تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: کلوپ HTC Tattoo

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ایلام هم این گوشی پر بازاره.....و خیلی راحت پیدا میشه.....

بعدشم گوشیی هایی که به 2.1 اپدیت نمیشن،گوشی های قدیمی هستن که خوب،دیگه کلا تعطیلن و باید کلکسیون کرد!!!
    در حالظ حاظر،گوشی های پیشنهادی در رنج قیمت کم ها،لجند بهترینه و حرف اول رو میزنه....برا 500 و اینا هم ایکس تن شاخه!!!!

نکسوس و دیزایر و گلکسی هم تو رنج بالا قیمت ها هستن که تنها برتریشون به ایکس تن،مولتی تاچه و 16 میلیون رنگ!!!و البته 200 تومن گرون تر بودنشون....

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

بعدشم گوشیی هایی که به 2.1 اپدیت نمیشن،گوشی های قدیمی هستن که خوب،دیگه کلا تعطیلن و باید کلکسیون کرد!!!
    در حالظ حاظر،گوشی های پیشنهادی در رنج قیمت کم ها،لجند بهترینه و حرف اول رو میزنه....برا 500 و اینا هم ایکس تن شاخه!!!!

نکسوس و دیزایر و گلکسی هم تو رنج بالا قیمت ها هستن که تنها برتریشون به ایکس تن،مولتی تاچه و 16 میلیون رنگ!!!و البته 200 تومن گرون تر بودنشون....
    سلام.

و البته یکمقداری صفحه نمایش Super AMOLED در برابر TFT و یکمقداری 8 یا 16 گیگ مموری داخلی و البته یکمقداری هم Rom و RAM بالاتر و به مقدار کمی فیلم برداری 720P و دوربین دوم و آندروید 2,1 در برابر 1,6 و البته مقداری رادیو و TV اوت و .....
    و ناگفته نماند که منم X10 رو دارم و البته کمی هم انصاف.

3. 3 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

Super AMOLED در برابر TFT و
    چیزی که کاربر احساس میکنه،ایکس تن بهتره!!! اسم ها مهم نیست اصلا....

یکمقداری 8
    8 گیگ همراه رم میاد با گوشی! 16 که هیچی!!!( معمولا 4 گیگ هم کافیه چه برسه به 8 یا 16 گیگ!!!)

کمقداری هم Rom و RAM بالاتر
    کارایی؟! یک مورد هنگ یا مشکل که ایکس تن داشته بوده باشه؟! به نظرم برای کاربری که که جی پی اسش مشکل داره،رم و رام بالاتر هیچی نیست!!

مقدار کمی فیلم برداری 720P
    به محض اپدیت،720 پی رو ایکس تن هم خواهد داشت!!هموطنور که لجند خواهد داشت......به نظر خودت،دوربین سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی با فلاش قدرتمند بهتر فیلم و عکس میگیره،یا دوریبن 5 مگاپیکسلی گلکسی بدون فلش و ...؟!!

2,1 در برابر 1,6 و ا
    چند رو ز بیشتر نمونده تا اپدیت 2.1 برای این گوشی!!

مقداری رادیو و TV اوت و
    هه هه!!!!

کمی هم انصاف
    التبه من اگهع بابت ایکس تن 700 هزار تومن میدادم،مسلما ازش دوربین دوم(شایدم اینه برا ما ایرانی ها!) و تی وی اوت و رادیو میخواستم!! ولی وقتی 500 تا پول میدم،و کاراریی هایی میگیرم که یه گوشی 700 تومنی میده،به ظنرم انصاف به خرج داده باشم خرید بهتری کردم......

فک نمیکنم اونایی که گلکسی دارن،حاظر باشن اونو نگه دارن اگه خبر بیاد که ایکس تن 2.2 رو با 16 میلیون رنگ و مولتی تاچ داره!!

(در کل چیزایی که من شنیدم از ایکس تن،نارضایتی کاربران از مولتی تاچ و 16 میلیون رنگ گوشی بوده!) جالبه که صفحه بدون این 16 میلوین رنگ هم سره!!(منبع عکس های اول این تاپیک....!!!)

مولتی تاچ هم به لطف مدیا اسکیپ و تایم اسکیپ کمتر به چشم میاد!!!!! می مونه مرورگر که با توجه به اینترنت پر سرعت وای فای فعال در همه ی نقاط شهرها،این یک ضعف فوق بزرگ هست!!!!

پس من هنوزم فک میکنم گلکسی و نکسوس و دیزایر، رو باید دور انداخت و ایکس تن خرید!!

5. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Golden Gun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اولا من گوشی خودم(تاتو) رو به اندروید 2.2 آپدیت کردم و واقعا مشکلی نداشتم ....
    ثانیا لجند 450 تا هستش اما این بیچاره 270 ....
    ثالثا لطفا اطلاعات جور کنید بعد نظر بدید....
    رابعا اینجا کلوپ تاتو هستش نه گوشی های دیگه ...
    Last edited by Golden Gun; 09-10-2010 at 01:43.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اولا من گوشی خودم(تاتو) رو به اندروید 2.2 آپدیت کردم و واقعا مشکلی نداشتم ....
    ثانیا لجند 450 تا هستش اما این بیچاره 270 ....
    ثالثا لطفا اطلاعات جور کنید بعد نظر بدید....
    رفیق چرا عصبانی میشی؟!
    مگه من گفتم مشکل داره این گوشی بعد اپدیت؟ خیلی هم خوشحال کننده و حسادت بر انگیزه! چون گوشی مورد علاقه ی ما به 2.2 اپدیت نمیشه که هیچ،احتمال اپدیت به 2.1 ش هم ....!!!!

تاتو با توجه به سخت افزارش،گوشی مناسبی به نظر نمیاد...مخصوصا جی پی اسو قطب نما که بسیاری از برنامه ها رو ازش میگیره!!(مگر اینکه این دو برنامه رو داشته باشه و من این همه مدت نمیدونستم....

درضمن،من نگفتم که لجند رو رایگان میدن....گفتم گوشی لجند بهترین انتخاب برای زیر 500 تومن هستش....
    مسلما شما نمیخوای بگی تتو از لجند بهتره!!

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

چیزی که کاربر احساس میکنه،ایکس تن بهتره!!! اسم ها مهم نیست اصلا....

8 گیگ همراه رم میاد با گوشی! 16 که هیچی!!!( معمولا 4 گیگ هم کافیه چه برسه به 8 یا 16 گیگ!!!)

کارایی؟! یک مورد هنگ یا مشکل که ایکس تن داشته بوده باشه؟! به نظرم برای کاربری که که جی پی اسش مشکل داره،رم و رام بالاتر هیچی نیست!!

به محض اپدیت،720 پی رو ایکس تن هم خواهد داشت!!هموطنور که لجند خواهد داشت......به نظر خودت،دوربین سونی اریکسون 8 مگاپیکسلی با فلاش قدرتمند بهتر فیلم و عکس میگیره،یا دوریبن 5 مگاپیکسلی گلکسی بدون فلش و ...؟!!

چند رو ز بیشتر نمونده تا اپدیت 2.1 برای این گوشی!!

هه هه!!!!

التبه من اگهع بابت ایکس تن 700 هزار تومن میدادم،مسلما ازش دوربین دوم(شایدم اینه برا ما ایرانی ها!) و تی وی اوت و رادیو میخواستم!! ولی وقتی 500 تا پول میدم،و کاراریی هایی میگیرم که یه گوشی 700 تومنی میده،به ظنرم انصاف به خرج داده باشم خرید بهتری کردم......

فک نمیکنم اونایی که گلکسی دارن،حاظر باشن اونو نگه دارن اگه خبر بیاد که ایکس تن 2.2 رو با 16 میلیون رنگ و مولتی تاچ داره!!

(در کل چیزایی که من شنیدم از ایکس تن،نارضایتی کاربران از مولتی تاچ و 16 میلیون رنگ گوشی بوده!) جالبه که صفحه بدون این 16 میلوین رنگ هم سره!!(منبع عکس های اول این تاپیک....!!!)

مولتی تاچ هم به لطف مدیا اسکیپ و تایم اسکیپ کمتر به چشم میاد!!!!! می مونه مرورگر که با توجه به اینترنت پر سرعت وای فای فعال در همه ی نقاط شهرها،این یک ضعف فوق بزرگ هست!!!!

پس من هنوزم فک میکنم گلکسی و نکسوس و دیزایر، رو باید دور انداخت و ایکس تن خرید!!
    قابل توجه عزیزان:اینجا کلوپ تاتو هست لطفا فقط راجع به همین گوشی نطر بدید ...
    با تشکر

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

سلام.

و البته یکمقداری صفحه نمایش Super AMOLED در برابر TFT و یکمقداری 8 یا 16 گیگ مموری داخلی و البته یکمقداری هم Rom و RAM بالاتر و به مقدار کمی فیلم برداری 720P و دوربین دوم و آندروید 2,1 در برابر 1,6 و البته مقداری رادیو و TV اوت و .....
    و ناگفته نماند که منم X10 رو دارم و البته کمی هم انصاف.
    قابل توجه عزیزان:اینجا کلوپ تاتو هست لطفا فقط راجع به همین گوشی نطر بدید ...
    با تشکر

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

لطفا دوستانی که گوشی رو دارن از امکانات و مشکلاتش بگن نزارین دست به دامن فروم های بیگانه و غربی مثل موبایلستان بشیم!!!
    من 5شنبه رفتیم با دوستم بخریم نبود حالا دوشنبه دوباره میریم لطفا تا اون موقع یه توضیح مختصر از معایت گوشی و مشکلاتش هنگام آپدیت به 2.2 بگین ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

رفیق چرا عصبانی میشی؟!
    مگه من گفتم مشکل داره این گوشی بعد اپدیت؟ خیلی هم خوشحال کننده و حسادت بر انگیزه! چون گوشی مورد علاقه ی ما به 2.2 اپدیت نمیشه که هیچ،احتمال اپدیت به 2.1 ش هم ....!!!!

تاتو با توجه به سخت افزارش،گوشی مناسبی به نظر نمیاد...مخصوصا جی پی اسو قطب نما که بسیاری از برنامه ها رو ازش میگیره!!(مگر اینکه این دو برنامه رو داشته باشه و من این همه مدت نمیدونستم....

درضمن،من نگفتم که لجند رو رایگان میدن....گفتم گوشی لجند بهترین انتخاب برای زیر 500 تومن هستش....
    مسلما شما نمیخوای بگی تتو از لجند بهتره!!
    نه عزیزم 100 درصد لجند بهتره اگه منم پولشو داشتم که تاتو نمیگرفتم ...

اگه منظورتون از قطب نما نرم افزار هست باید بگم که من 2 نمونه نصب کردم که قبله رو هم نشون میده حتی زیر سفق و یا توی خیابان ها با آپارتمان های بلند...

پروفشنال Real Madrid C.F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه --------- گوشی : Samsung J700 نام: Keyhan

پيش فرض

دوست عزیز شما توضیح ندادی در مورد این گوشی من هر هفته میرم کلاس این دوستم میپرسه بالاخره تاتو بگیرم یا تاچ 2 !! حالا من دوباره شرمندش میشم ... لطفا یه چند تا عکس هم بزارین از 2.2 رو این گوشی

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوست عزیز شما توضیح ندادی در مورد این گوشی من هر هفته میرم کلاس این دوستم میپرسه بالاخره تاتو بگیرم یا تاچ 2 !! حالا من دوباره شرمندش میشم ... لطفا یه چند تا عکس هم بزارین از 2.2 رو این گوشی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

13. این کاربر از Golden Gun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •