تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 52 از 52 اولاول ... 2424849505152
نمايش نتايج 511 به 520 از 520

نام تاپيک: [ Skype ] / تمامی مسائل اسکایپ

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام دوستان

من هنوز با اسکایپ کار نکردم. چند تا سوال داشتم درموردش:

1. با جی میل میشه ثبت نام کرد یا باید اکانت اختصاصی ساخت؟ شماره تلفن ضروری هست؟
    2. اگر قرار باشه تماس تصویری برقرار بشه باید هردوطرف وبکم روشن بکنند؟ این امکان وجود داره که یک نفر فقط پیام متنی ارسال کنه و طرف دیگه وب بده؟
    جواب سوال اولتو دقیق نمی دونم اما حدس میرنم که با اکانت گوگل بتونید ثبت نام کنید و شماره ضروری نباشه. من به تازگی اکانت باز نکردم. اما خوب کاری نداره که سعی کنید اکانت بسازید تا شرایط رو ببینید.

جواب سوال دومتون اینه که بله امکان داره. ا اسمایپ می تونید تصویری و صوتی و یا فقط صوتی و یا فقط با تایپ کردن صحبت کنید. و می تونید ترکیب های مختلفی داشته باشیدو یعنی شما هم حرف بزنید هم تصویر بفرستید طرف فقط تایپ کنه. یا فقط صحبت کنه.

2. این کاربر از m.beh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

چند ماهی می‌شه که از اسکایپ استفاده می‌کنم ولی با کامپیوترم. امروز روی موبایلم نصب کردم و برای ورود رمزم رو می‌خواست که یادم رفته بود. وقتی خواستم دوباره برام بفرسته نشد. یعنی یه مرحله‌ای بود که نوشته شد کد رو می‌خواین از طریق ایمیل بفرسته یا پیامک متنی یا صوتی. من هر سه تا رو امتحان کردم ولی اصلن تکون نمی‌خوره و هیچ کدی هم نمی‌فرسته. حتی وقتی کنسل می‌کنم هم باز اتفاقی نمی‌افته. مجبور شدم دوباره از کامپیوتر استفاده کنم و جالب اینجاست که رمزم هم عوض نشد و پیام اومد شخصی غریبه سعی کرد رمزت رو عوض کنه و شما با رمز قبلی خودت وارد اسکایپ شدی. اگه کسی می دونه بگه حلا باید چی کار کنم؟

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان در کدام مرحله ثبت نام باید اسکایپ آیدی رو انتخاب کرد؟

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

چند ماهی می‌شه که از اسکایپ استفاده می‌کنم ولی با کامپیوترم. امروز روی موبایلم نصب کردم و برای ورود رمزم رو می‌خواست که یادم رفته بود. وقتی خواستم دوباره برام بفرسته نشد. یعنی یه مرحله‌ای بود که نوشته شد کد رو می‌خواین از طریق ایمیل بفرسته یا پیامک متنی یا صوتی. من هر سه تا رو امتحان کردم ولی اصلن تکون نمی‌خوره و هیچ کدی هم نمی‌فرسته. حتی وقتی کنسل می‌کنم هم باز اتفاقی نمی‌افته. مجبور شدم دوباره از کامپیوتر استفاده کنم و جالب اینجاست که رمزم هم عوض نشد و پیام اومد شخصی غریبه سعی کرد رمزت رو عوض کنه و شما با رمز قبلی خودت وارد اسکایپ شدی. اگه کسی می دونه بگه حلا باید چی کار کنم؟
    معمولا این جور ایمیل ها یه گزینه هم داره که اگر شما خودتون این کار رو کردید ادامه بدید. و اگر اون لینک رو بزنی میاد که بتونی رمز رو عوض کنی. شما چرا می خواستی رمز رو عوض کنی؟ شما باید می گفتی رمز رو فراموش کردی. بعد یه ایمیل می اومد که یکی می گه که شما رمز رو فراموش کردی اگر خودتونوید ادامه بدید برای تغییر رمز.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

معمولا این جور ایمیل ها یه گزینه هم داره که اگر شما خودتون این کار رو کردید ادامه بدید. و اگر اون لینک رو بزنی میاد که بتونی رمز رو عوض کنی. شما چرا می خواستی رمز رو عوض کنی؟ شما باید می گفتی رمز رو فراموش کردی. بعد یه ایمیل می اومد که یکی می گه که شما رمز رو فراموش کردی اگر خودتونوید ادامه بدید برای تغییر رمز.
    همه این مراحل طی شده بود ولی نتیجه نگرفتم... الان هم با رمز قدیمی دارم با اسکایپ کار می کنم که نمی دونم چیه. و فرضن اگه بخوام رو یه سیستم دیگه از اسکایپ استفاده کنم چون رمزش رو فراموش کردم نمی تونم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

یه سوالی درباره ضبط مکالمات تصویری و به خصوص صوتی اسکایپ داشتم. هر چقدر که گشتم فقط نرم افزارهایی رو تونستم پیدا کنم که رو کامپیوتر نصب می‌شن. کسی می‌دونه برای موبایل باید چی کار کنم؟

در آغاز فعالیت naser.jm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2017

پيش فرض

سلام عزیزان . گروههای اسکایپ رو چیجوری باید پیدا کرد و عضو شد ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Juventus FC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

من به تازگی یک اکانت اسکایپ درست کردم ولی هرچی سعی کردم نتونستم آی دی خودم تغییر بدم کسی هست کمکی بکنه در این رابطه !؟

داره خودمونی میشه Free Spirit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سلام

آیا اسکایپ فیلتر هست؟ من باید به کسی بصورت آنلاین درس بدهم و می خواستم بدونم اسکایپ فیلتر هست یا خیر؟ و اینکه اگر فیلتر نیست در یک ساعت تماس تصویری حدودا چقدر حجم مصرف می شود؟

ممنون

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

فک کنم تنها ابزار فیلتر نشده هستش. ما استفاده میکنیم برا تماس با ایران. ولی اینکه چقد مصرف می‌کنه رو دید ندارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •