تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 60

نام تاپيک: آموزش نصب نرم افزار روی اندرویـد !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

سلام دوستان

من اعصابم خرد شده از دست این گوشی xperia pro

من قبلا تو سیمبیان sis رو از فایل منیجر انتخاب می کردم و نصب می شد و می رفت ولی اینجا اصلا فایل منیجر نمی بینم و هر چی این تاپیک رو از اول تا آخر تست کردم و امتحان کردم به نتیجه نرسیدم لطفا یه شیر پاک خورده ای بیاد بگه که چه جوری چند تا برنامه رو نصب کنم؟؟

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

لطفا نصب نرم افزاي مكان ياب اقليم را روي گوشي هاي اچ تي سي وايلدفاير اس راهنمائي فرمائيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

سلام

من گالکسی فیت دارم. نرم افزاریو از اینترنت گرفتم و کل فایلشو روی کارت حافظه کپی کردم. چطور باید اجراش کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض مشکل در نصب بازی

توی گوشی Xperia mini هر کاری می کنم بازی نصب نمیشه؛ مثلاً بازی Where is my water? رو می خواستم نصب کنم وقتی روی گوشی می ریزمش و می خوام نصبش کنم یک پیغام می ده که برنامه نصب نشد و تمام می شه. یک بازی دیگه هم بود اون هم نصب نشد.
    می خواستم بدونم باید نرم افزار نصب کنم یا تنظیم خاصی انجام بدم تا این بازی ها نصب بشه؟ ممنون میشم یک نفر جواب بده.

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بیس گوشی من ویندوز موبایله.اندروید اس دی نصب کردم خودش فایل منیجر داره و برای نصب برنامه از روی خود گوشی از فایل منیجر استفاده میکنم.برای نصب برنامه از روی کامپیوتر از برنامه Android PC Suite که یک برنامه چینیه و به زبان انگلیسی هم میشه تغییر زبانش داد استفاده میکنم که کافیه فقط گوشی رو به کامپوتر وصل میکنم و با یک کلیک برنامه نصب میشه،حجمش حدود 30 مگ است.

آخر فروم باز GHOST RECON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من اعصابم خرد شده از دست این گوشی xperia pro

من قبلا تو سیمبیان sis رو از فایل منیجر انتخاب می کردم و نصب می شد و می رفت ولی اینجا اصلا فایل منیجر نمی بینم و هر چی این تاپیک رو از اول تا آخر تست کردم و امتحان کردم به نتیجه نرسیدم لطفا یه شیر پاک خورده ای بیاد بگه که چه جوری چند تا برنامه رو نصب کنم؟؟

با تشکر
    ببين دوست عزيز من سوني اريكسون ندارم ولي تو HTC اينجوريه كه دفعه اول گوشي رو به كامپيوتر وصل ميكني و با نرم افزار pc suit مخصوص گوشيت كه تو جعبه هست يه فايل منيجر رو گوشيت نصب ميكني بعدا ميشه مثل سيمبيان ديگه هرچي خواستي نصب كني ميريزي تو گوشي و با فايل منيجر ي كه قبلا نصب كزده بودي نصبش ميكني

7. این کاربر از GHOST RECON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

همون طوری که می‌دونین برای نصب نرم‌افزار به فایل منیجر نیاز هست
    حالا برای نصب خود فایل منیجر چند راه هست، یکیش همون استفاده از SDK است که در پست اول توضیح داده شد و کمی پیچیده و طولانیه ...
    راه دیگه، همون طوری که دوستان گفتند، انتقال به بلوتوث و نصب از روی اینباکس گوشی هست، که این یکی روش خوبیه، اما اولاً همه‌ی کامپیوترها بلوتوث ندارن، و ثانیاً اینکه باید فایل رو تغییر نام داد ...

یه روش خیلی ساده و کاربردی، دانلود فایل apk نرم‌افزار کم‌حجم لیندا از طریق GPRS گوشی هست !‌

برای این کار، اول مطمئن شید که GPRS ایرانسل یا همراه اول گوشیتون کار می‌کنه (در ایرانسل، ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 رو بگیرید، تنظیمات که دریافت شد، Save کنید)

بعد در مرورگر (Browser) گوشی، این آدرس رو تایپ کنید: (لینک نرم‌افزار رو کوتاه کردم)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه فایل 400 کیلوبایتیه که با GPRS ایرانسل دریافتش بیشتر از 1 دقیقه طول نمی‌کشه ...

دانلود که شد نصب کنید و به راحتی از فایل منیجر برای نصب فایل‌های apk استفاده کنید !

9. این کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

خیلی آسون اول با گوشیتون به اینترنت وصل بشین بعد از طریق گوگل نرم افزار بازار رو دانلود کنید و سپس نصب کرده و از اون طریق می تونید واسه خودتون یه فایل منیجر دانلود کنید یا یه فایل منجر برای گوشیتون نصب کرده و .....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

توی گوشی Xperia mini هر کاری می کنم بازی نصب نمیشه؛ مثلاً بازی Where is my water? رو می خواستم نصب کنم وقتی روی گوشی می ریزمش و می خوام نصبش کنم یک پیغام می ده که برنامه نصب نشد و تمام می شه. یک بازی دیگه هم بود اون هم نصب نشد.
    می خواستم بدونم باید نرم افزار نصب کنم یا تنظیم خاصی انجام بدم تا این بازی ها نصب بشه؟ ممنون میشم یک نفر جواب بده.
    احتمال خیلی زیاد فایل هاتون مشکل داره.

ممنون دوست عزیز
    همونطور که خودت هم اشاره کردی با روش app to sd فقط بعضی برنامه ها منتقل میشه
    دنبال یه روش میگردم که تمام برنامه ها روی sd نصب بشه ساده هم باشه
    من یه 2 بار اینکارو کردم.یکی واسه گوشی برادرم و یکی واسه رفیقم.برای اینکار باید اول مموریتونو پارتیشن بندی کنید(که اونم روال و دستور عمل خواص خودشو داره)و دوم اینکه گوشیتونو با کامپیوتر روت کنید(هـ+ک کنید)
    بعد برنامه APP 2 SD رو نصب کنید و تمام.هر چیزی رو که بخواید میتونید بریزید روی مموری.من که هرچیزی رو که امتحان کردم تونستم بریزم روی مموری... خواستین بگین آموزششو بذارم(البته اگه وقت کردم چون خیلی سرم شلوغه)

ساده ترين راه اينه كه نرم افزار رو با بلوتوث به گوشي تون انتقال بدين.همين
    عزیزم ساده ترین راه اینه که برنامه ASTRO رو روی گوشیت نصب کنی و تمام.با یه سرچ کوچولو تو گوگل میتونی دانلودش کنی.
    برنامرو که نصب کردی میتونی همه ی فایل های مموری تو ببینی و هر کاری خواستی بکنی.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوستان من هیچی از اندروید سرم نمیشه
    الان میخوام یو اس بی گوشیمو درس کنم چیکار کنم مینی پرو هم هست

کابل یو اس بی رو میزنم بعدش چیکار کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •