تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 49

نام تاپيک: حد اکثر اور 1090 با خنک کننده zalman cnpc 9900 led

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری ali2424's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

14 حد اکثر اور 1090 با خنک کننده zalman cnpc 9900 led

سلام خدمت مدیران عزیز
    بالخره دیشب یک 1090 با ختک کتننده زالمان 9900 خردیم برام نزدیک 400 تومان اب خورد
    حالا قصد اور انرا تا جای ممکن دارم البته با کگمک شما اساتید
    من تونستم تا 4 با ولتاز +125 تا مرز پایدار کامل برسم حداکثر دما تو حداکثر لود 52
    اینم مشخصات سیستم من در ضمن من 8 گیگ رم رو در باس 1600 با تایمینگ 8 پایدار کردم من شنیده بودم که کنترلر رمها در مادربردهای amd به صورت یک دوال کانل در فرکانس 1600 کار میکنند و به صورت 4 مازول فرکانس رم تا 1333 تقلیل میابد ایا این درست است
    main=giga gama 790 fxta ud5
    RAM=CRUCAIL BALSTIC 4*2 GIGA PC 12800 8 8 8 24
    CPU=AMD TUBAN 1090 SIX CRE
    Graphic ati 5850*2 cf
    Power green g885
    CPU Cooler Zalman Cnps9900 led
    در ضمن ای تب شانت رو از CPU Z با چه نرم افزاری میگرن اخ من تازه کارم ببخشید

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

سلام خدمت مدیران عزیز
    بالخره دیشب یک 1090 با ختک کتننده زالمان 9900 خردیم برام نزدیک 400 تومان اب خورد
    حالا قصد اور انرا تا جای ممکن دارم البته با کگمک شما اساتید
    من تونستم تا 4 با ولتاز +125 تا مرز پایدار کامل برسم حداکثر دما تو حداکثر لود 52
    اینم مشخصات سیستم من در ضمن من 8 گیگ رم رو در باس 1600 با تایمینگ 8 پایدار کردم من شنیده بودم که کنترلر رمها در مادربردهای amd به صورت یک دوال کانل در فرکانس 1600 کار میکنند و به صورت 4 مازول فرکانس رم تا 1333 تقلیل میابد ایا این درست است
    main=giga gama 790 fxta ud5
    RAM=CRUCAIL BALSTIC 4*2 GIGA PC 12800 8 8 8 24
    CPU=AMD TUBAN 1090 SIX CRE
    Graphic ati 5850*2 cf
    Power green g885
    CPU Cooler Zalman Cnps9900 led
    خوبه که. خیلی اور کردی دادا. الان توربو بوستش تا چند کلاک رو میبره بالا ؟ 4.5 بیشتر میشه درسته ؟

فکر نکنم 1333 شده باشه. کنترلر مموری تو سری Thuban که این سی پی یو هم جزئشه تا جایی که یادمه 1600 آخرش بود.

سوال آخریت هم جوابش ساده هست. از دستاپت عکس بنداز تریم کن اضافی هاش رو.
    با دکمه ی prtScr print که رو کیبورده عکس میندازه بعد میری تو paint که مال خود ویندوزه پیست میکنی و میبری.

3. این کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز H.Operator's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

طبق تصاویر زیر(البته توی ویندوز 7):

5. این کاربر از H.Operator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

ایول سیستم ولی یخچاله ها با اور 4
    مبارکت باشه حالشو ببر
    یه validate هم تو cpu-z بزن لینکشو بده
    شنیده بودم که کنترلر رمها در مادربردهای amd به صورت یک دوال کانل در فرکانس 1600 کار میکنند و به صورت 4 مازول فرکانس رم تا 1333 تقلیل میابد ایا این درست است
    در مورد این موضوع هم بگم اشتباه به عرضتون رسوندن شما با همون 4 ماژول رم با فرکانس 1600 مشکلی نخواهید داشت ( تا 1866 هم میره )
    Last edited by TREASURES; 30-09-2010 at 19:39.

7. این کاربر از TREASURES بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

[IMG]file:///C:/Users/ali/Desktop/amd.jpg[/IMG]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

پیشنهادم اینه قابلیت torbo boخster رو غیر فعال کنید قابلیت cool & ........... رو غیر فعال کنید تا نتیجه نهایی بهتر مشخص شه
    ودر پیشنهاد دوم باید عرض کنم سعی کنید به بیشترین فرکانس قابل دسترس cpu اور کنید بعد به سرغ رم برید

10. این کاربر از lorn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

7

پیشنهادم اینه قابلیت torbo boخster رو غیر فعال کنید قابلیت cool & ........... رو غیر فعال کنید تا نتیجه نهایی بهتر مشخص شه
    ودر پیشنهاد دوم باید عرض کنم سعی کنید به بیشترین فرکانس قابل دسترس cpu اور کنید بعد به سرغ رم برید
    [IMG]file:///C:/Users/ali/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]
    [IMG]file:///C:/Users/ali/Desktop/PIC_0087.JPG[/IMG]با سلا م دوباره وتشکر از مدیران بابت راهنمایی چنتا سوال داشتم
    ایا با این وضعیت در دراز مدت برای مادر برد ودیگرقطعات مشکلی بوجود میاید
    ایا در اور کلاک بالا بردن مولتی لایپ (ضریب پردازنده) بیشترین کارایی را دارد یا بالا بردن فرکانس مرجع
    ایا دمایی که مادر برد برای پردازنده نشان میدهد درست است یا دمایی که نرم افزار amd over drive برای هسته نشان میدهد درست است
    ایا بال رفتن ولتاژ از حد توصیه شده شرکت amd مجاز است اگر هست چند درصد مثلا حداکثر ولتاژ ذکر شده برای 1090 1.4 هست ومن در فرکانس 4.3 به 2.5 ولت برای وی کور نیازمندم وجالب اینکه در این فرکانس با این ولتاژ به مرز پایداری کامل رسیدم البته
    دما به 65 رسید درضمن من برای تست پایداری از خود نرم افزار شرکت amd over drive استفاده میکنم
    در ضمن من توربو کور را هم غیر فعال کردم ولی هر کاری کردم باس رمها از 1600 بالاتر نرفت دوستان اگه نظری دارند بفرماییندلازم به ذکر است که به صورت دو ماژول در فرکانس 1888 ود تایمینگ 9 9 9 36 به مرز پایداری رسیدمالبته خود شرکت گیگا بایت اعلام کرده که برای رسیدن به فرکانسهای بالای 1600 شما باید دو ماژول انهم در اسلتهای 3و4 استفاده کنید(تازه رمهاتونم باید در فهرست ساپورت این شرکت قرار داشته باشند خوشبختانه مال ما که قرار داشت)
    وسوال اخر اینکه اکثر دوستان وسایتها میگن که 1090 حتی از 750 اینتل هم ضعیف است چه برسه 920 یا 930 واینکه من با فرکانس 4 گیگا برای هر 6 هسته باز هم به دیفالت 920 یا 930 مرسم یا نه دوستان اگه نظری یا سایتی دارند معرفی کنند (خدا وکیلی تو رندر وکانورت کردن من با این پردازنده اصلا کم نمی اورم)
    ودر اخر انکه ما خودمون کشتیم ولی نتوستیم چند عکس از کیس وcpu z در نوشته هایم اضافه کنیم البته نحوه گرفتن عکس از دکستاب دا انجام دادم با اون کلید ولی نحوه قرار گرفتن ان در نقل قول ودر پایان هم ازهمه ممنونم واقعا بار علمی سایت بالا است
    file:///C:/Users/ali/Desktop/PIC_0087.JPG[IMG]file:///C:/Users/ali/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG]
    [IMG]file:///C:/Users/ali/Desktop/PIC_0087.JPG[/IMG][IMG]file:///C:/Users/ali/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

ایا در اور کلاک بالا بردن مولتی لایپ (ضریب پردازنده) بیشترین کارایی را دارد یا بالا بردن فرکانس مرجع
    بالابردن فركانس مرجع كمي نتايج را بهتر مي كنه ولي براي بيش از 95% كاربران اين افزايش كارايي قابل تشخيص نيست.
    ضمن اينكه بايد به فركانس هاي HT و همينطور فركانس NB و فركانس رمها هم توجه داشته كه از حد مجاز تجاوز نكنه

ایا دمایی که مادر برد برای پردازنده نشان میدهد درست است یا دمایی که نرم افزار amd over drive برای هسته نشان میدهد درست است
    هر دو دما درست هست ضمن اينكه مي تونيد با CORE TEMP يا HW MONITOR هم تست كنيد

ایا بال رفتن ولتاژ از حد توصیه شده شرکت amd مجاز است اگر هست چند درصد مثلا حداکثر ولتاژ ذکر شده برای 1090 1.4 هست ومن در فرکانس 4.3 به 2.5 ولت برای وی کور نیازمندم وجالب اینکه در این فرکانس با این ولتاژ به مرز پایداری کامل رسیدم البته
    بهتر هست در رنجي كه شركت AMD توصيه كرده قرار بگيره
    مثلا براي 1090 بهتر هست با AIR COOLING از 1.55 تجاوز نكرد

وسوال اخر اینکه اکثر دوستان وسایتها میگن که 1090 حتی از 750 اینتل هم ضعیف است چه برسه 920 یا 930 واینکه من با فرکانس 4 گیگا برای هر 6 هسته باز هم به دیفالت 920 یا 930 مرسم یا نه دوستان اگه نظری یا سایتی دارند معرفی کنند (خدا وکیلی تو رندر وکانورت کردن من با این پردازنده اصلا کم نمی اورم)
    پردازنده 1090 و 1055 در فركانس 4 گيگاهرتز از نظر كارايي در تمامي كاربرد ها حدود 8-14% از i7 980X قويتر هست(حالا ديگه خودتون تفاوتش را در اين فركانس با 920 و 930 مقايسه كنيد)

ودر اخر انکه ما خودمون کشتیم ولی نتوستیم چند عکس از کیس وcpu z در نوشته هایم اضافه کنیم البته نحوه گرفتن عکس از دکستاب دا انجام دادم با اون کلید ولی نحوه قرار گرفتن ان در نقل قول :4 1:ودر پایان هم ازهمه ممنونم واقعا بار علمی سایت بالا است
    شما بايد عكسي را كه تهيه كردين در يك آپلود سنتر مثل 4SHARE يا ... آپلود كنيد و بعد لينكش را در قسمت عكس فروم وارد كنيد

موفق باشيد

13. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

قل قول: ایا دمایی که مادر برد برای پردازنده نشان میدهد درست است یا دمایی که نرم افزار amd over drive برای هسته نشان میدهد درست است

هر دو دما درست هست ضمن اينكه مي تونيد با CORE TEMP يا HW MONITOR هم تست كنيد

دوست عزیز ولی دمایی که این دو نشان میدهند حدود 20 درجه با هم فرق میکند

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [IMG]file:///C:/Users/ali/Desktop/1.jpg[/IMG]

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

دوست عزیز ولی دمایی که این دو نشان میدهند حدود 20 درجه با هم فرق میکند
    شما بايد در HW MONITOR به دماي CORE ها دقت كنيد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •