تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 61 اولاول ... 4567891011121858 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 607

نام تاپيک: کلوپ lenovo y560

پروفشنال Senator_Offline's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستانی که مدل i7سفارشی سازگار ارقام رو دارند یکم بشتر راجع بهش توضیح میدین(هاردش وسترن دیجیتاله؟) میخوام بگیرم مهم ترین نقطه ضعفش چیه؟مانیتورش خیلی ضعیفه؟سرعت هارد چجوریه؟
    مر30

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام در مورد چی؟ بگم؟ نمره ویندوز 7 به cpu 7 هست اما n61jq 6.9 میگیره . واقعا قوی هست من که مشکلی از لحاظ هنگ و ریست و صفحه ابی با اینکه خیلی کار میکنم شکر خدا ندیدم ! بله هاردش وسترن دیجیتاله . سرعت هاردش واقعا بالاست . صدایی هم ازش در نمیاد . رفیق خودم g560 داره ولی ظاهرا صدای هاردش یکمی اذیت میکنه . توی سکوت مطلق هم مشکلی از لحاظ صدای هارد وجود نداره . مانیتورش از لحاظ کیفیت عالیه. اما نقطه ضعفش اینه که usb 3 نداره . عیبی نمیشه واقعا ازش گرفت . شارجرشم گرم میکنه اما نه اوونقدری که ادم رو بترسونه .

3. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

14

دو تا سوال درباره ی گرافیک و تصویر دارم:
    اول اینکه چطور باید درایور گرافیک را آپدیت کنم؟ از سایت ati بگیرم یا از قسمت درایور و ساپورت سایت lenovo ؟مشکلی که پیش نمیاد اگر آپدیت بشه؟
    دوم اینکه وقتی گرافیک ati فعاله وقتی موس را روی اون قسمت tab در بالای صفحه تو firefox میارم رنگش یه جوری میشه و مثل این میمونه که پیکسل های نوار tab مثل ابر حرکت میکنن اما وقتی گرافیک را به intel hd سوییچ میکنم این ایراد را نداره! مشکل از کجاس؟ میشه درستش کرد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام در مورد چی؟ بگم؟ نمره ویندوز 7 به cpu 7 هست اما n61jq 6.9 میگیره . واقعا قوی هست من که مشکلی از لحاظ هنگ و ریست و صفحه ابی با اینکه خیلی کار میکنم شکر خدا ندیدم ! بله هاردش وسترن دیجیتاله . سرعت هاردش واقعا بالاست . صدایی هم ازش در نمیاد . رفیق خودم g560 داره ولی ظاهرا صدای هاردش یکمی اذیت میکنه . توی سکوت مطلق هم مشکلی از لحاظ صدای هارد وجود نداره . مانیتورش از لحاظ کیفیت عالیه. اما نقطه ضعفش اینه که usb 3 نداره . عیبی نمیشه واقعا ازش گرفت . شارجرشم گرم میکنه اما نه اوونقدری که ادم رو بترسونه .
    واقعا ممنون اقا یکم راجع به دو تا کارت گرافیکش توضیح میدی(سوییچ کردن منظورمه چه جوریاس؟)

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

این لپتاپ یک گرافیک بیشتر نداره !

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

ببخشید من با این مدل اشتباه گرفتم!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز alireza1411's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    پای آن کاج بلند

پيش فرض

دو تا سوال درباره ی گرافیک و تصویر دارم:
    اول اینکه چطور باید درایور گرافیک را آپدیت کنم؟ از سایت ati بگیرم یا از قسمت درایور و ساپورت سایت lenovo ؟مشکلی که پیش نمیاد اگر آپدیت بشه؟
    دوم اینکه وقتی گرافیک ati فعاله وقتی موس را روی اون قسمت tab در بالای صفحه تو firefox میارم رنگش یه جوری میشه و مثل این میمونه که پیکسل های نوار tab مثل ابر حرکت میکنن اما وقتی گرافیک را به intel hd سوییچ میکنم این ایراد را نداره! مشکل از کجاس؟ میشه درستش کرد؟
    فرق نداره از کجا دانلود کنی. این هم ورژن آخر از سایت رسمی ای تی آی که برای تمام سازنده های لپ تاپ درایور رو ارائه میکنه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این مسائلی که میگین احتمالا مربوط به مشکلی معروف صفحه ی لنوو هست که با آپدیت بایوس و درایور گرافیک حل میشه. تنها مشکلی که از این مدل شنیدم همین بوده و خوشبختانه الان دیگه کسی نیست نتونه مشکلش رو به همین آپدیت کردن حل کنه.

9. 2 کاربر از alireza1411 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

والا نسخه بایاس سیستم من 50 هست اما توی سایت خودشون 59 هم واسه اپدیت امادست ! اما از اون مشکل صفحه واقعا خبری نیست .شاید سری های اول این مشکل رو داشتن . شایدم ......

در مورد اپدیت نمیدونم که چرا من هر چی سعی میکنم این درایورارو بریزم روش قبولش نمیکنه ! حتما باید همون نسخه ای که سایت لنوو میزاره رو بریزم روش !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من مدل I7 نش را از سازگار پرسیدم گفتند که ندارند!!!!!!!!

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دیروز منم رفتم و مدل i5 این لپ تاپ را گرفتم، لپ تاپ دیگه ای با این قدرت تو این قیمت اصلا پیدا نمیشه!
    سلام دوست عزیز
    با تاخیر ولی مبارکت باشه
    با این قیمتی که گفتی اگه درهم رو 300 بگیریم میشه حدود 1,100.
    شما با کدوم کانفیگ اینون گرفتی؟(اخه i5 فک کنم چند کانفیگ داره)
    و سوال مهمتر اینه که شما از کجا(کدوم شهر و کشور) اینو گرفتی؟
    ممنون
    Last edited by yashgin128; 26-10-2010 at 10:14.

13. این کاربر از yashgin128 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •