تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 89 123451151 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 881

نام تاپيک: Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

دیدم تاپیکی در مورد تنها آندرویده ارزونه بازار وجود نداره منم خودم رو در قبال مردم موظف دونستم دیگه:

از نظر ظاهری این گوشی به HTC Desire شباهت دارد ولی پردازنده‌ای که در آن به کار رفته است همانند HTC Hero می‌باشد. نمایشگر آن بهتر از HTC Tattoo است و به طور حتم انتخاب بهتری برای افراد علاقه‌مند به گوشی‌های با صفحه‌ی لمسی و بودجه‌ی محدود است. به گوشی HTC Wildfire از هر زاویه‌ای که بنگریم زیبا و استایلیش به نظر می‌رسد. همانطور که پیش از این نیز گفتیم این مدل شباهت زیادی به برادر بزرگتر خود HTC Desire دارد، ولی ابعاد Wildfire کوچکتر است. در حقیقت در هنگام نگهداری در دست احساس راحتی بیشتری را نسبت به Desire به شما القاء می‌کند. ابعاد این گوشی به اندازه‌ی کافی کوچک هستند که به راحتی در جیب کاربر جای بگیرد. ابعاد این دستگاه 12.9 × 60.4 × 106.8 میلی‌متر می‌باشد. قسمت جلویی گوشی کاملا توسط نمایشگر در بر گرفته شده است که ظاهر جذابی به آن می‌بخشد. در قسمت زیر آن نیز کلیدهای حساس به لمس Home Key, Menu Key, Back Key, Search Key وجود دارند. لوگوی HTC نیز به زیبایی در قسمت بالا و نیز پشت دستگاه درج شده است. این گوشی مجهز به نمایشگر لمسی خازنی 3.2 اینچی می‌باشد. از ویژگی‌های اصلی آن می‌توان به همین قابلیت لمسی، ورودی مولتی تاچ، سنسور شتاب سنج برای چرخش خودکار تصویر، سنسور Proximity برای خاموش کردن خودکار نمایشگر و Track Pad اپتیکال اشاره کرد
    ...
    سایر قابلیت ها:

Touch-Sensitive Controls
    HTC Sense UI
    Optical Trackball
    قابلیت رفتن به مود سکوت با گذاشتن گوشی به سمت پشت (صفحه نمایش به سمت زمین باشد) و قابلیت Dim-Out تماس با برداشتن گوشی از روی زمین (Turn-To-Mute And Lift-To-Dim-Out A Call)
    قابلیت دریافت چند لمس همزمان از صفحه نمایش (Multi-Touch Input Method)
    مجهز به حسگر Proximity برای خاموطش شدن خودکار صفحه نمایش در هنگام مکالمه (Proximity Sensor For Auto Turn-Off)
    دوربین مجهز به ردیاب لبخند (Smile Detection) و دارای قابلیت ثبت موقعیت مکانی و زمانی عکس گرفته شده (Geo-Tagging)
    Facebook, Flickr, Twitter Integration
    Google Search, Maps, Gmail
    YouTube, Google Talk, Picasa Integration
    دکمه‌های اختصاصی برای جستجو در اینترنت (Dedicated Search Key)
    حسگر شتاب‌سنج برای چرخش خودکار صفحه نمایش (Accelerometer Sensor For UI Auto-Rotate)
    قطب‌نمای دیجیتال (Digital Compass)
    SMS Threaded View
    Push Email

اینم عکسا:

Last edited by Real Madrid C.F; 02-10-2010 at 12:11.

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من این گوشی رو دارم خیلی گوشی خوبیه من خیلی ازش راضیم تنها مشکل بزرگش پشتیبانی نکردن از زبان فارسی هست.

3. این کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

من این گوشی رو دارم خیلی گوشی خوبیه من خیلی ازش راضیم تنها مشکل بزرگش پشتیبانی نکردن از زبان فارسی هست.

چرا !؟؟ اومده واسش !! الان خیلیا هستن با آندروید فارسی هم دارن ....چند وقت پیش از طریق روت کردن فارسی سازی امکان پذیر بود الان رو فک میکنم راه هایه آسونتر هم اومده باشه...برین تو کلوپ دیزایر سوال کنین اونجا اساتید آندرویدی هستن

5. این کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

شما میتونی مشکل فارسی در sms رو به کمک برنامه ها حل کنی رفیق....در وب،باید منتظر 2.2 ی اندو بمونی یا اینکه رام های با ساپورت فارسی نصب کنی...

7. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز johnypersian1656's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

فارسی ساز واسش هست ولی حروف رو به هم چسبیده نشون نمیده. اگه از فارسی ساز نکسس وان استفاده کنین به هم چسبیده هم میشه ولی گالری از کار میفته فارسی سازهای دیزایر و لجند هم مشکلاتی مثل همین و همینطور تغییر بوت لوگو رو دارن.

9. 2 کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

منم ازش راضیم.....نصبت به پولی که میدی واقعا عالیه

11. 2 کاربر از L.A.M.P.A.R.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان میخوام واسه تاپیک عکس بزارم ولی خیلی جالبه وقتی لینک 4Shared رو که عکسارو توش آپلود کردم به قسمت اضافه کردن عکس تو P30world میدم عکس رو به صورت ضربدر قرمز کوچولو نشون میده چیکار کنم؟؟

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

رو 4شر عکس نذار....!!!
    چرا یرانبلاگ رو تست نمیکنی؟ یا پیکاسا یا فلیکر که باحال تره....؟ ایران اپلود یا یه همچین چیزی هم هست.....
    کلا 4شرد برای دانلود کردن میزاره و سخت بتونی عکسش رو بذاری(فک کنم لینک نمایش رو بذاری بهتر باشه...یا اینکه رو عکست راست کلیک کنی و کپی لینک لوکیشن و بعدش هم اینجا توی تگ عکس بذاری؟!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه zeus_1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

در مورد کیفیت عکس و پخش موزیک و خروجی هدفون و اسپیکر هم می شه یه ذره توضیح بدید
    دوربینش در حد 5های بازار هست؟؟
    سیستم عامل رو نمی شه به 2.2 ارتقا داد؟؟؟
    یعنی وبگردی فارسی نمی شه کرد؟
    جاوا ساپورت می کنه؟؟؟
    نرم افزارهای رایگان موجود براش زیاده؟؟؟ کرک شده چه طور؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

در مورد کیفیت عکس و پخش موزیک و خروجی هدفون و اسپیکر هم می شه یه ذره توضیح بدید
    دوربینش در حد 5های بازار هست؟؟
    سیستم عامل رو نمی شه به 2.2 ارتقا داد؟؟؟
    یعنی وبگردی فارسی نمی شه کرد؟
    جاوا ساپورت می کنه؟؟؟
    نرم افزارهای رایگان موجود براش زیاده؟؟؟ کرک شده چه طور؟
    بزارین یه چیزیو خدمت شما بگم...کیفیت عکس و اسپیکر و هدفون تقریبا تمام گوشی ای htc همگی متوسط هستن و کسی htc رو بخاطره این موارد نمیخره بلکه به دلیل کاربردی بودن و پیشرو بودنش میخره...البته گوشیایه htc تو فیلم برداری با هم متفاوت هستن ولی این گوشی نسبت به بقیه گوشیا تو فیلم برداری خیلی خوب عمل نمیکنه....به احتمال 80% آپدیت froyo 2.2 واسه این گوشی عرضه میشه و منبع این حرف من GSMArena هستش...ساپورت جاوا از طریق نصب یه نرم افزاره ساده امکان پذیره...بله شما مطمئن باشین از لحاظ نرم افزاری مشکلی نداره....گوشی رو به 2 راه میشه فارسی کرد که کامل ترین راه روت کردن گوشیه و وب گردی فارسی هم ممکن میشه البته اطلاعات من در حد شنیده هاست و من آندروید ندارم

---------- Post added at 01:20 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

رو 4شر عکس نذار....!!!
    چرا یرانبلاگ رو تست نمیکنی؟ یا پیکاسا یا فلیکر که باحال تره....؟ ایران اپلود یا یه همچین چیزی هم هست.....
    کلا 4شرد برای دانلود کردن میزاره و سخت بتونی عکسش رو بذاری(فک کنم لینک نمایش رو بذاری بهتر باشه...یا اینکه رو عکست راست کلیک کنی و کپی لینک لوکیشن و بعدش هم اینجا توی تگ عکس بذاری؟!)
    من چیزی به اسمه کپی لینک لوکیشن نمیبینم!!! من از explorer internet استفاده میکنم

16. 2 کاربر از Real Madrid C.F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 89 123451151 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •