تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 89 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 881

نام تاپيک: Wildfire | گوشي ارزان قيمت HTC با سيستم عامل اندرويد

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

در مورد کیفیت عکس و پخش موزیک و خروجی هدفون و اسپیکر هم می شه یه ذره توضیح بدید
    سعی میکنم که چند تا عکس و فیلم گرفته شده باهاش رو براتون پیدا کنم....

دوربینش در حد 5های بازار هست؟؟
    دوربینشون خوبه،ولی عالی نیست! من که تصمیم گرفتم همراه گوشیم،دوربین هم بخرم....!!!و کلا استفاده ی دوربین رو فقط بذارم واسه مواقعی که نیازی به کیفیت بالا ندارم!!!
    ولی این به این معنا نیست که عکسش تعطیله!

سیستم عامل رو نمی شه به 2.2 ارتقا داد؟؟؟
    همین دیروز براش ارائه شد!!! میتونید در صورت داشتن گوشی،اپدیت کنین....(خوش به حالتون!)

یعنی وبگردی فارسی نمی شه کرد؟
    مشکل فارسی که همه بهش اشاره میکنن،در حالت پیشرفضه!!!شما ویندوز رو هم وقتی نصب میکنی،در حالت عاادی فارسی نداره و خودت بهش اضافه میکنی!! رو گوشی هم یمشه خیلی راحت وبگردی و اس ام اس فارسی نصب کرد....

جاوا ساپورت می کنه؟؟؟
    این مربوط به گوشی نیست و مربوط به اندو هستش که ساپورت میکنه!!!شما باید برنامه ای که الان اسمش یادم نیست رو دانلود کنی تا بتونی که توی اندو،جاوا نصب کنی!

نرم افزارهای رایگان موجود براش زیاده؟؟؟ کرک شده چه طور؟
    مطمئن باش!! هیچوقت تو پیچ و خم های برنامه هاش بیرون نمیایی....برنامش خیلی زیاده و از این بابت هم نگران نباش....برنامه های کاربردی!!!

من چیزی به اسمه کپی لینک لوکیشن نمیبینم!!! من از explorer internet استفاده میکنم
    بد شد! تو فایر فاکس،میتونی خیلی ساده راست کلیک و بعد هم کپی لینمک لوکیشن کنی!!!!
    ادرس عکس رو برام پ.خ کن،تا برات لینکش رو بذارم....

2. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

خیلی ممنون به شما زحمت نمیدم ولی اگه بیکار بودین یه لطفی بکنین چند تا از عکسای تو GSMARENA رو یکی برای این گوشی و یکی برای Aria برام لینک بدین ممنون میشم

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من یکی از آشناها یه HD2 داشت با هام گوشی ها رو مقایسه ی کوچیکی کردیم، البته می دونم HD2 در کلاس دیگه ای هست ولی بازم جالب بود؛
    دوربین Wildfire خوبه ولی عالی نیست، تو HD2 عکس ها رو مقایسه میکردیم کیفیت عکس های HD2 بهتر بود مخصوصاً تو نور خوب عکس های عالی میگیره البته نمایشگر HD2 هم یه چیزی فرای Wildfire هست و جدای اندازه ی گندش کیفیت بی نظیری هم داره که اونم خودش در بهتر نشون دادن عکس ها خیلی تأثیر داشت ولی خوده دوربین هم بهتر بود چون وقتی یکی از عکس های که با گوشیم گرفته بودم رو برای تست روی HD2 گذاشتیم با اینکه تو صفحه نمایش HD2 عکس یچیز دیگه شد ولی بازم کیفیت عکس های HD2 بهتر بود.
    از نظر کیفیت صدا وقتی هدفون متصل می کنی خیلی فرقی ندارن واقعاً جفتشون کیفیت صدای فوق العاده ای دارن ولی از نظر صدای بلندگو یکمی HD2 فکر کنم بهتر بود ولی بازم خیلی محسوس نبود.
    از نظر سرعت عمل HD2 چون ویندوز 6.5 هست اگر برنامه Task Manager نداشته باشی که برنامه هایی که هر دقیقه ران میکنی رو ببندی گوشی عجیب کند میشه ولی تو Wildfire با توجه به پردازنده ی خیلی ضعیف تر (و البته رزولوشون خیلی کمتر) ولی اندرویید واقعاً کارش رو خوب انجام میده چون معمولاً تو اندرویید نرم افزارها یجورایی بسته نمیشن ولی تأثیری زیادی در پرفرمنس حس نمیشه و گوشی در اکثر اوقات واقعاً به دستورات با سرعت عالی جواب میده در ضمن تو اندرویید معمولاً هنگی دیده نمیشه ولی همین آشنامون میگفت بعضی اوقات تو بعضی از نرم افزارهای خاص گوشی هنگ میکنه و مجبور باتری رو در بیاره.
    با Wildfire نمیشه خیلی کارهای سنگین کرد مثلاً شما میتونید فیلم های Xvid/Divx رو با نرم افزارهای مختلف اجرا کنید ولی یه افت فریم ریتی کاملاً حس میشه بازم تو نرم افزار با نرمافزار فرق میکنه؛ شاید اگر همون فیلم رو به MP4 تبدیل کنید و اندازه رزولوشن Native گوشی دربیارید خیلی خوب اجرا بشه ولی تو HD2 فیلم ها عالی پخش میشن مخصوصاً با صفحه ی نمایش بزرگش با رزولوشن عالیش واقعاً معرکست.
    باتری Wildfiire بهتر از HD2 هست کلاً که البته با پردازنده ی قویتر و صفحه نمایش اندازه قد من مشخصاً گوشی مصرف بیشتری داره البته بماند شارژ خوده Wildfire هم تعریف کردنی نیست خیلی.
    HD2 تو جیب عمراً جا بشه ولی Wildfire رو راحت میشه حمل کرد.
    نرم افزارها برای Android فراوون تر هستن لیست من شاید 3 برابر این آشنامون تا گوشیم نرم افزار دارم یه لیست دراز و طولانی، هرچند که Wildfire نمی تونه مثلاً بازیهای با گرافیک های سه بعدی سنگین رو اجرا کنه که برای HD2 کاری نداره این کار.
    و کلی موارد ریز درشت دیگه که الان این چیزاش یادم بود.

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

من یکی از آشناها یه HD2 داشت با هام گوشی ها رو مقایسه ی کوچیکی کردیم، البته می دونم HD2 در کلاس دیگه ای هست ولی بازم جالب بود؛
    دوربین Wildfire خوبه ولی عالی نیست، تو HD2 عکس ها رو مقایسه میکردیم کیفیت عکس های HD2 بهتر بود مخصوصاً تو نور خوب عکس های عالی میگیره البته نمایشگر HD2 هم یه چیزی فرای Wildfire هست و جدای اندازه ی گندش کیفیت بی نظیری هم داره که اونم خودش در بهتر نشون دادن عکس ها خیلی تأثیر داشت ولی خوده دوربین هم بهتر بود چون وقتی یکی از عکس های که با گوشیم گرفته بودم رو برای تست روی HD2 گذاشتیم با اینکه تو صفحه نمایش HD2 عکس یچیز دیگه شد ولی بازم کیفیت عکس های HD2 بهتر بود.
    از نظر کیفیت صدا وقتی هدفون متصل می کنی خیلی فرقی ندارن واقعاً جفتشون کیفیت صدای فوق العاده ای دارن ولی از نظر صدای بلندگو یکمی HD2 فکر کنم بهتر بود ولی بازم خیلی محسوس نبود.
    از نظر سرعت عمل HD2 چون ویندوز 6.5 هست اگر برنامه Task Manager نداشته باشی که برنامه هایی که هر دقیقه ران میکنی رو ببندی گوشی عجیب کند میشه ولی تو Wildfire با توجه به پردازنده ی خیلی ضعیف تر (و البته رزولوشون خیلی کمتر) ولی اندرویید واقعاً کارش رو خوب انجام میده چون معمولاً تو اندرویید نرم افزارها یجورایی بسته نمیشن ولی تأثیری زیادی در پرفرمنس حس نمیشه و گوشی در اکثر اوقات واقعاً به دستورات با سرعت عالی جواب میده در ضمن تو اندرویید معمولاً هنگی دیده نمیشه ولی همین آشنامون میگفت بعضی اوقات تو بعضی از نرم افزارهای خاص گوشی هنگ میکنه و مجبور باتری رو در بیاره.
    با Wildfire نمیشه خیلی کارهای سنگین کرد مثلاً شما میتونید فیلم های Xvid/Divx رو با نرم افزارهای مختلف اجرا کنید ولی یه افت فریم ریتی کاملاً حس میشه بازم تو نرم افزار با نرمافزار فرق میکنه؛ شاید اگر همون فیلم رو به MP4 تبدیل کنید و اندازه رزولوشن Native گوشی دربیارید خیلی خوب اجرا بشه ولی تو HD2 فیلم ها عالی پخش میشن مخصوصاً با صفحه ی نمایش بزرگش با رزولوشن عالیش واقعاً معرکست.
    باتری Wildfiire بهتر از HD2 هست کلاً که البته با پردازنده ی قویتر و صفحه نمایش اندازه قد من مشخصاً گوشی مصرف بیشتری داره البته بماند شارژ خوده Wildfire هم تعریف کردنی نیست خیلی.
    HD2 تو جیب عمراً جا بشه ولی Wildfire رو راحت میشه حمل کرد.
    نرم افزارها برای Android فراوون تر هستن لیست من شاید 3 برابر این آشنامون تا گوشیم نرم افزار دارم یه لیست دراز و طولانی، هرچند که Wildfire نمی تونه مثلاً بازیهای با گرافیک های سه بعدی سنگین رو اجرا کنه که برای HD2 کاری نداره این کار.
    و کلی موارد ریز درشت دیگه که الان این چیزاش یادم بود.

خیلی ممنون از شما که اینقدر قضیه رو روشن کردید دیگه فکر نمیکنم حرفی برای گفتن باشه....فقط یه سوال!! همینطور که میدونین بدترین چیز این گوشی و تنها نکته ی منفیش! اینه که رزلوشن صفحش فوق العاده پایینه...شما در استفاده از نرم افزارا به مشکل خاصی بر نمیخورید!؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از شما که اینقدر قضیه رو روشن کردید دیگه فکر نمیکنم حرفی برای گفتن باشه....فقط یه سوال!! همینطور که میدونین بدترین چیز این گوشی و تنها نکته ی منفیش! اینه که رزلوشن صفحش فوق العاده پایینه...شما در استفاده از نرم افزارا به مشکل خاصی بر نمیخورید!؟؟
    نه حقیقتاً من تا الان هر نرم افزاری نصب کردم مشکلی نداشته ولی خوب باید بیخیال بازی های سه بعدی باشین.

7. 2 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

از اساس این دو گوشی مقایسشون اشتب هستش!! ولی نتیاج جالبی گرفتین!

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت

پيش فرض

آره منم واسم جالب بود خوب و بدون تعصب مقایسه کرده بودن....ایشالا دعوت شین تیم ملی مقایسه!!!

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

میدونم، ولی امکانات کمه دیگه پسر داییم HD2 خریده بود گفتم بده مقایسه کنیم.

11. 2 کاربر از Guts بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Honradez's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام.

ميخواستم بپرسم آيا وايلدفاير ميتونه بازيهايي چون NFS Shift رو اجرا کنه؟ چون يه ويدئو ديدم که روي HTC Legend اينکارو ميکرد.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ميخواستم بپرسم آيا وايلدفاير ميتونه بازيهايي چون NFS Shift رو اجرا کنه؟ چون يه ويدئو ديدم که روي HTC Legend اينکارو ميکرد.
    تا جایی که میدونم،اجرای اسفالت روی لجند انجام گرفته و فقط بعضی ها تونستن با هزار بدبختی روش شیفت اجرا کنن....(تعداد کمی!)

واسه همینم فکر نمیکنم...(تاکید میکنم که مطمئن نیستم از این موضوع ولی مقایسه ی سخت افزارهای این دو گوشی و عدم اجرای اون در لجند،میتونه این حدس رو به ما بده که احتمالا اجرا نمیشه!!)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •