N8 ؟......یه گوشی در برابر چند تا گوشی؟

اگه بحثه سیستم عامله که آندروید از سیمبین بهتره
    ما که نگفتیم بهتره!.....ما مگیم حداقل از پیکسون که بهتره!

بله من قبول دارم که فیلم برداری ان8 بهتره ولی شما به موضوع بحث دقت کن لطفاً و انقدر عوام فریبی نکن!
    عوام خودشون عقل و درک دارن و خودشون تصمیم میگیرند!......حالا چه من فریبشون هم بدم!

در آخر هم بگم که برای من مهم نیست که با چند تا عکس بقیه از خرید N8 پشیمون بشن!......برام فرقی هم نمیکنه!....بهم چیزی هم نمیرسه!

خوش باشید!

20. 6 کاربر از Majid-6120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •